Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Cena już od 9,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Strzał w 10!

Odkąd pamiętam, obgryzałam paznokcie. Ta odżywka pomogła moim paznokciom dojśc do takiego stanu w jakim powinny się znajdowac. Super odżywka, diamentowa jak i 8w1. Nie na dłuższe stosowanie, po miesiącu zawsze robię sobie przerwe, zamiennie stosuję odżywke z Bielendy. Żeby paznokcie nie przyzwyczaiły się do niej i aby wciąz działała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354126].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze wzmacnia

Zalety:
- odżywka utwardza płytkę paznokciową
- sprawia że paznokcie są wzmocnione, twardsze, nie łamią się nie rozdwajają
- mają piękny połysk
- nie podrażnia i nie uczula
- ma wygodny pędzelek
- bardzo niska cena
- szybkie działanie

Wady:
- zawiera formaldehyd

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348016].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej

Moje paznokcie są miękkie, podatne na zadzieranie, czasem rozdwajające się. A ja ciągle próbuję, próbuję, próbuję różnych specyfików… licząc na cud.
W zaćmieniu jakimś pokusiłam się o odżywkę diamentową.

Sytuacja identyczna jak z 8w1, tylko dłużej trzeba było na nią czekać. Po ok. 8 użyciach odżywki jako bazę pod lakier z dreszczem zauważyłam, że jeden z paznokci zaczął odchodzić od skóry. Nie mam mowy o żadnym mechanicznym uszkodzeniu.
Po eksperymencie z tą „odżywką” kosmetyki Eveline do paznokci skreślam na amen, a na inne będę baaardzo uważać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347016].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja rąk

Diamencik.

Nie widzę większej różnicy pomiędzy tą a 8w1.
Nie wspominając już o 6w1. Trochę bawią mnie te nazwy i zabiegi marketingowe.

Odżywki używam jako bazy pod lakier i w ten sposób jak producent poleca.
Stosuję się do zasady, że lepiej za mało niż za dużo.
Dwie warstwy nadają płytce ładnego mlecznego koloru, dłonie wyglądają schludnie i kobieco.
Działanie wzmacniające jest zauważalne niemal od razu. Paznokcie są twarde, nie łamią się nie kruszą.
Tylko uwaga, trzeba zachować ostrożność i rozwagę. W nadmiarze i źle używana może zaszkodzić.
Wydajna, choć w momencie zużycia 3/4 butelki tężeje i ciężko ją wydobyć.
W przystępnej ofercie cenowej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341201].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Odżywka ta wzmacnia paznokcie, przy dwóch warstwach nadaje bardzo ładny, lekko mleczny kolor. Paznokcie rosną po niej szybciej, stają się mniej łamliwe. Jest tania i łatwo dostępna. Nadaje się jako baza pod lakier i również przynosi efekty. Przedłuża trwałość lakieru. Zauważyłam, że ta diamentowa wersja przynosi lepsze efekty niz ta 8w1, bo paznokcie są po niej gładsze i mniej odbarwione od lakieru. Jednak trzeba uważać - zawiera formaldehyd, który bardzo często uczula.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325881].usefull || 0 }}% pomocna.

na efekty trzeba poczekać

Odżywkę używam już od miesiąca i powiem szczerze, że na początku stosowania nie byłam wcale zadowolona. Po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam dopiero poprawę kondycji moich paznokci. Stały się twarde i mocniejsze, nie mam już problemu z łamliwością ani rozdwajaniem. Odżywka jest w formie lakieru więc ładnie również wyglądają wizualnie, jak i sprawdza się jako baza pod lakier. Łatwo się aplikuje i szybko schnie. Jestem zadowolona aczkolwiek wolę odżywki, które nie trzeba zmywać, później znowu nakładać i tak dale.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313461].usefull || 0 }}% pomocna.

Koszmarny ból 10-15 minut po nałożeniu :(

Na mojej drodze do odbudowywania paznokci znalazła się i ta odżywka. Wcześniej używałam utwardzacza tej firmy, więc miałam nadzieję, że będzie ok.

