Naturals, Peel-Off Mask

Naturals, Peel-Off Mask

Maseczka do twarzy typu peel - off. Zawiera ekstrakt z różowego grejpfruta o właściwościach oczyszczających i odświeżających. Odpowiednia dla wszystkich rodzajów cery, także wrażliwej. Maseczka ma kolor różowego grejpfruta i pachnie jego wonią.

Cena: 17,90 /75 ml

nie robi nic

Bardzo długo stała na mojej łazienkowej półce i mimo pomocy rodziny ciągle jej nie mogłam skończyć, a wyrzucić było poprostu szkoda. Maseczka w niczym nie zmieniała stanu mojej cery, tylko dodawała średnio miłej zabawy polegającej na ściąganiu tej zastygniętej maski, która nie schodzi w jednej części. Zajęcie na nudne popołudnie...

średnia

Ogólnie nie przepadam za maseczkami typu peel-off poniwważ mam wrażenie że w ogóle nic nie robią dla mojej cery. Ta maseczkę miałam dawno. Pamiętam że owszem skóra była gładka po zastosowaniu, ale też ściągnięta. Nie miałam problemów z pryszczami więc nie będę się wypowiadać czy pomaga w pozbyciu się ich. Zawsze mnie w niej denerwowało ( i w innych maseczkach peel-off) że jakby trochę spływała z twarzy, i w miejscu kości zuchwy było jej za dużo i bardzo wolno zastygała. A także że nie odrywała się w jednym, lub chociaż kilku kawałkach tylko trzeba było ją dzióbać po płateczku. Zapach kosmetyku ładny, chociaż czuć było coś w rodzaju alkoholu. Ogólnie nie jest źle, ale mogłaby być lepsza.

Super

Super maseczka, nie wiem dlaczego akurat ta działa na moją skórę, ale najwazniejsze,ze działa. Oczyszcza skórę, leczy pojedyczne pryszcze. Jest tania i bardzo wydajna...blonka ładnie schodzi ze skóry, nie trzeba się zbytnio męczyć. Polecam

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

dla mnie bomba :)

Bardzo dobra, niezwykle tania i wydajna maseczka. Stosuję ją raz na 2 tygodnie, ładnie wygładza moją cerę, jest miła w dotyku, pryszcze znikają. Łatwo się ściąga i szybko zastyga.

Yyyy, też nie...

Jeśli ta maseczka ma spełniać funkcję peelingu enzymatycznego, jak mi powiedziała konsultantka, to zupełnie nie wywiązuje się ze swojego zadania. Ja po jej zdjęciu mam łuszczącą się skórę! Poza tym samo zdejmowanie jest kłopotliwe, bo nie chce zejść w jednym kawałku, tylko trzeba ją odrywać w drobnych strzępkach. Nie lubię uczucia silnego ściągania, o jakie przyprawia. No, ma ładny zapach. :D
Chyba po prostu maseczki typu peel-off nie są dla mnie; więcej takiej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka.

przeciętna

Nie zauważyłam specjalnych zmian po użyciu tej maseczki. Moze tylko mam przez kilka minut taką naciągnięta skórę ale tak poza tym to nic... :(
Więcej jej nie kupię!!

może być

To pierwsz maseczka tego typu jaka kupiłam. Ładnie pachnie, dobrze się ją nakłada i ściąga. Przy ściąganiu nic nie boli. Nie nawilża, nie oczyszcza.

nic szczególnego

To już któraś z rzędu moja maseczka peel-off z Avonu. Nakładam... właściwie nie wiem po co, bo efektów brak. Nie zwęża porów, nie nawilża, nie wygładza... Nic kompletnie... Ma przyjemny zapach... No i fajnie się wygląda przez te 20 minut kiedy trzeba ją nosić na twarzy... Cała rodzina mnie wtedy rozśmiesza, bo jak się śmieję, to wszystko pęka i schodzi samo :D

Do niczego

Maseczka bardzo wysuszyła mi buzię. Nie podoba mi się gdy zasycha na tubce tworząc obleśną skorupkową galaretkę. Buzia piecze a maseczka wcale idealnie nie zasycha i potem zamiast ją "peel-off" to i tak zmywam wodą. Zdecydowanie nie polecam!

nic specjalnego

Nie wiem czym tu sie zachwycac w tych peel-offach... raczej nie zauwazam ich dzialania - mozę minimalnie oczyszczają skórę,a le do tego wystarcza mi zwyjkły żel.

Jeżeli juz mam jednak wybierać w tych peel- offach , to wole juz chyba górski strumień - za sprawa zapachu. Wprawdzie strumień też nie pachnie rewelacyjnie, ale grejfrut to dla mnie totalna porazka - sam alkohol i jakis dziwny zapaszek na pewno nie przypominajacy grejfruta - fuj - spodziewałam sie slicznego, orzeźwiajacego, soczystego , aromatycznego zapachu... a tu taki zonk...

grejpfrutowa świeżość

Nawet ją lubiłam, szczególnie za cudowny zapach grejpfruta (ja w nim alkoholu nie wyczuwałam). Fajnie pachniała, miała fajny kolorek i fajnie odświeżała twarzyczkę. Mojej suchej cery nie podrażniała, nie wysuszała, ale oczyszczała i lekko ściągała. Cera była po niej gładka i zdrowo zaróżowiona. Stosowałam ją mniej więcej raz na dwa tygodnie i w ten sposób starczyła na dłuuugo. Gdyby nie zbyt wygórowana cena i forma peel-of (chyba to nie jest to, co Tygryski lubią najbardziej) pewnie bym jej używała nadal. Ale w sumie powrotu nie wykluczam... kto wie...Ilość zużytych opakowań: jak na razie jedno

good

Tej maseczki używam, jak już mi się cera za bardzo przetłuszcza, na wieczór. Na drugi dzień twarz jest bardziej sucha i nie świeci się, co daje lepszy efekt niż używanie kremów matujących. Nie lubie tej maseczki ściągać, bo gdy jej się za dużo nałoży to się klei, a gdy za mało to się rwie. Pisze na opakowaniu, że do każdego rodzaju cery, ale ja nie polecam do suchej.