Naturals, Żel pod prysznic Soczysty Melon

Naturals, Żel pod prysznic Soczysty Melon

Delikatny żel do mycia ciała i kąpieli pod prysznicem. Doskonale myje, oczyszcza i odświeża skórę. Działa nawilżająco i wygładzająco myjąc ją jednocześnie. Ma zapach soczystego, świeżego melona - dzięki temu kosmetykowi można przez cały dzień cieszyć się świeżością ulubionych owoców! Jest wydajny i bogaty w substancje odżywcze i nawilżające. Opisywany przeze mnie kosmetyk to pierwszy po lewej.

Cena: 16,90 zł / 150 ml

Wróóóóććććć!

Zapach melonowej serii przypomina mi piękne czasy mojego życia.
Byłam zakochana w tych produktach, do dziś pamiętam ten słodki zapach. Szczególnie kochałam mgiełkę, ale żel też używałam. Co tu dużo mówić, największym plusem był zapach. Żel jak to żel, dobrze się pienił, średnio wydajny, nie wysuszał skóry.
Wiele bym dała by znów powrócił do katalogu :(

Używam tego produktu od: używałam gdy był dostępny
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

miłe wspomnienie

To byl jeden z moich ulubionych żeli z Avonu.
Cudowny zapach: swiezy i soczysty :) Moglam siedziec non stop pod prysznicem ;)
Nie wysuszal skory, nie podrazanial.
Szkoda tylko, ze byl malo wydajny i mial male opakowanie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

soczysty

Nie uzywam zazwyczaj serii naturals avonu, ale ten żelik kupiłam w promocji za 3,90. Taka cena to smiech na sali. Nie wymagam zbyt wiele od żelu pod przysznic, chce żeby ładnie pachniał, ładnie sie pienił i dobrze mył. O reszte zadba balsam. ten że spełnia moje wszystkie oczekiwania, zapach mnie energetyzuje na cały dzień, żel świetnie "współpracuje z myjką". jedna * odejmuje za masakrycznie małą pojemność. w normalnej cenie nie do przyjecia. Kupie go jeszcze jeżeli znowu będzie za 3,90

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

śliczny zapach

Testuję wszystkie żele pod prysznic z serii Naturals - i wszystkie mi się podobają. Właśnie dla produktów kapielowych - olejkóe, żeli i płynów do kapieli - przegladam katalogi. Wszystkie slicznie pachną i mają dobre właściwości myjące. I dokładnie tyle potrzebuję - i tak zawsze potem używam kremów do ciała lub balsamów.

dla mnie super :-))

naprawde fajny i przyjemny w stosowaniu, bardzo lubie ten zapach, ktory utrzymuje sie jeszcze bardzo dlugo na ciele :) cena rzeczywiscie za te pojemnosc malo atrakcyjna, ale czasami sobie go kupuje :))) w polaczeniu z balsamem z tej linii pachne caly dzien. Polecam szczegolnie na lato. Aha, skora jest naprawde mila w dotyku i bardzo delikatna :)

sympatyczny

Lubie żele Avonu ze wzgledu na zapach. ten tez bardzo przypadl mi do gustu. Jednak cena tego zelu nie jest kuszaca, w promocji zaledwie do przyjecia, gdyz kosmetyk ma niewielka pojemnosc. Minusow w stosowaniu nie zauwazylam, zatem polecam

ilość zużytych opakowań: 1

Godny ****

Jakość= doskonały produkt do kompieli lub pod prysznic. Zapach jest bardzo odświeżający.Cena = najbardziej się opłaca gdy jest w promocji.Ahhh... Ten zapach...

dobrze myje, ładny zapach

Z uporem maniaka będę twierdzić, że zapach jest nieco syntetyczny, ale i tak bardzo ładnie pachnie i długo utrzymuje się na skórze. Całkiem wydajny, ładnie się pieni. Jestem zadowolona :-)

Cztery gwiazdki

Kosmetyk ma słodkawy, melonowy zapach który długo po kąpieli utrzymuje się na skórze. Jest tani i wydajny, słabo się pieni. Żel ma czytelne i poręczne opakowanie i łatwo się go aplikuje. Oczyszcza i nawilża, jest delikatny nie powoduje alergii. Ma gęstą konsystencję, dobrze rozprowadza się go na ciele. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.