Masło kakaowe, Krem odżywczy (stara formuła)

Masło kakaowe, Krem odżywczy (stara formuła)

Odżywczy krem do pielęgnacji twarzy. Zawiera masło kakaowe i wit. E. Dostarcza skórze cennych substancji odżywczych. Regeneruje, wygładza i działa ochronnie na naskórek. Nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt. Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.
Polecany do pielęgnacji skóry normalnej i suchej, od 15 roku życia.
Substancje aktywne:
Masło kakaowe, Witamina E

był idealny!

nie kupię bo go nie ma, a szkoda ! pachniał cudownie, mozna było palce oblizać po nim ! łagodzący, przyjemny, tłusty ale ktoś kto go kupował to wiedział ze jest tłusty. bardzo miło powspominać. i ta cena! za 3,5 kupowałam w drogerii :D

Polecam!

Szkoda że nie ma go w sklepach:) Dobry krem, używałam go na noc i zawsze raniutko moja skóra była gładziutka i nawilżona. Niestety trochę za tłusty, więc raczej na dzień się nie nadaje. Ładnie pachnie a co najważniejsze jest bardzo tani !!!:)

Używam tego produktu od:3 lat

Dobrze wspominam

Nie kupię, bo nawet gdybym chciała, to nie jest to możliwe :). Świetnie wspominam ten krem. Doskonale nawilżał i natłuszczał. Zapach piękny, choć nowa wersja pachnie lepiej. Tak czy owak Ziaja zmieniła go na lepsze.
Cena jak zawsze- rewelacyjna.

Używam tego produktu od:używałam długi czas
Ilość zużytych opakowań:3 albo 4

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

kochany kremik :-)

Kiedyś używałam tej starej wersji,teraz używam nowej i chyba nigdy na stałe z tym kremem się nie rozstanę.Troszeczkę tłustawy ratował cerę przed dużymi mrozami,bo jego intensywne stosowanie zawsze zaczynałam w miesiącach zimowych.Bardzo dobrze spisywał się też jako krem ochronny do rąk.A tak poza tym cudownie, apetycznie, przepysznie pachnie masełkiem kakaowym :-)Taniutki,milutki, i dający się nosić w torebce.Bardzo lubiłam.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Niezły

Bardzo fajny, tani i przyjemny krem. Ma cudowny zapach, dlatego aż chce się go nakładać ;)
Jest bardzo tłusty, więc nakładam go wyłącznie na noc. Używam go od czasu do czasu, gdy mam jakieś większe problemy z podrażnieniami lub suchością skóry. Rano efekt zawsze zadowalający.
Poprawy kolorytu skóry nie zauważyłam, ale nie stosuję regularnie, więc... ;)

Używam tego produktu od: od czasu do czasu ;)

Dobry lecz nie do twarzy

Miałam ten krem 2 razy ale do twarzy sie nie nadawał. Miałam własnie ta starą wersję. Miał poprawić koloryt lecz nie poprawił. Zbyt tłusty jak na smarowanie twarzy. Smarowalam nim glownie dekolt i ręce. Przyznaje ze pachnial niebanalnie:) myślę że zakupię ten z nowej wersji. Może bedzie lepszy. Oczywiscie nie do smarowania twarzy.

Zaletą było rowniez to,ze byl bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:2 lat

Niezbędnik

Cudny pachnący tłuścioszek :)

Jak najbardziej polecam na jesień i zimę- chroni twarz.
Wiosną i latem może okazać się nieco za tłusty, ale na noc jak najbardziej.

Cudownie wygładza i nawilża twarz, buzia po nim promienieje.

Mimo że tłusty, nie zauważyłam po nim zapchanych porów.

same zalety

Szukałam kremu, ktory można ze sobą zabrać na narty i ten nadaje się świetnie! Gęsty ale dobrze się rozsmarowuje - w sam raz na mróz. Na mojej twarzy zostaje po nim lekka warstwa ochronna ale dokładnie tego mi było trzeba na mroźne dni.
Na wiosnę i jesienią smaruję nim twarz tylko na noc, bo na dzień jest dla mnie za ciężki.
Pozostawia gładką, miłą skórę o przyjemnej barwie.

Używam tego produktu od dawna
Ilość zużytych opakowań: nie wiem...

Godny uwagi.

Świetny kremik,aczkolwiek ja osobiście muszę go odstawiać co jakiś czs,ponieważ jest bardzo tłusy - trzeba niezwykle uważać z porcją,jaką się nabiera,ponieważ efekt może być opłakany w skutkach - żarówka gwarantowana :P
Mimo to,na tak niziutką cenę,jest bardzo dobry - wydajny,poprawia faktycznie kolorek i kondycję skóry.
Nie mam większych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od:2 lat.

niezbędnik...

dla mojego dekoltu.
Krem jest bardzo treściwy, ale naprawdę odżywczy. To się czuje ;) i widzi. Skóra wygląda na ładnie napiętą, odżywioną, błyszczącą. Jest gładka i miękka.
Na dodatek krem wspaniale pachnie więc uzywanie go jest przyjemnością.

Dziewczyny już niżej pisały że masło kakaowe ziaji mozna stosowac do przeroznych czesci ciala, ale u mnie zdecydowanie najlepiej sie sprawdza na dekolcie.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

Przyjazny tłuścioch

Krem jest obecny w moim domu od kiedy pamiętam.
Jest niestety baaardzo tłusty.Za tłusty dla mojej normalnej skóry do codziennego stosowania(zatyka mi pory).No i niestety dość "toporny" w nakładaniu.
Jednak na zregenerowanie przesuszonej skóry nie znam nic lepszego.Basen, pobyt na plaży i inne ekstremalne sytuacje dla skóry już mi nie straszne.Po takich "torturach" krem działa natychmiast-skora staje sę elastyczna, miękka, przyjemna.
Idealny jest również na duże mrozy-świetnie chroni skóre.
Sprawdza się również przy katarze(podrażniony nos) na suche pięty, łokcie, łydki.
Pięknie pachnie no i cena jest bardzo atrakcyjna.

Używam tego produktu od:długo.Kilka lat
Ilość zużytych opakowań:dużo :)

Dla mnie super!

Kilkakrotnie goscił na mojej półce w łazience.Po pierwsze jest odżywczy i gęsty -długo pozostaje na skórze. Po drugie pięknie pachnie - jak dla mnie czekoladką:) Po trzecie - nie uczula mnie. Stosuje go na noc. Rano po oczyszczeniu twarzy tonikiem tez nakładam ów kremik-lecz po 15-20 minutach zmywam resztki tonikiem..Skutek - mam gładka piękna cerę..Za taką śmieszna cenę-naprawde dobry odzywczy krem.
Polecam dla osób które maja sucha cere- tak jak ja.
Ps.Tylko nie zauważyłam jakiejs zmiany kolorytu skóry...Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: chmm...4 z przerwami.