Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Jak dla mnie najlepsza :)

Chyba jedna z najlepszych odżywek jakie miałam oprócz Herome extra strong. Cena jest bardzo dobra biorąc pod uwagę skuteczność. W dwa tygodnie paznokcie stają się twarde i odżywione. Idealna też pod lakier jako baza. Dla mnie must have jeżeli chodzi o paznokcie. Używam również gdy chcę odpocząć od hybryd.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398536].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiona

Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami i :
zalety :
- spełnia obietnice producenta
- wydajność
- ładny kolor płytki paznokcia
wady:
- nic nie przychodzi mi do głowy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1633936].usefull || 0 }}% pomocna.

Do moich paznokci idealna. Stosuję głównie jako bazę pod kolorowy lakier. Dzięki niej moje paznokcie są bardzo trwałe i długie. Nie łamią się, ani nie rozdwajają.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1627206].usefull || 0 }}% pomocna.

w sumie to ok

Paznokcie stały się niesamowicie twarde, jak na mnie, tak jak obiecywał producent. Stały się także odżywione. Zauważyłam że także szybciej rosną. Jeśli nałożymy cienką warstwę to w mgnieniu oka szybko wysycha. Paznokcie praktycznie mi się nie łamały. Niestety był pewien okres czasu kiedy się rozdwajały. Możliwe że to od braku witamin. Były także odporne na różne wypadki i stuknięcia. Nawet udało mi się je zapuścić za poduszkę palca, co dla mnie i moich nawyków obgryzania paznokci w podstawówce jest sukces! Minusem jest to, że strasznie wysusza skórki.

Opakowanie jest bardzo foremne. Idealnie odnalazło się w pudełeczku z lakierami. Dzięki przezroczystym ściankom możemy zobaczyć ile zostało nam produktu. Pędzelek jest poręczny. Nie za gruby i nie za chudy. Bardzo dobrze się nim maluje. Konsystencja nie jest gęsta i nigdy mi przez 2 opakowania nie zgęstniała. Jest bardzo wydajna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1622071].usefull || 0 }}% pomocna.
Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Moja ulubiona

Była to pierwsza odżywka, jaką kupiłam do wzmocnienia moich paznokci kilka lat temu i nadal jest najlepszą, jaką miałam. Lubię do niej wracać, bo jest naprawdę skuteczna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1619051].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra odżywka

Chyba najlepsza jaka do tej pory używałam. Nawet bardzo słabe, kruche i lamliwe paznokcie- a takie miałam- są po pomalowaniu nią od razu twardsze i mniej się łamią. Stosuje ja pod lakier jako bazę. Skuteczność mnie zaskoczyła.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1618981].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawdziwy diament

Zanim zaczęłam przygodę z hybrydą, moje paznokcie były dość łamliwe i trudno mi było je zapuścić. Miałam już jedną odżywkę z Eveline, jednak nie sprawdziła się u mnie. Trafiłam na pochlebne opinie o tej z diamentami i stwierdziłam, że warto by spróbować i nie żałowałam.
Produkt naprawdę wzmacnia paznokcie. Dzięki czemu łatwiej je zapuścić. Na początku mojej przygody z lakierami hybrydowymi miałam mały wypadek. Lakiery po prostu zaszkodziły moim paznokciom i zrobiłam sobie przerwę a paznokcie obcięłam. Używałam wtedy tej odżywki i paznokcie po krótkim czasie byłby zdrowe i twarde.
Obecnie używam jej rzadko ( ponieważ cały czas mam manicure hybrydowy) jednak, gdy tylko coś złego się z nimi dzieje, ta odżywka to moja recepta na zdrowe paznokcie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1612506].usefull || 0 }}% pomocna.

Boska jest!

Po hybrydach moje paznokcie były straszne...
Nie mogłam zapuscic dłuższych, były miękkie, łamały się, miałam ich dość a teraz znowu są są piękne o twarde.

Nie wolno ich stosować na uszkodzone paznokcie, by produkt nie wniknał w środek. Lecz zresztą producent o tym przestrzega :) ja przekonałam sie o tym sama gdy paznokieć jakby trochę bolał.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1610611].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie szukam innej !

Nie jestem w stanie zliczyć, którą buleteczke odżywki z kolei używam. W sumie to od kilku lat używam jej codziennie, bez przerwy. Na początku pamiętam (już kilka lat temu) miałam wrażenie szczypania po wymalowaniu nią paznokci. Jednak po jakimś czasie płytka się przyzwyczaiła i używam jej w sumie jako bezbarwnego lakieru do paznokci. Wyglądają bardzo ładnie, szczególnie przy drugiej warstwie. Są odżywione, twarde, dużo mniej mi się łamią, niż kilka lat temu. Ogólnie to moje kwc paznokciowe. Jedyny, duży minus za to, że gdy odżywka zaczyna się kończyć strasznie gęstnieje przy tym długo schnie. Ale ogólnie bardzo dobry produkt i polecam wszystkim którzy mają "problemy" z paznokciami. Słyszałam też, że odżywka ma swoich zwolenników jak i przeciwników, może to wynikać z jej składu, nie mniej jednak ja jestem jej wielką zwolenniczką i z czystym sumieniem polecam ! Ostatnio nawet jest dostępna w Austrii ! Szok !

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607516].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Odzywki uzywam od conajmniej roku z malymi przerwami. Moje paznokcie z natury sa slabe, kroche i rozdwajajace sie dodajac do tego prace jaka wykonuje i trzymanie ich w lateksowych rekawiczkach w chemicznych plynach myjkach i innych podobnych rzeczach przez 10 h 5 x w tyg mozna sobie wyobrazic w jakiej kondycji moga byc moje paznokcie . Dzieki tej odzywce paznokcie odzyskuja zycie sa mocne , plytka jest pogrubiona , nie rozdwajaja sie i szybko rosna nawet baardzo szybko. Nie nadazam ich obcinac niestety w pracy nie moge miec zbyt dlugich paznokci aby nie kaleczyc jamy ustnej pacjentow , szkoda bo wygladaly by znakomicie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606051].usefull || 0 }}% pomocna.

pulsuje mi coś pod płytką paznokci (jak po najgorszym acetonie)

Sprawdziłam na sobie działanie odżywki po raz kolejny. Za pierwszym razem użyłam dwa razy i zaczęły mnie trochę boleć paznokcie i "pulsować" płytki paznokci. Stosowałam ją po zmyciu żelowego lakieru, więc myślałam, że to przeciążenie. Dziś już wiem, że jak masz dość cienkie paznokcie i wrażliwe skórki, to raczej odpuść sobie to chemiczne świństwo. Uczula, uszkadza, obciąża paznokcie. Odradzam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604536].usefull || 0 }}% pomocna.