Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Cena już od 9,45 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Jak dla mnie najlepsza :)

Chyba jedna z najlepszych odżywek jakie miałam oprócz Herome extra strong. Cena jest bardzo dobra biorąc pod uwagę skuteczność. W dwa tygodnie paznokcie stają się twarde i odżywione. Idealna też pod lakier jako baza. Dla mnie must have jeżeli chodzi o paznokcie. Używam również gdy chcę odpocząć od hybryd.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398536].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama nie wiem

Produkt bardzo kontrowersyjny i naprawdę trudno mi go obiektywnie ocenić.
Na pewno trzeba mu przyznać, że działa. Faktycznie wzmacnia paznokcie. Moje mają ogromną tendencję do rozdwajania, wystarczy że odrosną na 1 mm i już zaczynają się rozwarstwiać. Po 2 tygodniach sumiennego stosowania tej odżywki byłam w stanie odhodować je na 3-4 mm i trzymały się dobrze mimo kilkukrotnego lakierowania na kolorowo i zmywania zmywaczem.
Niestety już po obcięciu paznokci i zaprzestaniu kuracji moje zwykłe problemy powróciły. I to jest sedno... tak naprawdę trudno jest ten preparat nazywać "odżywką", bo efekt, który daje, utrzymuje się tylko doraźnie i nie ma nic wspólnego z odżywieniem paznokci.
Kolejnym smutnym faktem jest to, że podczas tych 2-3 tygodni stosowania preparatu moje skórki zaczęły obrastać panokcie jak szalone i do tego nieestetycznie na nich odstawać. Efekt wizualny raczej żałosny...
Reszta parametrów użytkowych do zaakceptowania - wygodne opakowanie, nie ma nieprzyjemnego zapachu, łatwe nakładanie itp.
Zasadniczo nie ma się do czego przyczepić, bo kupując tę odżywkę wiedziałam, jaki jest mechanizm jej działania i mogłam się wszystkich tych rzeczy spodziewać. Jednak mimo wszystko raczej jestem rozczarowana, niż usatysfakcjonowana...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538931].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Zawsze miałam kruche paznokcie i zapuszczenie swoich nie miało racji bytu.
W tym roku moim postanowieniem noworocznym stały się MOJE paznokcie.
Tak więc po 16stu latach zdjelam sztuczne (najpierw akryle kolejno tipsy i żel a na końcu hybrydy).
Płytka jak papier a do tego strasznie nie równa.
Kupiłam odżywkę z obawą o formaldechyd...
I nic. Zero skutków ubocznych za to paznokcie mega twarde, bez problemu z zapuszczeniem. Nie łamią się i nie pękają.
Polecam każdemu!!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538726].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej

Zawsze miałam ładne, twarde paznokcie, ale skusiłam się jeszcze na tę odżywkę. Początkowo byłam zadowolona - paznokcie były twarde, długie, nie rozdwajały się. Teoretycznie zgadzałam się z opiniami, że robi cudo z paznokciami.

Z czasem przestałam jej używać (z lenistwa) i wtedy zaczęła się tragedia. Paznokcie zrobiły się miękkie jak papier, rozdwajają się od połowy płytki (normalnie mogę sobie warstwami ściągać), łamią się od połowy, płytka zrobiła się nierówna. Wygląda to strasznie...

Nigdy więcej tej odżywki. Na szczęście nie bolały mnie paznokcie (jak niektóre dziewczyny opisują), ale wyglądają gorzej niż po ściągnięciu tipsów. Nie jest teraz łatwo je odbudować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533596].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja czego nie wolno

Nie zrobiła rewolucji

Zgodzę się z recenzją wcześniej napisaną - w porównaniu z odżywką 8 w 1 ta wypada przeciętnie.

Ten rodzaj odżywki testowałam ja oraz moja mama, każda miała swoją buteleczkę, spostrzeżeniami wymieniałyśmy się od razu. Obie z mamą mamy paznokcie bardzo szybko łamiące się, rozdwajające i wszystko ogólnie co najgorsze. Ja postanowiłam najpierw używać odżywki 8 w 1, a potem diamentowej, a moja mama używała tylko diamentowej od początku. Cały produkt zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z bardzo przyjemnym pędzelkiem, który pomaga rozprowadzić idealnie produkt bez smug. Konsystencja produktu bardzo szybko zastyga na płytce paznokcia. Producent obiecuje, że jak będziemy używać tego produktu to właśnie będziemy miały zabezpieczenie przed pękaniem, rozdwajaniem się, stworzona zostanie twarda powłoka, która będzie zabezpieczać płytkę, wzmocni, nawilży, doda zdrowego wyglądu.. I w przypadku mojej mamy wyszedł tylko zdrowy wygląd. Obie spodziewałyśmy się efektu, że owszem będą sobie powoli rosnąć te paznokcie, ale produkt i tak sprawi, że będą one całkiem niezłej długości, bo przecież nie powinny pękać. Nic z tych rzeczy, pękały oraz rozdwajały się kiedy chciały. Ja natomiast najpierw używałam wersji 8 w 1, którą kocham z całego serducha i stwierdziłam, że spróbuję teraz tej wersji. W moim przypadku akurat wszystkie funkcje spełniły się, ale nie oszukujmy się - w dużej mierze to zasługa 8 w 1, która dzięki swoim funkcjom sprawiła, że o pęknięciach czy rozdwajaniu się mowy nie ma - nawet po dłuższym odstawieniu jej, by sprawdzić tę wersję. Zużyłam swoją buteleczkę odżywki diamentowej jako bazę pod lakiery i w sumie tylko do tego przydała mi się, bo lakiery utrzymują się tak z tydzień czasu bez żadnego odpryskiwania. Była powłoka, która zabezpieczała płytkę paznokcia przed kolorami, lekko utwardzała, same paznokcie rosły w swoim tempie (bez tego przyspieszenia, które jest w 8 w 1), ale to by było na tyle. Porównując obie sytuacje aż wysuwa się wniosek, że odżywka działa w zależności od kondycji paznokcia. Im gorsza tym mniejszy efekt, bo paznokieć nie odczuwa różnicy i jak ma pęknąć to i tak pęknie, a jak chociaż jest zalążek, że może wytrzymać to jest on wspierany. Tak przynajmniej to odczuwam. Ta odżywka ma taki sam zapach jak mój faworyt, kwestia przyzwyczajenia, bo mi ten zapach już dawno przestał przeszkadzać, wydajność jest bardzo dobra, a z dostępnością nie ma najmniejszego problemu.

Nie wrócę do tej odżywki, bo nie zrobiła ona na mnie żadnego wrażenia. Wyszedł tylko dużo słabszy efekt i całkiem niezła baza pod kolorowe lakiery.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530551].usefull || 0 }}% pomocna.

Gorsza od 8w1

Mam rozdwajające się paznokcie.

Używam tej odżywki jako basecoat albo jako solo - 1 warstwa. Kiedyś próbowałam tak jak pisze producent, ale nie zdało egzaminu.

Zużyłam kilka buteleczek 8w1, do której zawsze wracam, ale chciałam spróbować tej ocenionej przez wizaż.pl na KWC.
To co zauważyłam to bardzo podobne działanie. Podobne ale nie identyczne. Nieco bardziej mi się rozdwajały paznokcie, szybciej się zdzierał lakier.

Podobnie jak 8w1 - nie zrobiła mi ta odżywka nowych, pięknych, twardych paznokci, nieco polepszyła własne, na tyle, że mogę utrzymać na nich lakier do 2-3 dni. Nie zrobiła mi też krzywdy, nie piekły mnie nigdy paznokcie,

Wolę 8w1, ale ta też jest niczego sobie. Odżywki Eveline trzymają poziom.:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529956].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny

Jak za taką cenę odżywka super się spisuje. Moim paznokciom formaldehyd zawarty w niej nie zrobił nic strasznego..wręcz pomógł:) Świetnie nadaje sie jako baza pod lakier, przedłuża z pewnością trwałość,paznokcie są twardsze,mniej łamliwe. Na plus zaliczam również wydajność produktu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1519321].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry z plusem

Odżywka dobra, paznokcie nieco twardsze, mniej łamliwe. Szybko wysycha, ładnie się rozprowadza. Nie widzę efektu "wow", ale jak najbardziej spełnia swoją rolę i to za niewysoką cenę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505561].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Bardzo dobra odżywka, na moich paznokciach sprawdza się doskonale. Już po pierwszym użyciu płytka paznokcia jest wyraźnie mocniejsza, a po kilku wyeliminowałam problem łamiących się paznokci. Bardzo dobrze nadaję się jako baza i jako samodzielny lakier bardzo ładnie nabłyszcza i długo utrzymuje się bez odprysków.
Cena też jest nie za wysoka biorąc pod uwagę że na długo wystarcza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502906].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragiczna!

Po pierwszym nałożeniu odżywki zaczeły strasznie bolec mnie paznokcie, po zmyciu ból utrzymywał sie jeszcze przez godzine! Po za tym strasznie podrażnia oczy. Od razu po otworzeniu jej poczułam okropny żrący zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469637].usefull || 0 }}% pomocna.

Trzeba uważać

Podczas korzystania z pierwszego opakowania byłam bardzo zadowolona. Paznokcie wyglądały cudownie! Bo korzystałam z tej odżywki głównie dla celów estetycznych - od zawsze mam bardzo twarde paznokcie, które się nie łamią. Nie mniej jednak po tej odżywce były jeszcze twardsze - praktycznie nie dało się ich zgiąć - nie wiem czy tipsy są aż tak twarde ;p Po jakimś czasie kupiłam drugie opakowanie (ah ta biedronkowa, śmiesznie niska cena...) i wyrzuciłam po kilku użyciach!! Generalnie wcześniej zwracałam uwagę na to, że paznokcie były tak twarde, że aż bolały... ale tym razem jeden paznokieć w ok 1/3 odkleił mi się od skóry - nie czułam się komfortowo przy niepomalowanych paznokciach przez następne kilka miesięcy, kiedy stopniowo odrastał (a rosną szybciutko), bo bardzo niefajnie to wyglądało. Minęło już dobre pół roku od ostatniego użycia, a ten paznokieć ciągle nie ma jednolitej, gładkiej powierzchni :( uważajcie! dodaję gwiazdkę za cudowny wygląd i działanie zgodne z opisem. a o zagrożeniach w końcu i tak napisali na opakowaniu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433916].usefull || 0 }}% pomocna.