Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Nail Therapy Professional

Cena już od 9,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

• Butyl Acetate,
  • Adipic Acid/Fumaric Acid/ Phthalic Acid/Tricyclodecane Dimethanol Copolymer,
  • CI 77891,
  • T-Butyl Alcohol,
  • Citral,
  • Diamond Powder (18.02.2012)

Napisanych recenzji: 2

Lubię.

Odżywkę używałam na zdrowe i twarde paznokcie, chcąc podtrzymać efekt. Spisała się nieźle, już po dwóch użyciach zauważyłam wzmocnienie. Oczywiście sprawcą jest formaldehyd ,dlatego teraz używam jej sporadycznie.
Plusy:
-wzmacnia, poprostu działa
-daje ładny mleczny kolor
-cena
-dostępność
Minusy:
-wysusza skórki
-formaldehyd w składzie
-odżywka szybko zgęstniała

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225776].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Rewelacja

Świetna odżywka do paznokci. Bardzo dobrze się u mnie sprawdziła. Przyspiesza wzrost paznokci i wzmacnia. Jest bardzo wydajna. Ma dobrą konsystencję i szybko schnie. Jedynym minusem jest to, że końcówki paznokci nie były białe tylko przezroczyste. Zdecydowanie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218263].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Świetny jako baza

Stosuję tę odżywkę jako bazę pod paznokcie, więc nie mogę ocenić jej działania jako typowej odżywki, ale stosuję ją pod lakier jako bazę mam problem z tym, że lakiery nie utrzymują się zbyt długo na moich paznokciach (2 dni), a przy użyciu tej odżywki wytrzymują prawie tydzień. Kolejnym plusem tej odżywki jest to, że przy stosowaniu innych odżywek lub ich niestosowaniu szybko żółkną mi paznokcie od ich malowania, a gdy używam tej nie żółkną mi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209283].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja ciąża

Napisanych recenzji: 10

Ratownik dla słabych paznokci

Produkt, który sprawia, że paznokcie stają się mocne, twarde i nie rozdwajają się. Polecam serdecznie szczególnie tym Paniom, które zawsze miały problem z łamliwymi, rozdwajającymi się paznokciami. Moja przyjaciółka dzięki tej odżywce zapuściła paznokcie pierwszy raz w życiu. Minusem jest, to, że po zaprzestaniu stosowania, paznokcie wracają do stanu poprzedniego w niedługim czasie. Dlatego ja po zdjęciu hybryd, nie zdecydowałam się na zakup drugiego opakowania, chciałam trwałego efektu- zainwestowałam więc w manicure japoński. Jednak za taką cenę, tym, którzy potrzebują natychmiastowego ratunku, polecam Nail Therapy Professional !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206428].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Bardzo dobra

Jak dla mnie to odżywka jest rewelacyjna. Od lat miałam problemy z wyginaniem się paznokci. a dzięki stosowaniu odżywki wg zaleceń - paznokcie zaczęły mi prosto rosnąć. Dla mnie to jest mega zbawienie. Nareszcie nie wstydzę się swoich dłoni, z miłą chęcią maluje paznokcie - nie ukrywam ich w cieniu szarości prostoty..... Tej odżywce mówię TAK!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206133].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Mój ideał !

Ten produkt to dla mnie rewolucja,jeśli chodzi o markę Eveline. Szybko schnie,nadaje paznokciom piękny połysk i zdrowy wygląd.
Są, jak zresztą zapewnia producent,twarde , nie łamią się. Jedyne,co mogłabym im zarzucić to to, że po 3-4 dniach schodzi, lecz to xhyba normalne przy tego typu odżywkach. Ps. Podobno, jak lakier schodzi to znaczy,że paznokieć się zregenerowal ;) SZCZERZE POLECAM!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193723].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

mój wybawca

Kilka miesięcy temu stan moich paznokci gwałtownie się pogorszył. Zaczęły się rozdwajać i łamać na potęgę, choć nigdy wcześniej nie miały do tego skłonności. Więc spanikowana szybko udałam się do drogerii i praktycznie bez namysłu wybrałam ją. Wybór okazał się strzałem w 10! Stosowałam ją przez 2 tygodnie zgodnie z zaleceniami producenta a paznokcie po tym czasie były jak nowe. Teraz stosuję ją jako bazę pod lakier i również świetnie się sprawdza.
+niweluje łamliwość i rozdwajanie sie płytki paznokcia
+utwardza
+nadaje blasku
+nie odpryskuje
+wygodna w aplikacji
+nadaje się jako baza po manicure
+wydajna
+dostępność
+cena

-zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190948].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Jestem na TAK!

Moje paznokcie od zawsze były słabe. Obgryzałam je ze stresu i długo musiałam się nauczyć by w końcu ich nie obgryzać. Wstydziłam się swoich paznokci. Wtedy zaczęłam szukać jakiś odżywek by wzmocnić moje słabiutkie paznokcie. Pani w sklepie doradziła mi bym spróbowała "Eveline - Paznokcie Twarde I Lśniące Jak Diament". Cena była przystępna. około 10-11zł za 12ml. Skusiłam się.
Gdy zaczęłam malować paznokcie odżywką nie sądziłam iż już po tygodniu będą twardsze! Byłam zachwycona! Już po miesiącu mogłam zapuścić długie i piękne paznokcie. Nigdy takich nie miałam.
Potem koleżanka namówiła mnie na hybrydę i tipsy. Paznokcie po takich zabiegach miałam w opłakanym stanie! I potrzebowałam natychmiast nowej odżywki by jakoś je wyprowadzić na prostą moje zniszczone paznokcie. W Rossmannie Pani poleciła mi Bielande. Masakra (recezje znajdziecie na moim profilu)...
Wróciłam z powrotem do sklepu i zobaczyłam, że Eveline stoi. Stwierdziłam iż wezmę bo pamiętam, że dobrze na mnie działa. Już po tygodniu moje paznokcie stały się twardsze. Owszem może gdzie nie gdzie paznokcie są słabsze i tak efekt jest lepszy od Bielandy.
Moja ulubiona odżywka ze wszystkich jakie do tej pory używałam. Gorąco polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189858].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

najlepszy

Używam go od miesiąca i narazie jest świetnie.Czytałam wiele negatywnych recenzji tego produktu ,ale zaryzykowałam i jest wspaniale moje paznokcie są twarde bardzo trudno jest je złamać ,albo rozdwoić zauważyłam również ,że bardzo szybko po nim paznokcie rosną.Narazie u mnie ma pierwsze miejsce wśród odżywek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1187158].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Wielka szkoda

Odżywki używałam przez dwa lata ciesząc się długimi i naprawdę mocnymi paznokciami. Nigdy wcześniej i nigdy potem już takich nie miałam. Nakładałam codziennie nową warstwę, max do 3. Dużo osób pytało czy to są prawdziwe paznokcie. Zużyłam parę ładnych buteleczek do momentu aż zaczęły mnie od niej boleć paznokcie. W momencie nakładania czułam palenie a po wyschnięciu jakby paznokcie łamały mi się na pół..... Zrobiłam parę miesięcy przerwy i chciałam wrócić, jednak jak poczułam ogień w trakcie malowania zmyłam natychmiast. Od tego czasu minęły już dwa lata i mam wstręt do wszelkiego zdobienia paznokci, przerzuciłam się na manicure japoński i olejowanie - efekt mizerny w porównaniu z efektami odżywki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156226].usefull || 0 }}% pomocna.