Fit Me Foundation SPF18

Fit Me Foundation SPF18

Cena już od 23,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Produkt nie zawiera olejków i wosku. Naturalnie pokrycie zostawia skórę taką jak ma być: świeżą, oddychającą i idealnie gładką. Nie zatyka porów, testowany dermatologicznie.
Dostępny w 18 odcieniach.

Cena: 8USD / 30ml
/s/

Napisanych recenzji: 5

niezly

Przyznam ze nawet niezly podklad. Duzy wybor kolorow, choc nie do konca trafiony. Dobrze kryje i niezle sie trzyma na twarzy. Ogolnie nic do niego nie mam, ale moglby byc lepszy. Za taka cene spelnia sie bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: __
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024360].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

nie dla mnie

Niestety podkład zupełnie nie dla mojej cery. Pozytywny efekt w postaci dobrze wyglądającej skóry przez 2-3 h to jedyne zalety jakie udało mi się zaobserwować. Niestety kosmetyk spowodował sporo szkód. Zapychał cerę, powodował rozsiewanie się zaskórników i rozwój wyprysków. Peelingi wykonywane regularnie u kosmetyczki i w domu dopiero pomogły mi ogarnąć twarz po odstawieniu podkładu. Niestety, nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009455].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 230

Napisanych recenzji: 1082

lekki i odswiezajacy

Moja cera posiada:
- rozszerzone pory
- czasami naprawde drobne niespodzianki
- pierwsze zmarszczki w ilosci niewielkiej

Od podkladu idealnego oczekuje:
- naturalnego wygladu i niezbyt mocnego krycia (tak, aby cera przeswitywala przez podklad, a przez to wygladala zdrowo i swiezo)
- dobrego trzymania sie twarzy, aby nie bylo plam i splywania
- nie osiadania sie w porach
- dopasowania do oswietlenia (przy dobrze dobranym kolorze)

OPAKOWANIE
Szklane z pompka.

WYDAJNOSC
Moim zdaniem dobra, poniewaz jedna pompka spokojnie wystarczy na cala twarz. Pozostale przebarwienia tuszuje korektorem.

NAKLADANIE
Nakladam go pedzlem do podkladu, rozprowadza sie bez zarzutow, nie robi smug. Mam dosyc jasny kolor, dobrze dobrany do mojej cery, wiec nie zostawia sladow na linii wlosow ani brwi.
Do tego sie nie roluje, ani nie osadza w drobnych zmarszczkach.
Na niego nakladam jeszcze puder sypki i wyglada slicznie.

EFEKT:
- Buzia jest wygladzona
- Nie widac suchych skorek
- Nie przetluszcza sie szybko

TRWALOSC
Po okolo 7h robie drobne poprawki (pudrem w kompakcie).
Podklad nie znika z buzi, nawet po paru godzinach. Wprawdzie nie wyglada juz tak swiezo i ladnie, jak bezposrednio po nalozeniu, ale nadal jest na twarzy.

WSPOLPRACA Z INNYMI KOSMETYKAMI
Podklad dobrze wspolpracuje z wszelkimi innymi kremami i kosmetykami kolorowymi. Nie roluje sie, nie sciera, nie robi plackow.

NIE ZAPYCHA

Podsumowujac:
- lekki
- niewidoczny
- nie osadza sie w porach, zmarszczkach ani na wloskach
- nie podraznia
- nie wysusza
- nie zapycha
- dosyc trwaly (oczywiscie to nie Double Wear!)
- posiada higieniczna buteleczke z pompka

Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009256].usefull || 0 }}% pomocna.

Trik Mistrza Marzena Górak

Napisanych recenzji: 17

Bez krycia, trwałości a do tego ciemnieje..

Podkład nie przypadł mi do gusty- nie jest tragiczny, ale cerę mam wymagającą (przebarwienia, zaskórniki i świecenie), więc dla mnie zupełnie się nie sprawdził. Nie kryje ładnie, dośc szybko ciemnieje (ale to ponoć wszystkie podkłady Maybelline), wcale nie matuje (mimo wersji MAT), ani też trwały..
Kupiłam w promocji i zuzyłam na codzień mieszając z innym podkładem, ale zdecydowanie do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007256].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Nietrwały i ciemnieje...

