Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

polecam

Odżywka, która skutecznie regeneruje oraz wzmacnia płytkę paznokcia. Łatwo się nakłada, szybko schnie. Już po kilku dniach widać pierwsze efekty działania. Stosowana przez kilka tygodni zapewnia piękne paznokcie na dłuugi czas. Paznokcie stają się twardsze, mniej łamliwe, zyskują naturalny połysk.

Poleciła mi go kosmetyczka.

Bardzo fajna odżywka, dzięki której paznokcie stają się twarde i mniej łamliwe. Ale nie wszystko od razu. Trzeba używać jej codziennie, wtedy będą efekty. Jak stosowałam ją od czasu do czasu to niestety nic to nie dało. Odżywka nie pachnie zbyt ładnie ale da się go znieść. Opakowanie jest wydajne, odżywka ma kolor bezbarwny i na paznokciu wyglada jakby byl pomalowany lakierem bezbarwnym. Pędzelek jest zwykły, mały, prosty ale dobrze się nim maluje.

Najlepsza odżywka do paznokci na rynku

Długo walczyłam z brzydkim nawykiem z dzieciństwa(obgryzania paznokci).Gdy w końcu udało mi się to opanować, usilnie próbowałam zapuścić paznokcie, jednak były słabe i się kruszyły. Ratunku szukałam testując różne odżywki do paznokci,które pomagały w różnym stopniu. W końcu natrafiłam na tą firmy Eveline i jestem zachwycona. Odżywka móże nie pachnie przyjemnie, ale za to nadrabia działaniem. Utwardza paznokcie i sprawia, że się nie łamią, dzięki czemu potrafię zapuścić paznokcie Sprawdza się także jako baza pod ciemny lakier.Ta odżywka ma jeszcze jeden duży plus, jej mleczny kolor sprawia, że możemy chodzić z samą odżywką na paznokciach i ładnie, naturalnie to wygląda.

Prawdziwy diament

Pewnie niejedna z was chciała się cieszyć pięknymi hybrydowymi/zelowymi paznokciami, a co za tym idzie paznokcie narazone na kruchość, lamliwosc i słaba kondycję. Jako fanka manicure hybrydowego, robiłam go niemal przez pol roku bez przerwy - moje paznokcie nie potrafily mi tego wybaczyć... Aż do momentu stosowania tej odżywki. Nie dość, ze ladnie wygląda to jeszcze czyni cuda! Z kruchych, wiecznie krociutkich paznokci powstaja twarde i zdrowe pazurki. Oczywiście jest to dłuższy etap stosowania, akurat kończę druga buteleczkę i jestem zakochana w tym produkcie

Ratunek paznokciom

Dla osób o bardzo kruchych i łamliwych paznokciach. Polecam serdecznie, bo naprawdę pomaga. Terapia wzmacnia, paznokcie nie rozdwajają się, nie łamią i stają się silniejsze. Poprawia się koloryt i struktura paznokcia. Warto kupić ten produkt.

Moc diamentu

Jest to zdecydowanie moja ulubiona odżywka do paznokci. Używam zawsze w przerwie między hybrydami. Pomaga wrócić paznokciom do normy. Wzmacnia je i nadaje im bardzo ładny i estetyczny wygląd. Naprawdę kosmetyk bardzo godny polecenia ;)

Świetna odżywka do paznokci

Lubię tę odżywkę, jest fajna, moje paznokcie są po niej twarde i mocne. Skusiła mnie cena, a miałam już kilka odżywek z Eveline, ale ta jest jak dla mnie najlepsza.

Pomaga nawet po hybrydach.

Stosowałam tą odżywkę parę lat temu- ot, zwykły, bezbarwny produkt niedający żadnych efektów oprócz ładnego połysku. Zaczęłam ją stosować dopiero po rozpoczęciu dłuższej przerwy w robieniu hybryd- pazurki dzięki niej odżyły- przestały być matowe, są mocne, twarde. Po bardzo bliskim... kontakcie... z szafką nie pękają, co do tej pory się nie zdarzało... mam teraz tak długie pazurki jak w czasie robienia hybryd. Z całego serducha polecam. Jedyny minus który zauważyłam to odżywienie i przy okazji wysuszenie skórek... ale z tym można sobie poradzić.

Wzmacnia i odnawia pazurki

Niespecjalnie wierzyłam w moc tej odżywki-chciałam tylko, aby zahamowała rozdwajanie paznokci, które były w-delikatnie mówiąc-kiepskim stanie-mianowicie połowę paznokcia stanowiło tylko pół naderwanej płytki, reszta była względnie nienaruszona. Kuracja tą odżywką (zgodnie z zaleceniami producenta) i..paznokcie urosły na tyle, bym mogła je obciąć, aby pozbyć się niemal całkowicie tej rozdwojonej płytki, wzmocniła je w takim stopniu, że (przynajmniej na razie) nie łamią się i nie rozdwajają, nadała im zdrowy wygląd i sprawiła, że nareszcie wyglądają ładnie (choć są dość krótkie, bo musiałam je skrócić,aby wyleczyć je do końca). Jestem niemal przekonana, że spowoduje wzrost paznokci, gdy po zalecanej przerwie do niej wrócę.

Nie spełnia moich oczekiwań

Niestety ta odżywka nie spełniła moich oczekiwań. Owszem paznokcie są mocne i twarde ale wtedy gdy ma się ją na paznokciach. Ja jak odstawiłam to po kilku dniach pazurki zaczęły się łamać i rozdwajać. Zawiodłam się na niej,ponieważ w porównaniu do kultowej odżywki również z Eveline (8w1) ,która pomimo odstawienia to nadal paznokcie były bardzo mocne i zdrowe. Niestety z tą nie było tak samo.

Zawsze ze mną

Odżywka doskonale nadaje się do regeneracji płytki po zdjęciu hybryd, jak również do przygotowania paznokcia przed nałożeniem lakieru hybrydowego. Polecam każdemu, kto ma problemy ze słabymi, rozdwojonymi i wyginającymi się w każdą stronę paznokciami!

Zawsze do niej wracam

Odżywke diamentową do domu przyniosła moja mama. Zawsze miałyśmy problem z paznokciami-były słabe, łamały się, rozdwajały. Zaczęłam używać i tak z krótkich ogryzków moje paznokcie stały się piękne, długie i przede wszystkim zdrowe! Co jakiś czas robię sobie hybrydy i po ich zdjęciu moje paznokcie zawsze potrzebują regeneracji i mimo poszukiwań dobrego zastępcy odżywki diamentowej zawsze do niej wracam. Dla mnie jest idealna i nigdy mnie nie zawiodła.