Sensai Cellular Performance, Cream Foundation (Podkład ujędrniający)

Sensai Cellular Performance, Cream Foundation (Podkład ujędrniający)

Cena już od 245,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Luksusowy make - up w kremie o zawartości wody 50%. Trwała siła krycia o działaniu ujędrniającym. Na powierzchni skóry tworzy idealnie przylegający film. Zabezpiecza przed utrata nawilżenia.

Niespełnione obietnice.

W moim przypadku podkład już w momencie aplikacji został skreślony, ponieważ okazał się trudny we współpracy; pomimo nakładania minimalnej ilości na poszczególne partie twarzy, zaczął się mazać i tworzyć smugi. Kiedy już uporałam się z jego nałożeniem, zaledwie po kilku godzinach moja twarz świeciła się niemiłosiernie, a pod koniec dnia wygladała tak, jakbym nałożyła produkt w biegu i bez spoglądania w lustro. Podkład schodzi z twarzy w nieestetyczny sposób, tworzy plamy, skóra się błyszczy i wygląda na zmęczoną. Myślę, że sprawdzi się u posiadaczek cer suchych, bo nawilżanie to jego jedyna zaleta jaką spostrzegłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170986].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry produkt

Plusy:
+ ładnie ujednolica kolor cery
+ pielęgnuje i nawilża, dzięki czemu długo utrzymuje się na twarzy bez pogorszenia jakości makijażu
+ wygładza cerę (nie wchodzi w pory ani zmarszczki)

Minusy:
- cena
- opakowanie (męczy mnie ten słoik ze szpatułką, szczególnie w podróży)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170821].usefull || 0 }}% pomocna.

To jest MOJ KWC!!!

To jest moja 3 recenzja tego produkyi i slowo daje ostatnia!
Dodam tylko ze 1 recenzja byla srednia, druga duzo lepsza a teraz jestem zachwycona tym podkladem.
Znalazlam podkla IDEALNY -nie szukam juz niczego jak Babcie kocham! Koniec ze "slepymi" zakupami mam juz to czego zawsze szukalam i to co jest dla mnie idealne dla mojego (39) wieku!
Z tym produktem trzeba sie polubic , dac mu szanse a milosc dozgonna gwarantowana.
Jest pieronsko drogi (ok85 euro) ale nawet jakby kosztowal wiecej tez bym go kupila.
Poprawil moja cere, przestala sie wrednie swiecic, uspokoily sie wyskakujace coraz rzadziej niespodzianki,skora go kocha-to czuc i widac!
Kazdy podklad od HR po Rimmel mimo ze nawet mi pasowaly zawsze jakos wywolywaly lekkie swedzenie na skorze.Tutaj jest jedynie ukojenie!
To jest bardziej krem koloryzujacy niz podklad. Idealny dla osob cenioacych sobie naturalny, niewidoczny i doskonaly look.
Owszem lekko sie swieci po paru godzinach ale to jest takie zdrowe swiecenie-wystarczy przylozyc bibulke, chusteczke i trwa nadal idealnie.
Wedlug mnie ma same plusy :
-pieknie sie naklada, pianko, muso krem :)
- cera wygladzona i mila w dotyku.Wieczorem wyglada chyba lepiej niz rano ;)
-pielegnuje -zgadza sie wieczorem cera jest mieciutka i wypoczeta.Poprawil mi stan skory.Wszyscy pytaja co robie z twarza ze jest tak wygladzona z pieknym glow
-wygodnie sie nosi, nie czuje sie tego podkladu na twarzy.
-jest mega wydajny-na cala twarz naklada sie ilosc wielkosci 2 ziarnek grochu-powaznie!
Podklad jest mega lekki, pielegnujacy i dajacy efekt ZDROWEJ skory , taki no make up.
Mysle ze im starsza cera tym bardziej go doceni.
Nie wchodzi w zmarszczki, nie powoduje wypryskow. Daje efekt dewy /glowy skin.
To nie jest podklad dlugotrwaly i matujacy! Jednak na mojej twarzy wyglada naprawde ok nawet po 8-9 godzinach.
Dodalam mu gwiazdke gdy znalazlam na niego sposob!!! Nakladam krem nawilzajacy, nastepnie ciutke korektora pod oczy..wszystko przypudrowuje (dermablend/vichy) i jak puder sie wchlonie nakladam malenka ilosc podkladu Kanebo. Wyglada wowczas o niebo lepiej-wrecz idealnie, krycie ma duzo lepsze,przyjemniej siedzi na skorze i wytrzymuje calusienki dzien! Tensposob aplikacji warto przetestowac! ;)
Nie zapomnijmy ze to jest krem odzywczy-przeciwzmarszczkowy i podklad w jednym!
Polecam.

Używam tego produktu od: 8 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 3 probki ok 8 ml oraz 1 duze opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999369].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make up - oczy

ciao amore....

Niestety dołączam do grupy rozczarowanych. Mam dobrze dla mnie dobrany kolor CF12. i to jest o.k
Bardzo fajnie się go nakłada, kremik jest leciutki, nie tworzy smug, nie ściąga, nie wysusza, jest bezzapachowy i niewyczuwalny, a twarz bardzo przyjemna w dotyku. I to tyle z plusów.
Nie przepadam za słoiczkami i denkami, ale to akurat nie jest jakiś problem i nie na opakowaniu opieram swoją ocenę.
Podkład na mojej twarzy wchodzi w pory i to w każdą, nawet w te, które bez podkładu są zupełnie niewidoczne.
Twarz mam usianą fluidowymi kropeczkami. Na całej twarzy kropeczki. Dopóki nie nałożyłam tego podkładu uważałam, że pory to nie mój problem.
W zasadzie to wystarczy, by bezpowrotnie się z nim pożegnać.
Ciao amore ciao. Andare via lontano..

Radzę przetestowac pod tym kątem, najlepiej w świetle dziennym, zanim dokona się zakupu, bo może zaboleć.

Używam tego produktu od: sporadycznie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992192].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt wysokiej jakości-polecam!

Podklad cudownie rozświetla cerę, zapewnia dobre krycie i jednocześnie ma świetne właściwości pielęgnacyjne.
Łatwo rozprowadza się na skórze i dosyć długo się utrzymuje.
Mój odcień to Natural beige.
Właściwie jedyny minus to jego cena, jednak uważam, że w bardzo dobry podkład warto zainwestować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976251].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawiedziona na maksa

Metodą prób i błędów szukałam podkładu idealnego. Jestem bardzo zadowolona E.Lauder DW , ale szukałam dalej czegoś, co nie będzie bez odpowiedniego przygotowania twarzy, podkreślać suchych skórek.
Dostałam próbkę, nim kupiłam cały słoiczek, uzyłam próbki 4 razy. . i to było za mało.
Podkład słabo kryje, przynajmniej u mnie.
chodzi mi o jakiś wyprysk i zaczerwienienie- krycie niemalże zerowe. Musiałabym nałożyć 3 warstwy by zakrył to, co np DW zakrywa pod jedną...
Skóra świeci mi się po nim już po ok godzinie, pomimo nałożenia pudru transparentnego sensai. Makijaż generalnie w ciagu 9 godzin pracy musialabym poprawiać z 3 razy.
Wchodzi w pory .
Cena -360 zł w Douglasie.
I takie coś za tyle pieniędzy??
O NIE!!!
Jedyny plus jest taki, że ten podkład jest lekki i bardzo miło się rozpowadza- tylko za to dałam dwie gwiazdki.

Minusy:
-Słabe krycie
-Nie nada się do cery tłustej i mieszanej-świeci się szybko
-Wchodzi w pory
-Zostawia ślady na koszuli
-Bardzo mała trwałość
-Cena zupełnie nieadekwatna do jakości

Plusy:
-Lekki
-Fajnie się rozporwadza
-Gama kolorystyczna ciekawa- fajne odcienie zimne.

Generalnie nie kupię go na pewno ponownie i nie polecę nikomu .

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i na pewno ostatniego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889332].usefull || 0 }}% pomocna.

JEDEN Z ULUBIONYCH

Pomimo , że mam cere bardzo młodą, lubię używac podkładów, przeznaczonych dla cer dojrzałych. W makijażu cenię sobie przede wszytkim naturlaność oraz rozświetlenie. ten podkład jest niemalże idelany. Idelanie wtapia się w skórę, ma piekne wykonczenie , które gwarantuje nam wypoczęty wygląd twarzy. Mając na sobie ten podkład czuję , że moja twarz jest chroniona. Na mojej skórze trzyma sie aż do demakijazu ( na bazie nawilzajacej rowniez kanebo). Uważam , ze jedynie minusem moze byc cena, ale nie jestem pewna , czy powinnysmy to traktowac jako minus, poniewaz podklad jest niesamowicie wydajny , a do tego jak dla mnie jest to polączenie makijażu z pielęgnacją. Polecam Panim w każdym wieku , ceniącym sobie naturalny , nieskazitelny wygląd. pozdrawiam :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[867200].usefull || 0 }}% pomocna.

