Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Jak dla mnie najlepsza :)

Chyba jedna z najlepszych odżywek jakie miałam oprócz Herome extra strong. Cena jest bardzo dobra biorąc pod uwagę skuteczność. W dwa tygodnie paznokcie stają się twarde i odżywione. Idealna też pod lakier jako baza. Dla mnie must have jeżeli chodzi o paznokcie. Używam również gdy chcę odpocząć od hybryd.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398536].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Odzywki uzywam od conajmniej roku z malymi przerwami. Moje paznokcie z natury sa slabe, kroche i rozdwajajace sie dodajac do tego prace jaka wykonuje i trzymanie ich w lateksowych rekawiczkach w chemicznych plynach myjkach i innych podobnych rzeczach przez 10 h 5 x w tyg mozna sobie wyobrazic w jakiej kondycji moga byc moje paznokcie . Dzieki tej odzywce paznokcie odzyskuja zycie sa mocne , plytka jest pogrubiona , nie rozdwajaja sie i szybko rosna nawet baardzo szybko. Nie nadazam ich obcinac niestety w pracy nie moge miec zbyt dlugich paznokci aby nie kaleczyc jamy ustnej pacjentow , szkoda bo wygladaly by znakomicie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606051].usefull || 0 }}% pomocna.

pulsuje mi coś pod płytką paznokci (jak po najgorszym acetonie)

Sprawdziłam na sobie działanie odżywki po raz kolejny. Za pierwszym razem użyłam dwa razy i zaczęły mnie trochę boleć paznokcie i "pulsować" płytki paznokci. Stosowałam ją po zmyciu żelowego lakieru, więc myślałam, że to przeciążenie. Dziś już wiem, że jak masz dość cienkie paznokcie i wrażliwe skórki, to raczej odpuść sobie to chemiczne świństwo. Uczula, uszkadza, obciąża paznokcie. Odradzam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604536].usefull || 0 }}% pomocna.

Poszła do kosza!

Działa, ale tylko kiedy się jej używa.
Faktycznie wzmacnia paznokcie, podczas kuracji rosły mi jak szalone, ale kiedy tylko próbowałam ją odstawić zaczynały się łamać.
Niestety efekt jest tylko chwilowy.
Pomijam obecność formaldehydu, ponieważ byłam tego świadoma i o to nie mam pretensji, ale oczekiwałabym działania długodystansowego.
Muszę dodać, że po jakimś czasie zauważyłam białe plamy na paznokciach, które zaczęły mnie martwić, dlatego produkt poszedł do kosza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596886].usefull || 0 }}% pomocna.
Banknot 500 zł

Skuteczna

Nigdy nie miałam problemu z łamliwymi paznokciami, mimo to gdy zapuszczałam paznokcie, zawsze zdarzało mi się, że któryś mi się rozdwoił lub złamał. Dlatego właśnie postanowiłam wypróbować tą odżywkę. Stosowałam ją jako bazę pod lakier i tak według mnie sprawdza się najlepiej.

Plusy:
+rzeczywiście utwardza paznokcie i zapobiega łamaniu, dzięki niej udało mi się wreszcie zapuścić paznokcie
+wydajna, szybko wysycha
+niedroga
+nie wysycha w buteleczce, miałam ją przez rok i nadal nadawała się do stosowania
+nadaje piękny połysk, a przy nałożeniu trzech warstw piękny mleczny kolor

Minusy:
-formaldechyt w składzie

Choć jest to naprawdę skuteczna odżywka, to już jej nie używam, gdyż przerzuciłam się na manicure hybrydowy i nie mam problemów z łamliwością, jeśli jednak ktoś się z nią zmaga to szczerze polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594041].usefull || 0 }}% pomocna.

dobrze robi paznokciom

Przygodę z odżywkami Eveline rozpoczęłam od słynnej 8w1, która od lat jest moim faworytem, ale chętnie zdradzam ją właśnie z tą odżywką diamentową, bo również fajnie działa na moje paznokcie, które są kruche, łamliwe, podatne na pękanie. Przez moje "mądre" obgryzanie paznokci w dzieciństwie, przez lata miałam duży problem z zapuszczeniem paznokci i z utrzymaniem ich w dobrej kondycji. Jednak stosując zamiennie obie te odżywki zaczęłam nad nimi panować - mniej się łamią i kruszą, szybciej rosną, są mocniejsze.

