Eveline, Art Scenic, Podkład kryjąco - wygładzający z kwasem hialuronowym

Eveline, Art Scenic, Podkład kryjąco - wygładzający z kwasem hialuronowym

Cena już od 18,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład Art.Scenic skutecznie maskuje wszelkie niedoskonałości cery, sprawiając, że staje się ona jednolita, gładka i promienna jak nigdy dotąd. Mineralne pigmenty zapewniają idealne krycie przebarwień, popękanych naczynek oraz perfekcyjnie maskują oznaki zmęczenia. Dzięki formule `long - lasting 24h` podkład Eveline Art Scenic jest odporny na ścieranie, a makijaż pozostaje świeży przez cały dzień. Ultra lekka konsystencja pozwala na zachowanie naturalnego wyglądu bez efektu maski. Podkład Art. Scenic wyrównuje strukturę skóry i drobne zmarszczki sprawiając, że cera staje się idealnie gładka i promienna. Unikalne połączenie kwasu hialuronowego z woskiem pszczelim nawilża i uelastycznia naskórek zapewniając mu długotrwałą skuteczną pielęgnację. SPF 10 chroni przed objawami przedwczesnego starzenia się skóry spowodowanego negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.
Dostępny w pięciu odcieniach.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Dicaprylyl Ether, Bis-PEG/PPG-14/14 Cyclopentasiloxane, Isodecyl Neopentanoate, Propylene Glycol, Trimethoxycaprylylsilane, Butylene Glycol / Enantia Chlorantha Extract / Oleanolic Acid, Hyaluronic Acid, Talc, Pullalan, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laureat, Sodium Chloride, Beeswax (Cera Alba), Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben, Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone, Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Citronellol.
Może zawierać: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499. (05.03.2011)

Faktycznie nawilża!

Znów do niego wróciłam po jakichś innych trwałych podkładach..jakże w tamtym momencie odczułam różnicę, po nałożeniu jakbym miała mgiełkę nawilżającą. Coś w tym musi być.
Nieźle kryje
Odcieni mogłoby być więcej, i zdaje się nie ma opisu odcienia na opakowaniu, tylko na kartoniku, więc po jakis czasie już nie wiadomo co kupiliśmy.
Nie matuje więc do cery normalnej/suchej-jak moja jest super.
Trwałość na 3 gwiazdki, ale znośnie 5h..może 6, na nosie schodzi jak każdy podkład, szczerze - to nawet trwałe podkłady schodzą, te zastygające.
opakowanie praktyczne, nie tłucze się, higieniczne. można by popracować trochę nad jego elegancją.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257786].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Trafił do mnie od koleżanki dla której był za ciemny. Ogólne wrażenie nie jest złe, jednak to nie podkład do którego mogła bym się przywiązać na dłużej. Używany raczej tylko awaryjnie.

Plusy :
+ duża gama ciemnych odcieni co dla mnie jest bardzo dobrą opcją :)
+ dobra konsystencja
+ nie zapycha
+ nie tworzy maski
+ w miare trwały, utrzymywał się dobrze
+ wydajny

Minusy :
- ciężko o jakikolwiek tester
- krycie jest słabe, trzeba go nałożyć sporo żeby wszystko zakrył. Nadaje się raczej dla osób które maja mało do poprawek
- lubił się strasznie świecić
- po bardzo krótkim czasie zepsuła mi się pompka ale może to wyjątkowy przypadek

Używam tego produktu od: Nie pamiętam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1096471].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę warto go kupić!

Firma Eveline prężnie się rozwija, ale niestety, cena troszkę wygórowana, bo 20 zł za podkład to wcale nie tak mało, inne polskie firmy zdecydowanie schodzą z cen, a Eveline podbija do góry. Kolory bardzo uniwersalny, dla każdego, ja mam akurat jasną karnację, ale koleżanka z ciemną też go stosuje i obie wyglądamy naprawdę dobrze, dopasowuje się do cery. Bardzo fajny aplikator, przynajmniej nie brudzimy całych rąk i dodatkowo "dziubka" opakowania. Jest wydajny, ma fajną, dość gęstą konsystencję, więc bardzo dobrze maskuje pryszcze, ogólnie ładnie wygładza całą buzię. Zapach w miarę, opakowanie też nieźle się prezentuje na półeczce. Polecam, bo to jeden z tych podkładów, które wystarczają na cały dzień. Matuje, ale dla całkowitej "suchej" buzi, trzeba użyć jeszcze pudru w kamieniu, w przypadku tłustej cery.
Plusy
- delikatny
- łatwość użycia
- wydajność
- efektywność
- nawilża
- eleganckie opakowanie
- dobrze matuje
- doskonale kryje
- wygładza skórę
- przedłuża działanie pudru
- długo utrzymuje się na twarzy
- pięknie rozświetla
- ukrywa niedoskonałości
- piękny kolor

