Nivea Hair Care, Szampon odżywczy (włosy suche i zniszczone)

Nivea Hair Care, Szampon odżywczy (włosy suche i zniszczone)

Szampon odżywczy do włosów suchych i zniszczonych Nivea Hair Care wygładza zniszczoną powierzchnię włosów, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Sprawia, że włosy stają się gładkie i odzyskują zdrowy połysk.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tetrasodium Iminodisuccinate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Chloride, Polyquaternium-10, Calcium Chloride, Parfum

Cena: ok. 10 zł

***

Po raz pierwszy użyłam szamponu marki Nivea i jestem mile zaskoczona :) Szampon jest wydajny, ładnie się pieni, ale po umyciu włosów trudno je rozczesać :( Dużym plusem jest zapach, który jest baaardzo przyjemny i dość długo utrzymuje się na włosach :D
Myślę, że w połączeniu z odżywką bedzie jeszcze lepiej :)
Zastanawiam się też nad wypróbowaniem innych szamponów i odżywek :)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
w trakcie 1

jestem mu wierna:)

Moje włosy zniszczone i suche pod wpływem "kuracji" tym szamponem (w połączeniu z odżywką z tej samej serii) zdecydowanie poprawiły swą kondycje:) nie puszą sie i są bardziej miękkie. Szampon bardzo dobrze się pieni i przyjemnie pachnie.

A kysz!

Gdyby ogłoszono konkurs pt "Najgorszy szampon jakiego w zyciu uzywałas" bez chwili zawahania oddałabym swoj głos na ten własnie! To co zrobił z moimi włosami było szokujące. Po umyciu, kiedy włosy juz były prawie suche wyglądałam jak strach na wróble! Kazdy włos rządził się własnymi prawami, odstawał w przeróżnych kierunkach, był nieprzyjemny w dotyku i sztywny jak po zastosowaniu żelu czy pianki. Z czasem pojawil sie efekt elektryzowania. Ludzie pytali się czym włosy umyłam...
To nie był pierwszy raz kiedy bardzo zraziłam sie do firmy Nivea :(

ilość zużytych opakowań: 1

Cellulit mity

fuj!!

ojejejejej:((( odzywka z tej serii bylam zachwycona wiec postanowiłam sprawdzic co to za cudo z tego szamponu.iu co sie okazało??ze to straszny tłuścioch!! potwornie obciąża moje włosy,juz po paru godzinach sa oklapniete,przylizane,jakby tluste:( i sie nie blyszcza:( staja sie jeszcze gorsze niz przed uzyciem:( o fuj. nigdy nie spotkałam sie z gorszym szapmonem!!

Dobry

Szampon jest tani, wydajny, ma przyjemny zapach. Jest gęsty, dobrze się pieni. Pozostawia włosy nawilżone, ślicznie błyszczące i cudownie miękkie. Ułatwia rozczesywanie. Przyjemnie się go używa.

porażka

Co najwyżej przeciętny. Ani nie odżywił moich włosów, ani ich nie nawilżył, ani nie wygładził i to w połączeniu z odżywką z tej samej serii. Za to miałam wrażenie, że włosy są przesuszone i zaczęły się rozdwajać (a to nie było już tylko wrażeniem). Ale zapach mi się podobał, w ogóle lubię zapachy Nivei.

nic specjalnego

Szampon, który miał być "do zadań specjalnych", ale zupełnie się nie sprawdził. Jest to po prostu zwykły szampon, który owszem, włosy umyje, ale nic poza tym. Na dodatek jego zapach jest silny i wyjątkowo drażniący. Z trudem dobrnęłam do końca opakowania!