Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Cena już od 8,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Jak dla mnie najlepsza :)

Chyba jedna z najlepszych odżywek jakie miałam oprócz Herome extra strong. Cena jest bardzo dobra biorąc pod uwagę skuteczność. W dwa tygodnie paznokcie stają się twarde i odżywione. Idealna też pod lakier jako baza. Dla mnie must have jeżeli chodzi o paznokcie. Używam również gdy chcę odpocząć od hybryd.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398536].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragiczna!

Po pierwszym nałożeniu odżywki zaczeły strasznie bolec mnie paznokcie, po zmyciu ból utrzymywał sie jeszcze przez godzine! Po za tym strasznie podrażnia oczy. Od razu po otworzeniu jej poczułam okropny żrący zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469637].usefull || 0 }}% pomocna.

Trzeba uważać

Podczas korzystania z pierwszego opakowania byłam bardzo zadowolona. Paznokcie wyglądały cudownie! Bo korzystałam z tej odżywki głównie dla celów estetycznych - od zawsze mam bardzo twarde paznokcie, które się nie łamią. Nie mniej jednak po tej odżywce były jeszcze twardsze - praktycznie nie dało się ich zgiąć - nie wiem czy tipsy są aż tak twarde ;p Po jakimś czasie kupiłam drugie opakowanie (ah ta biedronkowa, śmiesznie niska cena...) i wyrzuciłam po kilku użyciach!! Generalnie wcześniej zwracałam uwagę na to, że paznokcie były tak twarde, że aż bolały... ale tym razem jeden paznokieć w ok 1/3 odkleił mi się od skóry - nie czułam się komfortowo przy niepomalowanych paznokciach przez następne kilka miesięcy, kiedy stopniowo odrastał (a rosną szybciutko), bo bardzo niefajnie to wyglądało. Minęło już dobre pół roku od ostatniego użycia, a ten paznokieć ciągle nie ma jednolitej, gładkiej powierzchni :( uważajcie! dodaję gwiazdkę za cudowny wygląd i działanie zgodne z opisem. a o zagrożeniach w końcu i tak napisali na opakowaniu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433916].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje paznokcie były dość łamliwe i osłabione. Koleżanka poleciła mi tę odżywkę, która zdziałała cuda. Paznokcie mo używaniu odżywki przez miesiąc stały się twarde i się nie łamały. Przy tym były dość elastyczne co jest ważne do utrzymania naturalnie długich paznokci.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433706].usefull || 0 }}% pomocna.

Modne paznokcie 2017 - najnowsze trendy

Super!

Kupiona ponieważa nie mogłam znaleść mojego kochanego Kilyys, zapłaciłam ok, 9złza standardową buteleczkę, działą tego nie można jej odmówić, dzieki niej paznokcie są dłuższe ponieważ nie łamią się w trakcie, pachnie formaldehydem jak to odżywka do paznokci, o dziwo jako jedna z nielicznych zgęstniała przy samym końcu produktu,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426346].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój paznokciowy HIT!

Jedni ją kochają, inni nienawidzą... Odżywka dla mnie ma świetne działanie. Najczęściej używam jej jako bazę - to mi w zupełności wystarcza i nie muszę stosować pełnej kuracji jak w zaleceniach opisuje producent.

Zalety:
+ natychmiastowe działanie utwardzające - po nałożeniu pierwszej warstwy paznokcie są wzmocnione
+ po regularnym stosowaniu paznokcie "na sucho" są mocniejsze i twardsze
+ jest wydajna
+ szybko schnie - nawet kolejne warstwy
+ idealnie nadaje się na bazę pod lakier
+ paznokcie są twarde ale jednocześnie elastyczne - minimalizuje to łamanie paznokci
+ ogólnie poprawia kondycję paznokci

Wady:
- ciężko wydobyć końcówkę produktu, trzeba kombinować
- zapach - ale to jak większość odżywek Eveline

Jak dla mnie działanie jest naprawdę dobre. Dzięki tej odżywce mogłam w końcu zapuścić zdrowe, mocne i długie paznokcie - zdecydowanie mogę nazwać ją moim hitem!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396351].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie robi, tyłka nie urywa ale...

Szału nie robi, tyłka nie urywa ale jako baza pod lakier - czemu nie. Nie doczekałam się co prawda spektakularnych efektów w postaci diamentowych, mocnych paznokci ale nie zrobiła mi krzywdy. Wolę osobiście wersję 8w1. Ta rzeczywiście utwardzała płytkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1391846].usefull || 0 }}% pomocna.

zdecydowanie odradzam

Odzywka zniszczyła mi jeszcze bardziej , moje i tak cienkie i łamliwe paznokcie. Chociaż używałam jej według zaleceń. Ponać to przez wyjątkowo duże stężenie formaldehydu (2% czyli tyle ile może maksymalnie zawierać).
Kolejna odżywka Eveline, po 8w1, która zniszczyła jeszcze bardziej moje paznokcie. Już chyba nie przekonam się do tej marki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388496].usefull || 0 }}% pomocna.

Rzeczywiście diament

Naprawdę świetna odżywka (chyba po raz pierwszy w życiu nie miałam problemów z łamaniem się długich paznokci). Łatwo się ją rozprowadza, szybko schnie, na paznokciach utrzymuje się nawet do tygodnia. A przy tym nadaje paznokciom zdrowego, zadbanego wyglądu. Spokojnie może zastąpić lakier.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365691].usefull || 0 }}% pomocna.

Strzał w 10!

Odkąd pamiętam, obgryzałam paznokcie. Ta odżywka pomogła moim paznokciom dojśc do takiego stanu w jakim powinny się znajdowac. Super odżywka, diamentowa jak i 8w1. Nie na dłuższe stosowanie, po miesiącu zawsze robię sobie przerwe, zamiennie stosuję odżywke z Bielendy. Żeby paznokcie nie przyzwyczaiły się do niej i aby wciąz działała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354126].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze wzmacnia

Zalety:
- odżywka utwardza płytkę paznokciową
- sprawia że paznokcie są wzmocnione, twardsze, nie łamią się nie rozdwajają
- mają piękny połysk
- nie podrażnia i nie uczula
- ma wygodny pędzelek
- bardzo niska cena
- szybkie działanie

Wady:
- zawiera formaldehyd

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348016].usefull || 0 }}% pomocna.