Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Nail Therapy Professional

Cena już od 9,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Napisanych recenzji: 5

Nie do końca rewelacja

Mam problemy z pękającymi paznokciami. Na opakowaniu znajduje się zapewnienie, że moje paznokcie po zastosowaniu kuracji przy pomocy tej odżywki przestają pękać. Nie zmieniło się jednak nic w tym względzie, paznokcie jednak wyglądają zdrowiej i mimo wszystko stały się twardsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253853].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 110

Najlepsza :D

Bardzo dobrze, że ma pozytywne opinie, są one w pełni uzasadnione.
Ze względu na nauke w szkole gastronomicznej moje paznokcie były w stałym kontakcie z wodą. Mało, która odżywka potrafiła coś pomóc w tej sprawie. Ta spełniła swoje zadanie. Moje paznokcie są po niej naprawdę twarde i posiadają ładny wygląd. Polecam każdemu! :D

Jedyny minus to jej cena, +/- 15zł w drogeriach lub marketach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251378].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Ból...

Ogólnie mam mieszane uczucia... za pierwszym razem kuracji która trwała około 2 tygodni wszystko było dobrze nie widziałam duże różnicy ale jakas tam była. Po kilku miesiącach może z 4 powtórzyłam kuracje pierwszy dzień aplikacji odżywki wszystko było dobrze drugi dzień druga warstwa i... kiedy odżywka wyschla poczułam pieczenie opuszków palców myślałam że przejdzie ale to się nasilalo najbardziej na serdecznych palcach pieczenie i klucie jednocześnie. Zmylam szybko odżywkę i na szczęście po jakiś 5 minutach ból ustąpił. Nie wiem czy odważe się jeszcze raz na ta kuracje. Dodam jeszcze ze nie jestem alergikiem i nigdy nie miałam podobnego przypadku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249051].usefull || 0 }}% pomocna.

pierwsza depilacja bikini

Super

Bardzo dobra odżywka, na moich paznokciach sprawdza się o niebo lepiej niż wersja 8 w 1. Płytka paznokcia już po pierwszym użyciu jest wyraźnie mocniejsza, całkowicie wyeliminowałam problem łamiących się paznokci. Świetnie nadaję się jako baza ,jak i samodzielny lakier o bardzo ładnie nabłyszcza i długo utrzymuje świeży wygląd, nie odpryskuje.

+super wzmacnia płytkę
+bardzo ładnie się trzyma
+szybko schnie
+cena
+wydajność

minusów brak:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239338].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię.

Odżywkę używałam na zdrowe i twarde paznokcie, chcąc podtrzymać efekt. Spisała się nieźle, już po dwóch użyciach zauważyłam wzmocnienie. Oczywiście sprawcą jest formaldehyd ,dlatego teraz używam jej sporadycznie.
Plusy:
-wzmacnia, poprostu działa
-daje ładny mleczny kolor
-cena
-dostępność
Minusy:
-wysusza skórki
-formaldehyd w składzie
-odżywka szybko zgęstniała

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225776].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

Rewelacja

Świetna odżywka do paznokci. Bardzo dobrze się u mnie sprawdziła. Przyspiesza wzrost paznokci i wzmacnia. Jest bardzo wydajna. Ma dobrą konsystencję i szybko schnie. Jedynym minusem jest to, że końcówki paznokci nie były białe tylko przezroczyste. Zdecydowanie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218263].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Świetny jako baza

Stosuję tę odżywkę jako bazę pod paznokcie, więc nie mogę ocenić jej działania jako typowej odżywki, ale stosuję ją pod lakier jako bazę mam problem z tym, że lakiery nie utrzymują się zbyt długo na moich paznokciach (2 dni), a przy użyciu tej odżywki wytrzymują prawie tydzień. Kolejnym plusem tej odżywki jest to, że przy stosowaniu innych odżywek lub ich niestosowaniu szybko żółkną mi paznokcie od ich malowania, a gdy używam tej nie żółkną mi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209283].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Ratownik dla słabych paznokci

Produkt, który sprawia, że paznokcie stają się mocne, twarde i nie rozdwajają się. Polecam serdecznie szczególnie tym Paniom, które zawsze miały problem z łamliwymi, rozdwajającymi się paznokciami. Moja przyjaciółka dzięki tej odżywce zapuściła paznokcie pierwszy raz w życiu. Minusem jest, to, że po zaprzestaniu stosowania, paznokcie wracają do stanu poprzedniego w niedługim czasie. Dlatego ja po zdjęciu hybryd, nie zdecydowałam się na zakup drugiego opakowania, chciałam trwałego efektu- zainwestowałam więc w manicure japoński. Jednak za taką cenę, tym, którzy potrzebują natychmiastowego ratunku, polecam Nail Therapy Professional !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206428].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Bardzo dobra

Jak dla mnie to odżywka jest rewelacyjna. Od lat miałam problemy z wyginaniem się paznokci. a dzięki stosowaniu odżywki wg zaleceń - paznokcie zaczęły mi prosto rosnąć. Dla mnie to jest mega zbawienie. Nareszcie nie wstydzę się swoich dłoni, z miłą chęcią maluje paznokcie - nie ukrywam ich w cieniu szarości prostoty..... Tej odżywce mówię TAK!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206133].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ideał !

Ten produkt to dla mnie rewolucja,jeśli chodzi o markę Eveline. Szybko schnie,nadaje paznokciom piękny połysk i zdrowy wygląd.
Są, jak zresztą zapewnia producent,twarde , nie łamią się. Jedyne,co mogłabym im zarzucić to to, że po 3-4 dniach schodzi, lecz to xhyba normalne przy tego typu odżywkach. Ps. Podobno, jak lakier schodzi to znaczy,że paznokieć się zregenerowal ;) SZCZERZE POLECAM!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193723].usefull || 0 }}% pomocna.