STOSOWANIE
Aplikacja miła i przyjemna, jak przy większości odżywek - pędzelek wąski, co dobrze sprawdza się przy mojej małej płytce. Szybko schnie, nie roluje mi się, nie zbierają się pod nią bąbelki powietrza. Nigdy nie stosuję według zaleceń producenta, bo lubię mieć kolor na paznokciu - zazwyczaj daję dwie warstwy odżywki albo stosuję ją jako bazę po kolor, przedłuża trwałość manicure i wzmacnia mi paznokcie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1590846].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest naprawdę dobra

Z eveline używałam większosć odżywek do paznocki i stosuję je na zmianę, bo je po prostu uwielbiam. Odżywka wzmiacniająca z diamentami sprawia, że paznokcie stają się silne, twarde, nie rozdwajają się i nie łamią. a dzięki zawartym diamentom nadaje piękny połysk, dzięki czemu można zabłysnąć nie na jednej imprezie. Paznokcie są piękne, bez przebarwień, lakier szybko wysycha i szybko też można zmyć. Cena niska w wydajnośc ekstremalnie długa :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1577461].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna odżywka

Od zawsze miałam problem z paznokciami. Były miękkie , rozdwajające się i łamiące. Pierwszą Odżywkę dostałam w prezencie od mamy :) Początkowo byłam do niej sceptycznie nastawiona- myślałam że jakaś odżywka nie będzie w stanie ich uratować . A tu taka niespodzianka. :Przy regularnym stosowaniu paznokcie stały się twarde i zaczęły rosnąć . Jakie było moje zadowolenie :) Teraz stosuje też jako bazę pod lakier i również dobrze się spisuje lakier dobrze się trzyma .Jest bardzo wydajna . Bardzo Polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572676].usefull || 0 }}% pomocna.

Faktycznie działa

Z natury mam kruche i słabe paznokcie z tendencją do rozdwajania płytki. Po tej odżywce moje paznokcie jakby odżyły - są silne, odżywione i odporne na pękanie. Dodatkowo odżywka idealnie sprawdza się jako baza pod lakier.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571101].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, dziękuję

Kupiłam odżywkę na promocji -49 %, moja koleżanka zachwalała tę odżywkę i bez sprawdzania wcześniej składu ani opinii w internecie po nią sięgnęłam. Musze dodać że mam wyjątkowo kruche paznokcie, nie wiem czy kiedykolwiek udało mi się je zapuścić... po tygodniu stosowania brak efektow, złamałam w tym czasie 4 paznokcie, co u mnie jest normą. Dziś po nałożeniu zaczął boleć mnie paznokieć (a nawet 2) i zajrzałam do internetu. Skład odżywki to szok, nie wierzę jak można coś takiego dopuścić do sprzedaży. Juz teraz wiem skąd ten straszny duszacy zapach. Odżywkę odstawiam, zanim moje paznokcie będą w jeszcze gorszym stanie. Daje plus jedynie za to, że odżywka trzyma się na paznokciach i nie odpryskuje.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557091].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialna

Jest to dla moich paznokci idealny ratunek, gdy zaczynają się łamać i rozdwajać. Należy używać zgodnie z zaleceniami producenta, ponieważ przy nieodpowiednim użyciu (np położenie za grubej wrstwy) paznokcie mogą zacząć boleć aż nie do wytrzymania. Lakier nie działa na mnie uczulająco. Jest genialny i jedyny w swoim rodzaju!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542461].usefull || 0 }}% pomocna.