Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Najlepsza <3

Jedyna odżywka, która poradziła sobie z moimi słabymi, miękkimi pazurkami. Niektóre osoby skarżyły się na uczulenie po jej zastosowaniu i przez to miałam obawy przed jej zakupem, jednak zakupu ani trochę nie żałuje !
Szybko wysycha, pięknie nabłyszcza paznokcie, no i przede wszystkim płytka jest twarda, nierozdwajająca się, czyli tak jak producent obiecuje. Polecam !

Jak każda odżywka tej firmy

Uważam, że odżywki tej firmy działają podobnie. Podobna cena - podobna jakość.
Odżywienie jest krótkotrwałe ale jest. Wszystkich cudów opisanych przez producenta jednak nie spełnia. Podejrzewam, że każdy przynajmniej raz w życiu miał ich produkt na paznokciach. Ich dostępność i przyzwoita cena to dodatkowy atut.
Są zwolennicy, jak i przeciwnicy. Ja siedzę jak ta żaba z żartu. ...przecie się nie rozerwe.

Niezła

Ogólnie poprawia kondycje paznokcia, stają się twardsze, ładnie wyglądają, szybko rosną. jestem zadowolona. nie używam jej bez przerwy i tak jak zalecil producent a i tak paznokcie moim zdaniem są ładniejsze i mocniejsze. Intensywny zapach, ale da się wytrzymać. Polecam

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

Pomoże za każdym razem, ale...

Pierwszy raz natknęłam się na tą odżywkę około dwóch lat temu.
Pierwsza warstwa jest zupełnie bezbarwna, druga natomiast przybiera ładny, mleczny kolor :)
Zaraz po użyciu czuć, że paznokcie stają się twardsze. Naprawdę trzeba się postarać, żeby coś im się stało.
Ale uwaga!!
Uznałam, że jestem mądrzejsza od producenta i stosowałam odżywkę bez zalecanej przerwy :( byłam tak oczarowana jej działaniem, że nie chciałam przestać jej stosować ani na chwilę, by nie stracić efektu.
No i po paznokciach... Zaczęły mnie piec, rwać, jakby ktoś mi wbijal pod nie igły. Ból okropny!! Nie wiedziałam co się dzieje. Zaraz zmylam ja z paznokci. Ból na następny dzień przeszedł, ale wizualnie paznokcie niepomalowane wyglądały okropnie... Przez jakieś 1,5 roku widać było plamy, jakby paznokcie 'chorowaly'. Przebarwiony paznokieć wygląda okropnie. Do dziś widzę małe plamki na swoich. Nic nie pomagało, nawet regularne obcinanie... Musiały zregenerować się same. Do odżywki wróciłam, sprawdza się cudownie, ale trzeba pamiętać o zaleceniach producenta, bo zrobicie sobie krzywdę dziewczyny...

Skuteczna

Bardzo fajna odżywka. Skutecznie poprawia kondycję paznokci, wzmacnia je i pozwala rosnąć. :-) Paznokcie wyglądają estetycznie z warstwą tego produktu, a sama kuracja jest bardzo łatwa. Opakowanie ok. Cena przystępna. Jeżeli ktoś lubi mieć mocne naturalne paznokcie to warto spróbować ;)

Hit!

Wiele lat obgryzalam paznokcie i efekt był tego taki, ze nie chciały mi rosnąć, na dodatek choruje na tarczyce a to kolejny powodów. Kupiłam odżywkę z ciekawości ponieważ była na promocji, po czasie byłam w szoku, moje paznokcie rosły! Jak udało mi się zapuścić zaczęłam robic żele, po roku noszenia żeli moje paznokcie były jak kartka papieru, ponownie wróciłam do tej odżywki i się nie zawiodłam! Moje paznokcie są trwarde, długie i lśniące!

Mój paznokciowy hit!

Nie jestem w stanie powiedzieć, ile buteleczek tej odżywki już zużyłam. Na pewno sporo. Początkowo używałam wielu innych preparatów, bo nasłucham się wiele o odżywce Eveline 8w1, która albo robi piękne rzeczy, albo totalnie niszczy paznokcie, i bałam się stosowania kosmetyków tej marki do paznokci właśnie. Aż wreszcie któregoś dnia na promocji w Biedronce zdecydowałam się na zakup ich produktu, ale z innej linii. I tak zaczęła się moja piękna historia.

