Sephora, Poudre de Soleil [Bronzing Powder] (Puder brązujący)

Sephora, Poudre de Soleil [Bronzing Powder] (Puder brązujący)

Puder brązujący nie pozostawia smug, jest przetestowany dermatologicznie i wolny od parabenów. Możesz wybierać spośród 6 odcieni: 3 odcienie brązujące `mono` w matowych odcieniach oraz 3 `multi - tones` z błyszczącymi drobinkami.

Przyzwoity

Mam odcień "Light". Ogólnie nie jestem zwykle nastawiona na wszelkie pudry brązujące, ale postanowiłam wypróbować. Puder ma bardzo przyjemny zapach; mam wrażenie, że coś mi przypomina. Duży plus za opakowanie z lusterkiem, chociaż w podróży może się nie sprawdzić (tutaj lepsza będzie mniejsza gramatura). Kosmetyk jest naprawdę bardzo wydajny. Przy umiejętnym nakładaniu ładnie "opala" buzię i dekolt. Muszę chyba jednak nabrać do niego wprawy, bo zdarza mi się z nim przesadzić. Ze względu na swoją sporą wydajność i dużą gramaturę wystarczy na bardzo długo, dlatego już go nie kupię. Być może skuszę się kiedyś na wersję w mniejszym opakowaniu, może przyda mi się do konturowania?

Pozytywne zaskoczenie

Duża gramatura, wysoka jakość, piękne odcienie - nic tylko się "opalać" pędzlem. Kupiłam bronzer na promocji, nie byłam do niego przekonana, ale nie da się nim zrobić sobie krzywdy - nawet dla dziewczyn sceptycznie nastawionych do tego typu produktów. Nie wiem kiedy się skończy, ale jak to się stanie to kupię ponownie.
Oceniam odcień najjśniejszy.

Całkiem niezły!

Jeden z moich ulubionych kosmetyków, jestem w trakcie zużywania 2 opakowania. Bardzo wydajny, ładnie mieni się na buzi i nie robi plam. Do wyboru są bardzo ładne kolory. Minus za trwałość, ale i tak go lubię.
Być może jeszcze do niego wrócę.

bardzo pozytywne zaskoczenie

po niezbyt udanych przygodach z cieniami Sephory omijałam te kosmetyki szerokim lukiem, ale któregoś dnia jednak skusilam sie na super promo i zakupiłam tem bronzer.

Nie żaluję, bo zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Daje naturalny, ale widoczny efekt, ktory utrzymuje sie ok 10 godz. Kolor nie wpada w żółć czy pomarańcz, to ładny kolor opalenizny.
Nie zapycha porów, nie zauważyłam wysuszania cery.
Ma przyjemny zapach
Jest bardzo wydajny więc cena w stosunku do jakości produktu jest atrakcyjna

Opakowanie czasem trudno otworzyć, ale to raczej nie jest istotny problem.

Jak dla mnie, wart wypróbowania

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Cudeńko

Od dawna zamierzałam wprowadzić do swojego makijażu bronzer, jednak nie bardzo wiedziałam na jaki się zdecydować. Praktycznie każda marka kosmetyków ma w swojej ofercie przynajmniej jeden, a nawet całe serie tych produktów. Nie przepadam za uczuciem \'iskrzenia się\' twarzy (no chyba, że w grę wchodzą jakieś wyjątkowe imprezy, gdzie taki efekt jest wręcz pożądany, ale to naprawdę rzadkie przypadki jeśli chodzi o mnie). Wiedziałam więc z góry, że szukam czegoś matowego, co nadawałoby się do konturowania twarzy.
Z początku moją uwagę dzięki pozytywnym recenzjom przykuł \'Bahama Mama\' jednak cena ok 80 zł to dosc sporo, nawet jeśli mamy do czynienia z tak dobrym produktem. Pomyślałam jednak, że jeżeli faktycznie jest taki cudowny to czemu by nie spróbować? Jednak kiedy zobaczyłam jego kolor \'na żywo\' to muszę przyznać, że coraz mniej widziała mi się perspektywa zakupu. Przy mojej jasnej karnacji odniosłam wrażenie, że będzie wyglądał bardzo nienaturalnie.
W desperacji zerknęłam na stoisko Sephory w poszukiwaniu inspiracji i własnie ich bronzer zwrócił moją uwagę. Bardzo ładne opakowanie z lusterkiem, nie za małe, wiec swobodnie można używać nawet większych pędzli, nie za dużo coby zmieściło się do mniejszej kosmetyczki, w dodatku sprawiające wrażenie bardzo solidnego. Nie można również pominąć ciekawego zapachu, coś jakby czekolada/kakao/prażony cukier zmieszane z zapachem pudru. No po prostu musiałam go mieć. :) Muszę przyznać, że jestem zachwycona efektem jaki daje (odcień 1 \'Clair light\' idealnie pasuje do jasnej karnacji). Konturowanie jest przyjemnością, ciężko się nim skrzywdzić, nie zostawia plam, a dzięki nieco wilgotnej konsystencji zostaje na twarzy naprawdę przez cały dzień! Polecam każdej niezdecydowanej, niewiedzącej jak odnaleźć ten ideał wśród ogromu produktów :)

