KWC LogobyWIZAŻ logo

NaturalWomen
    20 lutego 2011 o 18:32
    1 / 5
    Omijać szerokim łukiem
    Zgłosiłam ten produkt, więc oceniam- KU PRZESTRODZE! Mam włosy do ramion, myję co drugi dzień, przetłuszczają się- za bardzo jak na mój gust. Szampon kupiłam po przeczytaniu, że ułatwia zmywanie produktów na bazie nafty, a tym ostatnio "katuję" swoje włosy:) To najgorszy szampon jaki miałam. Ma postać zielonego żelu, który naniesiony na włosy nic nie robi. Potrzeba go bardzo dużo, aby uzyskać jakąkolwiek pianę. Maże się niemiłosiernie. Ktoś może powiedzieć, że to przez naftę, która sama w sobie jest tłusta i ciężka do usunięcia. Dlatego przed drugim podejściem nie nakładałam na włosy nafty, ot po prostu chciałam umyć włosy.... I nic z tego, powtórka z rozrywki, znowu to samo... Butelka szamponu wystarczyła na 4-5 myć!!! W tym dwa podejścia, kiedy usiłowałam zmyć naftę z włosów. Jak już wytworzy się jakąś pianę i umyje się włosy po wysuszeniu jest ich jest OK. Jak po zwykłym szamponie ziołowym. Trudno mi ocenić czy szampon ma jakieś właściwości pielęgnujące po kilku myciach nie zauważyłam żadnych efektów. To najbardziej nieekonomiczny szampon jaki miałam i najcięższy w obsłudze. Nie polecam. Używam tego produktu od: ok. 2 tygodnie Ilość zużytych opakowań: 1 całe
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono