Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Jak dla mnie najlepsza :)

Chyba jedna z najlepszych odżywek jakie miałam oprócz Herome extra strong. Cena jest bardzo dobra biorąc pod uwagę skuteczność. W dwa tygodnie paznokcie stają się twarde i odżywione. Idealna też pod lakier jako baza. Dla mnie must have jeżeli chodzi o paznokcie. Używam również gdy chcę odpocząć od hybryd.

Niestety nie

Ból paznokci po nałożeniu zbyt grubej warstwy. Do czasu gdy używałam było bardzo dobrze, paznokcie twarde, nie rozdwajaly się, nie łamały. Skończyłam odżywkę - paznokcie nie chcą rosnąć, ich kondycja jest bardzo słaba.

Idealna na łamliwe i rozdwajające się paznokcie

Przez kilka mięsiecy miałam problem z tym żeby zapuścić paznokcie. Dopiero po użyciu tej odżywki zaczęły rosnąć jak szalone. Używałam jej ponad miesiąc aktualnie jej nie używam (tylko jako baza pod lakier do paznokci) a moje paznokcie są twarde i nie łamią się.

ZALETY:
-wzmacnia paznokcie
-nadaje paznokciom blasku
-naprawia zniszczone paznokcie
-starcza na bardzo długi czas
WADY:
-po przerwaniu kuracji paznokcie niszczą się

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

diament

odżywek Eveline używam już bardzo długi czas. na początku używałam 8w1, tak jak zaleca producent i powiem że byłam w szoku jak bardzo poprawiła się kondycja moich paznokci. potem używałam jej jedynie jako bazę pod lakier, a potem przerzuciłam się diament, żeby moje paznokcie były jeszcze twardsze i takie są ;) jedyne co z przykrością muszę stwierdzić, to to że 8w1 ja i diament bardzo wysuszają moje skórki, przez co są one bardzo nieestetyczne i muszę o nie bardziej dbać

Fajna dopóki jej używasz

Moja mama ma bardzo słabe, rozdwajające się paznokcie. Ciągle narzeka, że nie może mieć długich, bo ciągle się jej łamią. W końcu kupiła tą odżywkę. Byłam sceptycznie do niej nastawiona, bo wiem jak działają.
Nie myliłam się. Dopóki mama jej używała kondycja paznokci bardzo się poprawiła.Przestały się rozdwajać i stwardniały. Nie na długo. Po odstawieniu specyfiku wszystkie efekty zniknęły a paznokcie były jeszcze w gorszym stanie.
Pomogły te najbardziej naturalne zabiegi i to właśnie one przyczyniły się do odbudowy płytki po tej ,,cudownej odżywce" .
Zanim się na nią zdecydujemy radzę przeczytać skład-wiele osób nie wie co skrywa ta malutka buteleczka.

Używa produktu od: próbka

to był błąd. :(

Wszystko jest pięknie, ładnie, gdy odżywkę się używa cały czas.
Owszem działa, ale gdy ją odstawiłam, miałam większy koszmar niż dotychczas.
Każda kosmetyczka mi ją odradzała. W poźniejszym czasie nawet hybryda nie chciała mi się na nich trzymać, bo były tak zniszczone. Spotkałam się z wieloma opiniami takimi jak moja.

doskonały

Moje paznokcie były słabe, łamliwe i matowe. Po zastosowaniu odżywki do paznokci jestem bardzo zadowolona. Moje paznokcie się wzmocniły i poprawił swoją kondycję.

uzywalabym wciaz gdyby nie sklad

odzywka nadaje piekny, mleczny odcien. utwardza paznokcie, zabezpiecza je. niestety ma w skladzie formaldehyd i po dluzszym czasie moze zaczac uczulac dlatego nie bede jej juz stosowac. na rynku sa odzywki bez tego skladnika

ulubiona

Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami i :
zalety :
- spełnia obietnice producenta
- wydajność
- ładny kolor płytki paznokcia
wady:
- nic nie przychodzi mi do głowy

Do moich paznokci idealna. Stosuję głównie jako bazę pod kolorowy lakier. Dzięki niej moje paznokcie są bardzo trwałe i długie. Nie łamią się, ani nie rozdwajają.

w sumie to ok

Paznokcie stały się niesamowicie twarde, jak na mnie, tak jak obiecywał producent. Stały się także odżywione. Zauważyłam że także szybciej rosną. Jeśli nałożymy cienką warstwę to w mgnieniu oka szybko wysycha. Paznokcie praktycznie mi się nie łamały. Niestety był pewien okres czasu kiedy się rozdwajały. Możliwe że to od braku witamin. Były także odporne na różne wypadki i stuknięcia. Nawet udało mi się je zapuścić za poduszkę palca, co dla mnie i moich nawyków obgryzania paznokci w podstawówce jest sukces! Minusem jest to, że strasznie wysusza skórki.

Opakowanie jest bardzo foremne. Idealnie odnalazło się w pudełeczku z lakierami. Dzięki przezroczystym ściankom możemy zobaczyć ile zostało nam produktu. Pędzelek jest poręczny. Nie za gruby i nie za chudy. Bardzo dobrze się nim maluje. Konsystencja nie jest gęsta i nigdy mi przez 2 opakowania nie zgęstniała. Jest bardzo wydajna.

Moja ulubiona

Była to pierwsza odżywka, jaką kupiłam do wzmocnienia moich paznokci kilka lat temu i nadal jest najlepszą, jaką miałam. Lubię do niej wracać, bo jest naprawdę skuteczna.