Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Cena już od 9,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Ból i pieczenie tak jak z odżywką 8w1

Odżywka aplikuje się jak zwykły lakier, łatwo i prosto. Niestety ja odżywek z tej firmy nie mogę stosować. Stosowałam 8w1 gdzie po 3 dniach musiałam zrezygnować z powodu ogromnego bólu.
Myślałam, że ta odżywka sprawdzi sie u mnie. Niestety podobne uczucie jak przy 8w1.
Bardzo szkoda, bo słyszałam dużo pozytywnych opinii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271926].usefull || 0 }}% pomocna.

genialna

Nie rozumiem zachwytów nad odżywką 8w1. Uważam, że jest tandetna, natomiast tu pozytywne zaskoczenie. Diamentową poleciła mi teściowa i z braku laku wypróbowałam ją. Mam bardzo kruche i cienkie paznokcie, a dzięki tej odżywce zauważyłam znaczną poprawę. No i rosną cały czas :) jestem bardzo zadowolona i polecam. Tym bardziej, że cena przystępna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1269006].usefull || 0 }}% pomocna.

kontrowersyjny, u mnie się sprawdził

Zawsze miałam liche, cienkie i rozdwajające się paznokcie. Do czasu wypróbowania tej odżywki.

Z początku stosowałam ją zgodnie z zaleceniem producenta, codziennie przez trzy dni dokładałam kolejną warstwę i dopiero po tym czasie całość zmywałam. Po miesiącu stosowania zauważyłam konkretną różnicę, paznokcie stały się grubsze i mocniejsze. Po dwóch miesiącach miałam już szpony jak nigdy i nie nadążałam z ich skracaniem. Kiedy już paznokcie wyglądały zadowalająco, nakładałam odżywkę już tylko raz na kilka dni, jedną warstwę, efekt się utrzymywał.

Wiem, że odżywka może niektóre osoby uczulać, jednak ja nie zauważyłam problemów, za to efekty były spektakularne. Generalnie polecam spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265053].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja ciąża

Bardzo polecam!

Witam. Polecam tą odżywkę bardzo!
Mimo, ze na opakowaniu pisze, żeby nie używać jej na uszkodzone paznokcie bądź po manicure hybrydowym, ja zaryzykowalam.... I powiem wam, że... BARDZO SIĘ OPŁACAŁO!!
Po ściągnięciu hybrydy, prawie się popłakałam, jak zobaczyłam stan, w jakim są moje paznokcie.
Odżywkę zakupiłam w Rossmanie, w promocyjnej cenie - 11,99 zł.
Słyszałam od wielu osób, że ten preparat niszczy niektórym pazurki, ale u mnie działa wręcz przeciwnie!

+atrakcyjna cena
+szybko schnie
+Utwardza pazurki
+nadaje blask paznokciom...
Mogłabym tak wymieniać i wymieniać...
Minusów brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262288].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodna deska ratunku

Odżywki Eveline do paznokci są moim absolutnym hitem, bez których nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki. Odkąd 3 lata temu sprawiły, że moje słabe, rozdwojone i połamane stały się pięknymi, lśniącymi i twardymi pazurkami, jestem im wierna i bezwarunkowo oddana - i wracam za każdym razem, gdy tylko zaczyna się z nimi coś dziać. Chociaż słyszałam różne głosy, nigdy w żaden sposób mnie nie podrażniły i nie uczuliły, chociaż reakcje alergiczne wywołuje u mnie 1/3 kosmetyków. Poza właściwościami odżywczymi, mają też delikatnie mleczny kolor, więc 2-3 warstwy świetnie zastępują zwyczajny lakier.

+cena
+dostępność
+genialny efekt mocnych, odpornych na uszkodzenia paznokci
+idealna jako baza, top, a nawet lakier

-niektórych może uczulać
-ostry, chemiczny zapach czasami drażni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258901].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie do końca rewelacja

Mam problemy z pękającymi paznokciami. Na opakowaniu znajduje się zapewnienie, że moje paznokcie po zastosowaniu kuracji przy pomocy tej odżywki przestają pękać. Nie zmieniło się jednak nic w tym względzie, paznokcie jednak wyglądają zdrowiej i mimo wszystko stały się twardsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253853].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza :D

Bardzo dobrze, że ma pozytywne opinie, są one w pełni uzasadnione.
Ze względu na nauke w szkole gastronomicznej moje paznokcie były w stałym kontakcie z wodą. Mało, która odżywka potrafiła coś pomóc w tej sprawie. Ta spełniła swoje zadanie. Moje paznokcie są po niej naprawdę twarde i posiadają ładny wygląd. Polecam każdemu! :D

Jedyny minus to jej cena, +/- 15zł w drogeriach lub marketach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251378].usefull || 0 }}% pomocna.

Ból...

Ogólnie mam mieszane uczucia... za pierwszym razem kuracji która trwała około 2 tygodni wszystko było dobrze nie widziałam duże różnicy ale jakas tam była. Po kilku miesiącach może z 4 powtórzyłam kuracje pierwszy dzień aplikacji odżywki wszystko było dobrze drugi dzień druga warstwa i... kiedy odżywka wyschla poczułam pieczenie opuszków palców myślałam że przejdzie ale to się nasilalo najbardziej na serdecznych palcach pieczenie i klucie jednocześnie. Zmylam szybko odżywkę i na szczęście po jakiś 5 minutach ból ustąpił. Nie wiem czy odważe się jeszcze raz na ta kuracje. Dodam jeszcze ze nie jestem alergikiem i nigdy nie miałam podobnego przypadku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249051].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Bardzo dobra odżywka, na moich paznokciach sprawdza się o niebo lepiej niż wersja 8 w 1. Płytka paznokcia już po pierwszym użyciu jest wyraźnie mocniejsza, całkowicie wyeliminowałam problem łamiących się paznokci. Świetnie nadaję się jako baza ,jak i samodzielny lakier o bardzo ładnie nabłyszcza i długo utrzymuje świeży wygląd, nie odpryskuje.

+super wzmacnia płytkę
+bardzo ładnie się trzyma
+szybko schnie
+cena
+wydajność

minusów brak:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239338].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię.

Odżywkę używałam na zdrowe i twarde paznokcie, chcąc podtrzymać efekt. Spisała się nieźle, już po dwóch użyciach zauważyłam wzmocnienie. Oczywiście sprawcą jest formaldehyd ,dlatego teraz używam jej sporadycznie.
Plusy:
-wzmacnia, poprostu działa
-daje ładny mleczny kolor
-cena
-dostępność
Minusy:
-wysusza skórki
-formaldehyd w składzie
-odżywka szybko zgęstniała

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225776].usefull || 0 }}% pomocna.