Kupiłam go z ciekawości, na poczatku byłam zachwycona, ale po jakimś czasie miałam go dosyć... Miałam wrazenie, że mam pomarańczowa twarz! Przy żadnym fluidzie mi sie to jeszcze nie zdażyło!

Zalety:
- wydajność,
- ma SPF,
- super opakowanie z pompką (wersja w UK).

Wady:
- robi sie pomarańczowy na twarzy
- lepki,
- robi smugi,
- zbiera się w zmarszczkach i kącikach oczu (a nie nakładam dużo),
- jest nietrwały...

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999482].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Niestety nie

Mimo ze mam naprawdę sucha cerę po nałożeniu go moja skóra strasznie sie świeciła, podkład wogole nietrzyma sie na twarzy - znika po 2 godz i do tego zostają straszne plamy, jednym słowem tragedia i naprawdę nie polecam. Do tego ma naprawdę słabe krycie.

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978375].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

bez mocnego krycia - wtedy jest okej

Podkład w fajnej kolorystyce oraz bardzo eleganckim opakowaniu. Konsystencja jest lekka, trochę wodnista ale to wg mnie akurat zaleta - łatwo sie rozprowadza no i cóż... schodzi z mojej twarzy po ok. 4 godzinach, kiedy mieszam go z Max Factorem to MF zostaje a ten wyparowuje, takze jak na Maybelline jakośc jest słaba. Dla osób, które nie chcą mocnego krycia i szukaja lekkiego podkładu np. na lato będzie warty wypróbowania, dla bardziej wymagającej nie spełnia oczekiwań.

Ilość zużytych opakowań: 1 30 ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965935].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Lekki i przyjemny na wiosne

Do zakupu skusily mnie ladne, zolte kolory oraz cena. Ogolnie nie przepadam za podkladami Maybelline, ale ten okazal sie naprawde przyjemny. Po nalozeniu podkladu palcami daje naprawde niewielkie krycie, zachowuje sie bardziej jak krem tonujacy. Jesli zas nalozy sie go za pomoca gabki, krycie jest srednie, w sam raz na sloneczne, wiosenne dni. Jesli omieciemy twarz pudrem transparentnym, uzyskujemy naprawde lekki, naturalny wyglad, a efekt utrzymuje sie przez caly dzien, nawet na cerze mieszanej.
Opakowanie produktu wyglada bardzo porzadnie, ale duzym minusem jest brak pompki.
Zapach podkladu raczej standardowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[905423].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Lepki. Bez rewelacji!

Wlasnie siedze w pracy i go testuje co pol godziny zagladajac w lusterko. Masakra. Skusil mnie kolor, bo uzywalam Maybelline Mousse w tym samym odcieniu i bardzo mi ten kolor pasowal. Ten podklad, to zadna rewelacja. Przede wszystkim, na mojej skorzy jest lepki! Caly czas czuje, ze mam buzie wysmarowana czyms, co sie nie zdarzylo przy jakimkolwiek innym podkladzie. w dodatku, mam wrazenie, ze sie utlenil i wydobyla sie z niego lekka pomaranczka.

Mysle, ze dla suchych cer moze bedzie dobry! Dla mojej normalnej z tendencja do mieszanej sie nie nadaje w ogole!

Nawet dobrze nie wygladal tuz po nalozeniu co sie rzadko zdarza.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: pare razy
Ilość zużytych opakowań: 3 pompki :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902759].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

a ja go lubie!:)

na ten podklad trafilam zupelnie przrz przypadek i okazalo sie,ze takie przypadki sa jednak najlepsze,bo mimo ze po nalozeniu podkladu troche sie swiece,to jednak bardzo przyjemnie sie go uzywa,lekko sie go naklada i rozprowadza,a swiecenie zawsze mozna przypudrowac..:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[882269].usefull || 0 }}% pomocna.