Life Scents, On the Edge Eau de Toilette

Life Scents, On the Edge Eau de Toilette

Energetyzujący zapach z grupy odważnych zapachów piżmowych doda ci śmiałości. Spowita w ożywiającą mgiełkę poczujesz przypływ energii, więc chętnie rzucisz wyzwanie życiu i nie zawahasz się przed ryzykiem.

Cena: 32,90 zł

miał coś niesamowitego

Nadal go mam.
Zamknięty we flakonie od czasu do czasu przypomina mi dawne czasy.
Opakowanie brzydkie, proste, ale zapach...
Ja na prawdę ruszyłam na podbój świata pachnąc wodą za dwadzieścia parę złotych.
To był mój podbój, mój zapach
Mam do niego ogromny sentyment, jestem dorosłą kobietą, ale kiedy poczuje właśnie te nutki ... to ... przypomina mi się ta dziewczyna, za która uganiali sie faceci, dostawali jednego kosza za drugim i uśmiecham się sama do siebie, czekając na TŻ po ciężkim dniu pracy

bo ja ten świat już zdobyłam
z wodą toaletową za parę złotych :)
i za to kocham ten zapach

to nie to

Wygrałam tę wodę toaletową w jakimś konkursie w koszu razem z innymi produktami avonu i muszę przyznać że męczyłam ją najdłużej ze wszystkich, jakie w życiu miałam.

zapach jest trwały, ale po 5 minutach z tego przyjemnego zamienia się w śmierdzidło.

opakowanie - nic specjalnego, korek połamał mi się po tygodniu i musiałam go skleić bo nienawidzę perfum porozlewanych w torebce, a chciałam go jak najszybciej zużyć więc psikałam się kilka razy dziennie.

Co ciekawe, byli tacy faceci (sic!) którym ten zapaszek się podobał. No cóż, jeśli ktoś chce na to złapać adoratora, to może się nawet nadać...Używam tego produktu od: już nie
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie !

Śliczny :)

Już myślałam że nigdzie tego zapachu nie znajdę, ale udało mi się ostatnio wypatrzeć na allegro :-) Uwielbiam ten zapach! Cudowne nuty piżma, a jednocześnie powiew świeżości. Na mojej skórze trzyma się ponad godzinę. Używam go na wieczorne wypady, dyskoteki itp. Szkoda, bo pewnie już nie uda mi się go kupić...A przywołuje miłe wspomnienia ;-)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

znam ładniejsze :(

ehh na początku mi się podobał, wydawał mi się nienachalny, po krótkim czasei jednak znudził mi się i nawet zaczął denerwować :( na wiosnę i lato jest dla mnie za ciężki - ulatniają się szybko te najładniejsze nuty i zostaje ta mulący aromat prawie wszystkich wód Avonu :( boli mnie potem głowa itp. :( nie wiem jak wykończę tą butelke, chyba oddam mamie

Świetny zapach

Mnie się ten zapach bardzo, ale to bardzo podoba (szkoda że już go wycofali:() Ma w sobie coś prostego a zarazem klasycznego...co tu dużo mówić jest śliczny...flakon może nie jest jakiś wymyślny, ale pasuje do zapachu :)

Używam tego kosmetyku roku/ ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego flakoniku

bez emocji

Podobnie jak wersja fioletowa, nie budzi we mnie żadnych emocji. Prosty, trochę owocowy, trochę ciepły i słodkawy, a spodziewałam się raczej energetyzujących cytrusów. Nie jest brzydki, ale niczym nie zachwyca. Nietrwały, jak większość z Avonu. Raczej dla młodszych nastolatek, ze względu na cenę i nienachalny charakter.