L'Oreal Paris, Excellence Creme (Farba do włosów)

L'Oreal Paris, Excellence Creme (Farba do włosów)

Cena już od 27,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Farba do włosów dostępna w szerokiej gamie kolorów. Idealnie i równo pokrywa włosy, nadając im głęboką i intensywną barwę. Chroni włosy, nawet te delikatne. Dostępna w 24 odcieniach, które wyglądają na włosach bardzo naturalnie i co ważne - nie płowieją i nie tracą połysku.
Innowacja - potrójna ochrona:
- Serum ochronne pielęgnuje uszkodzone partie włosów, w szczególności końcówki. Stosuje się je przed koloryzacją. Twoje włosy są chronione i przygotowane do farbowania.
- Odżywka z kompleksem Ceramidy + Proteiny o zwiększonej pojemności, przeznaczona do wielokrotnego zastosowania, odnawia ochronę włosów pomiędzy 2 kolejnymi koloryzacjami.
- Farba-krem koloryzujący Wyjątkowa Ochrona nadaje Twoim włosom intensywny i jednolity kolor, który doskonale pokrywa siwe włosy, nawet te najbardziej odporne na farbowanie. Excellence Creme nie spływa z włosów.
- Aplikator-grzebyk dodany do zwykłego aplikatora sprawia, że nakładanie produktu staje się jeszcze łatwiejsze i jeszcze bardziej precyzyjne.

farby
zapachowa
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Wszystko w niej jest profesjonalne

Użyłam odcienia nr 5 - jasny brąz.Kolory wychodzą jak na próbniku,nie należy sugerować się zdjęciem na opakowaniu.
Należy wybrać odcień jaśniejszy niż chcemy uzyskać,a płaczu nie będzie. Na głowie mam piękny głęboki,orzechowy brąz.Farbę nakładałam na mocno "sprany" Syoss.
Plusy:
-znakomicie pokrywa włosy równomiernym kolorem
-farbuje siwe-nie ma różnicy między włosami, nie wymywa się z nich szybciej
-nie niszczy włosów-dołączone serum naprawdę działa
-znakomita odżywka po farbowaniu
-nareszcie dobre rękawiczki-nie łapy spawacza
-aplikator bardzo ułatwia nakładanie farby
-łatwo zmyć ze skóry,nie podrażnia,nie powoduje wzmożonego wypadania
-większa pojemność niż przy innych farbach-mieszanki jest 120 ml
-cena-w promocji można kupić za 17 zł.
Żałuję ,że nie sięgnęłam po nią wcześniej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436436].usefull || 0 }}% pomocna.

Bezkonkurencyjna

Na początek, apel do narodu:
Dziewczyny, jeśli zastanawiacie się czy zacząć farbować włosy - nie róbcie tego. Uwierzcie, na farbowanie przyjdzie czas: pierwsze siwe włosy, itd. Przynajmniej poczekajcie do tej trzydziestki. Dwudziestkipiątki chociaż! Bo jak raz zaczniecie, to już koniec, pozamiatane. Przed wami kolejne 50 lat co 3miesięcznego farbowania. Tak to działa, serio.
Sama zaczęłam farbować włosy jeszcze w liceum, wypróbowałam kilka marek (całe szczęście los mnie uchronił przed przetestowaniem Palette, pewnie do tej pory odrastałyby mi po niej włosy). Szybko moje serce zdecydowało się zostać przy Lorealach.
Najciekawsze kolory, które nawet jeśli nie wychodzą 1:1 jak na pudełku, to prezentują się ładnie, naturalnie, ze zdrowym połyskiem (testowałam tylko jasne blondy i wszelakie rudości). Nie przesuszają.
Bodajże właśnie seria Exellence ma jeszcze dodatkowe serum na końcówki, co jest oczywiście miłym dodatkiem.
Kolor utrzymuje się długo, z czasem płowieje, ale efekt jest jak najbardziej do zaakceptowania.
Loreale mają fantastyczne odżywki (zwłaszcza ta z serii Preference), które starczają na kilka myć.
Każdy bez problemów poradzi sobie z aplikacją tego produktu - instrukcja wszystko wytłumaczy. Bodajże w tej wersji dołączony jest aplikator z grzebykiem, który (o ile nie macie własnego, osobnego) bardzo ułatwia nakładanie farby na włosy.
Farba wchłania się równomiernie - zawsze farbuję się sama, wielokrotnie byłam chwalona za naturalny wygląd moich włosów.
Zapach - serum i odżywka pachną bardzo przyjemnie, ale sama farba tak śmierdzi, że aż zatyka nozdrza.
Nic mnie nigdy nie podrażniło, nie uczuliło.
Cena - oczywiście najdroższa z oferty drogeryjnej, ale na nieskończonych, zazwyczaj solidnych promocjach.
Włosy to bardzo wrażliwy element, łatwo je skrzywdzić, dlatego osobiście nie wyobrażam sobie ryzykować ich kondycji eksperymentami z tanimi farbami do włosów, dlatego póki nie będzie mnie stać na specjalistyczne, fryzjerskie farby, pozostanę przy tej marce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377671].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeśli farba, to tylko Loreal.

Ogólnie o farbie:
+ wygodny aplikator
+ czytelna instrukcja
+ przygotowanie farby nie wymaga większych zdolności, robi się to bardzo szybko
+ przyjemna odżywka w opakowaniu
+ wygodne rękawiczki
+ duża pojemność, farba pokryje włosy do ramion, średniej gęstości
+ farba jest odpowiednio gęsta, dobrze chwyta się włosów, nie ścieka z nich
+ przyjemnie pachnie jak na tego typu produkt
+ często na promocji
+ jest w miarę delikatna dla włosów, po nałożeniu odżywki są przyjemnie lejące, po kilkukrotnym myciu dalej ich kondycja wydaje się być na poziomie zadowalającym

Chłodne blondy z poziomu 9.1, 9.0. 8.1, 8.0
Wychodzą bardzo ładnie.
Z natury mam włosy delikatne. Ciemny blond, mysi, popielaty.
Farba bardzo ładnie łapie moje włosy, nie wysusza ich, kolor wygląda naturalnie.
Odrost wychodzi chłodny, choć odrobinę ciemniejszy niż włosy na długości.
Płowieje i spłukuje się delikatnie po około 1,5 miesiąca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356256].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dbać o włosy zimą?

Moim zdaniem bardzo dobra farba

Zacznę od tego, że w ostatnim czasie moje włosy doznały sporo koloryzacji a mianowicie mialam kolor jasny brąz przez dłuższy czas ale lubię zmiany dlatego postanowiłam zrobić sobie ombre sięgając po farbę Loreal przeznaczona do tego ale wyszly rude... od razu kupiłam rozjasniacz z syossa i mialam juz blond ale odcien mi się nie podobal więc kombinowalam dalej z takim skutkiem, że mialam platynowy kolor i strasznie zniszczone włosy, że aż się kruszyly i nie o to mi chodziło, sięgnęłam po Loreal excellence średni blond i wyszedł świetnie. Ukrył zniszczenia, nawet zniszczone włosy mialy blask. Poza tym ma przyjemny zapach, szczoteczke do nakładania farby, buteleczke, serum przed farbowaniem i super odżywkę po koloryzacji. Po miesiącu kolor trochę zszedł i kupiłam jasny brąz excellence i jestem jeszcze bardziej zadowolona i będę tylko korzystać z tej farby! Piękny brąz tak jak z pudełka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338741].usefull || 0 }}% pomocna.

to jest to!

Zacznę od tego, że wracam do tej farby po raz drugi - po roku od pierwszego użycia, ponownie odcień 7.43. Tym razem moje włosy były od 4 miesięcy niefarbowane, ale w 5. miesiącu ciąży patrząc na szare odrosty 5 cm miałam dość. Włosy mam długie do łopatek. Farba wystarczyła, aby pokryć całość. Z racji dużych odrostów i tego, że nie były one równe - poprzednia farba od fryzjera za 250 zł wyblakła z braęu przez rudy do blondu (o zgrozo!) - zaczęliśmy od odrostów przechodząc od razu do całości (polecam nakładanie farby w domy tylko przez drugą osobę - samemu tylko na krótkie włosy, ale to sie tyczy wszystkich farb). Trzymałam 30 minut po czym odrobiną wody spieniłam farbe na głowie i pozostawiłam jeszcze na 15 min. Efekt jest taki jak sie spodziewałam - piękny rudawy brąz, który pewnie będzie sie wymywał, ale równomierny kolo na moich włosach po przejściach wydawał sie mało realny - rewelacja!

W skrócie:
+wydajność (opakowanie na długie włosy do łopatek)
+równomierny kolor (ważne jest, żeby włosy były już dość sprane z poprzedniej farby)
+kolor taki jak we wzornikach (ponownie: nakładanie tylko na odrosty po poprzedniej farbie w zupełnie innym odcieniu może nie dać efektu wow)
+połysk
+serum na końcówki
+ odżywka
+fajny grzebyk do nakładania w zestawie
+ dobra cena na promocji
+zapach: mam teraz wyczulony węch, a mimo to przetrwałam chociaż bałam się, że będzie ciężko, ale jeśli nakłada druga osoba to nie jest tak źle :)

-pewnie się będzie wypłukiwać, ale jak każda farba w odcieniach rudości
-pewnie powtórzymy za miesiąc - farby "domowe" nie bedą miały trwałości koloryzacji od fryzjera za 200-300 zł, to raczej normalne
-cena jeśli kupujemy nie w promocji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226113].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawiedziona

Odcień 6.13 :
-Kolor wyszedł bardzo ciemno, a liczyłam na delikatne rozjasnienie tak jak miało być wdg. wzornika. Farba była kładziona na dojść jasny brąz, do tego naturalny odrost różni się od reszty włosów. Wielkie rozczarowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223138].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepsza od preference jeżeli chodzi o kolor. Użyłam 9.0 bardzo jasny blond

Kolor wyszedł zbyt ciemny jak na poziom 9.0, ale jest fajny złocisty. Bardzo śmierdząca farba. Coś mi nie pasuje, nie wiem jednak co. :) jakiejś domieszki jakiegoś koloru zapewne. Nie wygląda u mnie jak na zdjęciu, jest bardziej złoty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210073].usefull || 0 }}% pomocna.

DIABEŁ MNIE PODKUSIŁ :(

Przez długi czas miałam problemy dermatologiczne, więc darowałam sobie farbowanie włosów rok. Chciałam dać odpocząć skórze i włosom. Niestety nie wyglądałam najlepiej. Najrozsądniejszym rozwiązaniem byłaby henna, lecz proszkowa khadi po prostu nie zrobiła z moją czupryną kompletnie nic... zero zmiany koloru choćby o ton. Poczekałam jeszcze pół roku i wtedy kupiłam tę farbę... i był to poważny błąd.
+ łatwa aplikacja
+ dość przystępna cena
- kolor wyszedł zupełnie inny niż powinien, nawet nie przypominał tego z pudełka, nawet na moim gigantycznym odroście
- włosy zaczęły wypadać mi garściami i od miesiąca nie mogę dojść z nimi do ładu
- podobno to trwała koloryzacja, ale chyba nie u mnie, gdyż po dwóch tygodniach miałam znów mój szaro-bury jasny brąz i blond końcówki lekko przybrudzone paskudnie wypłowiałym kolorem tej farby

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177978].usefull || 0 }}% pomocna.

Agresywna dla włosów

Zawsze farbowałam włosy Farbą Preference po której z włosami nic się nie działo , skusiłam sie jednak na excellence ze względu na kolor który mnie zaciekawił , podcZas farbowania nie doswiadczyłam żadnych nieprzyjemnych odczuć typu pieczenie czy swędzenie skóry głowy, bardzo spodobał mi się aplikator z grzebieniem . Niestety to co ujrzałam po zmyciu farby i nałożeniu odżywki trochę mnie przeraziło , mianowicie pełno moich włosów w wannie , nigdy nie miałam problemów z wypadaniem włosów . Teraz muszę używać wcierek i mnóstwa odżywek , dlatego nigdy więcej excelence.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072566].usefull || 0 }}% pomocna.

ODCIEŃ 9.3 i 7.43

Na swojej głowie miałam mnóstwo odcieni -od czerni po blond na poziomie 10.
Długo nie mogłam znaleźć odcienia, który określiłabym IDEALNY dla mojej cery.
W końcu znalazłam!!!
Mam cerę ciepłą brzoskwiniową i zielone oczy, po wielu eksperymentach doszłam do wniosku, że najlepszy dla mnie odcień to blond na poziomie 8,9 z domieszką złota - czyli 3.
Długo szukałam naturalnego odcienia blondu - zazwyczaj kolory były sztuczne.

EXCELLENCE 9.3 wychodzi bardzo naturalnie, kładłam go na spłukany odcień 7.43 Excellence czyli złoty ciemny blond.
EFEKT?
Identyczny odcień jak w palecie LOREAL MAJIREL 9.3 - kolor na pewno nie wychodzi jak na modelce z opakowania, co mnie cieszy.
Wychodzi piękny, naturalny miodowy blond - na poziomie 8.3 i spłukuje się po ok. 3 myciach na 9.3
Kolor jest głęboki i ma piękne refleksy...IDEAŁ! Kryje odrosty równomiernie.
Farba nie niszczy włosów, kolor jest trwały, minusów nie znalazłam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

A teraz 7.43

Nie rozumiem negatywnej recenzji - ten odcień mnie uratował. Położyłam go na pasemka w poziomie 10, które zrobiła mi fryzjerka, kupiłam kiedyś tą farbę 7.43 i postanowiłam ją położyć - jasne, tlenione włosy do mnie nie pasują, mimo sugestii fryzjerki.

TO NIE JEST TYPOWO RUDA FARBA, TYLKO BARDZO NATURALNY, PIĘKNY CIEMNY BLOND MIEDZIANO ZŁOTY - NA POCZĄTKU NA POZIOMIE 6.43 - po 3 myciach jest już 7.43.
Dla mnie ideał - jeśli chodzi o rudości.
Kolor spłukuje się po miesiącu do jaśniejszego złotego blondu.
Farba nie zniszczyła mi włosów, mimo,że położyłam ją rozjaśnione włosy.

Jeśli znów zamarzę o rudościach, to na pewno położę ten odcień. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040140].usefull || 0 }}% pomocna.