Eveline Cosmetics, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami (stara wersja)

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

TAK ŚREDNIO BYŁ POWIEDZIAŁA ;)

Koszt: ok. 10 zł. Czy się opłaca? Nie... Lepiej dołożyć i kupić coś lepszego. Nie zauważyłam jakiego super efektu i wzmocnienia. Zapach jest okropny :/ Śmierdzi jak farba olejna... Próbowałam nakładać jedną warstwę, czasem dwie. Po jednym dniu mycia naczyń wszystko zeszło :/ Do tego mimo np. dwóch warstw paznokcie i tak się łamały. Na ten moment kupiłam Regenerum w lakierze i jestem bardziej zadowolona.

Fajna wzmacniająca odżywka, w delikatnym ładnym odcieniu

Potrzebowałam dużego wsparcia w naprawieniu wyglądu paznokci. Naczytałam się jak ją stosować, aby było jak najlepiej i rzeczywiście po około 10 dniach moje paznokcie stały się trwalsze.

Kolor jest delikatny, ale lekko wpływa na wygląd paznokci i wygląda bardzo kobieco. Mam blade dłonie przez co unikam jasnych kolorów, a tutaj miła niespodzienka bo kolor jest lekko mleczny i prześwituję mój paznokieć. I wygladają po prostu jak zadbane paznokcie.

Minus jest taki, że odpryskuję się, a wtedy jest to bardzo widoczne. Z tego powodu nie mogę do niej wracać. Użyłam jedno opakowanie długo trwało u mnie jego skończenie.

Mocne paznokcie

Swego czasu musiałam zrobić przerwę w robieniu hybrydy.. moje paznokcie były w złym stanie.. kruszyly się i rozdwajały. Zaczęłam stosować tą odżywkę..i w przeciągu miesiąca regularnego stosowania moje paznokcie odzyskały zdrowy stan i stały się mocne i lśniące. Odżywka odbudowuje strukturę paznokci.. po użyciu paznokcie bardzo ładnie błyszczą...

Eveline

Przyznam że nie jestem zwolenniczką tej firmy, jednak ta odżywka naprawdę działa. W moim przypadku poprawiła się płytka paznokci, zaczęły szybciej rosnąć i przestały się rozdwajać

Pomogła

Eveline ma najlepsze odżywki do paznokci. Bardzo je lubię. Kiedy zrobiłam sobię przerwę po hybrydach ta odzywka była świetnym rozwiązaniem. Moje ukruszone paznokcie bez szkliwa zrrgenerowaly się w mgnieniu oka. Urosły i zrobiły się twarde a przy tym slicznie wyglądały. Polecam wszystkim :)

uczucia mieszane.

Czy jest na sali ktoś, kto jeszcze nie miał styczności z tą odżywką? Z tą `PAZNOKCIE TWARDE JAK DIAMENT` lub inną od Eveline ?
Czy ktoś się jeszcze uchował ? Chyba nie...

Eveline odżywek do paznokci ma zatrzęsienie, do wyboru do koloru, sama w przeszłości przetestowałam ich kilka, ale przyznaję, że ta zmieniająca twardość paznokci w twardość diamentu utkwiła mi w pamięci najbardziej.
I nie to, by była jakimś moim faworytem czy ulubieńcem wśród odżywek do paznokci, oj nie. Po prostu widzę związek wprostproporcjonalny pomiędzy stosowaniem preparatu a zwiększeniem twardości paznokci w tym danym konkretnie momencie używania.

Problemów paznokciowych - tych poważniejszych i większego kalibru- nie posiadam. Są dość mocne i twarde same z siebie, a odpowiednio pielęgnowane miewają aspiracje do `hodowania` ich do nieco dłuższych rozmiarów. Bywają jednak czasy dla nich nieprzyjazne (pewne przesilenia, dieta uboższa w witaminy), kiedy płytka potrzebuje pomocy w postaci wzmocnienia i utwardzenia, bo jest nieco bardziej krucha i skłonna do rozdwajania.
Wtedy potrzeba pomocy. Nawet jeśli miała to by być pomoc strice doraźna od Eveline. Bo nie ma się co oszukiwać: długofalowej pomocy tu nie uświadczymy.

Odżywkę stosuję na dwa sposoby.
I- tradycyjny - dwie warstwy preparatu zmywane co trzeci dzień. Nadaje paznokciom mleczne zabarwienie, efekt ten osobiście bardzo lubię, ale przyznaję szczerze, że to sposób rzadko przeze mnie stosowany.
II- jako baza pod lakier do paznokci. Sposób częściej przeze mnie stosowany. Sprawdza się całkiem przyzwoicie, chroni płytkę przed zabarwieniem i nieco wydłuża trwałość samego lakieru.

W obu przypadkach paznokcie zostają utwardzone, są mniej podatne na kruszenie i łamliwość. Podczas stosowania nie rozdwajają się.

Już wspomniałam- odżywka nie daje żadnych długofalowych efektów i to jej największa wada. Po jej usunięciu paznokcie wracają do stanu wyjściowego. Dobrze, jeśli nie jest to stan opłakany.

Produkt posiada niestety więcej wad. Tym razem tych uprzykrzających stosowanie:
* Intensywny i gryzący zapach rodem z zamierzchłych preparatów do paznokci. Zapach, który drapie i w gardło, i w oczy, który wyczuwa się z balkonu u sąsiadki.
* Zmieniającą się konsystencję ( w miarę jak buteleczka już zostanie otwarta)- formuła szybko gęstnieje i zdecydowanie utrudnia aplikację.

To doraźny produkt utwardzający paznokcie, raczej nie ma mowy o paznokciowej terapii i długotrwałej poprawie ich stanu.

Bardziej na nie.

Zaczęłam ją stosować zaraz po ściągnięciu żeli.
+ Faktycznie po około dwóch tygodniach stosowania stan płytki znacznie się poprawił - paznokcie się nie rozdwajały ani nie łamały.
+ Łatwo dostępna i w przystępnej cenie.
+/- Nadaje paznokciom mleczny kolor.
- Średnio przylega do płytki, odpryskuje bardzo szybko.
- Silnie drażniąca, podczas malowania szczypie w oczy.
- Gęstnieje w tempie ekspresowym! Nie zdążyłam zużyć nawet połowy a już jest tak gęsta, że nie jestem w stanie jej aplikować. Po prostu breja się z tego zrobiła, którą nie da się pomalować paznokcia. Próba zaaplikowania tego budyniu na paznokcie zakończyła się klęską - nie da się nałożyć cienkiej, równomiernej warstwy. Wygląda to bardzo nieestetycznie.
Dlatego też wyrzucam ponad połowę odżywki i rezygnuję z dalszego jej używania.

Eveline

Sama odzywka w sobie dobra. Niestety dla mnie sporym minusem jest zawartosc formaldehydu. Nie nadaje sie dla kobiet w ciazy i karmiacych gdyz przenika do lozyska jaki do pokarmu. Po za okresem karmienia jak najbardziej fajna rzecz.

pomaga

Odżywkę poleciła mi znajoma i okazała się strzałem w dziesiątkę , ponieważ poradziła z moimi łamliwymi paznokciami. Z efektu jestem bardzo zadowolona i stosuję ją cały czas. Odżywka po nałożeniu mocno osiada na paznokciu, wzmacniając go od razu po pierwszej już aplikacji. Bardzo dobrze chroni przed zewnętrznymi uszkodzeniami , co jest dla mnie niezmiernie ważne oraz bardzo dobrze radzi sobie również z uszkodzoną plytką, którą z czasem ujednolica. Przy regularnym stosowaniu widać poprawę stanu paznokci, stają się one twardsze i zdrowsze. Dodatkowo odżywka, stosuję już około dwóch miesięcy .Polecam

Cud dla paznokci

Moje paznokcie były łamliwe i brzydkie. Odżywka sprawiła, że wyglądają znacznie piękniej. Wzmacnia i utwardza paznokcie zauważalnie - zwłaszcza przy cienkich i delikatnych paznokciach jak moje.

Zalety:
+ widoczny efekt wzmocnienia i utwardzenia
+ dobry jako odżywka, kuracja, baza pod lakier i samodzielny produkt
+ jako lakier utrzymuje się na paznokciach ok. tygodnia
+ cena
+ estetyczny kolor - przezroczysty z delikatnym odcieniem bieli

Wady:
- dość szybko gęstnieje, warto używać z kimś na spółkę.

Odzywka

Jest to jedna z mocniejszych odżywek, co czuć na skórkach, które dość mocno szczypią, ale można wytrzymać. Paznokcie stały się twardsze, mniej się łamią. Wśród koleżanek panują różne opinie. Jedne są zachwycone efektami, inne narzekają że paznokcie się rozwarstwiły.

Bardzo dobra

Według mnie odżywka ma same plusy:
+ paznokcie się nie łamią
+ paznokcie się nie rozdwajają
+ nadaje paznokciom zdrowy wygląd
+ niska cena
+ wydajna