Maseczka antystresowa Nagietkowa z glinką białą

Maseczka antystresowa Nagietkowa z glinką białą

Maseczka polecana dla cery suchej i mieszanej. Nieperfumowana. Zawiera aloes, alantoinę oraz witaminy E i B-5. Wyraźnie nawilża i odświeża skórę, reguluje jej natłuszczenie. Delikatnie rozjaśnia cerę, przywraca jej zdrowy wygląd. Systematycznie stosowana ujędrnia naskórek, przywracając mu elastyczność, spłyca zmarszczki. Biała glinka kaolinowa działa oczyszczająco, pobudza odnowę komórek skóry. Nagietek tonizuje i łagodzi podrażnienia, a aloes nawilża. W czasie stosowania daje przyjemne uczucie uspokojenia skóry.
Zawartość saszetki wystarcza na dwukrotne użycie.
Zalecany czas pozostawienia na twarzy: 15 - 20 minut.

Bardzo lubię ;)

Bardzo lubię, ale (jak dla mnie) lepsza jest ogórkowa. Może dlatego, że glinka biała jest słabsza od zielonej.

Plusy:
+ uspokaja
+ działa antybakteryjnie
+ delikatnie ściąga (dzięki glince)
+ jest tania
+ ma dosyć prosty skład

Minusy:
- zawiera konserwant

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

tania i swietna :)

to moja pierwsza maseczka do twarzy :)
pamietam ze placilam za nia niewiele, ok 2 zł
maseczka jest bardzo kremowa, swietnie nawilza nie podraznia skory twarzy, jedna saszetka starczala mi na 3 aplikacje
nie uzywam jej juz od dluzszego czasu, ale chyba ponownie do niej wroce, napewno nie zaszkodzi :)
swietna :)
polecam, naprawde warto kupic :)

Dla mnie-świetna!

Ciągle do niej wracam i wystawiam najwyższą notę pomimo dwóch rzeczy denerwujących:
1)słabo dostępna
2)nie cierpię saszetek:/

Jednak działanie na moją skórę jest na tyle spektakularne,że jeżdżę po nią specjalnie do Leclerka;)

Wygładza powierzchnię skóry,rysy twarzy,cudnie nawilża,rozjaśnia,zmiękcza i udelikatnia. Chętnie stosowałabym ją 2x dziennie,bo efekt-wiadomo,nie jest jakoś supertrwały. Ale jeśli nawet tylko chwilowo poprawia mi wygląd i humor,to i tak uważam,że warto.Komfort używania-wysoki (konsystencja odpowiednia,zapach przyjemny,łatwo ją zmyć),cena śmieszna. Lubię też inne z tej serii,ale nie aż tak;)

Używam tego produktu od:roku czy dwóch
Ilość zużytych opakowań:sporo( nie wiem,ile dokładnie)

Serum na zmarszczki

OK.

Całkiem niezła maseczka. W sumie nie mam żadnych zastrzeżeń.
Jest tania, a 1 saszetka starczy spokojnie na 2 aplikacje.
Zapach ma bardzo naturalny. Łatwo się zmywa.
Fajnie odświeża i rozjaśnia twarz. Łagodzi podrażnienia.

nijaka

Kiedyś, kiedy byłam na etapie intensywnego poszukiwania maseczek odpowiednich dla mnie, wpadłam na te- Malwy.

Co mogę o tej powiedzieć?Nie zachwyciła mnie, nie pojawiły się po niej nowe krostki, ale nie uznam tego za sukces.Ogólnie rzecz biorąc-nie robiła nic, a trzymanie jej na twarzy też nie należało do przyjemności.

