Manhattan, Pure Mat Make Up

Manhattan, Pure Mat Make Up

Fluid beztłuszczowy, matowiący i równomiernie pokrywający, dla cery tłustej i mieszanej. Specjalnie dobrane składniki czynne absorbują nadmiar tłuszczu. Dzięki delikatnym pigmentom i jedwabisto-elastycznej fakturze zapewnia cerze świerzy, naturalny wygląd w ciągu całego dnia. Zawiera witaminy A i E oraz filtr ochronny. Nieperfumowany.
Ładne, nie wpadające w róż ani pomarańcz kolory. Trochę gęsty, ale przy rozprowadzaniu gąbeczką nie stwarza to wielkich problemów. Ładnie matuje.

Cena: około 35 zł

NIE NIE NIE

Mam nieodparte wrażenie, że wszystkie kosmetyki tego producenta dają na twarzy ochydny efekt nienaturalnej maski teatralnej. Nie ma mowy o "świeżym, naturalnym wyglądzie w ciągu całego dnia". Okrutna tapeta murowana... Gęsty i śmierdzący.

Używam tego produktu od: od dawna nie używam

wstreciuch nr2

wstreciuch

matuje calkiem dlugo, a tuz po nalozeniu az za mocno- suszy kolor bezowy dla mnie zbyt jasny- jestem brunetka. mysle ze zuzyje go punktowo. jak na moj gust zabiera blask buzi i naturalnosc- buzia robi sie taka matowa i bez zycia i jeszcze ten kolor fe

Używam tego produktu od:kilka tyg

Maska

Podkład dostałam w spadku po koleżance,mam raczej mieszaną cerę ,choć małe matowienie jest pożądane,ale ten podkład to istna papka,która podkreśla w cerze wszystko,co najgorsze.Jedym słowem - tragiczne wyglądająca maska,ściąga i wysusza cerę,po nałożeniu wygląda nienaturalnie.Nie wiem , dla kogo jest odpowiedni...może dla dziewczyn z baaardzo tłustą cerą,u mnie prezentuje się okropnie :(

Używam tego produktu od:5mies

WŁOSY lokówka objętość

Na razie najlepszy

Czytając niektóre recenzje, miałam wrażenie, że dotyczą jakiegoś innego podkładu :) W moim przypadku sprawdza się rewelacyjnie. Bardzo dobrze matuje (przy mojej cerze to było najważniejsze), praktycznie nie używam już pudru sypkiego, chyba że do bardzo delikatynych i sporadycznych poprawek w ciągu dnia. Nakładam na buzię rozsądną ilość, podkład wygląda wtedy naturalnie, bez efektu maski.
Jedyny szczegół, do którego mogę się przyczepić, to uwidocznienie suchych skórek na twarzy (jednak odpowienia kuracja nawilżająca i po kłopocie). Na razie robię więc przerwę (długą) w poszukiwaniu idealnego podkładu ;)

Używam tego produktu od:

Tragiczny

Pamiętam, że byl to pierwszy pokład, na ktory "szarpnelam sie" ;) I gorzko pozalowalam tego zakupu.
Podklad jest tragiczny. Bardzo ciezko jest go rownomiernie rozprowadzic, walkuje sie na twarzy i strasznie ja wysusza. Na nosie podkreslil mi wszelkie mozliwe skorki, uwidocznil pory.
Koszmarek!

długotrwały mat a reszta?

Całkiem niezły podkład, mimo wszystko nie zawiodłam się na jakości Manhattanu. Dobrze matuje (trochę za dobrze, mat ten jest nienaturalny i dzięki temu na twarzy tworzy się maska, ale nie za ordynarna). Fajnie się rozsmarowuje po buzi, szybko zastyga tworząc dobrze przylegającą, równą warstwę pudru. Niestety podkreśla suchą skórę w pobliżu nosa. Na mojej twarzy nie wymagał przypudrowania, dopiero po jakichś 3-4 godzinach. Nakładał się jednak dosyć grubą warstwą, co mi osobiście średnio pasowało i zawsze musiałam odrobinę jego zetrzeć chusteczką higieniczną. Odrobinkę (ale tylko tyle) ciemniał pod koniec dnia. Był jednocześnie trochę ciężki, skóra się pod nim lekko dusiła (może to tylko moje wrażenie, ale podczas jego używania cera zaczęła mi się bardziej świecić, tak jakby walczyła z tym podkładem). Nie powodował jednak wysypu pryszczy.
Podkład polecam dziewczynom, które mają problemy z cerą (trądzik, tłusta skóra, skłonności do zanieczyszczeń) - one będą bardzo zadowolone z tak mocnego krycia. Sprawdzi się on także na imprezy - dobrze wygląda w świetle sztucznym oraz nieźle wchłania zarówno sebum, jak i pot (chociaż powiedzmy sobie szczerze, w rozsądnych ilościach, inaczej niemiłosiernie spływa).

