Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Pomaga nawet po hybrydach.

Stosowałam tą odżywkę parę lat temu- ot, zwykły, bezbarwny produkt niedający żadnych efektów oprócz ładnego połysku. Zaczęłam ją stosować dopiero po rozpoczęciu dłuższej przerwy w robieniu hybryd- pazurki dzięki niej odżyły- przestały być matowe, są mocne, twarde. Po bardzo bliskim... kontakcie... z szafką nie pękają, co do tej pory się nie zdarzało... mam teraz tak długie pazurki jak w czasie robienia hybryd. Z całego serducha polecam. Jedyny minus który zauważyłam to odżywienie i przy okazji wysuszenie skórek... ale z tym można sobie poradzić.

Wzmacnia i odnawia pazurki

Niespecjalnie wierzyłam w moc tej odżywki-chciałam tylko, aby zahamowała rozdwajanie paznokci, które były w-delikatnie mówiąc-kiepskim stanie-mianowicie połowę paznokcia stanowiło tylko pół naderwanej płytki, reszta była względnie nienaruszona. Kuracja tą odżywką (zgodnie z zaleceniami producenta) i..paznokcie urosły na tyle, bym mogła je obciąć, aby pozbyć się niemal całkowicie tej rozdwojonej płytki, wzmocniła je w takim stopniu, że (przynajmniej na razie) nie łamią się i nie rozdwajają, nadała im zdrowy wygląd i sprawiła, że nareszcie wyglądają ładnie (choć są dość krótkie, bo musiałam je skrócić,aby wyleczyć je do końca). Jestem niemal przekonana, że spowoduje wzrost paznokci, gdy po zalecanej przerwie do niej wrócę.

Nie spełnia moich oczekiwań

Niestety ta odżywka nie spełniła moich oczekiwań. Owszem paznokcie są mocne i twarde ale wtedy gdy ma się ją na paznokciach. Ja jak odstawiłam to po kilku dniach pazurki zaczęły się łamać i rozdwajać. Zawiodłam się na niej,ponieważ w porównaniu do kultowej odżywki również z Eveline (8w1) ,która pomimo odstawienia to nadal paznokcie były bardzo mocne i zdrowe. Niestety z tą nie było tak samo.

Zawsze ze mną

Odżywka doskonale nadaje się do regeneracji płytki po zdjęciu hybryd, jak również do przygotowania paznokcia przed nałożeniem lakieru hybrydowego. Polecam każdemu, kto ma problemy ze słabymi, rozdwojonymi i wyginającymi się w każdą stronę paznokciami!

Zawsze do niej wracam

Odżywke diamentową do domu przyniosła moja mama. Zawsze miałyśmy problem z paznokciami-były słabe, łamały się, rozdwajały. Zaczęłam używać i tak z krótkich ogryzków moje paznokcie stały się piękne, długie i przede wszystkim zdrowe! Co jakiś czas robię sobie hybrydy i po ich zdjęciu moje paznokcie zawsze potrzebują regeneracji i mimo poszukiwań dobrego zastępcy odżywki diamentowej zawsze do niej wracam. Dla mnie jest idealna i nigdy mnie nie zawiodła.

Ewentualnie jako alternatywa

Uwielbiam firmę Eveline. Ich kosmetyki w większości zajmują miejsce w łazience. Zachęcona pozytywnym doświadczeniem, kupiłam odżywkę "paznokcie twarde i lśniące jak diament". Cóż, lśniące na pewno nie są. Twarde, hmm może trochę. Po kilku miesiącach używania, uważam, że odżywka może być używana jako alternatywa dla "tej naszej jedynej" odżywki, bo odrobinę utwardza, ale na pewno nie stanowi podstawy regeneracji paznokci.

Bardziej utwardzacz niż odżywka

Odżywkę Eveline stosuję od kilku lat. Zużyłam już pkilka opakowań i zawsze do niej wracam. Jednak nie uważam, że jest to odżywka, lecz utwardzacz. Nie odżywia i nie wpływa na kondycję naszych paznokci. Utwardza płytkę, rozjaśnia paznokieć i nadaje piękny blask. Paznokcie wyglądają na zdrowe i zadbane. Efekt utrzymuje się tak długo, póki odżywka jest na płytce. Jeśli zmyjemy, paznokcie wyglądają jak przed używaniem tego kosmetyku. Bardzo fajny produkt.

Cudo!

Używałam już wcześniej innej odżywki od Eveline i byłam z niej zadowolona, a diamentowa przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Przy tak satysfakcjonujących (i natychmiastowych!) efektach aż chce mi się dbać o paznokcie. Wreszcie mogę pochwalić się pięknymi, długimi i lśniącymi paznokciami i nie boję się, że się złamią czy rozdwoją.

Pół na pół bo mam mocne paznokcie.

Nie mam problemów z paznokciami. Łamią mi się rzadko. Nie rozdwajają się. Nie jestem w stanie powiedzieć czy pomaga. Wydaje mi się, że jest dobra bo stan się nie pogorszył. Niestety, jakiś większych zmian też nie zobaczyłam bo po prostu potrzebowałam odżywki jako bazę pod lakier. Jestem zadowolona.

Absolutny hit

Kiedyś nie wierzyłam że odżywki do paznokci działają dopuki nie spotkałam się z tym produktem. Z łamliwych moje paznokcie stały się twarde i rosły jak szalone a na dodatek nie rozdwajały się.

Widać postępy

Odżywkę stosuję od miesiąca. Nakładam jedną warstwę, drugiego dnia drugą i tak sobie je noszę dopóki nie pojawią się odpryski (czyli ok. 5 dni).
Moje paznokcie z natury się łamią, rozdwajają. Dzięki odżywce są w dużo lepszej kondycji. Odżywka jest tania, łatwo dostępna i wydajna.

dobra, ale.....

odżywka jest dobra i spełnia wszystko, to co producent obiecuje, ale po dłuższym stosowaniu moje paznokcie stały się łamliwe i cieniutkie jak papier. stały się też wrażliwe o ile to możliwe na paznokciach... faktycznie, kiedy nosiłam tę odżywkę na moich paznokciach wszystko było ok, paznokcie były mocne i twarde i błyszczały się ładnie. jednak kiedy przestałam jej używać moje paznokcie stały się nie do poznania, jak już wyżej pisałam. zamiast tej odżywki lepsza jest 8w1 tej samej marki.