Używam tego produktu od: 2 miesiace

bardzo udany :)

Właściwie pudry brązujące jako takie zawsze były w mojej kosmetyczce - ale zwykle używałam ich tylko latem - żeby dodać sobie koloru na twarzy i nie tylko. Zwykle kupowałam drogeryjne wielkie "dyski słoneczne" pełne drobinek. Takie puderki miały rację bytu tylko latem i to tylko podczas słonecznej pogody - migotały w słońcu i nadawały policzkom pomarańczkowy brązik a\'la solarium :D. Jesienią ich przydatność sie kończyła.
Czy byłam z nich zadowolona ?? Raczej nie, ot kupowałam - bo wszędzie ich pełno, bo wszyscy używają, bo ładne pudełeczko...

Któregoś dnia doszłam do wniosku, że skoro i tak mam w kosmetyczce puszkę migoczących meteorytów - to po co ja w ogóle się "dozłacam" jakimś zwykłym pomarańczowo-brokatowym bronzerem??
I wtedy zaczęłam szukać czegoś innego - matowego bronzera !!
Wybór padł na puder z Sephory.
Idealnie matowy, bez najmniejszej drobinki !! Kolor medium (nr 2) - średni brąz bez efektu pomarańczki !!:D
Latem - genialnie udaje opaleniznę, dodaje kolorku i spełnia rolę różu.
Zimą - idealny do konturowania twarzy !! Dopiero uczę się tej sztuki, ale dzięki temu bronzerowi nie robię sobie przy tym krzywdy :) Choć łatwo z nim przesadzić, bo sporo się go nabiera na pedzel - to jednak na twarzy daje dość subtelny efekt, który w razie potrzeby można stopniować.
Bardzo fajnie współgra z moimi ukochanymi meteorytami - gdy mam ochote na blask. Gdy chcę naturalnego efektu i odrobiny ożywienia na twarzy - stosuje puder solo.

Co istotne - puder nie "migruje" z policzków i innych podkreślonych nim partii na całą twarz - pozostaje w miejscu przez cały dzien, z czasem lekko blednąc, wtapiając się w skórę, zanikając równomiernie.

Wydajność dobra -wystarczy mi na lata :)
Opakowanie ładne, solidne z lusterkiem. Cena bardzo przystępna.

Wielki plus za brak parabenów w składzie !!

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie piwrwszego

Brązujący faworyt

Wszystkie inne pudry brązujące poszły w odstawkę od kiedy w kosmetyczce zagościła Sephora :)

- wygodne i miłe dla oka opakowanie z lusterkiem (gdzie ja miałam rozum stosując wcześniej kosmetyki tego typu bez lusterka w puderniczce :D)
- świetny mat. Dotychczas używałam pudrów z drobinkami ale od kiedy mam ten puder nie chcę już wracać do brokatowych wersji.
- można nim pięknie podkreślać/rysować kontury twarzy
- wystarczy muśnięcie pędzlem żeby nadać buzi zdrowy odcień delikatnej opalenizny. Na mały minus zaliczam fakt, że trzeba przy nim mieć jako taką wprawę przy brązujących produktach, inaczej łatwo można przesadzić. Dla osób o jasnej karnacji zdecydowanie polecam nr 1.
- mega wydajny, stosuję go codziennie od dobrych kilku m-cy i ledwo co go ubyło
- miły zapach, mnie nie przeszkadza wręcz przeciwnie, aż przyjemnie otwiera mi się pudełeczko
- zdecydowanie wart swojej ceny

super

+eleganckie opakowanie, z lusterkiem
+ładny, nienachalny kolor bez pomaranczowych, nienaturalnych tonów [mam odcień D55]
+trwały, nie ściera ię w ciągu dnia
+wydajny
+jest idealnie matowy
+nie mam po nim żadnego uczulenia, wyprysków etc.
+ładnie współpracuje z kremami BB
+nie ma chamskiego, pudrowanego zapachu
+gąbeczka, która dołączona jest do zestawu, fakt faktem jest dla mnie bezużyteczna, jeśli chodzi o aplikację bronzera, ale do pudru jest naprawdę fajna