Przebrzydły

Dla mnie ten podkład jest koszmarny. Mam mieszaną cerę – ale przez jego kilkukrotne zastosowanie wyglądam gorzej niż bym miałam wielki łojotok. Bardzo mi popsuł cerę. Zatyka pory, robi na twarzy maskę ( a ja lubię dobrze maskujące podkłady ale to już przesada!), zasycha zbyt szybko aby można go dobrze rozprowadzić. I jeszcze te kolory – koszmar! Naprawdę trzeba mieć chyba kolor cery nie z tej ziemi- aby go idealnie dopasować. Ogólnie nie polecam – zwłaszcza osobą, które mają problem ze świecącą cerą i szukają ratunku w matujących podkładach – bo moim zdaniem się bardzo zawiodą.

Używam tego kosmetyku kilka razy i na tym koniec!/ ilość zużytych opakowań: ...troszeczke jednego.

FATALNY

Kupiłam go, z początku było nieźle, ale potem ło matko! maska jak w teatrze, buźkę mimo e mam tłustą wysuszył mi. przybierał na twarzy kolor marchewki. Plusem jest to że matowił na baaaaardzo długo (puki nie zmyjesz:D) i super krył. ale niestety minusy przysłaniają plusy wiec mi sie nie podoba( wole kupić zestaw korektor bell+podkład privi+puder matujący vipera + efekt matu i krycia bez machy)

dodam że używa go moja siostra która ma bardzo tłustą cere i jest z niego bardzo zadowolona, wiec moze poprostu nie był dla mnie:)

niee

jak dla mnie to pokład jest zbyt gęsty i z efektem kryjacym z lekka przesadzili-bardziej nadaje sie jako korektor.Trudno go rozprowadzic,poza tym wysuszył mi skóre :( pamiętam ,że ciezko mi bylo dobrac odcien i wybralam za jasny...

wysusza

Pierwsze wrażenie po nałożeniu podkładu - bardzo dobre. Kolor ładnie się dopasował (matt beige). Świetnie kryje. Z daleka w lusterku nie moglam się napatrzeć jaką mam ładną buźkę ;). Niestety gdy przyjżałam się z bliska, zobaczyłam jaką mam wysuszoną skórę. Podkład osadził się przy wysuszonej lekko złuszczonej skórze. Niestety brzydko to z bliska wygląda. Gdyby tak nie wysuszał byłby moim ideałem. Szukam dalej

tworzy maskę na twarzy

Jak dla mnie jest za ciężki i za gęsty. Mam problemową cerę, ale to nie znaczy, że muszę mieć na twarzy taką maskę. Rozprowadza się dosyć dobrze, ale trzeba to robić sprawnie, bo szybko zasycha i mogą powstawać smugi. Osadza się na suchej, nawet tylko leciutko złuszczonej skórze. Poza tym zbyt wysusza cerę. Wg mnie można go używać tylko punktowo na wypryski czy przebarwienia, jako korektora, bo dobrze kryje.

pudrowe mocne krycie

Podkład jest bardzo gęsty, ale rpzy nakładaniu kremowy i aksamitny, łatwo się rozprowadza, choć może tworzyć smugi przy włosach i na suchej, łuszczącej się skórze. Efekt to naprawdę porządne krycie (plus gęsta konsystencja = subtelny korektor), dlatego zdecydwanie nie dla osób z bezproblemową cerą, które po prostu tak ciężkiego efektu nie potrzebują. Twarz jest faktycznie matowa w taki sposób, jak po wypudrowaniu. Mimo, że twarz nie wygląda po nim naturalnie, bo jednak podkład jest widoczny, to szczerze polecam właśnie za krycie i mat dla osób z problemową cerą.