Brush-on Sun Oil-free Powder (Puder brązujący prasowany)

Brush-on Sun Oil-free Powder (Puder brązujący prasowany)

Brązujący puder, który sprawia, że buzia wygląda jak muśnięta słońcem. Nadaje się z pewnością do tłustej cery ponieważ jest beztłuszczowy. Istnieją dwa odcienie tego kosmetyku. Ja używam ciemniejszego (02 espresso) i jestem bardzo zadowolona :) Puder jest bardzo wydajny i wygląda naturalnie!! Nie zawiera świecących drobinek, twarz po jego użyciu wygląda ślicznie!!!!

Cena: ok. 100 zł

Fantastyczny

Puder fantastyczny! Jeśli chodzi o produkty pielęgnacyjne Cliniqua, to niezbyt mi one odpowiadają, natomiast kolorówka jest super. Puder ten już dawno temu zużyłam, ale wspominam go bardzo dobrze.

Przede wszystkim:
1) puder niezwykle trwały (bardzo długo trzymał się na buźce)
2) bardzo wydajny (oj długo mi służył)
3) wtapiał się w skórę - tj. fantastycznie się rozprowadzał, widać go było na twarzy ale jednocześnie nadawał jej delikatny i letni wygląd
4) matowił na dosyć długo
5) opakowanie bardzo przyzwoite: nie jakieś tandetne, tylko trwałe i porządne (oczywiście z lusterkiem)

W przypływie gotówki być może się skuszę. Chwilowo muszę zużyć zapas innych tego typu pudrów, które zalegają w mojej kosmetyczce.

Moim zdaniem wart swojej ceny, ponieważ jest naprawdę bardzo dobry i wydajny.Używam tego produktu od: ze dwa lata temu

Moje słoneczko

Długo się łamałam, zanim dałam się na niego namówić pani z Sephory. Najjaśniejszy dostępny odcień
(Capuccino), a i tak wyglądał tak ciemno! Od razu stanął mi przed oczami image starej Indianki, którym potem
będę uszczęśliwiać siebie i innych. Pani jednak dała mi się pudrem upaćkać i rezultat okazał się być całkiem do
rzeczy. No i faktycznie: w puderniczce ciemny, Brush on sun po nałożeniu ma bardzo subtelny złocistobeżowy
kolorek. Żadnej brzoskwini albo, nie daj Boże, żółci. Twarz wygląda jak muśnięta wakacyjnym słońcem. Nakładany na podkład nie wyglada jak kolejna warstwa mazidła. Co ważne, jest matowy i dzięki temu daje bardzo naturalny efekt – przecież prawdziwa opalenizna taka właśnie jest. A jeśli chcę uzyskać dodatkowo efekt lekkiego rozświetlenia, mieszam go na pędzlu z rozjaśniającymi kulkami Avonu.

Odpowiada mi forma prasowanego pudru, bardzo wygodna w podróży. Pudełeczko jest poręczne i ładne, ze
sporym lusterkiem, ale... No właśnie, tu dochodzimy do jedynej jego wady: w kasetce nie ma miejsca na
załączony pędzelek. Co prawda i tak trzeba puder nakładać porządnym okrągłym pędzlem, ale ten mały
przydałby się czasem do jakichś symbolicznych poprawek. To jednak specjalnie nie rzutuje na moją ogólną ocenę.

Produkt na moje oko wydajny, puder posiadany przez mnie od 1,5 roku jest jedynie lekko nadszarpnięty (ale
muszę uczciwie zastrzec, że nie używam go bardzo często). W tym kontekście nie taki znowu niski koszt jest do strawienia, zwłaszcza, że relacja ceny do jakości jest naprawdę OK.

Nie sądzę, abym dała się skusić na inny gdy ten się skończy. Polecam :)

Mieszane uczucia

Puder ma ładne kolorki, tak też z łatwością można dobrać odpowiedni odcień do swojej karnacji...chociaz może troszkę za bardzo wpadają w żółte refleksy :-) Nie zostawia smug i łatwo go równomiernie rozprowadzić. Opakowanie jest bardzo poręczne. Niestety załączony pędzelek mikroskopinych rozmiarów nie nadadaje się do niczego :-( Ponadto puder jest dość twardy, jakby skamieniały i bardzo trudno nabrać go na pedzelek. Mam również zastrzeżenia co do jego trwałości. Ogólnie spodziewałam się czegoś lepszego.