Pokryłam odżywką wszystkie paznokcie. Po jakichś 10-15 min. nagle zaczęłam czuć rozchodzące się od palców gorąco... Chwilę potem poczułam, jakbym wsadziła ręce do ognia... Nie przesadzam... Nigdy w życiu żaden kosmetyk tak na mnie nie zadziałał :( To był koszmar, ból, palenie, ogień!

Natychmiast zmyłam to zmywaczem, ale ku mojemu przerażeniu ból nie przechodził :(((( Wsadzałam dłonie pod zimną wodę, przykładałam lód. Po godzinie tortur zaczęło odpuszczać....

Nie wiem, czy to formaldehyd czy co to tak zadziałało.
Nie przeczę. Może wielu osobom to coś pomaga, ale piszę po to, by nikt inny nie naraził się na taki koszmar :(
Może warto na próbę pomalować jeden paznokieć i poczekać?

Było to już jakiś czas temu, ale na samo wspomnienie ciarki mnie przechodzą...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305576].usefull || 0 }}% pomocna.

Masakra.

Nie polecam. Odżywkę nakłada się jak normalny lakier, niestety paznokcie po niej robią się żółte, miękkie i łamliwe. Jedyną zaletą tutaj jest chyba tylko cena.

+cena
-niszczy paznokcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293556].usefull || 0 }}% pomocna.

Super jak każda odżywka Eveline

Wszystkie odżywki Eveline polecam z calego serca, jeżeli tylko płytka paznokcia nie stawia sprzeciwu formaldehydowi :)
Paznokcie po tej odżywce są bardzo mocne i szybko rosną.

+działanie
+cena
+konsystecja (mam ją kilka miesięcy a konsystecja dalej taka sama)
+dostępność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293461].usefull || 0 }}% pomocna.

Odżywka do paznokci, która naprawdę działa

Długo zastanawiałam się nad zakupem tej odżywki, bo wiele już czytałam opinii o Eveline i ich preparatach do paznokci. Niektóre dziewczyny bywają zachwycone, inne skarżą się na ból, pieczenie, a nawet owrzodzenia skóry przy paznokciach. Nie ma co - warto być ostrożnym.

Pierwsze opakowanie kupiłam w Biedronce. Była to mniejsza niż zazwyczaj pojemność, za raptem kilka złotych, więc postanowiłam wypróbować. Żadnych efektów ubocznych podczas nakładania, jak i w trakcie tej pierwszej "terapii" nie zauważyłam, więc jak sądzę, jestem jedną z tych osób na które odżywki Eveline nie działają tak toksycznie.

Lubię mieć długie paznokcie i zawsze mam je pomalowane. Niestety jednak, ale są one osłabione i mają tendencję do rozdwajania. Od dawna już poszukiwałam odżywki, która będzie faktycznie działać, a nie jedynie stanowić bazowy lakier przed nakładaniem koloru.

Stosuję odżywkę tak, jak zaleca producent. Przez parę dni nakładam kolejne warstwy, potem zmywam i ponawiam proces. Po dwóch tygodniach robię dłuższą przerwę i stosuję ją jedynie pod lakier, kiedy maluję paznokcie.

Nie lubię się zachwycać aż do bólu kosmetykami, ale w tym przypadku muszę to zrobić. Ta odżywka naprawdę działa. Bardzo wzmocniła moje paznokcie, już nie pamiętam, kiedy ostatnio któryś złamał, czy mi się rozdwoił. Wyraźnie można wyczuć, że płytka paznokcia jest twardsza i mocniejsza, do tego gładsza.

Odżywka wysycha w mgnieniu oka, więc malowanie nią paznokci zajmuje naprawdę chwilę. Mimo mlecznego zabarwienia w buteleczce, na paznokciach jest całkowicie bezbarwna.

Nakładana pod lakier przedłuża jego trwałość. Już nie mam problemów z odpryskiwaniem lakieru i mogę go trzymać na paznokciach nawet i tydzień.

Zapach typowy dla produktów do paznokci (czyt. wali okropnie!), wydajność przeciętna (prawdopodobnie przez fakt, że tak często gęsto jej używam). Opakowanie na plus, z wygodnym pędzelkiem i trzonkiem, który dobrze "siedzi" w dłoni. Do tego bajecznie niska cena i dobra dostępność.

Bardzo polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1290366].usefull || 0 }}% pomocna.