Life Scents, Simply Stylish EDT

Life Scents, Simply Stylish EDT

Aldehydowy, świeży zapach, dodający kobiecości i szyku, a także wiary we własne siły. Poczujesz się elegancka, lecz nie bez nutki nonszalancji.

Cena: 32,9zł

Piękny zapach, ale krótkotrwały

Woda toaletowa W Dobrym Stylu przepięknie pachnie! Idealnie nadaje się na lato, poniewaz jest świeża, ale ma w sobie także nutę elegancji. Mimo, że się krótko trzyma, to uważam, że jest warta swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Bardzo fajny :)

Zapach jest raczej świeży, bardzo fajny :) Dosyć uniwersalny, każdemu powinien się spodobać. Opakowanie jest proste, ale ładne. Dosyć nowoczesne. Nadaje się na prezent dla raczej młodej osoby lub nastolatki.Jakby ktoś był zainteresowany to posiadam taki na wymianę na wątku z ciuszkami :)

Używam tego produktu od: 2005

smierdziuch

Odstalam go 2 lata temu na urodziny;/ o fuj fuj, fuj fuj i jescze raz fuj. Taki wstreny kwasny zapach, mdli okropnie, az mnie głowa bolala. Zreszta po wszystkich zapachch z avonu boli mnie glowa;/ Co oni tam dodaja??wole nie wiedziec.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:2 psikniecia

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

bardzo go lubie ;)

jeden z moich ulubionych zapachów i szkoda, że avon go wycofał.. jak większość rzeczy, które są fajne.. zapaszek wprost stworzony dla mnie, może nie był zbyt trwały, ale był niedrogi ...

Używam tego produktu od: odkąd sie pojawił ;)

Coś mi przypomina.....

Nie wiem dlaczego, ale bardzo spodobał mi się ta woda...przypomina mi bardzo jakis inny zapach ale nie umiem skojarzyć. Nie jest to droga woda toaletowa do tego Avonowska, więc nie mozna oczekiwać ze bedzie super trwała ale przez jakieś 8h mozna delektować się miłym zapachem. Szkoda ze ja wycofali ze sprzedaży:) Ja kupiłam 2 flakonik w jakieś ofercie. Pozostałe z tej serii nie podobaja mi się.

Zapach wspaniałych chwil

Bardzo lubię ten zapach, mimo, że jest mało trwały. Ma w sobie to coś :) Opakowanie takie proste i zwykłe nadaje mu stylu. Zapach jest napradę niesamowity i stworzony na letnie wieczory :)

Dlaczego taki nietrwały??

Mam wrażenie, że te zapachy Avonu, które są najmniej reklamowane - są najlepsze. Tak też jest i z tym. Buteleczka bardzo prosta, elegancka, minimalistyczna - takie własnie lubię. Zapach na początku ciepły, ale potem przekształca się w grapefruita.....mmmm.....bardzo podoba mi się ten zapach, na końcu znowu staje się ciepły, jakby do tego owocu dodano cukier......mmmmm......niestety, 15 minut po aplikacji już go nie czuć, nad czym bardzo boleje, bo zapach naprawdę ciekawy :(, chyba po prostu zapachy Avonu bardzo szybko prechodzą nuty zapachowe, gdzieś im sie wyraźnie spieszy ;)

nietrwaly

Ladny zapach - kojarzy mi sie z zapachem zyznej, wilgotnej ziemi :) Tyle ze zupelnie nietrwaly :( Juz chwile po aplikacji wietrzeje, wiec komfort stosowania jest zaden, bo zeby cokolwiek bylo czuc, trzebaby bylo sie spryskiwac co chwile. Dobry dla nastolatek. Tani

Bardzo przyjemny

Całkiem sympatyczny zapaszek. Średnio trwały, jak każda woda toaletowa, ale delikatna nutka zostaje na jakiś czas. Idealny na gorące dni, nie agresywny zapach dla tych co nie lubią przesady.

Śliczny ale nietrwały

To jest naprawdę śliczny zapach. Taki świeży, grejfrutowy. W sma raz na gorące lato. Przypomina mi zapach takiego dezodorantu Action sprzed kilkunastu lat za którym szlałam. Ale niestety jest tragicznie nietrwały :((( Najmniej trwały ze wszystkich avonowych zapachów jakie miałam. Szkoda...

ładny, prosty, banalny

Ładny, ciepły, ale jakiś taki bezpłciowy. Nie jest brzydki, ale ani mi się z niczym nie kojarzy, ani nie wzbudza we mnie emocji. Raczej dla młodszych nastolatek, ze względu na cenę i charakter, prosty i nienarzucający się. Kiedyś by mi sie pewnie podobał, ale ostatnio rozpasałam sie perfumeryjnie i Avon poszedł w kąt. Mało trwały, jak wszystkie Avony. Opakowanie ładne, proste.