Design, Shine Mousse Wax (Pianka z woskiem)

Design, Shine Mousse Wax (Pianka z woskiem)

Bardzo dobra dla uzyskania efektu gładkich włosów, likwiduje tzw. "szopę". Bardzo ładnie nabłyszcza i utrwala wcześniej ułożoną fryzurkę. Trzeba jednak uważać, żeby nie przesadzić z ilością, bo pasma będą wyglądały na przylizane. Ogólnie bardzo polecam !!!

Ok dla puszących się włosów

Używałam jej kilka lat temu, kiedy miałam długie włosy z mocno rozjaśnionymi pasemkami. Pasemka były przesuszone, włosy pocieniowane i mocno mi się puszyły a nie znałam jeszcze wynalazków typu jedwab w płynie na końcówki :). Używalam tej pianki aby to puszenie nieco poskromić. Pianka dobrze utrwala i ładnie nabłyszcza włosy. Są ujarzmione, zdyscyplinowane i zdecydowanie mniej się puszą. Niestety pianka masakrycznie skleja włosy. Trudno je rozczesać po nałożeniu a przy deszczowej pogodzie to już masakra- sztywne, trudne do rozczesania strąki.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

Okropna!

Przetłuszcza!! Własciwie nie wiadomo ile pianki nałożyć, bo zawsze będzie za dużo. I nie nabłyszcza- no chyba, że efekt przetłuszczenia, to wg producenta połysk i nabłyszczenie.

Używam tego produktu od:używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

A miało być tak pięknie...

Tak sobie myślę, że producent zapomniał dodać napis "Wspaniały przetłuszczacz do włosów". Jak ktoś chce się wykręcić od kawy u cioci, tłumacząc, że ma tłuste włosy, to wystarczy, że użyje tej pianki. PLUSY: zapach; opakowanie (ładnie wygląda na półce i dosyć poręczne); wydajna; aplikuje się OK (tzn. nie zatyka się etc.). MINUSY: przetłuszcza niemiłosiernie (obojętnie ile się użyje i jak); włosy są po niej obciążone i "smutne" (bez blasku, a chyba od tego jest wosk). PODSUMOWUJĄC: nie polecam (szczególnie osobom z tłustymi włosami!), ale nie daję jednej gwiazdki, bo mimo wszystko całe opakowanie zużyłam, więc nie było też tragedii (moje włosy są raczej suche, więc pewnie dlatego jakoś mi się udało dobrnąć do końca opakowania).

Używam tego produktu od: miałam go 1,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 i więcej nie będzie

Dieta na AZS

O NIEEEE

Nie mogłam wymęczyć tej pianki, nie wiem do czego sie nadaje, na pewno nie jako pinka, strasznie obciąża i przetłuszcza włosy daje połysk tłustych włosów , bleeeh.
próbowałam jej używać na pojedyńcze pasemka, ale włosy smętnie wiszą, okropność.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:częśc 1

jedyna

To jedyna pianka jakiej używam i nie ma porównania z innymi-wcześniejszymi. odrobina na suche włosy sprawia że pięknie błyszczą i są zdyscyplinowane :D a jako, że moje włosy lubią udawać, że są sianem, bardzo mi to odpowiada :)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:2,5

błyszczące włosy

Pianka z woskiem jest świetna do układania włosów w proste fryzury, takie gdzie chce się włosy wyprostować.
Pięknie nabłyszcza, wygłada i "porządkuje" włosy.

Jak już pisały wcześniejsze recenzentki - uwaga na używaną ilość! Nie można przesadzić, bo efekt będzie odwrotny od zamierzonego. Ja używam kulki wielkości orzecha włoskiego na włosy do ramion.

Extra połączenie

Super pomysł na połączenie pianki z woskiem dla osób które nie potrzebują az takiego ślizgu jaki daje wosk, ale pianka mogła by zbyt wysuszać włosy,po prostu najlepsza w swojej kategorii,jedna gwazdkę odejmę za to że raz zepsuł sie dozownik i poprostu nie mogłam wydobyc piaki chociaz jeszcze tam była, ale w poprawnych opakowaniach bylo super, bardzo dobrze utrwala, polecam do włosów gęstych i trudnych do ujarzmienia ;) (takie ja mam) oraz cienkich i delikatnych (mojej siostry)

zalezy dla kogo

Pianka jest naprawde bardzo, ale to bardzo mocna :) Wiec jesli ktos poszukuje delikatnej pianki, to niech nie wybiera tej i potem niech nie wpisuje jej zlej recenzji :) Odrobina tej pianki wystarcza zeby wlosy nabraly objetosci i zeby je mozna bylo dowolnie ulozyc :) Pianka lepi sie na dloni, ale to zapewne przez ten wosk... JA nie szukam tak mocnego utrwalenia - mam fryzurke, ktora potrzebuje rozwichrzenia. Taki efekt osiagam przez zastosowanie slabszej pianki. Ale daje jej wysoka ocene, bo jeszcze nie spotkalam sie z tak mocna pianka. Oczywiscie skleja wlosy, ale w niewielkim stopniu. Mysle ze nadaje sie najbardziej do krotkich fryzur, ktore wymagaja zmudnego ukladania. Nalezy pamietac aby nie uzyc jej zbyt wiele, bo zamiast objetosci otrzymamy sklejone straki :)
Jedno opakowanie wystarczylo mi na okolo 3 tygodnie codziennego uzywania i eksperymentowania :)

Fajna sprawa :-)))

Niewiele kosmetyków zadowala mnie tak jak ta pianka. Dzięki niej moje długie włosy z pasemkami po umyciu nie wyglądają jakby w nie piorun strzelił. Wgniatam troszkę pianki w końcówki i pojedyncze pasma i od razu widzę efekty. Doprowadza moje falowane, wiecznie napuszone włosy do porządku. Oczywiście zalecany jest umiar w jej stosowania (przecież zawiera wosk). Nakładam jej tylko troszkę i tylko po umyciu bo przy codziennym stosowaniu włosy wyglądałyby na przetłuszczone. Warto ją wypróbować tylko nie przesadzajcie z ilością a będzie OK.

taka sobie

Pianka ladnie pachnie ale przy wiekszej ilosci przetluszcza wlosy, nablyszcza ale nastepnego dnia juz tego nie widac, a wlosy moga wygladac jak tluste.. ja dawkowalam ja minimalnie, aby nablyszczyc pojedyncze kosmyki.

Zuzylam 1 opakowanie

OK:)

Moje włosy szybko się przetłuszczają, więc obawiałam się, że ta pianka tylko to przyśpieszy.Nic bardziej mylnego- po użyciu (ale naprawdę NIEWIELKIEJ ilości) moja czuprynka jest błyszcząca, ładnie ułożona ...
Efekt jest trwały.

hmmmmmmmmmm :)

Uważam że ta pianka jest naprawdę godna polecenia! mam włosy do łopatek a pianka raczej jest przeznaczona do krótkich włosów,jednak u mnie świetnie sie sprawdza,nie używam jej raczej do prostowania niesfornych kosmyków,wcieram ją w już umyte włosy aby uzyskać nieład na końcówkach włosów(końcówki mi sie układają każda w innym kierunku :) )wyglądają wtedy dość niszowo :D co jeszcze ...ładnie podkteślają urok loczków,wosk nadaje blask a pianka trwałość(robiłam sobie fryzurke jak j.lo w i'm glad na impreze ,wyszło świetnie !!!)Ogólnie używam jej do zadań specjalnych.Jest bardzo wydajna,konsystencja jest ok. :) łatwo zaaplikować,trzeba niesety uważać na to aby nie przesadzić i nie obciążyć włósów wyglądają wtedy jak z deka przetłuszczone