Intensive Plus, Olejek pod prysznic

Intensive Plus, Olejek pod prysznic

Lekko pieniący się olejek pod prysznic, zawiera unikalną kombinację składników, przywraca naturalne lipidy i łagodzi swędząca skórę. Bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe olejki - z awokado i sojowy - przypominają składem naturalne lipidy skórne. Po umyciu skóra jest natłuszczona i chroniona przed wysychaniem. Jednocześnie Laureth - 6,5 (Polidocanol) łagodzi uciążliwy świąd suchej skóry. Regularne stosowanie zapewnia zdrową, miękką, gładką i wolną od świądu skórę.

Drogo, nieskutecznie, niewydajnie

Niestety pomimo licznych pozytywnych (i to bardzo) opinii, dla mnie produkt okazał się kompletnie nietrafiony. Mam problem z przeuszoną skórą, która po kąpieli zawsze jest ściągnięta, napięta. Czasem nawet potrafi się łuszczyć w niektórych partiach.

Zachęcona pozytywnymi opiniami zdecydowałam się zainwestować i wypróbować Balneum - tani nie jest (zapłaciłam 31zł), niestety okazało się również, że nie jest wydajny (dodatkowo bardzo płynna konsystencja utrudnia dozowanie). Przede wszystkim jednak moja skóra absolutnie nie odczuła jakiegokolwiek nawilżenia czy natłuszczenia, które obiecuje producent. Po każdej kąpieli była w dokładnie takim samym stanie, jak po użyciu zwykłych kremów czy żeli pod prysznic.

Produkt nie dla mnie, niestety.

lubie

jest swietny do wysuszonej skory , polecam na wakacje nie trzeba uzywac balsamu skora jest nawilzona jednak olejek troche sie wchlania i zawsze mam tlusta powlowke na lozku , swietny do golenia bo sie nie pieni za bardzo,zapach jest olejkowaty w strone neutralnego , jednak do twarzy i skory z problemami nie polecam bo zapychac moze ,wada jest cena i niepraktyczna butelka bez dozownika
Używam tego produktu od: 3 miesiecy

dobry

Moja skóra ostatnio dość mocno się przesuszyła i jeszcze dość poważnie się przeziębiłam, a gorące prysznice powodowały, że wracałam do rzeczywistości. Niestety, sprawiły, że skórę sobie jeszcze bardziej przesuszyłam ( nie chciało mi się smarować niczym, bo zaraz po tym gorącym prysznicu dostawał temperatury i trzeba było szybko uciekać do łóżka). Przypomniałam sobie, że mam taką próbkę, więc ją wykorzystałam.
Olejek jest bardzo przyjemny, taki oleisty, ale nie tłusty. Wylewa się go troszeczkę za dużo, ale trudno. Bardzo dobrze natłuszcza skórę , a po spłukaniu pozostaje ona w dalszym ciągu lekko nawilżona ( nie oczekiwałam cudu pełnego nawilżenia ). Szkoda, że wystarczyło tylko na 2 razy.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 dni
Ilość zużytych opakowań: mini produkt - 10 ml

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

uwielbiam

Według mnie taki olejek to idealny środek myjący. Nie przepadam za smarowaniem całego ciała tłustymi balsami, a dzięki temu olejkowi robię to zdecydowanie rzadziej. Ma bardzo ładny delikatny zapach, fajnie się pieni (swoją drogą, nie mogłam uwierzyć, że olejek może się jakkolwiek pienić, ale jednak) i skóra jest gładka i nawilżona. Polecam

Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

drogi i niewydajny

Nie podzielam zachwytów nad tym olejkiem.
Minusy:
- Strasznie niewydajny
- drogi
- Butelka bez dozownika sprawia, że zawsze wylewa się za dużo (produkt ma lejącą oleistą konsystencję)
- Zapach bez rewelacji
Plusy:
Pieni się dostatecznie, nawilża/natłuszcza, ale i tak używam potem balsamu (ale ja używam balsamu zawsze, bo moja skóra tego potrzebuje – bez względu, czy myję się olejkiem, czy zwykłym żelem).
O wiele bardziej wolę drogeryjną Niveę niż apteczne przereklamowane Balneum.
Moja skóra (sucha, wrażliwa, w kierunku atopowej) nie odczuła różnicy, a mój portfel owszem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Najlepszy olejek

