Maska do włosów ` Placenta`

Maska do włosów ` Placenta`

Cena już od 13,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Cechy:
- specjalnie opracowana formuła zawiera wyciąg z miąższu bambusa oraz placentę (wyciąg z łożysk zwierzęcych),
- maska bogata w białka, aminokwasy i witaminy,
- nawilża, nabłyszcza, pozostawia miękkie i łatwe do układania włosy,
- szczególnie polecana do włosów farbowanych, rozjaśnianych, suchych i łamliwych,
- doskonała do włosów przedłużanych.
Zastosowanie:
- nałóż niewielką ilość maski na umyte i osuszone ręcznikiem włosy,
- pozostaw na kilka minut, następnie spłucz obficie wodą.

zapachowa
w słoiku
Struktura
bogate
>250ml
Skóra głowy
normalna

Znasz skład tego produktu?

Bardzo dobra maska :)

Działanie:

*nawilżenie : oj tak, nawilża i to bardzo efektywnie już po pierwszym zastosowaniu.Przeżyłam szok po pierwszym użyciu. Moje włosy poniżej uszu były włosy bardzo zniszczone, łamliwe, przesuszone "na wiór" od rozjaśniania a zrobiły się sypkie, wygładzone i czuć było w nich tą witalność przed zniszczeniami :) Systematyczność sprawiła że moje włosy bardzo odżyły.

*nabłyszcza: równie dobrze jak nawilża, ale niestety musimy ją bardzo dobrze spłukiwać bo słabo spłukana może przetłuszczać włosy. Raz zdarzyło mi się że u nasady powstałym zaschnięte strąki.

* Proponuję stosować na zmianę z innymi maskami - zauważyłam że po dłuższym czasie, maska ta przynosi o wiele mniejsze efekty ... a szkoda bo ma fajny zapach od którego się uzależniłam ( czasem podczas kąpieli otwieram pojemniczek by się trochę pozaciągać ^^ )

* Polecam osobom z bardzo suchymi , zniszczonymi włosami gdyż to na nich właśnie widać największe efekty. Włosy zdrowe przy skalpie (u mnie) aż takich zmian nie doznały :P

* MEGA WYDAJNA ! mam ją już 7 miesięcy a uzywam 1-2 razy w tygodniu ( włosy do łopatek ) a mam nadal 1/3 a może i ciut więcej .

Ilość zużytych opakowań: JEDNO WIELGAŚNE

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966983].usefull || 0 }}% pomocna.

Tania, a dobra.

Na moich suchych, trudnych do rozczesania, zniszczonych farbowaniem, a zarazem skłonnych do przetłuszczania się włosach, sprawdziła się bardzo dobrze. Właściwie sprawdza się nadal, bo mimo że używam maski co 1-2 dni od ponad miesiąca, z opakowania nie ubyła nawet połowa.

+ nawilża włosy, ale nie obciąża ich
+ wygładza
+ wolno się zużywa
+ niska cena

- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963970].usefull || 0 }}% pomocna.

WOW

Czytając o właściwościach placenty dla włosów zaczęłam rozglądać się za maską. Trafiłam na milę i na kallosa, ale doczytując składy, mila wygrała.
W dodatku miałam szczęście i trafiła się promocja: za 250ml zapłaciłam 8zł, zawrotna cena to to nie jest.
Maska ma dość gęstą konsystencję i jest przez to niesamowicie wydajna. Nakładam na swoje sięgające łopatek włosy naprawdę niewielką ilość.
Jedyny minus to zapach, który zupełnie mnie nie przekonuje, jest taki.. kwaśny. No, ale idzie przeżyć.
A teraz najważniejsze, efekty:
+nawilżone włosy
+wygładzone
+ułatwia rozczesywanie
+włosy lśnią

Śmiało stawiam ją na swoim prywatnym podium razem z olejowym biowaxem. Na pewno kupię raz jeszcze, ale już litrowe opakowanie. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[929943].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

Średnia

Maska dobra, ale bez szału.

+ cena - za pojemnik 200/250ml zapłaciłam ok 8 zł, więc nie jest źle.
+ zapach - akurat mi bardzo przypadł do gustu

+/- nawilża
+/- wydajna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916794].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest naprawdę dobra

+ dobrze nawilża włosy
+ ułatwia rozczesywanie
+sprawia że są miękkie i lśniące
+jest wydajna

jedynym minusem jest nie przekonywujący mnie zapach, ale to nie problem, bo i tak po zmyciu używam jedwabiu który niweluje zapach maski.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894950].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Kolejny produkt tej firmy, utwierdza mnie w przekonaniu, że nie są dla moich włosów zbyt dobre. Maska nieźle nawilża, ale paskudnie obciąża włosy, dużo szybciej się przetłuszczają (po 1 dniu). Więcej z niej dla mnie szkody niż pożytku.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[869231].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok ale bez szału

za tę cenę można się pokusić, krzywdy nie zrobi ale nie uleczy zniszczonych włosów - nawet po opróżnieniu kilogramowego opakowania
+zapach ani nie ziębi ani nie grzeje, ulatnia się po wyschnięciu
+nie obciąża
+można nią myć włosy
+zostawiona na pół godziny pod termocapem wygładza
+proteiny wygładzają, prostują i dociążają włosy
nie zdziała cudów ale też nie zaszkodzi

Ilość zużytych opakowań: 3/4 dużego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[846535].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza przyjaciółka moich włosów.

Ta maska to cud nad cudami dla moich włosów, zmaltretowanych głównie przez prostownicę i farby.

+ cena (20 zł za 1 litr takiego produktu to rewelacyjna sprawa)
+ wydajność (maskę używają u mnie 3 osoby i tak starczy na ponad pół roku)
+ łatwe zastosowanie (nie trzeba trzymać na włosach godzinami - wystarczy 5-10 min; nie trzeba stosować suszarki czy innego sposobu podgrzewania - działa i bez tego)
+ spłukiwanie włosów po tej masce to bajka - włosy są miękkie, gładkie i śliskie
+ po wyschnięciu włosy są magiczne: gładkie, ale nie przyklapnięte, błyszczące, miękkie, łatwo się rozczesują

+/- zapach nie jest rewelacyjny, ale znośny

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[820139].usefull || 0 }}% pomocna.

Tyle dobrego za taką cenę?

Nie czytałam na temat tego produktu - kupiłam pod wpływem opinii pani w sklepie z artykułami fryzjerskimi.
Świetnie sprawdza się na moich włosach - mocno przesuszonych, farbowanych i kręcących się dzięki stosowniu dyfuzora.

Plusy:
- nie obciąża (trzymam dłużej niż zaleca producent, a mam cieniutkie i delikatne włosy).
- wydają się być nawilżone i odżywione
- ładnie trzymają skręt - niektóre odżywki, czy maski nieco prostują mi włosy, a tego nie chcę
-nie podrażnia mi skóry, a niestety często mi się to zdarza
-jest wydajny
-ładne pachnie

Minusy:
-Nie ma, ale używam dopiero trzeci tydzień, zobaczymy za kolejne trzy ;)

Używam tego produktu od: Od 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[782579].usefull || 0 }}% pomocna.

wielka pojemność, niska cena

Maska jest całkiem w porządku. Dla mnie najważniejsze jest aby produkt, który nakładam po umyciu ułatwiał rozczesywanie włosów. Ta maska sprawdza się w tym znakomicie. Pojemność jest ogromna w stosunku do ceny. Zapach nieładny ale też i niezbyt trwały. Włosy są gładsze i miękkie w dotyku. Opakowanie nieporęczne. Konsystencja jest raczej rzadka ale nie wpływa niegatywnie na wydajność maseczki. Polecam.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: dwa po 1000 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[770508].usefull || 0 }}% pomocna.