Yria, Pastelowy lakier do paznokci

Yria, Pastelowy lakier do paznokci

Trwały rozświetlający lakier do paznokci, nadający dłoniom dyskretny i zadbany wygląd. Dostępny w trzech kolorach: muszelka, szampan i wanilia.

bardzo fajny lakier

Mama dostała go jako gratis do zamówienia. Mam muszelkę. Bardzo fajny lakier w fajnym kolorze. Nie zostawia smug, długo się trzyma na paznokciach. Ma jakies własciwosci odzywcze, gdyż stan moich paznokci się poprawił. Jednak jego cena regularna jest porazająca jak dla mnie. Ale mimo tego jest świetny :)

Używam tego produktu od: jakiegos czasu

Cudo !!!

Mam kolor muszelka.
W opisie producent podał, że jest odżywczy. Nie wierzyłam, lakier,odżywczy?
Okazało się, że ten jest.
Reanimował mi pazurki po długim remoncie.
Znów stały się twarde, długie.
Co do nakładania.
Bardzo łatwo się rozprowadza,nie ma smug.
Co bardzo cenię, bo wysokiej klasy specjalistą w tej materii nie jestem.
Długo ma płynną konsystencję.
I będzie to pierwszy lakier, który zużyję do końca.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

dobre, trwale w uzyciu

jestem zadowolona z tych lakierow, mam kilka kolorow m.in gleboka sliwke (chyba jeden z ladniejszych odcieni jakie posiadam)
sa w miare trwale, ale dla mnie nie jest to najwazniejsze gdyz uzywam lakierow okazjonalnie - na codzien tylko bezbarwna odzywka.
najbardziej cenie w tym kosmetyku piekny polysk jaki pozostaje na dlugo po nalozeniu oraz ogolna latwosc malowania (dobry pedzelek i konsystencja). zalezy mi takze na tym aby lakier nie wazyl sie i nie gestnial zbyt szybko, poniewaz nie jestem w stanie zuzyc takiej pojemnosci w ciagu miesiaca. w tym przypadku nie mam zastrzezen. jeden z kolorow mam juz rok i dalej mozna go z powodzeniem stosowac. inne lakiery wyladowalyby juz w koszu. Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka w ciaglym uzyciu

Bordowe usta H&M

Dobry

W zasadzie nie mam zastrzeżeń, ale nie moge jednak dać max. ilości gwiazdek.

Lakier dobrze się rozprowadza. Schnie dość szybko. Trudno mi ocenić jego trwałość na paznokciach - zawsze po 1-3 dniach zmywałam. W tym czasie nie odpryskiwał. Ładnie wygląda na paznokciach.

Nie zużyłam całego, bo prawie nigdy tego nie robię; po pewnym czasie zwykle mnie nudzi dany kolor;) Ale jeszcze go mam - jeszcze ma b.dobrą konsystencję;)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: ok. połowa buteleczki

Porządny

A ja też mam kolor "szampan" i nie zgadzam się z oskarżeniem o jego bezbarwność. Owszem, jest transparentny, ale już przy dwóch warstwach kryje całkiem nieźle, a przy trzech wyobrażam sobie zupełnie nieprzejrzysty blok koloru, choć nie próbowałam, bo 3 warstwy faktycznie chyba nie mają szansy zaschnąć.

U mnie trzyma się nieźle, ale maluję zawsze na bazę i pokrywam utrwalaczem, więc nie ma takich lakierów, które by mi odpryskiwały po jednym dniu :D

Mam jednak zastrzeżenie: otóż ten lakier się ciężko rozprowadza. Widać smugi po pędzelku - chyba jest za gęsty i za szybko schnie. Nie ma mowy o pojedynczej, transparentnej warstewce (a ja tak właśnie lubię i takie chyba było założenie: ten "rozświetlający" w nazwie)... :(

Poza tym OK, pojemność większa niż innych lakierów, choć nie jestem pewna, czy to zaleta (wyschnie prędzej niż się skończy)....

Wcale nie pastelowy!

Jestem rozczarowana tym lekierem. Niestety nie ma w moim mieście sklepu Yves Rocher, więc zamówiłam go na podstawie zdjęcia pomalowanego paznokcia w katalogu, a dokładniej w Zielonej Księdze.Oceniam na podstawie koloru *SzAmPaN*. Lakier wcale nie jest pastelowy, jest bezbarwny!! z mnóstwem złotych drobinek. Na paznokciach transparentny pozostaje nawet przy trzech warstw (które nota bene nie mają szans zaschnąć). Pierwsza warstwa schnie migiem, druga o wiele gorzej, jeszcze długo po pomalowaniu emalia jest miękka i mogą się na niej odbić różne wzorki.Rozprowadza się dobrze, pędzelek nie nabiera lakieru ani za dużo ani za mało.Szybko odłamuje się z końcówek, ja mam paznokcie kwadratowe i drugiego dnia schodzi z "rożków".Jestem z niego niezadowolona, polecam sprawdzić najpierw kolor w sklepie.Lakier nie należy do najta.ńszych, a już zauważyłam starcie na złotym uchwycie do pędzelka.Używam go we francuskim manicure, maluję wtedy jedną warstwę i wygląda to bardzo bardzo elegancko.

niespecjalny

Kupiłam sobie wanilię i początkowo byłam bardzo zadowolona, bo właśnie o taki fioletowawy połysk na beżowej bazie mi chodziło. :)Do pierwszego malowania. :(Lakier jakby warzył się w konkatcie z powietrzem - strasznie ciężko go nanieść na paznokcie a już naniesiony robi straszne smugi nawet przy drugiej warstwie.Szybko odpryskuje (zacyzn już w drugim dniu) i w ogóle jakoś nieładnie wygląda na paznokciach.A szkoda, bo myślałam, że będzie się dobrze prezentował. :(Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze (i ostatnie)

wspaniała Wanilia :):)

Mam dwie buteleczki tego lakieru - Wanilię i Muszelkę. Dużo bardziej podoba mi się jednak Wanilia - to bardzo ciekawy, śliczny odcień beżu, lekko opalizujący na fioletowo. Daje piękny efekt na lekko opalonych dłoniach. Muszelka to jasny, transparentny róż, troszkę zbyt "zwykły". Kupiłam go, bo zmyliło mnie złe oświetlenie w sklepie (kolor wydawał się ciemniejszy i bardziej czerwony).W zależności od ilości nałożenia lakieru można uzyskać różne efekty - delikatną poświatę lub widoczną warstwę koloru na paznokciu.Oba lakiery różnią się jednak trochę konsystencją - Wanilia jest bardziej gęsta i gorzej rozprowadza się po paznokciu.Cena wydaje mi się zbyt wysoka, mimo to planuję zakup trzeciego odcienia.