Używałam już kilku olejków pod prysznic, ale żaden nie może się z tym równać. Cena nie jest niska, ale skusiłam się zachęcona olejkami dla dzieci (używam do kąpieli synka i jego skóra jest super). Używam przy okazji porannego prysznica i nie stosuję po nim balsamu do ciała. Skóra jest gładka, nawilżona i ładnie pachnąca. Polecam!

niesamowity olejek ;)

Olejek ten kupiłam w mega promocji 2 sztuki za 27 zł. ;) Rzeczywiście działa, natłuszcza skórę ale absolutnie się ona nie klei, nie lepi. Nawilża , skóra jest aksamitnie miękka, aż chce się jej dotykać. Użycie balsamu nie jest konieczne jednak ja przeważnie się balsamuje. cudownie pachnie, skóra przestaje swędzieć. Niestety jest nie wydajny. Polecam wszystkim , którzy mają problem z bardzo suchą skórą ;)

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego ale już czeka kolejny ;)

W końcu miękka skóra

Bardzo przyjemny olejek.

Plusy:

:) zapach
:) natłuszcza
:) skóra po kąpieli jest bardzo miękka

:( bez nadzwyczajnych rezultatów i nawilżenia

Cudowny

Uwielbiam ten olejek, choć jego cena pozostawia wiele do życzenia.
Po jego użyciu nie ma najmniejszej potrzeby stosowania balsamów i innych specyfików dodatkowo nawilżających. Uwielbiam jego delikatność- w połączeniu z wodą zamienia się w kremową piankę, która oprócz tego, że dobrze myje, to jeszcze pielęgnuje skórę. Pozostawia ją miękką, zadbaną i ukojoną.
Nie radzi sobie z podrażnieniami po depilacji, ale spójrzmy prawdzie w oczy- olejek pozostaje na skórze zbyt krótko, aby mógł zadziałać bardziej inwazyjnie. Fakt, że neutralizuje wysuszające działanie wody, to już dużo.
Ma przyjemny, delikatny zapach (choć widzę Parfum w składzie- mogli sobie darować).
Podbieram ten olejek swojemu chłopakowi, który ma liczne wypryski alergiczne przypominające (na moje oko) atopowe zapalenie skóry, a więc nie powinien używać wszędobylskich "pięknie pachnących" żeli nafaszerowanych konserwantami.
A ja, korzystając z tego, że mam skórę wrażliwą, cienką i wiecznie suchą, używam go razem z nim.
Jest o wiele lepszy od kremu do mycia L\'occitane, a Balneum jest prawie 3 x tańszy (choć 24zł to nadal sporo, jednak jest dość wydajny).
Rewelacja, polecam przetestować.

Ilość zużytych opakowań: 3 x 200ml

rewelkaaaaaaaaaaa

super sprawa
"wpadłam" na niego przy okazji zakupów w aptece, kupowałam Balneum dla dziecka (równiez fajne)
nie wiedziałam, ze mają też olejki pod prysznic
bardzo ładnie pachnie i po kąpieli poczułam, ze mam skórę "jak pupa niemowlaczka", autentycznie !!!!
nie uzywałam już balsamu bo szkoda było mi tego efektu:)))
bardzo polecam
trudno kupić,m nie wszystkie apteki mają, ale moja pani w zaprzyjaźnionej aptece zamawia specjalnie dla mnie

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

jest dobrze

lubie go, nawilza zmiekcza skore po kapieli, dobrze sie pieni i ma dobry sklad. gdybym teraz nie polubila wersji dla dzieci z tej samej firmy napewno wrocilabym do tego olejkug

Używam tego produktu od: 2msc
Ilość zużytych opakowań: 2male

Boski

Mój KWC! Bezapelacyjnie

Z początku nie bylam przekonana do tego olejku, ale juz po kilku użyciach wiedziałam że warto go zakupić.
Olejek bardzo dobrze rozprowadza się po skórze, szybko się wchłania i świetnie ją nawilża. Ma charakter balsamu o pieknym zapachu, który nie uczula i nie powoduje podrażnień.

Świetnie sie sprawdza przy bardzo wysuszonej skórze, skłonnej do alergii i podrażnień. Po kąpieli, nie trzeba jej nawilżać balsamami :)

Polecam gorąco, może cena nie jest zbyt niska ale warto wydac te pare groszy wiecej. Satysfakcja gwarantowana.

Używam tego produktu od: 2tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego