L'Oreal Paris, Excellence Creme (Farba do włosów)

Excellence Creme

Cena już od 26,96 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Farba do włosów dostępna w szerokiej gamie kolorów. Idealnie i równo pokrywa włosy, nadając im głęboką i intensywną barwę. Chroni włosy, nawet te delikatne. Dostępna w 24 odcieniach, które wyglądają na włosach bardzo naturalnie i co ważne - nie płowieją i nie tracą połysku.
Innowacja - potrójna ochrona:
- Serum ochronne pielęgnuje uszkodzone partie włosów, w szczególności końcówki. Stosuje się je przed koloryzacją. Twoje włosy są chronione i przygotowane do farbowania.
- Odżywka z kompleksem Ceramidy + Proteiny o zwiększonej pojemności, przeznaczona do wielokrotnego zastosowania, odnawia ochronę włosów pomiędzy 2 kolejnymi koloryzacjami.
- Farba-krem koloryzujący Wyjątkowa Ochrona nadaje Twoim włosom intensywny i jednolity kolor, który doskonale pokrywa siwe włosy, nawet te najbardziej odporne na farbowanie. Excellence Creme nie spływa z włosów.
- Aplikator-grzebyk dodany do zwykłego aplikatora sprawia, że nakładanie produktu staje się jeszcze łatwiejsze i jeszcze bardziej precyzyjne.

farby
zapachowa
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 11

to jest to!

Zacznę od tego, że wracam do tej farby po raz drugi - po roku od pierwszego użycia, ponownie odcień 7.43. Tym razem moje włosy były od 4 miesięcy niefarbowane, ale w 5. miesiącu ciąży patrząc na szare odrosty 5 cm miałam dość. Włosy mam długie do łopatek. Farba wystarczyła, aby pokryć całość. Z racji dużych odrostów i tego, że nie były one równe - poprzednia farba od fryzjera za 250 zł wyblakła z braęu przez rudy do blondu (o zgrozo!) - zaczęliśmy od odrostów przechodząc od razu do całości (polecam nakładanie farby w domy tylko przez drugą osobę - samemu tylko na krótkie włosy, ale to sie tyczy wszystkich farb). Trzymałam 30 minut po czym odrobiną wody spieniłam farbe na głowie i pozostawiłam jeszcze na 15 min. Efekt jest taki jak sie spodziewałam - piękny rudawy brąz, który pewnie będzie sie wymywał, ale równomierny kolo na moich włosach po przejściach wydawał sie mało realny - rewelacja!

W skrócie:
+wydajność (opakowanie na długie włosy do łopatek)
+równomierny kolor (ważne jest, żeby włosy były już dość sprane z poprzedniej farby)
+kolor taki jak we wzornikach (ponownie: nakładanie tylko na odrosty po poprzedniej farbie w zupełnie innym odcieniu może nie dać efektu wow)
+połysk
+serum na końcówki
+ odżywka
+fajny grzebyk do nakładania w zestawie
+ dobra cena na promocji
+zapach: mam teraz wyczulony węch, a mimo to przetrwałam chociaż bałam się, że będzie ciężko, ale jeśli nakłada druga osoba to nie jest tak źle :)

-pewnie się będzie wypłukiwać, ale jak każda farba w odcieniach rudości
-pewnie powtórzymy za miesiąc - farby "domowe" nie bedą miały trwałości koloryzacji od fryzjera za 200-300 zł, to raczej normalne
-cena jeśli kupujemy nie w promocji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226113].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 33

Zawiedziona

Odcień 6.13 :
-Kolor wyszedł bardzo ciemno, a liczyłam na delikatne rozjasnienie tak jak miało być wdg. wzornika. Farba była kładziona na dojść jasny brąz, do tego naturalny odrost różni się od reszty włosów. Wielkie rozczarowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223138].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Lepsza od preference jeżeli chodzi o kolor. Użyłam 9.0 bardzo jasny blond

Kolor wyszedł zbyt ciemny jak na poziom 9.0, ale jest fajny złocisty. Bardzo śmierdząca farba. Coś mi nie pasuje, nie wiem jednak co. :) jakiejś domieszki jakiegoś koloru zapewne. Nie wygląda u mnie jak na zdjęciu, jest bardziej złoty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210073].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 51

