Eveline, Magia Młodości, Aktywnie odmładzający płyn micelarny

Eveline, Magia Młodości, Aktywnie odmładzający płyn micelarny

Aktywnie odmładzający płyn micelarny do oczyszczania i demakijażu oczu, twarzy i szyi. Do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, nie zawiera kompozycji zapachowej.
Płyn micelarny Magia Młodości to łagodne oczyszczanie i skuteczny demakijaż okolic oczu, twarzy i szyi. Zastępuje mleczko i tonik. Posiada pH neutralne dla skóry, dzięki czemu nie zaburza jej bariery hydro - lipidowej. Zapewnia uczucie natychmiastowego ukojenia i odświeżenia. Skóra staje się promienna i odzyskuje młodzieńczy blask.
Składniki aktywne:
- Micele - skutecznie usuwają zanieczyszczenia i makijaż (nawet wodoodporny),
- ActiGen 3a - opatentowana formuła zabezpieczająca komórki przed utratą młodości,
- AntiOxyGen - pomaga chronić kod genetyczny skóry przed atakiem wolnych rodników,
- Kwas hialuronowy - głęboko nawilża,
- Kolagen i elastyna - wzmacniają strukturę szkieletu skóry,
- Retinol - maksymalnie wygładza zmarszczki,
- Roślinne komórki macierzyste - dają początek nowym komórkom, a skóra odzyskuje zdolność samoregeneracji,
- D - pantenol i alantoina - działają kojąco i łagodząco.

Skład: Aqua / Water, Hyaluronic Acid, Polysorbate-20, Glycerin, Betaine, Maltooligosyl Glucoside/ Hydrogenated Starch Hydrolisate, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrolyzed Collagen / Hydrolyzed Elastin, Water/ Butylene Glycol / Laminaria Hyperborea Extract, Glycerin/Water/ Butylene Glycol/Carbomer/ Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopepide/Palmitoyl Tetrapeptide-7, Water/Hydrolyzed Wheat Protein/Hudrolyzed Soy Protein/Xantan Gum/Tripeptide-1, Camellia Sinensis, Camellia Sinensis Leaf Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Juice, Prunus Avium (Sweet Cherry) Fruit Extract, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Retinyl Palmitate, Polysorbate 20/PEG-20 Glyceryl Laurate / Water / Tocopherol / Linoleic Acid / Retinyl Palmitate, Allantoin, Methylchloroisothiasolino ne / Methylisothiasolinon, Disodium EDTA. (20.07.2011)

Skuteczny demakijaż natychmiastowe ukojenie? Dobre sobie...

Od jakiegoś czasu zmagam się z totalnym wysuszeniem powiek i skóry pod oczami. Zastanawiałam się dlaczego, aż w końcu przestałam używać tego płynu i jest znaczna poprawa! Ponadto:
- makijażu nie usuwa,
- szczypie w oczy,
- mało poręczne nalewanie płynu na wacik (leje się zbyt dużo) przez co spora część ląduje w umywalce.
Nigdy więcej.

raczej nie do oczyszczania

Zdecydowanie nie nadaje się do demakijażu, ja używam go do odświeżenia się w ciągu dnia albo po mleczku do demakijażu jako dodatkowy kosmetyk do oczyszczania.

*bez zapachu
*nie podrażnia
*nie nadaje się do demakijażu
*tani
*wydajny

Bardzo przyzwoity micel

Płyn micelarny od pewnego czasu stał się niezbędnikiem mojej pielęgnacji. Za namową kosmetyczki zrezygnowałam z porannego mycia twarzy wodą, a jedynie przecieram twarz płatkiem nasączonym płynem. Używam go też do zmywania makijażu, choć znacznie częściej korzystam z olejku myjącego z Biochemii Urody oraz dwufazowego płynu do demakijażu oczu.
Po bardzo pozytywnych doświadczeniach z micelem Royal Pearl Eveline, zdecydowałam się na zakup Magii Młodości. Kosmetyk jest bardzo łagodny, nie podrażnia twarzy, nie pachnie intensywnie (choć nie jest bezzapachowy w moim odczuciu). Skóra przemyta rano płatkiem nasączonym płynem Eveline jest od razu oczyszczona z nadmiaru sebum, odświeżona, nawilżona. Płyn pozostawia na twarzy uczucie delikatnego, bardzo przyjemnego, orzeźwiającego mrowienia - to lubię w nim najbardziej. Micel z powodzeniem zastępuje też tonik, chociaż ja zawsze stosowałam jeszcze po nim hydrolat (ale to moje widzimisię a nie rzeczywista konieczność).
Płyn Eveline Magia Młodości bardzo dobrze usuwa makijaż (puder, podkład, cienie do powiek) i zanieczyszczenia po całym dniu. Zostawia twarz pokrytą delikatnie lepkim filmem (ale nie jest on denerwujący jak w przypadku innych miceli). Zaskakująco dobrze sprawdza się także przy usuwaniu tuszu do rzęs - dokładnie rozpuszcza, nie trzeba trzeć po powiekach. Rzadko używałam go jednak do oczu, bo w tej roli wolę płyny dwufazowe lub oliwkę, które pozostawiają skórę natłuszczoną.
Wydajność taka jak każdego płynu. U mnie starczył na miesiąc, ale używałam go w dość dużych ilościach - przynajmniej raz dziennie, zwykle dwa, a czasem nawet więcej razy. Butelka z wygodnym dozownikiem i zatyczką, przyjazny design, rozsądna cena.

Ilość zużytych opakowań: opakowanie 250 ml

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Warto spróbować

Dla mnie ten płyn jest porównywalny do podobnego z tej serii - Magia Orchidei. Producent obiecuje, że ten płyn przywróci młodzieńczy blask. Jako że jestem jeszcze dość młoda nie oczekiwałam nawet takich rezultatów, osobiście nie wierzę nawet w takie cuda.

Jeśli chodzi o podstawowe zadanie czyli demakijaż niestety nie jest rewelacyjnie. Trzeba poświęcić trochę czasu by dokładnie zmyć makijaż twarzy. Ja i tak dodatkowo myje twarz żelem by mieć pewność, że moja skóra jest dobrze oczyszczona. Nie używałam tego płynu do demakijażu oczu.

Zaletą jest łagodne działanie, nie ma uczucia szczypania i podrażnienia jak np. w przypadku Ziaji. Ten płyn można spokojnie stosować bez zmywania z twarzy jako tonik, co w przypadku niektórych płynów mogłoby się źle skończyć.

Przy codziennym stosowaniu płyn kończy się dość szybko, jednak rekompensuje to przyzwoita cena. Opakowanie jest estetyczne, dozownik wylewa odpowiednią ilość płynu. Dodatkowo jeśli ktoś zwraca na to uwagę, produkt nie jest testowany na zwierzętach.

Odmładzający?

Nie wiem , czy jakikolwiek płyn może mieć działanie odmładzające, cudów nie ma, nie łudźmy się.
Dla mnie to zwykły płyn, a że jest bezzapachowy, to mam wrażenie, że używam czystej wody.
- dobrze zmywa makijaż z oczu i z całej twarzy
- trochę niewygodny otwór w butelce, jakoś tak niezręcznie mi się wylewa na wacik
- mnie ani trochę nie uczulił ani nie podrażnił
- po zużyciu całej butli nie zuważyłam żadnego odmłodzenia (naiwna) ani młodzieńczego blasku na twarzy
- sprawia wrażenie zwykłej wody z kranu, nie pielęgnuje cery i nie ma żadnego wpływu na jej wygląd

nie do końca mnie przekonuje

Plusy:
-nie zapycha
-dokładnie oczyszcza
-ładnie pachnie
-cena

Minusy:
-mało wydajny
-wysusza
-żadnej młodości nie widać
-szczypie w oczy
-nie praktyczne opakowanie, cięzko nasączyć wacik

Wolę Biodermę lub z tańszych Delie

Używam tego produktu od: jakiś czas

Duże rozczarowanie

Niestety,ale ten płyn okazał się kosmetycznym bublem i już następnego dnia musiałam biec do drogerii po jakiś kosmetyk do demakijażu,bo tym uczynienie go graniczy niemal z cudem.Jeszcze sam podkład i puder jako tako usuwa z twarzy,ale kompletnie nie radzi sobie z demakijażem oczu mimo,iż ja nie używam kosmetyków wodoodpornych to efekt pandy miałam zapewniony. Nie możliwe jest usunięcie nawet samych cieni,gdyż ten płyn tylko je rozmazuje po twarzy. Cena może i kusząca,ale jak za taką jakość to i tak zbyt wysoka,gdyż ten płyn wiele się od zwykłej wody z kranu nie różni. Dość wydajny,ale cóż mi z tego jak się kompletnie nie sprawdza Odradzam każdemu kto rozważa jego ewentualny zakup. Zużyłam go do zmycia takiej wierzchniej warstwy podkładu,chodź i z tym radził sobie tak bez rewelacji.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

słaby

slaby oj słaby.... a mianowicie; pierwsze wrażenie przejechania wacikiem po twarzy to :O szok :O czuje alkohol! :O odrazu sprawdzam skład (alkoholu brak-ulga) wiec czemu taki zapach ? :\\

Zmywa podkład/puder, z oczami ma problem... duzy problem. Zmywając makijaż oczu rano miałam nadal slad pod oczami ;/

Wydajność: omg jeszcze nigdy w takim tempie mi nie ubywało płynu micel. :O .... opakowanie zuzyłam w ciagu 2 tyg....porównując do Vichy i mojego nr 1 czyli Bourjois ten jest beznadziejny....

jedyny plus jaki mogę dać to za opakowanie ..ale to dlatego że lubie kolor fioletowy ;)

Używam tego produktu od: hmm od 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Średniak

Zapach: delikatny cytrusowy, płyn nie jest perfumowany, ale ma w składzie sok z cytryny.

Opakowanie: butelka z twardego plastiku, estetyczne, wygodne.

Działanie: Płyn delikatnie oczyszcza skórę, nie wysuszając jej. Warto zwrócić uwagę, że kwas hialuronowy jest na drugim miejscu w spisie składników. Niestety nie radzi sobie, wbrew zapewnieniom producenta, ze zmywaniem makijażu wodoodpornego. Jest średnio wydajny – na demakijaż twarzy zużywam kilka wacików. Do tego otwór dozownika jest dość duży, przez co łatwo wylewa się więcej płynu niż chcemy. Skóra po jego użyciu lekko się klei, co mnie irytuje.

Nie przekonał mnie - szukam dalej

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: ok 0.5 pierwszego

Dobry, ale nie do oczu

Płyn jest tani ( ok.10 zł), przy tym ma dobry skład i dużą pojemność, niestety jest bardzo niewydajny, bo zbyt duża ilość płynu wylewa się z butelki i przez to 200 ml wystarczyło mi na tylko 3 tygodnie wieczornego demakijażu i porannego tonizowania.
Zmywa delikatnie, nie podrażniając twarzy, a duża ilość kwasu hialuronowego, jaką zawiera, sprawia, że skóra po przemyciu płynem jest miękka i nawilżona. Niestety przy zmywaniu tuszu, bardzo podrażniał mi oczy.
Płyn nie jest barwiony ani perfumowany, ale pachnie cytrusami - w składzie ma sok z cytryny.

Podsumowanie - dobry płyn do demakijażu twarzy, ale przy wrażliwych oczach może podrażniać.
Porównując Magię Młodości do innego płynu Eveline - Magia Orchidei, ja wolę Orchideę.

Używam tego produktu od: czerwiec 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Bardzo dobry

Bardzo dobry płyn micelarny!

Po pierwsze jestem w szoku, że w składzie tego płynu kwas hialuronowy jest już na 2 miejscu! To znaczy, że możemy faktycznie oczekiwać działania kwasu.

Mam cerę suchą i jest to pierwszy produkt po którym nie miałam uczucia "ściągania" na twarzy! Jeśli nie mam czasu na nałożenie kremu, nie czuję dyskomfortu, co po innych kosmetykach do demakijażu byłoby po prostu nie możliwe! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Wydajny, po używaniu przez 2 miesiące mam jeszcze połowę. Bardzo dobrze zmywa makijaż, nie zgadzam się z koleżanką poniżej, że trzeba się natrzeć aby zmyć tusz do rzęs. Mam suchą i wrażliwą cerę, a okolice oczu wyjątkowo i nie zniosłabym żadnego tarcia. Wystarczy przytrzymać nasączony wacik parę sekund i pięknie schodzi cały makijaż oka. Z twarzą także sobie bardzo dobrze radzi.

Bardzo dobry produkt i z całą pewnością mogę go polecić! Ja zostanę przy nim za bardzo długi czas!

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze, w trakcie

sredniaczek

kupuje micela \'eveline magia orchidei\', ktorego akurat ostatnio nie bylo wiec wzielam ten...
no i jestem zawiedziona :(
słabo radzi sobie z demakijazem oka:/ trzeba pozadnie potrzec oko zeby calkowicie usunac resztki po tuszu!
ogolnie z reszta demakijazu radzi sobie nawet dobrze.
bede zmuszona kupic teraz jeszcze jeden -magia orchidei -do oka a tego bede uzywala do twarzy...

Używam tego produktu od: 3tyg