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042309].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - szminki

w miarę dobry

kupiłam podkład z Eveline już dwa razy bo poleciła mi go koleżanka u której sprawdzał się bardzo dobrze, jednak za każdym razem wybierałam albo za ciemny albo za jasny odcień i obawiam się ze nie znajdę odpowiedniego dla siebie,nie zakrywa niedoskonałości tak jakbym chciała i do tego strasznie się świecę..chyba nie kupię go po raz trzeci

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe,drugie kończę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[914546].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Bardzo dobry, jeden z najlepszych jakie miałam.
Kupiłam w sumie z ciekawości bo ujrzałam go w rossman i chciałam coś przetestować.
Fakt, ciemne kolory, na szczęście był tester i wybrałam dla siebie kość słoniową. Kolor jest idealny, nie za blady nie żółty jak się często zdarza. Cera wygląda świeżo i na wypoczęta, nie wysusza a jednocześnie dobrze pokrywa , ładnie się rozprowadza. Sto razy lepszy niż wiele podkładów na pozór lepszych, bardziej markowych. Dotychczas stosowałam BB cream, od teraz będę zamiast tych kupować opisywany podkład ze względu na super krycie i kolor idealny dla mnie. Szkoda, że filtr ma tylko spf10.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908818].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale ciemny, zbyt ciemny;)

Podkład Eveline kupiłam dosyć dawno temu. Zachęciły mnie opisy na opakowaniu, zwłaszcza wiadomości na temat kwasu hialuronowego w składzie kosmetyku.

Produkt jest dobry, pod względem trwałości, optycznego wygładzania itp. na pewno zasługuje na naszą uwagę. Wiem, że podkład dobry musi być zarazem drogi, żeby był dobry. Eveline nie można porównać do producentów podkładów drogich, teraz już wiem dlaczego: brak odpowiedniej palety kolorów. Proponowane barwy są za bardzo ciemne jak na środkowoeuropejskie standardy i jak na mój polski koloryt skóry.

Kolor, który wybrałam, to "ciepły beż", nadający się do makijażu osoby z Ameryki Południowej, natomiast nie dla polskiej jasnej cery. Pod względem technicznym jest dobry, ale kolorystycznie- nie, ponieważ trzeba mieszać go z jaśniejszymi podkładami innych firm, bo Eveline jaśniejeszych nie produkuje.

Używam tego produktu od: 6 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1x 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864132].usefull || 0 }}% pomocna.

pomiędzy

Kupiłam go w promocji w Rossmannie za ciemny, nie jestem zadowolona z niego :/ nie kryje niedoskonałości, odznaczają się wszystkie skórki na twarzy, jest wydajny. Jeśli miałabym do kupić ponownie na pewno jaśniejszy ... bo teraz mieszam go z innym podkładem i efekt jest super, trzyma się cały dzień ale tak jak mówię naturalny dla mnie za ciemny :/

Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[859052].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Kupiłam go skuszona ceną promocyjną i chęcią spróbowania czegoś nowego. Jednak bardzo się zawiodłam.
Plusy:
- bardzo wydajny
- nie wysusza skóry
- wygładza
- cena

Minusy:
- nie kryje niedoskonałości
- kolory bardzo ciemne

Niby minusów mniej niż plusów, ale jak na podkład kryjący spodziewałam się lepszego efektu krycia, dlatego słaba ocena.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[850755].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla wybrańców

Kupiłam go jakieś pół roku temu w rossmanie. Jakieś było moje zdziwienie gdy po wypróbowaniu produkt był o kilka odcieni za ciemny. Próbowałam testerów ale odcienie testeru i zakupionego towaru znacznie się różnią. Po wymieszaniu z innym podkładem jest lepiej ale nadal to nie jest to co chciałabym otrzymać...
Plusy:
+cena
+trwałość
+wygoda
+wygląd produktu
+dostępność
Minusy:
+trudno dobrać odcień dla siebie
+problem z testerami

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[833007].usefull || 0 }}% pomocna.

dość dobry

Plusy
- jest raczej lekko
-średnio kryjacy
- nawilża
- nie tworzy maski na twarzy
- raz przypudrowany spędza na buzi w zasadzie cały dzień
- ma idealny odcień
- niska cena ( 20 zł)
- łatwodostępny
- pojemniczek z pompką

Używam tego produktu od: maja 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[831170].usefull || 0 }}% pomocna.