Mydło dermatologiczne

Mydło dermatologiczne

Nowoczesny, komfortowy w użyciu środek do mycia skóry w postaci łagodnej, delikatnej emulsji. Dla osób ze skórą dotkniętą różnymi dermatozami jak: trądzik, łuszczyca, grzybica, egzema, rybia łuska i zmianami łojotokowymi oraz osób narażonych na infekcje grzybicze i bakteryjne. Łatwo rozprowadza się na skórze, wytwarza obfitą pianę, która dobrze się spłukuje ze skóry zarówno ciepłą jak i zimną wodą. Znajdujące się w składzie preparatu łagodne środki myjące oraz natłuszczające czynią skórę miękką i elastyczną.

Aż się zdziwiłam,że to mydło ma same 5* dla mnie to była tragedia.Ja mam alergię występującą tylko na rękach i po stosowaniu tego kosmetyku alergia się jeszcze bardziej nasiliła :(

Nareszcie!!!

Alergia, stale problemy ze skora w wyniku nadwrazliwosci i schorzenia - oto moje znaki szczegolne. W zwiazku z tym stale jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego preparatu do mycia, ktory nie uczulalby, nie wysuszal, nie zawieral chocby grama tradycyjnego mydla. Testowalam juz mase roznych produktow, w roznych cenach - czesc okazywala sie byc uczulujaca, choc niby dla alergikow, czesc idealna, ale po prodtu za droga, by stosowac na codzien.
Az w koncu trafilam na to "mydelko".
Taniutkie (mam wersje bez dozownika, ktora jest jeszcze tansza), pachnie delikatnie, ale nie uczula, nawilza delikatnie. Uzywam go jako zelu pod prysznic, mydelka do rak. Nie probowalam jeszcze, ale mam ochote zastosowac je tez do twarzy, bo mysle, ze nie zrobiloby zadnej krzywdy.
Ze wzgledu na stosunek jakosci do ceny i spelnienie wszelkich producenckich obietnic daje 5 gwiazdeczek.

rewelacja

Świetne mydło pod wieloma względami. Używam go do mycia twarzy, jako żel pod prysznic i jako płyn do higieny intymnej. Szkoda tylko, że tak późno go spróbowałam. Mam uczulenie na wiele kosmetyków a dzięki temu,że używam jednego mydła do wielu rzeczy nie muszę się już martwić.Nie wysusza skóry i nie ma nic wspólnego z określeniem "mydło".Bardzo wydajne. POLECAM!!! ...

Manicure - mat i błysk

Coś dla mnie

Ponieważ zgłosiłam ten kosmetyk wypada mi go ocenić.Opis od producenta zgadza się z rzeczywistością. Niektóre osoby może odstraszyć nazwa mydło, ale zapewniam, że absolutnie nie ma to nic wspólnego z właściwościami tradycyjnego mydła w kostce. Ta delikatna emulsja nie uczula, nie wysusza, pozostawia uczucie czystości na skórze (co baaardzo rzadko mi się zdarzało), jest super wydajna (wystarczy odrobinka) i chyba jest antybakteryjna, bo zauważyłam zdecydowane oczyszczenie skóry. Ponadto doskonały pomysł na opakowanie (z dozownikiem).