Nivea Hair Care, Szampon przeciwłupieżowy (włosy normalne i przetłuszczające się)

Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych i przetłuszczających się Nivea Hair Care zapewnia skuteczną pielęgnację, zapobiegając łupieżowi. Aktywny środek przeciwłupieżowy Climbazol usuwa łupież i zapobiega jego ponownemu powstawaniu. Szampon przywraca naturalną równowagę skóry głowy, łagodzi jej podrażnienia, a włosom nadaje zdrowy połysk. Testowany klinicznie.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Tetrasodium Iminodisuccinate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Citric Acid, Piroctone Olamine, Sodium Chloride, Sodium Salicylate, Polyquaternium-10, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Calcium Chloride, Parfum

Cena: ok. 10 zł

dobry

tak jak wszytskie szampony z nivei- ślicznie pahcnie, nie wysusza, nie podraznia, nie mam szopy na głowie , slicznie pachnie. Niestety do końca nie walczy z łupiezem, ale to tylko mała wada w porównaniu z zaletami.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:duzo

Nienajgorszy

Przeciętny,oj,przeciętny szampon.Odpowiada mi jego konsystencja i zapach,włosy myję co dwa dni i nie przetłuszczają się tak bardzo!Usuwanie łupieżu...hm...nienajgorzej,są lepsze...

Odradzam.

Po kilkutygodniowej kuracji...nadal mam łupież!!! Szampon wcale nie spełnił moich oczekiwań, co więcej włosy po umyciu baaardzo się elektryzują. Jedyne, co cieszy w tym kosmetyku to przyjemny zapach, nic więcj.

Anna Małecka masaż twarzy

nie polecam!

Szampon dobrze się pieni, jednak zapach ma nieciekawy. Włosy są po nim puszyste, ale niestety nie daje sobie rady z łupieżem. W dodatku bardzo szybko włosy się przetłuszczają. Kompletny niewypał. Szkoda pieniędzy na coś takiego:(

Rozczarowanie

Kupilam go z nadzieją, że pomoże mi przy moich przetłuszczających się włosach. I tak myję je codziennie, ale myślałam, że skoro jest przeznaczony do tego typu włosów to pomoże Niestety włosy nie pozostają świeże nawet od rana do wieczora Pod wieczór pojawiły się już oznaki przetłuszczenia A tego nie cierpię No i muszę kupić inny szampon, a ten odstawić

lipa

Sama lupiezu nie mam, ale myje nim glowe moj mezczyzna. Czasem sama mu myje aby dopilnowac masazu, ale temu szamponowi nic nie pomozeWlosy sa swieze tylko jeden dzien. Potem spowrotem sie przetluszczaja. Lupiez-koszmar ciagle jest, nie znika nawet na chwile, dzialania ZUPELNIE ZADNEGO. Co to za bubel ze nie pomaga ani troche.Po zmianie szamponu widac poprawe, a gdy czasem znow umyje tym-lupiez wraca ze zdwojona sila.Dla mnie - najwiekszy bubel i wpadka NiveiUżywam tego produktu : dwa miesiace, bardzo regularnie

brak tylko efektów

Gęsty, świetnie się pieni i spłukuje. Niezbyt ładnie pachnie i niestety, zapach ten utrzymuje się na włosach, ale nie jest bardzo nachalny i wyczuwalny. Dobrze myje i oczyszcza, włosy są świeże, puszyste. Niestety, efektów przeciwłupieżowych brak, mimo codziennego stosowania. Wydajny.