Nivea Hair Care, Aktywny szampon 2w1

Nivea Hair Care, Aktywny szampon 2w1

Aktywny Szampon 2w1 Nivea Hair Care to równoczesna pielęgnacja i odżywienie dla wszystkich rodzajów włosów. Wzmacnia włosy jak szampon i jednocześnie tak jak odżywka wygładza ich powierzchnię. W krótkim czasie intensywnie pielęgnuje włosy nadając im puszystość i zdrowy połysk.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Tetrasodium Iminodisuccinate, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Citric Acid, Sodium Salicylate, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum

Cena: 10 zł

naprawdę dobry szampon!

Używałam już wieeeelu szamponów ale żaden inny tak się nie pienił super,rewelacja,mycie włosów to sama przyjemnosć,a włosy mmmm są odpowiednio nawilżone,zyskaly na objętości,lśnią ze wszystkich sił !!!

aktywny? ciekawe w czym?

Kupując go mamie oczywiście myślałam sobie, że też go trochę poużywam, a tu nici, użyłam go ok. 8 razy.

:( Efekt 2w1 jest zupełnie do niczego, nie spełnia żadnych obietnic producenta, naprawdę nie wiem na czym ma polegać ta jego aktywność!

:( W dodatku można nabawić się łupieżu, ale takiego niegroźnego, ponieważ pojawiał się tylko wtedy gdy umyłam nim włosy dwa razy pod rząd i znikał kiedy już myłam innymi szamponami, natomiast po użyciu go raz na jakiś czas nie pojawiał się wcale. Trochę byłam zdziwiona tym łupieżem bo nie pamiętam kiedy ostanio jakiś szampon wywołał ten efekt, ale nie tylko na mnie tak zadziałał! Natomiast mamie nic po nim nie było.

:) W użyciu dość wygodny i wydajny, włosy są odpowiednio umyte.

polecam

Dostałam go jako prezent, dlatego używałam,pomimo,że moje włosy nie są normalne ;) tylko zniszczone.
Szampon przyjemnie pachnie,dobrze sie pieni.Nie obciąża włosów.Jest w porządku...ale żadna rewelacja-dla włosów normalnych jak najbardziej polecam :)