Maseczka antystresowa Owocowa - kolagenowa

Maseczka antystresowa Owocowa - kolagenowa

Żelowa, nieperfumowana, aktywnie nawilżająca. Zawiera kolagen z elastyną, NMF, alantoinę oraz
ekstrakty owocowe: kiwi, brzoskwini, awokado. Przeznaczona dla każdego rodzaju cery, szczególnie delikatnej, zmęczonej. Wyraźnie nawilża i odświeża skórę, nadaje jej gładkość i jędrność. Systematycznie stosowana czyni skórę jedwabistą, pełną blasku. W czasie stosowania daje przyjemne uczucie uspokojenia skóry.
Zawartość saszetki wystarcza na dwukrotne użycie.
Zalecany czas pozostawienia na twarzy: 15-20 minut.

taka se...

Maseczka o konsystencji gluta. Strasznie mi zimno było w twarz po jej nałożeniu. Zmywa się źle. Musiałam użyć ręcznika i nim usunąć resztki. Twarz lekko ściągnięta (maskę zmywałam wodą) ale to też wina kaloryferów. Twarz ma jednolity koloryt. Myślę, że w małym stopniu maseczka podziałała. Dodam, że nie znam maseczki która by mnie zadowoliła, więc te dwie gwiazdki to i tak nieźle.

Używam tego produktu od: dziś

lepka maź do niczego

Kupiłam tę maseczkę jakiś czas temu zachęcona "antystresowym " działaniem.
Podziała tyle, że nie zamierzam jej więcej kupić. Ani żadnej przyjemnosci w stosowaniu (lepka maź) , ani efektów żadnych.
Nie polecam, są lepsze sposoby spożytkowania 2 złotych:D

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu 1 saszetkę.

Nic nie zmienia!!!

Uważam, że kupno tej maseczki to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Żelowa konsystencja sprawia, że maseczka jest strasznie kleista, za to mniej treściwa.
Moja cera nie stała się po jej użyciu bardziej nawilżona, gładka czy jędrna. W ogóle nie zauważyłam ŻADNEGO efektu. Na szczęście mnie nie uczuliła. Nie wrócę do niej więcej.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

ach, ach, ach :) - II

Jeszcze lepsza niż niebieska witaminowa. Zapach faktycznie nieszczególny, ale to, że miała być bezzapachowa, oznacza, że nie dodano żadnych perfumowanych (i potencjalnie uczulających) dodatków. Na początku czuć jakby gumą, ale szybko to się ulatnia i jest już tylko dobrze. Bardzo łagodzi, nawilża, twarz wygląda zauważalnie lepiej. Na pewno jeszcze nie raz po nią sięgnę. Bardzo wydajna - opakowanie starcza na dużo więcej niż dwie aplikacje.

ilość zużytych opakowań: ...w trakcie pierwszego.

ok.

Dobra. Po prostu dobra. Miała być bezzapachowa ale i tak czuć chemie. podobnie jak jej siostra w niebieskim opakowaniu piekła mnie w policzki. Strefa T gładka. Łatwa do zmycia.

Świetna!!!!

To już druga maseczka z tej serii, która mnie zachwyciła. Dobra konsystencja pozwalająca na łatwą i szybką aplikację, bezzapachowa, maseczka nie daje nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry. Skóra po niej jest jedwabista, miękka, gładka, przyjemna w dotyku, nawilżona, odżywiona, zmatowiona. Maseczka na 5!!

zwyczajny glut

Jakoś mi ta maseczka nie podeszła, kleiła się jak klej do tapek, coś koszmarnego, zapach jakiś dziwny, nawet mój mąż choć go goniłam po domu (chciałam się jakoś pozbyć tego klajstra) nie pozwolił sobie nałożyć tego świństwa i maseczka wylądowała w koszu śmieciowym.

skuteczna

Odpowiada mi, jak wszystkie maseczki z tej serii. Daje widoczne od razu po zastosowaniu efekty w postaci wygładzenia, ożywienia skóry. Dodaje energii, nawilża. Co do konsystencji nie mam żadnych zastrzeżeń, zapach można znieść ;).Ilość zużytych opakowań: parę

skuteczna

Ta i ta z witaminami są do siebie podobne. Miała być nieperfumowana, co rozumiałam przez bezzapachową, a okropnie śmierdziała po prostu, jakby silikonem, może to ten kolagen właśnie, ale na twarzy już nie było tego czuć. Po nałożeniu mocno szczypała, ale wytrzymałam i nie zmyłam od razu, bo twarz nie była zaczerwieniona, a widać to, bo ma postać przezroczystego żelu. Po chwili szczypała trochę mniej, aż całkiem przestała. I dobrze, że wytrzymałam, twarz była lekko napięta, rozjaśniona, gładka i lekko nawilżona. Po prostu ładnie wyglądała. Warto było pocierpieć, bo daje natychmiastowe efekty.