DIABEŁ MNIE PODKUSIŁ :(

Przez długi czas miałam problemy dermatologiczne, więc darowałam sobie farbowanie włosów rok. Chciałam dać odpocząć skórze i włosom. Niestety nie wyglądałam najlepiej. Najrozsądniejszym rozwiązaniem byłaby henna, lecz proszkowa khadi po prostu nie zrobiła z moją czupryną kompletnie nic... zero zmiany koloru choćby o ton. Poczekałam jeszcze pół roku i wtedy kupiłam tę farbę... i był to poważny błąd.
+ łatwa aplikacja
+ dość przystępna cena
- kolor wyszedł zupełnie inny niż powinien, nawet nie przypominał tego z pudełka, nawet na moim gigantycznym odroście
- włosy zaczęły wypadać mi garściami i od miesiąca nie mogę dojść z nimi do ładu
- podobno to trwała koloryzacja, ale chyba nie u mnie, gdyż po dwóch tygodniach miałam znów mój szaro-bury jasny brąz i blond końcówki lekko przybrudzone paskudnie wypłowiałym kolorem tej farby

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177978].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 46

Agresywna dla włosów

Zawsze farbowałam włosy Farbą Preference po której z włosami nic się nie działo , skusiłam sie jednak na excellence ze względu na kolor który mnie zaciekawił , podcZas farbowania nie doswiadczyłam żadnych nieprzyjemnych odczuć typu pieczenie czy swędzenie skóry głowy, bardzo spodobał mi się aplikator z grzebieniem . Niestety to co ujrzałam po zmyciu farby i nałożeniu odżywki trochę mnie przeraziło , mianowicie pełno moich włosów w wannie , nigdy nie miałam problemów z wypadaniem włosów . Teraz muszę używać wcierek i mnóstwa odżywek , dlatego nigdy więcej excelence.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072566].usefull || 0 }}% pomocna.

ODCIEŃ 9.3 i 7.43

Na swojej głowie miałam mnóstwo odcieni -od czerni po blond na poziomie 10.
Długo nie mogłam znaleźć odcienia, który określiłabym IDEALNY dla mojej cery.
W końcu znalazłam!!!
Mam cerę ciepłą brzoskwiniową i zielone oczy, po wielu eksperymentach doszłam do wniosku, że najlepszy dla mnie odcień to blond na poziomie 8,9 z domieszką złota - czyli 3.
Długo szukałam naturalnego odcienia blondu - zazwyczaj kolory były sztuczne.

EXCELLENCE 9.3 wychodzi bardzo naturalnie, kładłam go na spłukany odcień 7.43 Excellence czyli złoty ciemny blond.
EFEKT?
Identyczny odcień jak w palecie LOREAL MAJIREL 9.3 - kolor na pewno nie wychodzi jak na modelce z opakowania, co mnie cieszy.
Wychodzi piękny, naturalny miodowy blond - na poziomie 8.3 i spłukuje się po ok. 3 myciach na 9.3
Kolor jest głęboki i ma piękne refleksy...IDEAŁ! Kryje odrosty równomiernie.
Farba nie niszczy włosów, kolor jest trwały, minusów nie znalazłam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

A teraz 7.43

Nie rozumiem negatywnej recenzji - ten odcień mnie uratował. Położyłam go na pasemka w poziomie 10, które zrobiła mi fryzjerka, kupiłam kiedyś tą farbę 7.43 i postanowiłam ją położyć - jasne, tlenione włosy do mnie nie pasują, mimo sugestii fryzjerki.

TO NIE JEST TYPOWO RUDA FARBA, TYLKO BARDZO NATURALNY, PIĘKNY CIEMNY BLOND MIEDZIANO ZŁOTY - NA POCZĄTKU NA POZIOMIE 6.43 - po 3 myciach jest już 7.43.
Dla mnie ideał - jeśli chodzi o rudości.
Kolor spłukuje się po miesiącu do jaśniejszego złotego blondu.
Farba nie zniszczyła mi włosów, mimo,że położyłam ją rozjaśnione włosy.

Jeśli znów zamarzę o rudościach, to na pewno położę ten odcień. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040140].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

7.43 bordo-rudy brąz.

Tyle lat używałam preference i zachciało mi się eksperymentów. Przed farbowaniem miałam piękny miodowy blond (efekt wypłukania 740 - Mango) tyle że odrost już był,więc postanowiłam coś zrobić z tym. Kupiłam ten produkt, bo i poziom się zgadzał i refleksy też, ale w praktyce wyszło mi miejscami bordo-rude (choć niby nie ma refleksu 5) "coś" w dodatku dużo za ciemne. Efekt podobny do loreal casting 535 -czekolada. Tyle że ja nie chciałam już wracać do ciemnych włosów. Podobno miodowy blond do mnie najbardziej pasuje, niestety teraz będę musiała używać szamponów przeciwłupieżowych żeby się tego pozbyć. Nigdy jeszcze "7" nie wyszedł na mojej głowie aż tak ciemno. Odżywka bez rewelacji, trwałość mam nadzieję mała, odrosty niestety nie zostały pokryte całkowicie mimo dokładnej aplikacji. Jedyne co fajne to wydajność: mam długie bardzo gęste włosy, zostało mi 1/3 opakowania.

Używam tego produktu od: tygodnia

* Po pierwszym myciu odcień bardzo zjaśniał, po 3 spłukał się niemal całkowicie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037694].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 5

Wielkie rozczarowanie

Miałam rozjaśnione do średniego z jasnym na końcówkach włosy. Kiedy pojawiły się odrosty chciałam wyrównać kolor i zakryć odrosty tym razem jakimś bardziej naturalnym odcieniem - zdecydowałam się na 7 blond. Spodziewałam się że kolor może być ciemniejszy o ton, że może wyjść ciemny blond ale włosy wyszły ciemnobrązowe - gdybym chciała mieć brązowe włosy użyłabym farby w tym odcieniu :(
Nie niszczy mocno włosów, aplikacja jest łatwa a załączony balsam świetnie odżywia włosy

Używam tego produktu od: pierwszy raz
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034090].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Beznadziejna sprawa... przy ponad 30% siwych włosów

Niestety odcienie jaśniejsze niż poziom 3 nie pokrywają siwych włosów. I to jest w sumie największy problem. Bo fakt, że kolory farb drogeryjnych wychodzą na włosach zawsze ciemniej przynajmniej o jeden ton, jest mi znany.
Farba nie jest również trwała i brzydko się wypłukuje.
Nie wypowiadam się na temat blondów, ponieważ nigdy ich nie robiłam. Używam kolorów z poziomu 5 lub 4.
Dawałam produktowi kilka szans, bo ma przyjemną konsystencję ( nie spływa z włosów ), nieźle pachnie i nie niszczy bardzo włosów. Jednak krycie jest fatalne. I trwałość też. Nie polecam. Garnier lepszy.

Ilość zużytych opakowań: 6 normalnych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033693].usefull || 0 }}% pomocna.

uratowała moje włoski!

Miałam bardzo długie, gęste i grube włosy w kolorze ciemny brąz. Zamarzył mi się jaśniejszy kolor, zresztą miałam już spore odrosty w kolorze jasnobrązowym, więc w ruch poszły 4 rozjaśniacze. 2 pierwszego dnia, na drugi dzień następne 2. Efekt? Od góry ciemne odrosty, dalej kurczak, na dole miedziano/ rudy dramat. Stwierdziłam, że chcę stonować ten kolor jakąś farbą w naturalnym kolorze i za miesiąc/ dwa, jak włosy się zregenerują, zejść refleksami do ładnego blondu. Dziś pofarbowałam włosy Loreal Excellence Creme nr 7, kolor BLOND. Złapało przecudownie, bardzo naturalny głęboki kolor (nie sztuczny), który podobno ma się lekko wypłukać. Odetchnęłam z ulgą. Dziękuję, Loreal! Ta farba to moje odkrycie roku!

Używam tego produktu od: 1 dzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022577].usefull || 0 }}% pomocna.