Lubię mieć długie paznokcie. Jednocześnie wszelkie żele, hybrydy i bóg wie co jeszcze to nie moja bajka. Czasem paznokcie mi się łamią (ale to zazwyczaj nie ich wina – ciężko, żeby się nie połamały, gdy na przykład staram się paznokciem otworzyć butelkę z winem, prawda?), znacznie częściej rozdwajają.

Używam tej odżywki tak, jak to zaleca producent. To znaczy raz na parę miesięcy stosuję kilkudniową kurację, gdzie codziennie nakładam ją na paznokcie, by potem używać jej raz w tygodniu, kiedy maluję paznokcie lakierem. I tak jest od około 3-4 lat.

Faktycznie poprawia kondycję paznokci, rozdwajanie płytki paznokcia już u mnie praktycznie nie występuje (wyjątkiem są momenty mojej zmniejszonej odporności – wierzcie mi, gdy jakaś wstrętna bakteria czy wirus zaatakuje mnie zimą, to tak włosy, jak i paznokcie momentalnie mi się pogarszają), a łamią się tylko wtedy, kiedy przez nieuwagę coś im zrobię (przypominam przykład z butelką z winem!)
Użyta pod lakier wygładza płytkę i ułatwia malowanie, jest dobrą bazą i niweluje efekt żółtych paznokci, które niektóre lakiery dają po ich zmyciu
Jest szalenie przyjemna w nakładaniu, pędzelek jest wąski, nabiera odpowiednią ilość produktu; wydajna i nie zasycha w buteleczce.

Na ten moment nie planuję zastępować jej żadną inną. Choć pokusa była wielka, przez tych kilka lat nie kupiłam ani raz innego produktu do pielęgnacji i wzmocnienia paznokci. Ale wiadomo jak to jest!

Polecam spróbować. Można ją dostać w drogeriach oraz – w mniejszej buteleczce – również w Biedronkach.

Odżywka do paznokci

Fantastyczny produkt. Opis producenta na opakowaniu zgodny z produktem. Odkąd zaczęłam go używać moje paznokcie stały się ładne, gładkie, zadbane, błyszczące, twarde, nie łamią się ani nie rozdwajają. Odżywka jest bardzo trwała i skuteczna. Bardzo łatwa w aplikacji, pędzelek dobrze rozprowadza produkt. Zaletą jest to iż nie ma ostrego zapachu. Polecam używać wraz z lakierem. Z lakieru jestem bardzo zadowolona.

Fajny produkt, ale nie tak dobry jak 8 w 1

Paznokcie rzeczywiście są bardziej elastyczne, twardsze i ładnie błyszczą, nie zauważyłam jednak szybszego wzrostu, zdaje mi się że wrócę do wersji 8 w 1, ale w gruncie rzeczy to dość dobra odżywka, ogólnie ta cała seria jest na plus i godna polecenia.

Strzał w dziesiątkę

Na początku sceptycznie do tej odżywki podchodziłam, bo używałam wielu i żadna mi tak na prawdę nie pomogła. A ta zdziałała u mnie cuda!
Pomogła na łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Jednym słowem, super odżywka!

Nie ma lepszej

Był czas że miałam na stanie po kilkanaście odżywek do paznokci. Teraz mam tylko tą odżywkę. Nie wiem już którą buteleczkę. Jest nie do pobicia. Dzięki niej mam paznokcie, zdrowe, twarde, błyszczące. Odżywka wsiąka ekspresowo w paznokieć, nie odpryskuje, idealna pod lakier. Bardzo dobrze rozprowadza się na paznokciu. Pamiętam jak zaczęłam jej używać. W zasadzie to po tygodniu codziennego stosowania był efekt wow. Innych już nie kupuję bo nie ma sensu.

Niestety nie

Ból paznokci po nałożeniu zbyt grubej warstwy. Do czasu gdy używałam było bardzo dobrze, paznokcie twarde, nie rozdwajaly się, nie łamały. Skończyłam odżywkę - paznokcie nie chcą rosnąć, ich kondycja jest bardzo słaba.