Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Cudo!

Używałam już wcześniej innej odżywki od Eveline i byłam z niej zadowolona, a diamentowa przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Przy tak satysfakcjonujących (i natychmiastowych!) efektach aż chce mi się dbać o paznokcie. Wreszcie mogę pochwalić się pięknymi, długimi i lśniącymi paznokciami i nie boję się, że się złamią czy rozdwoją.

Pół na pół bo mam mocne paznokcie.

Nie mam problemów z paznokciami. Łamią mi się rzadko. Nie rozdwajają się. Nie jestem w stanie powiedzieć czy pomaga. Wydaje mi się, że jest dobra bo stan się nie pogorszył. Niestety, jakiś większych zmian też nie zobaczyłam bo po prostu potrzebowałam odżywki jako bazę pod lakier. Jestem zadowolona.

Absolutny hit

Kiedyś nie wierzyłam że odżywki do paznokci działają dopuki nie spotkałam się z tym produktem. Z łamliwych moje paznokcie stały się twarde i rosły jak szalone a na dodatek nie rozdwajały się.

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

Widać postępy

Odżywkę stosuję od miesiąca. Nakładam jedną warstwę, drugiego dnia drugą i tak sobie je noszę dopóki nie pojawią się odpryski (czyli ok. 5 dni).
Moje paznokcie z natury się łamią, rozdwajają. Dzięki odżywce są w dużo lepszej kondycji. Odżywka jest tania, łatwo dostępna i wydajna.

dobra, ale.....

odżywka jest dobra i spełnia wszystko, to co producent obiecuje, ale po dłuższym stosowaniu moje paznokcie stały się łamliwe i cieniutkie jak papier. stały się też wrażliwe o ile to możliwe na paznokciach... faktycznie, kiedy nosiłam tę odżywkę na moich paznokciach wszystko było ok, paznokcie były mocne i twarde i błyszczały się ładnie. jednak kiedy przestałam jej używać moje paznokcie stały się nie do poznania, jak już wyżej pisałam. zamiast tej odżywki lepsza jest 8w1 tej samej marki.

Slaba

Zachęcona odżywka diamentową z innej firmy kupiłam tę z Eveline, niestety okazała się być słabsza. Paznokcie posmarowane nią są jakby nieco mocniejsze, niestety nadal się łamią. Jest wydajna, niedroga, łatwo dostępna. Ale nie wrócę do niej.

Przeciętna odżywka

Po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Paznokcie wydawały się jaśniejsze , ładne i estetycznie wyglądające . Odzywka łatwo się nakłada i rozprowadza. Niestety po kilku dniach płytka zżółkła i efekt woow zniknął !!!! Najlepszy efekt utrzymuje się przez pierwsze 3 dni, potem lepiej zmyć i pomalować od nowa.

mega

swietny produkt.naprawde mega wzmacnia i utwardza pazury, dzieki niej umiem bez problemu wychodowac fajne szpony :) tania,latwo dostepna same ochy o achy.jedyny minusik to to ze dosc dlugo schnie ale przy tym jak cudownie dziala na paznokcie to nie moge narzekac.kocham

Najlepsza <3

Jedyna odżywka, która poradziła sobie z moimi słabymi, miękkimi pazurkami. Niektóre osoby skarżyły się na uczulenie po jej zastosowaniu i przez to miałam obawy przed jej zakupem, jednak zakupu ani trochę nie żałuje !
Szybko wysycha, pięknie nabłyszcza paznokcie, no i przede wszystkim płytka jest twarda, nierozdwajająca się, czyli tak jak producent obiecuje. Polecam !

Jak każda odżywka tej firmy

Uważam, że odżywki tej firmy działają podobnie. Podobna cena - podobna jakość.
Odżywienie jest krótkotrwałe ale jest. Wszystkich cudów opisanych przez producenta jednak nie spełnia. Podejrzewam, że każdy przynajmniej raz w życiu miał ich produkt na paznokciach. Ich dostępność i przyzwoita cena to dodatkowy atut.
Są zwolennicy, jak i przeciwnicy. Ja siedzę jak ta żaba z żartu. ...przecie się nie rozerwe.

Niezła

Ogólnie poprawia kondycje paznokcia, stają się twardsze, ładnie wyglądają, szybko rosną. jestem zadowolona. nie używam jej bez przerwy i tak jak zalecil producent a i tak paznokcie moim zdaniem są ładniejsze i mocniejsze. Intensywny zapach, ale da się wytrzymać. Polecam

Pomoże za każdym razem, ale...

Pierwszy raz natknęłam się na tą odżywkę około dwóch lat temu.
Pierwsza warstwa jest zupełnie bezbarwna, druga natomiast przybiera ładny, mleczny kolor :)
Zaraz po użyciu czuć, że paznokcie stają się twardsze. Naprawdę trzeba się postarać, żeby coś im się stało.
Ale uwaga!!
Uznałam, że jestem mądrzejsza od producenta i stosowałam odżywkę bez zalecanej przerwy :( byłam tak oczarowana jej działaniem, że nie chciałam przestać jej stosować ani na chwilę, by nie stracić efektu.
No i po paznokciach... Zaczęły mnie piec, rwać, jakby ktoś mi wbijal pod nie igły. Ból okropny!! Nie wiedziałam co się dzieje. Zaraz zmylam ja z paznokci. Ból na następny dzień przeszedł, ale wizualnie paznokcie niepomalowane wyglądały okropnie... Przez jakieś 1,5 roku widać było plamy, jakby paznokcie 'chorowaly'. Przebarwiony paznokieć wygląda okropnie. Do dziś widzę małe plamki na swoich. Nic nie pomagało, nawet regularne obcinanie... Musiały zregenerować się same. Do odżywki wróciłam, sprawdza się cudownie, ale trzeba pamiętać o zaleceniach producenta, bo zrobicie sobie krzywdę dziewczyny...