super

Generalnie używałam już kilku pudrów brązujących ale ten jakoś najbardziej mi przypadł do gustu. Kupiłam go z tydzień temu w sephorze w jakiejś limitowanej edycji ze złotymi napisami ale do rzeczy:
- jest taki średnio intensywny więc nie trzeba go dużo żeby go było widać ale też nie jest taki że trzeba mazać i mazać żeby było go widać.
- wcześniej miałam taki sypki puder brązujący z bourjois i tamten był dla mnie straszny tzn ie dało się go nałożyć tak żeby nie było widać takich masakrycznych mazów był zbyt intensywny.
- z wydajnością jeszcze nie wiem
- pudełko plastikowe ale całkiem solidne tyle że źle mi się je otwiera tzn mocno się haczy i trzeba paznokciem podważyć żeby otworzyć.
ALe i tak jestem bardzo zadowolona. A no i nakładam go pędzlem do różu.

Używam tego produktu od: tygodnia

świetna jakośc w dobrej cenie

trochę wstyd sie przyznać ale mam ten puder już 4 rok.. i właśnie się kończy, mimo że mam go tak długo nigdy nic mi się po nim działo- często myję pędzle, więc siłą rzeczy nie nanoszę do produktu zbyt wielu "cudeniek"

puder daje naturalny kolor, jest matowy, swietnie wtapia się w skórę

osobiście uzywam tylko do modelowania twarzy- podkreślenia kości policzkowych, stąd pewnie ta wydajność

ma wygodne opakowanie z dużym lustrem, zapach delikatny przyjemny

naprawdę polecam, świetnie nadaje się też na całą twarz w czasie gdy sie opalamy i mamy ciemniejszą karnację zamiast zwykłego pudru matującego

Używam tego produktu od: czwarty rok
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Ulubieniec

Przypadkowy zakup, ale jakże udany!

Bronzer jest baaaardzo wydajny, trwały, pozwala uzyskać naturalny efekt, świetnie konturuje, jest matowy, ma niezniszczalne opakowanie, przyjemnie pachnie :)

Zdecydowanie wart polecenia!

Używam tego produktu od: rok

Wydajność mega! plus za mat i BRAK parabenów w składzie.

Swoją przygode z bronzerami zaczęłam ponad rok temu; na swoim koncie mam juz brązującą czekoladę z Bourjois i bronzer z Maca, na ich tle ten puder brazujacy z Sephory wypada bardzo korzystnie! (ja jednak wolę maca:D generalnie jestem macocholiczka)

Oceniam: MAT, odcień: 3 - deep.

Plus za dostępne wersje z drobinkami i bez. Ja szukalam produkty, ktorym bede mogla lekko konturowac twarz, uzywac jako różu w lecie, wyrównywać koloryt między opaloną buzią a bledszą szyją - generalnie szukałam pudru brązującego o wszechstronnym zastsowaniu do twarzy i ciała. Ten puder zaspakaja w 100% wszytkie wymienionej wyżej potrzeby.

TANIOCHA!!! Kupiłam go za 27,50 w promocji wymień stare na nowe - przynosząc swój stary kosmetyk dotstałam 50% rabat na cały asortyment pudrów marki Sephora.

Pudru używam ok. 3 miesięcy - codziennie! zużycie jest znikome, tak niewielkie, że ledowo udało mi się zrównać wytłoczoną łezkę znak sephory w pudrze.

Puder nie pomarańczowieje na twarzy, nie wygląda sztucznie, nie towrzy plam. Dokupiłam pędzel do bronzera również z sephory i aplikacja tego pudru przy pomocy tego pędzla jest perfekcyjna - polecam, ponieważ oba produkty świetnie sie uzupełniają.

Puder posiada delikatny zapach, ale jest on bardzo subtelny, także nie powienien nikomu przeszkadzać.

NIE PODKREŚLA WĄGRÓW i POWIĘKOSZONYCH PORÓW NA NOSIE podczas konturowania nosa, za co mega plus! Nie zatyka. Nie uczula.

Na twarzy trzyma się od rana do wieczora.

Kolor jest bardzo nasycony, i można nim stopniowa budować kolor, od bardzo subtelnego, aż po mocny, teotralny kontur.

Bardzo estetyczne i solidne czarne opakowanie, które kryje w swoim wnętrzu okrągłe lusterko.

Obserwując szybkość i stopień zużycia stwierdzam, że kosmetyk ten starczy mi na dobrych kilka lat.