CUDNY

najlepszy podkład jaki miałam
zakochałam się w nim
cera jest bajkowa, wypoczeta, świeża, pełna blasku, wtapia się w skórę nieziemsko,
Buzia jest jak z reklamy, bajkowa,
testowałam próbki w poszukiwaniu koloru
i teraz wiem że muszę na niego odłożyć fundusze bo efekt jest nieziemski
żaden podkład nie dal mi takiego efektu. bardzo lubiłam jeszcze Rouge bunny rouge ale ten to mój faworyt
marze o pełnowymiarowym opakowaniu, cena jest porażająca... na allegro tańszy o 100 zl więc pewnie tam dokonam zakupu ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[867185].usefull || 0 }}% pomocna.

a ja jednak pomarudzę ...

niestety, choć będę w tym na razie osamotniona, mnie ten kosmetyk nie przypadł do gustu i raczej się nie zaprzyjaźnimy. Miła Pani konsultantka przekonywała mnie ponad 20 minut do jego zakupu, twierdząc że jak żaden inny ukoi moją suchą, wrażliwą skórę, pięknie ją nawilżając, wyrównując koloryt, zakrywając zaczerwienienia i inne niedoskonałości. Już prawie - prawie go kupiłam ... ale na szczęście poprosiłam o próbkę do przetestowania, dzięki czemu dziś nie rozpaczam nad wyrzuceniem 349 zł ...

ale do rzeczy :)
pierwsze wrażenie: fajna konsystencja, ni to mus, ni to pianka - łatwo się rozprowadza, nie tworzy smug, faktycznie od razu się wtapia. Po nałożeniu na buzię spodziewałam się chyba tego efektu "photoshopa" o którym piszą inne wizażanki. A tu nic ... Lubię efekt krycia, tu jest raczej średni. Musiałabym chyba nałożyć z dwie warstwy by uzyskać ładny, jednolity kolor. Jedna warstwa w przypadku mojej buzi to zdecydowanie za mało - podkreślił suche skórki, uwypuklił pory. jakaś maskara a nie efekt WOW :) ale to jeszcze nie koniec. potraktowałam go pudrem sypkim kanebo, który jest absolutnie genialny, wierząc że mam spokój na kilka godzin. niestety po 15 minutach twarz zaczęła mi się błyszczeć, a cały fluid zszedł praktycznie z nosa, pozostawiając dziwnie tłusty film. makijaż wymagał korekty, a w zasadzie z braku środków do demakijażu, potraktowałam kanebo innym podkładem, przykrywając go. w ten oto sposób zakończył się nasz krótki związek. Zdecydowanie nam nie po drodze razem ... a szkoda bo miałam nadzieję, że zostaniemy na długo razem.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: mala próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[866839].usefull || 0 }}% pomocna.

Zimna wojna z klimatyzacją.

Bardzo chciałam go sprawdzić. Ma genialne recenzje więc pomyślałam - czemu nie? Wykończyłam swojego Futurystę od estee lauder i pomyślałam że sprawdzę ten podkład.

Bingo!!
Nawilżający, pielęgnujący o przyzwoitym kryciu.
Daje satynowe wykończenie i uczucie absolutnego komfortu nawet na niezbyt przyzwoitym kremie( co z racji częstych podróży bywa pewną norma)
Najlepsze jest jednak to ze mimo iż spędziłam wiele godzin w samolocie lub mimo że siedzę w klimatyzowanej sali na której unosi się kurz. Moja skóra jest miękka, ładna i zdrowo wyglądająca.

Nie jest to podkład typu Long- lasting nie trzyma się 12 h bez poprawek ale nie taka jego rola od tego mam inne podklady.

To jest podkład do codziennego użytku.
Nie pogorszy stanu cery.
Ładnie wyrówna koloryt skóry.
Nada naturalny wygląd.

Cena wysoka ale w porównaniu z La mer...który jest wcale nie lepszy.. Cena jest uczciwa

Dla kogo? Nie tylko dla cer dojrzałych. Szczególnie polubią go osoby o cerze suchej która potrzebuje nawilżenia . Myśle że nadaje się dla każdego rodzaju cery poza tłustą. Zadowolone będą nawet dziewczyny z zaskórnikami i nie do końcaidealnie gładkiej buzi. Bardzo uniwersalny produkt..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[865123].usefull || 0 }}% pomocna.