Maybelline, Fit Me !, Concealer

Maybelline, Fit Me !, Concealer

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 6,8 ml

Nie posiada olejków, wosków ani talku przez co nie zatyka porów. Może być stosowany na niedoskonałości skóry jak i pod oczy. Skóra po nim będzie świeża i zadbana. Testowany dermatologicznie, bezzapachowy. Posiada 6 odcieni.

Fajny produkt

Dostałam go w ramach testowania. Używałam go pod oczy i odrobine na przebarwienia. Fajnie tuszuje niedoskonałości, ładnie rozjaśniał moją twarz i ogolnie jest to dobry produkt. Nie wiem czy ponownie bym go kupiła, ponieważ za niższą cenę można kupić jeszcze lepszy produkt, ale oczywiście nie mówię, że jest on zły.

Obecny ulubieniec

Korektor trafił do mnie przez przypadek, ponieważ kupiłam go w miejsce innego, który akurat nie był dostępny w Rossmannie tego dnia. U W I E L B I A M. Bardzo dobrze kryje i rozjaśnia okolicę pod oczami, nie jest za ciężki, nie przesusza skóry, nie wchodzi w zmarszczki i ich nie podkreśla, pozostając przy tym bardzo trwałym kosmetykiem. Stosunkowo tani i szeroko dostępny.

Bardzo dobry

Kupiłam na promocji w Rossmannie za kilkanaście złotych. Mam najjaśniejszy odcień (nie pamiętam jaki to numer) i dla bladych osób jest w sam raz. Nie ciemnieje. Jeśli chodzi o krycie - wow. Naprawdę dobre krycie i pod oczami, i na niedoskonałości na cerze. Super sprawdza się też jako baza pod cienie. Pod oczami utrwalam pudrem nałożonym mokrą gąbeczką i trzyma się bez problemu cały dzień.

Bardzo dobry

Szukałam jakiegoś drogeryjnego korektoru i wypatrzyłam sobie ten. Produkty maybeline nie raz mnie już bardzo miło zaskoczyły i tym razem znowu nie zawiodły.

Konsystencja kremowa, kryje bardzo dobrze ale polecam nałożć dwie warstwy. Łatwo się blenduje. Nie kruszy się, dobrze się trzyma ale wchodzi odrobinę w te mini zmarszczki pod oczami. Możliwe że pomógłby puder ale go jeszcze z nim nie przetestowałam.
Mam kolor 05. Bardzo jasny, piękny, neutralny odcień. Może odrobinę w stronę ciepłą.

Aplikator jest wygodny.

Tragedia

Spodziewałam się czegoś lepszego, podczas gdy go noszę skóra wydaje się być wysuszona i ściągnięta, to bardzo nie komfortowe,czasem musiałam go zmywać i nakładać inny korektor. W połączeniu z kremem nawilżającym było już okej. Jeśli chodzi o krycie to w ogóle sobie nie radzi, tylko poprawia koloryt i rozjaśnia a o żadnym zakryciu cieni pod oczami lub wyprysków to nie ma mowy.

Jeden z lepszych korektorów dostępnych aktualnie w sprzedaży!
Recenzowany nr 15

PLUSY:
+ Przede wszystkim bardzo wydajny - stosowałam go codziennie i wystarczył na ponad 3 miesiące,
+ Dostępność w wielu większych i mniejszych drogeriach,
+ Niska cena co do jakości produktu - szczególnie w promocji,
+ Delikatne, naturalne krycie cieni pod oczami,
+ Aplikacja,
+ Nie ucieka do zakamarków twarzy,
+ Sprawia, że skóra staje się świeża i rozświetlona,
+ Gama 6 odcieni - każdy może znaleźć coś dla siebie,
+ Nie wysusza ani nie zatyka porów,
+ Płynna konsystencja - ja aplikowałam beauty blenderem,
+ Nie roluje się,
+ Nie ciemnieje na twarzy.

MINUSY:
- Opakowanie straciło całkowicie napisy,
- Troszkę mało szczelne opakowanie,
- Gdyby było większy krycie byłoby idealnie!

PODSUMOWUJĄC:
Gdyby nie te małe minusiki byłoby KWC!

Fajny!

Chyba ten korektor ma same zalety. Dobrze kryje, ładnie matuje, ale nie wysusza i nie zapycha. Podoba mi się jego płynna konsystencja. Jest bardzo wydajny i ma wygodne w zastosowaniu opakowanie. Dodatkowo jest bogaty wybór kolorystyczny.

No nie wiem

Korektor kupiony za mniej niz 30 zł, ale nie jest on hitem mojej toaletki. Kolor wybrałam dla siebie za jasny mimo, że teraz jestem na prawdę blada. To bardzo dobrze, że w gamie znajdują się tak jasne korektory. Są one dobre dla typowych bladziochów. Miałam do korektora parę podejść i zdecydowanie nie użyję go już nigdy więcej pod oczy. Korektor po pewnym czasie bardzo wchodzi w zmarszczki, załamania. Nie wygląda estetycznie, a mój makijaż nie prezentuje się świeżo. Zapach ma zwyczajny. Konsystencja gęsta. Bardziej nadaje się na przykrycie niedoskonałości, ale i tak trzeba uważać łącząc go z podkładem, aby nie powstał placek. Ja używam go teraz głównie do makijażu ruchomej powieki jako bazę. Nakładam bardzo małą ilość, alby nic sie nie zebrało i nie popsuło mi makijażu.

na codzień może być

Kupiłam korektor drogeryjny i niestety dla mnie nie jest on idealem . Moje sińce wymagaja czegoś więcej jeśli chodzi o krycie .Aczkolwiek , nie skreślam go calkowicie , ma tez kilka plusów . Uważam ,że jak na korektor w tym przedziale cenowym nie jest najgorszy . Używam go na codzień , jednak na specjalne wyjscia , kiedy mam wyglądac na swieża i wypoczętą przez kilka godzin nie postawiłabym na Fit me .

Polubiliśmy się

Kupiłam ten korektor ze względu na posiadanie podkładu z tej serii. Miło mnie zakoczył. Kryje bardzo dobrze jak na taką cenę oraz posiada fajną konsystencje. Opakowanie jest jednak do poprawki, ponieważ wszystko mi się z niego ściera zostawiając ślady na dłoniach.

Polubiliśmy się

Zaskoczenie bardzo pozytywne. Fajny korektor, z dobrym kryciem i świetnie sprawdzający się jako baza pod cienie.
Polecam spróbowac nakładac pędzlem typu flat- mniejszą wersją przeznaczoną na korektor. U mnie poprawiło to krycie i wydajność kosmetyku (gąbeczka jednak absorbowała zbyt wiele produktu).

Jeden z lepszych drogeryjnych korektorów

Uważam, że jest to jeden z lepszych drogeryjnych korektorów. Gama kolorystyczna nie jest szeroka, ale każdy znajdzie swój odcień. Krycie jest zadowalające. Ładnie zakrywa cienie pod oczami, ale z niedoskonałości trochę się ściera. Mam wrażenie, że jest trochę mało wydajny, ale wybaczam mu to za to jak ładnie się u mnie sprawuje :)