Używam tego produktu od:nie używam

dobra jakość

Bardzo dobra glinkowa maseczka o widocznych własciwościach rozjaśniających. Maseczka koi drobne podrażnienia, nawilża. Jest to co prawda kosmetyk przewidziany do cery suchej lub mieszanej, ale sprawdza sie także w przypadku mojej tłustej cery i w żaden sposób nie wpływa na ilość wyprysków.
Maseczka łatwo się zmywa, ładnie pachnie, mało kosztuje.
Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

działa :)

Przede wszystkim maseczka jest delikatna dla suchej i podraznionej skory: nie piecze, nie szczypie. Przyjemnie nawilza, wygladza skore. Delikatny zapach nie podraznia oczu ani nie przeszkadza w uzywaniu produktu. Mozna zostawic ją na długi czas i wtedy dziala jeszcze lepiej. Skora jest gladka przez 3,4 dni. Polecam, szczegolnie dla silnego nawilzenia suchej skory.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: jedno, bedzie wiecej.

doceniam i podziwiam

Przepadam nie tylko za tą, ale za wszystkimi maseczkami z tej doskonałej moim zdaniem serii. Uwielbiam je i pozostanę im wierna na długi czas:) Zawsze mogę na nich polegać w róznych sytuacjach - nieważne czy to w dzień po nie przespanej nocy, czy też wieczorem przed wielkim wyjściem. I wcale nie ustępują "wielkim markom" a często nawet przewyższają je jakością.

W maseczkach tych podoba mi się szczególnie połaczenie skuteczności działania i jednocześnie delikatności. Absolutnie nie podrażniają mojej wrażliwej skóry, a jednocześnie "robią co do nich należy".

Maseczka Antystresowa Nagietkowa działa super na moją mieszaną cerę. Faktycznie delikatnie ściąga pory, a jednocześnie doskonale nawilża. Jedna z niewielu maseczek, po zastosowaniu której nie odczuwam dyskomfortu ściągniętej skóry i nie muszę sięgać po krem. Dobrze się nakłada - nie zjeżdża z twarzy i równie dobrze się zmywa (raz, dwa;)). Po jej zastosowaniu skóra wygląda na zdrowszą, bardziej promienną, chociaż nie jest to efekt super długotrwały. A i jeszcze ważne, że nie czuć w niej chemii, czego bardzo, ale to bardzo w kosmetykach nie lubię. Ładnie pachnie ziołami i nie ma niekończącej się listy składników, za co dodatkowo urasta w moich oczach.

Słowem - uwielbiam ją i będe do niej na pewno wracać.

ilość zużytych opakowań: kilka

Potwornie mrozi buzię, po nałożeniu ją na twarz było mi strasznie zimno i chciałam ją jak najszybciej zmyć ;) Ale nie zmyłam i nie żałuję - dośćdobrze nawilża, buzia jest po niej gładsza i milsza w dotyku. Jednakże znam lepsze maseczki, więc daje 3.

w moim guście

Idzie w łeb w łeb ze swoją ogórkową siostrą. Gęsta, bardzo dobrze sie rozprowadza i zmywa, wydajna. Skóra jest oczyszczona, odprężona, promienna, nie piecze. Ale przy końcu zbija się w "gluty" kiedy nieszczelnie zaciśniemy torebke.

zdziwiłam się..

No,noo.. Jestem przyjemnie zaskoczona :)
Spodziewałam się.. hmm, właściwie to niczego się nie spodziewałam po tej maseczce, heheh, :) no a tu taki miły suprise! :)
Maseczka ma bardzo dobrą konsystencję i delikatny, trochę ziołowy zapach, dla mnie bardzo "średni", ale bez przesady, nie przeszkadzał. Nakłada się nieźle i nieźle się wchłania. Nie szczypie.
Efekt? Skóra odświeżona, rozjaśniona, pory zmniejszone, skóra ładnie napięta.
Wydajna jak cholera! Starczyła na 3 solidne aplikacje. No i ta smieszna cena..

satysfakcja gwarantowana

Kupiłam bez przekonania,że będzie jakikolwiek efekt,bo czegóż można oczekiwać po maseczce z półki hipermarketu za 1,5 zł(!!!).A tu miłe zaskoczenie,niezwykle kremowa konsystencja i przyjemny zapachą.Odświeża,nawilża,uspokaja skórę.Plecam.
ilość zużytych opakowań:1