Nivea, Nivea Hair Care, Szampon do włosów przetłuszczających się

Nivea, Nivea Hair Care, Szampon do włosów przetłuszczających się

Szampon zapobiegający przetłuszczaniu się włosów Nivea Hair Care zapewnia codzienną pielęgnację włosów przetłuszczających się. Delikatnie oczyszcza i przywraca naturalną równowagę skóry głowy. Zwiększa objętość włosów i odświeża je. Włosy przetłuszczające się przestają być problemem, a fryzura odzyskuje puszystość i lekkość.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Tetrasodium Iminodisuccinate, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Panthenol, Parfum

Cena: ok. 10 zł

nie dla mnie

Taki tam szamponik. Od biedy można nim umyć włosy, ale ja nie polecam. Dobrze oczyści, ale przy okazji wysuszy. Plącze włosy i sprawia, że są szorstkie. Na pewno nie ogranicza przetłuszczania.

Używam tego produktu od:

Mój kwc

uwilebiam produkty Nivei.Kolejny, który mnie nie zawiódł, myłam nim włosy co dwa dni:) Włosy nie były wysuszone, były w dotyku miekkie i ślicznie pachniały:)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

Średni

Po zużyciu kilku butli byłam nim zachwycona, ale kiedy zużywałam ostatnią to włosy tak jakby już na niego nie reagowały, były do niego przyzwyczajone. Pomimo tego, że były myte codziennie były ciężkie, oklapłe i przetłuszczały się. Da to odjęłam mu 2 * bo prędzej oceniałam go na 4 *. Więcej go nie kupię.

Manicure - kolorowy french

a ja jestem zadowolona:)

Zużyłam już bardzo dużo opakowań tego szamponu i wciąż do niego wracam. Kiedyś moje włosy bardziej się przetłuszczały, ale nawet i wtedy po umyciu tym szamponem były świeże przez 3 dni. Obecnie zarówno moje włosy i skóra są znacznie bardziej suche niż kilka lat temu, być może z racji mojego wieku (mam 26 lat), i teraz jeszcze dłużej włosy zachowują dobry wygląd po myciu. Obecnie mam włosy bardzo krótkie i wystarcza mi, jak je umyję co 3-4 dni. Szampon nie plącze włosów i bez żadnego problemu mogę je rozczesać. Ponadto ma miły zapach, jest wydajny i ma umiarkowaną cenę (10 zł z kilkoma groszami).

Na tę cenę można kupić o wiele lepszy sszampon - używałam tego i musiałam myć włosy codziennie, poza tym okropnie plącze włosy - nie można ich rozczesać.

nic specjalnego

oczywiście marzyłam o świeżutkich włoskach na dłużej niż 1,5dnia ale niestety nic się nie zmieniło :(pierwszego dnia włosy oczywiście są milutkie, ale jeśli chodzi o szampony do włosów przetłuszczających można sie spodziewać tego efektu przez dłuższy czas... gwiazdka za wydajność i to ze nie plącze włosów

polecam

Po pierwszych umyciach włosy były świeże góra 2 dni. A teraz ponad 1 dzień (dla moich włosów to i tak dużo). Ładnie pachnie, odświeża, włosy są miękkie i błyszczące. Trochę za bardzo mi się po nim puszą, ale jest o.k. Polecam!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:

lubie

Od razu napisze, ze moje wloski przetluszczaja sie tak, ze myje je codziennie i zaden z przetestowanych 10000(...) szamponow nie pozwolil mi na mycie ich rzadziej, szczerz mowiac stracilam juz na to nadzieje i przywyklam. Dla mnie dobry szampon to taki, ktory sprawia, ze wlosy sa swieze od rana do poznego wieczora, nie przyklejaja sie do glowy, sa puszyste. I to daje mi szampon Nivea. Dodatkowo ladnie pachnie i nie mam po nim zadnego swedzenia, wysypki, lupiezu i innych nieprzyjemnosci.
Nie wiem, czy go kupie ponownie, bo lubie eksperymenty na tym polu, co nie zawsze dobrze sie konczy.

może być

Ładnie pachnie, dobrze się pieni. Mam przetłuszczające się włosy, myłam nim łebek co drugi dzień. Nie uczulił mnie. Nie byłam zachwycona, ale nie narzekam. Może jeszcze go kupięl. Acha - na plus - nie poplątał moich włosów.

Bardzo średni

Włosy po tym szamponie przetłuszczają mi się w takim samym tempie jak po każdym innym szamponie tego typu jakiego używałam. Muszę myć głowę co dwa dni, więc żadna rewelacja.
Zapach dla mnie taki sobie, nie ma się czym zachwycać.
Najgorsze jest to, że strasznie przesusza włosy, staja się matowe i sztywne. Przy moich długich jest to nie do przeżycia, za szybko się przez ten szampon niszczą :(
Średnio wydajny, pieni się tak sobie i jest rzadki. Z ulgą skończyłam butelkę.

Fuj fuj fuj

Tragedia totalna!!! Ten szampon doslownie sie nie nadaje do tlustych wlosow, ze poglebia produkcje gruczolów lojowych to jedno, ale na dodatek mi tak posklejal wlosy, ze kilka razy je czesalam i rozczesac nie moglam!!! Chyba najgorszy szampon, jakiego uzywalam kiedykolwiek. A zapowiadalo sie tak pieknie- szampon pachnial cudownie (tak niweowo :)), nie byl za tani i mial fajna butelke. Jak te pozory myla...

Hyhy ;>

Szampon zdecydowanie nadaje sie do wlosow przetluszczajacych sie - znakomicie utrwala i poglebia stan przetluszczenia ;) Jedna gwiazdka jest, bo nie moze byc zadnej, za sympatyczny zapach, reszta jest tak beznadziejna, ze szkoda alfabetu, zeby opisywac. Brr, brr.