Balsam wodoodporny do opalania faktor 35 UVA UVB

Balsam wodoodporny do opalania faktor 35 UVA UVB

Proparat wodoodporny najnowszej generacji-nie zmywa się w trakcie kąpieli. Zawiera wysoki poziom filtrów UVA i UVB. Niemal całkowicie blokuje działanie promieni słonecznych. Chroni skórę przed oparzeniem i wysuszeniem. Łatwo i szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Specjalnie dobrana kompozycja zapachowa eliminuje mozliwość podrażnienia fototoksycznego.

Cena: 18,30 zł / 150 ml

Spełnia oczekiwania

Wyjeżdżałam do Egiptu i potrzebowałam czegoś z naprawdę dużym ale działającym faktorem. Farmaceutka wybrała za mnie właśnie ten i to był strzał w 10. Ładnie się rozprowadzał, stosowany był zarówno przed wyjściem na słońce jak i jako kosmetyk nawilżający na wieczór po kąpieli. Słońce mnie nie spaliło pomimo przebywania w wodzie (smarowałam się po każdym wyjściu). Nie jest też kosmicznie drogi i ma delikatny zapach. Można stosować na twarz.

Używam tego produktu od:podczas wakacji

Bardzo dobry

Kupiłam w ostatniej chwili "z braku laku" - jak się okazało - bardzo dobry i skuteczny kosmetyk. Naprawdę zaskoczyła mnie jego jakość w stosunku do ceny. Świetnie chronił przed oparzeniami słonecznymi, a testowałam go w różnych, nawet ekstremalnych warunkach. Szczególnie spodobało mi się praktyczne i pomysłowe opakowanie, które ułatwia dozowanie balsamu. Nie jest on szczególnie tłusty i ciężki, wiec mogłam go stosować nawet na twarz. Nawilżał, nie zapychając i nie powodując przykrych niespodzianek. Nie wchłania się całkowicie, ale w porównaniu do innych kremów z filtrami ten lekki film był do zniesienia. Balsam mógłby mieć trochę lżejszą, płynną konsystencję, ale trudno, wybaczam i nie skreślam ;). Ogólnie pozytywne zaskoczenie. Trudno mi ocenić wodoodporność, bo po każdej kąpieli wcierałam następną warstwę. W każdym razie stosując ten balsam, nigdy nie miałam problemów z zaczerwienioną skórą.

Używam tego produktu od:stosowałam kilka tygodni

Super

Bardzo dobry kosmetyk - filtry długo sie trzymają, bardzo dobrze chroni, ładnie sie wchłania, nie podrażnia. Nalożony na twarz nie zatkał jakoś masakrystycznie porów.
Polecam!

depilacja czego nie wolno

doskonała ochrona

mam bardzo delikatną skórę, i szukałam niezbyt drogiego kosmetyku z wysokim filtrem. I udało się. BalsamDax jest cudowny, skóra po opalaniu była nietknięta, wogóle się nie zaczerwieniła. Fajnie, że jest wodoodporny, można się kąpać i nic go nie ruszy. Pływałam na Słowacji na basenach na dworze, upał ponad 35stopni było, i sprawdził się wspaniale!!! Szkoda tylko że tak wolno się wchłania i dość dużo trzeba go zużyć.

Używam tego produktu od: 4lat

KWC

Zawsze mam go w łazience - zawsze, czy lato czy zima.

Świetnie chroni skórę przed oparzeniami słonecznymi, dodatkowo genialnie o nią dba - nawilża, uelastycznia, wygładza, koi. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Zdarzało mi się go używać także do twarzy - nigdy nie podrażnił ani nie zrobił krzywdy, nic po nim nie wyskoczyło.

Używam go w zasadzie cały rok - latem z konieczności, zimą z miłości - do zapachu. Bardzo delikatny, "niveowski", dość szybko ulatnia się ze skóry i nie kłóci z perfumami.

Krem jest zwarty, ale dość lekki. Genialny pomysł z zakrętką.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Taki sobie

Obrzydliwy zapach, okropne wchłanianie. bardzo mało wydajny. Mimo wszystko jestem zmuszony go używać, bo chroni przed słońcem jak żaden inny.

Jedynie ten balsam jest w stanie zapewnić mojej skórze dostateczną ochronę, mimo że wszystko inne ma do bani.

Ale głównym zadanie balsamów do opalania jest ich skutecznosć, a DAX bije na głowę pod tym względem wszystko inne,

Używam tego produktu od: duzo
Ilość zużytych opakowań: kilka lat, uff, chyba kilkanascie

kiepski

Nie mogę podzielić zachwytu nad tym preparatem, bo wydaje się przeciętny, zwłaszcza co do ochrony przed słońcem. Probierzem dobrej jakości kosmetyków z filtrami do opalania jest mój mąż, z bardzo delikatną, skłonną do oparzeń skórą. Wydawało mi się że filtr 35 wystarczy nad bałtykiem, ale ten balsam okazał się dużo gorszy od kremów Vichy. Mimo częstego wcierania, mój małżonek miał zaczerwienioną, piekącą wieczorem skórę, a po Vichy nawet w ciepłych krajach tak nie było. Chciałam w tym roku zaoszczędzić trochę na kremie do opalania, ale nie było warto.

bardzo fajny

Świetny balsam i wszystkie obiecanki producenta się spełniły: super nawilża, ładnie się wchłania i niepozostawia tłustej warstewki na skórze. Gdy go nakładałam to fajnie chłodził i by czynił to jeszcze lepiej wsadzam go do lodówki - wtedy jest super. Naprawdę świetny produkt za bardzo małe pieniądze i wdodatku z dość wysokim filtrem.