Schwarzkopf Schauma, Ekstra Owocowa Pielęgnacja, Pielęgnujący spray

Schwarzkopf Schauma, Ekstra Owocowa Pielęgnacja, Pielęgnujący spray

Spray Schauma Ekstra Owocowa Pielęgnacja nadaje włosom miękkość i w mgnieniu oka powoduje, że stają się miłe w dotyku. Nawilża suche włosy i dodaje im energii i blasku.

Świetna, szkoda że wycofana

Moje włosy są raz kręcone, raz falowane a najczęściej na głowie mam wszystko - gdzie nie gdzie baranki, gdzie indziej fale, a w niektórych miejscach są po prostu niesfornie powywijane. Gdy nie mam czasu prostować włosów, moim wybawieniem są takie odżywki w sprayu. Ta ma po prostu obłędny zapach - słodki i owocowy. Jest lekka, sprawia, że moje niesforne włosy uzyskiwały po jej użyciu równomierny skręt, były gładkie i błyszczące, nie plątały się. Ze względu na sam zapach nawet byłby to mój KWC. Szkoda, że już nigdzie nie ma tej odżywki.

NIE.

jak dla mnie to nic nie robi z włosami, skleja tylko obciąża i nic więcej, nie nadaje objętości nie nadaje blasku, włosy sa sianowate. ładnie pachnie, jest bardzo wydajna - w tym wypadku szkoda bo mogłaby się już skończyć, za tą cene wole co innego.
szkoda kasy

nie polecam

Może ma ładny zapach, ale strasznie się lepi i bardzo obciąża włosy. Niby to odżywka bez spłukiwania, ale nie jestem przekonana co do tego. Mam wrażenie, że nie pielęgnuje, może jedynie ułatwia rozczesywanie. Mi nie odpowiada.

Używam tego produktu od: rok

gadżet

Skusiła mnie promocja bo kosztował coś około 6 zł w Rossmannie .
Spray nie robi absolutnie nic. Ma słodki zapach który lubiłam swojego czasu.
Nie pomaga i nie szkodzi- więc po co to komu?
Proste, praktyczne opakowanie (+).
Po kilku aplikacjach oddałam siostrze.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

fajna przez pierwsze kilka dni

Kupilam na przecenie w rossmanie, uwiódł mnie zapach.
Zapach prześliczny, lubie takie świeże.
Jednak po 3 tygodniach zapach zaczął zajeżdzać chemią, czyms sztucznym.
Po nałozeniu na wilgotne włosy robiła je takie jakby w jakiejs otoczce, przejezdzajac palcami po wysuszonych z nalozoną tą mgiełką - zostawał na palcach lekki osad.
Skrapla się i moczy te włosy.
Napewno nie zauważyłam poprawy kondycji.
Nieco skleja włosy, moje są zniszczone wiec nie bylo tego az tak bardzo widać, dodatkowo je kręcę, ale dla włosów naturalnych, cienkich napewno będzie beznadziejna.
Mam jeszcze 3/4 opakowania ale juz przestalam jej uzywać.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, ale przestałam
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam pierwszego

ladny zapach i to wszystko

jesli chodzi o porpawe kondycji wlosow to niestety zero efektow, dla wygladu naszych wlosow ten produkt nie robi kompletnie nic!!!
minusy
- nie odzywia wlosow jak obiecuje producent, nie poprawia ich stanu
- okropny sklad
- obciąza wlosy - szybko sie po nim przetłuszczają

Jedyne plusy ( ktore jednak nie sa na tyle wazne aby kupic go ponownie)
+zapach
+forma sprayu- latwo sie aplikuje
+faktycznie ulatwia rozczesywanie
+ jest wydajny

Używam tego produktu od: prawie roku

cudowny zapach

Używam odżywek w sprayu jako dodatkowej pielęgnacji włosów.

Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z tej odżywki, ponieważ ułatwia rozczesywanie, wygładza włosy i nie obciąża ich. Do tego pięknie pachnie, zakochałam się w tym zapachu.

Jedynym minusem jest to, że odżywka nie wzmacnia w żaden sposób włosów, ale ciężko oczekiwać takiego efektu po sprayu.

Ktoś napisał, że odżywka nie spełnia się jako produkt termoochronny. Oczywiście, że nie, nie jest do tego stworzona :P

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Przede wszystkim cudny zapach

Zauważyłam w schlecker na promocji za 4,99 więc postanowiłam spróbować. Pachnie bardzo ładnie,zawiera ekstrakt z żurawiny i jagody acai.

Producent obiecuje "Ułatwia rozczesywanie włosów i nadaje im miękkość. Wzmacnia i ułatwia rozczesywanie" To powtórzone zapewnienie o ułatwieniu rozczesywania zaiste prawdziwe, dobrze się w tej roli sprawdza. Ale tej miękkości i wzmocnienia nie zauważyłam.

Stosowanie jedynie na mokre włosy przed rozczesaniem, bo na suchych zostawia "białe pachnące grudki". Jest dość gęsty jak na spray.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

produkt dobry, ale nie zachwyca

Plusy:
-śliczny owocowy zapach
-delikatnie odżywia i poprawia kondycję włosów
-wygładza, ale nie obciąża
-ułatwia rozczesywanie

Minusy:
-zdecydowanie za mało jeżeli chodzi o ochronę przed wysoką temperaturą, a głównie do takiego celu jej używam

Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

średniak

kupiłam zachęcona promocją w Rossmanie, nie jestem jakoś nadzwyczajnie zachwycona. ładnie pachnie i nic pozatym, strasznie oblepia włosy obciąza, włosy lepiej się rozczesują ale nic poztaym, używam jej sporadycznie jak nic innego nie ma w domu.

+zapach
+cena
+lepiej sie rozczesuje włosy po użyciu

-oblepia i obciąża włosy,
-na dłuższą metę strasznie je przetłuszcza
-skład - Cerearyl Alcohol na 1 miejscu -.- {wysuszacz}

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

tragedia

tragedia. za pierwszym razem włosy były ekstra. za kolejnymi, coraz gorzej.

włosy robią się ZA miękkie, nie chcą wyschnąć, puszą się, zlepiają, czuję się, jakbym miała tłuste, nieumyte włosy. zapach szybko się ulatnia i zostawia nieświeżą mgiełkę.

dozownik jest jedynym plusem.

(jeśli ktoś nie wierzy, sprawdźcie, jaką konsystencję ma odżywka - po odkręceniu korka znajdziecie białą maź, podobną do tej z odżywki d/s -> czyżby powód tych wszystkich fatalnych rzeczy?)

nigdy więcej schaumy. to drugi mój produkt tej firmy i drugi, który mnie zawiódł. MASAKRA.

Używam tego produktu od: męczę od miesiąca

sama nie wiem

Nic specjalnego. Kiedy weźmie się jej trochę za dużo strasznie zlepia włosy, jak za mało to nic kompletnie nie daje. Plusem jest zapach i cena, a także poręczne opakowanie. Jeśli ktoś ma mocno zniszczone włosy to nie będzie zadowolony. Ja używam tego sprayu zamiast odżywki do spłukiwania - z lenistwa, czasem włosy fajnie wyglądają czasem nie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc