Maybelline, Fit Me !, Concealer

Maybelline, Fit Me !, Concealer

Pojemność 6,8 ml

Nie posiada olejków, wosków ani talku przez co nie zatyka porów. Może być stosowany na niedoskonałości skóry jak i pod oczy. Skóra po nim będzie świeża i zadbana. Testowany dermatologicznie, bezzapachowy. Posiada 6 odcieni.

na codzień może być

Kupiłam korektor drogeryjny i niestety dla mnie nie jest on idealem . Moje sińce wymagaja czegoś więcej jeśli chodzi o krycie .Aczkolwiek , nie skreślam go calkowicie , ma tez kilka plusów . Uważam ,że jak na korektor w tym przedziale cenowym nie jest najgorszy . Używam go na codzień , jednak na specjalne wyjscia , kiedy mam wyglądac na swieża i wypoczętą przez kilka godzin nie postawiłabym na Fit me .

Polubiliśmy się

Kupiłam ten korektor ze względu na posiadanie podkładu z tej serii. Miło mnie zakoczył. Kryje bardzo dobrze jak na taką cenę oraz posiada fajną konsystencje. Opakowanie jest jednak do poprawki, ponieważ wszystko mi się z niego ściera zostawiając ślady na dłoniach.

Polubiliśmy się

Zaskoczenie bardzo pozytywne. Fajny korektor, z dobrym kryciem i świetnie sprawdzający się jako baza pod cienie.
Polecam spróbowac nakładac pędzlem typu flat- mniejszą wersją przeznaczoną na korektor. U mnie poprawiło to krycie i wydajność kosmetyku (gąbeczka jednak absorbowała zbyt wiele produktu).

Jeden z lepszych drogeryjnych korektorów

Uważam, że jest to jeden z lepszych drogeryjnych korektorów. Gama kolorystyczna nie jest szeroka, ale każdy znajdzie swój odcień. Krycie jest zadowalające. Ładnie zakrywa cienie pod oczami, ale z niedoskonałości trochę się ściera. Mam wrażenie, że jest trochę mało wydajny, ale wybaczam mu to za to jak ładnie się u mnie sprawuje :)

Dobry na codzień

Bardzo fajny korektor, idealny na codzień. Krycia mocnego nie ma ale nie zbiera się w załamaniach i daje naturalny efekt. Lubi się z podkładami i pudrami nie tworzy ciastka na twarzy. Kupiony w Rossmanie na promocji za około 22 zł.

Dobry

Kolor nr 15
Korektor kupiłam na promocji za ok.15zł. do zestawu z podkładem FIT ME.
Kolor idealny dla mojej cery .Stosuje tylko pod oczami.Nie wchodzi w zmarszczki mimiczne, nie waży się.Przetrzyma po przypudrowaniu cały dzień.
Krycie ma średnie gdyby miał wieksze byłby ideałem.
Nie wysusza delikatnej skory pod oczami.
Do maskowania pryszczy jest za słaby.

Przeciętny

Jakoś nie jestem przekonana do tego korektora. Krycie jest lekkie. Nie zbiera się w zmarszczkach. Szeroka gama kolorystyczne. W sumie nic specjalnego. Opakowanie mojego korektora jest nieszczelne, dlatego brudzi mi wszystko inne w kosmetyczce.

Bardzo dobry

Kupiłam zachęcona komentarzami na kwc i nie zawiodłam się! W swojej półce cenowej uważam że jest świetny. Dobre krycie cieni, nie wysusza, nie roluje się. Co prawda wybór kolorów mógłby być większy ale to już jak naprawde miałabym się do czego przyczepić. Myślę że zostanie że mną na dłużej.

Super

Korektor kupiłam ostatnio w Rossmann kiedy to szukałam jakiegoś fajnego lekkiego produktu pod oczy. I ten korektor właśnie taki jest. Produkt ma bardzo fajne jasne odcienie, kremowa ale lekka konsystencję, produkt nueciemnieje i ma średnie krycie. Aplikator jest trochę blyszczykowy ale dobrze się nim nakłada produkt.
+cena
+opakowanie
+formuła
+krycie
+kolory

fajny

Bardzo fajny korektor w płynie. Dzięki aplikatorowi na łożenie go na twarz jest bardzo proste. Nabieramy tyle ile potrzebujemy i dajemy w miejsca gdzie mamy czerwone plamy albo niedoskonałości typu wypryski . Ten korektor nadaje się pod każdy podkład, tylko trzeba dobrać kolor jaśniejszy niż podkład.

It fits me

Długo szukałam odpowiedniego korektora i na wizażu odkryłam owy concealer. Mam odcienie 20 i 15. Jestem zadowolona. Dobrze maskuje, stapia się ze skórą. Nie wysusza i nie zapycha. Nadaje się na upalne dni. Wygodna formuła z aplikatorem. Bardzo wydajny. Upolowany na promocji za 20zł.

Cudo !

Wahałam się nad kupnem tego produktu, ale nie żałuję, że w końcu się zdecydowałam !
Duży plus dla kolorystyki - mam mega jasną cerę - odcień 05 jest dla mnie idealny