Kwiaty Polskie, Chaber

Kwiaty Polskie, Chaber

Lekki krem do wszystkich typów cery. Dba o naturalne piękno skóry przez podwójne działanie. Wygładza dzięki naturalnym wyciągom roślinnym i witaminom oraz nawilża dzięki wyciągowi z chabra, glicerynie, prowitaminie B5 i witaminie E. Nawilża, łagodzi, zabezpiecza przed podrażnieniami.

Cena: 7 zł

Napisanych recenzji: 26

Świetny produkt za niską cenę!

Tani krem o całkiem dobrym składzie. Jest lekki, szybko się wchłania, dobrze nawilża- choć czasem musiałam nałożyć dwie warstwy. Mimo to jest wydajny, świetnie nadaje się pod makijaż, no i ten orzeźwiający, cudowny zapach!
Polecam!

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126341].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 15

Bardzo Dobra

konsystencja jest dość fajna oraz wydajna bardzo szybko się wchłania co mnie bardzo cieszy oraz nawilża i wygładza moją suchą skórę nie uczulił mnie co także jest w niem bardzo dobre zapach rewelacyjny myślę że nadaje się do cery mieszanej i suchej

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013212].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 258

Napisanych recenzji: 1054

W porządku

Krem może niczym nie zachwyca, ale jest zupełnie w porządku. Ma dość gęstą konsystencję jak na krem nawilżający i odnoszę wrażenie, że też trochę natłuszcza. Mimo tego jest raczej lekki, nadaje się pod makijaż. Pachnie delikatnie, roślinnie.
Cena jest bardzo niska, ja zapłaciłam 7 zł.

Ilość zużytych opakowań: ok. połowy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946065].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż wieczorowy Golden Girl

Napisanych recenzji: 258

nawilża i matuje!

Krem Chaber z serii Kwiaty Polskie zakupiłam w Netto za 7,99zł za sztukę (ja kupiłam dwie sztuki Chaberka). To był dobry zakup :) Krem pachnie mi łąką! Dosłownie:) Ma dobry skład, a po nałożeniu go na twarz mam wrażenie nawilżenia skóry połączonego z efektem matującym; jest też dobry pod makijaż. Nie zapycha, nie mam po nim żadnych "niespodzianek" na twarzy. Polecam ! Ja na pewno do niego wrócę :)

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913598].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 42

Napisanych recenzji: 1049

Fajny, polski produkt

Kupiłam ze względu na cenę i się nie zawiodłam - krem dobrze nawilżą, wchłania się niemal do matu. Nie zapycha, mam wrażenie, że pojawia się mniej niedoskonałości na mojej buzi. Dobrze się nakłada, pozostawia nieco lepką konsystencję, którą ścieram tonikiem - świetny pod makijaż, dla cery nie mającej problemów z nawilżeniem.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907709].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 55

Bardzo dobry!

Krem jest bardzo dobry - nie zapycha, nie uczula. Doskonale się sprawdził przy mojej cerze traktowanej różnymi lekami dermatologicznymi. Nie pojawiały się po nim wypryski. Jedyny minus? Przeciętne nawilżenie, za to odejmuję gwiazdkę.

Kremu praktycznie nie czuć na twarzy (dla mnie super), jest jak delikatna mgiełka!

No i ta cena!

Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo ciężko go dostać - ja swój dorwałam w Biedronce za 4 czy 5 zł :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906991].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 54

Mój krem

Bardzo dobry krem w niskiej cenie. mam tłustą cerę i krem spełnił moje oczekiwania. Za 8-9 zł otrzymujemy dobrej jakości produkt! Polecam przetestować.

+cena
+lekka konsystencja
+szybko się wchłania
+dobrze nawilża i nie obciąża
+dostępny w Naturze, Hebe, Tesco, Realu
i mniejszych drogeriach
+bardzo ładnie pachnie
+wygładza skórę, jest po nim mięciutka
i aksamitna :)
+łagodzi podrażnienia, koi

-minusem jest opakowanie. chociaż jest śliczne, nie potłucze się i można je wszędzie zabrać - bardzo lekki słoiczek, to jednak ja wolę dozowniki z pompką albo tubki - aby nie doszło do zanieczyszczenia kurzem, brudnym palcem czy innymi czynnikami

Nie mogę powiedzieć jak kremik zadziała na skórę suchą, może być za mało odżywczy. Natomiast przy trądziku i przetłuszczaniu sprawdza się świetnie ze względu na swoją lekkość. Polecam!

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 słoika

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895372].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 36

Cena vs jakość - super!

Szukałam niedrogiego kremu na noc, który dobrze nawilżałby i regenerował skóre twarzy i dekoltu i był to strzał w 10!

Nocny krem nie musi być dla mnie idealny, posiadać filtrów UV, jestem osobą 25+, ale nie potrzebuję intensywnej regenracji, szukałam czegoś dobrze nawilżającego o w miarę lekkiej kosystencji (cera tłusta).

Zapłaciłam 9,9 zł i myślę, że w tej cenie efekt jest rewelacyjny. krem szybko się wchłania, czuć nawilżające działanie, nie zatyka porów, nie uczula i nie podrażnia, ładnie, delikatnie pachnie. Jeżeli ktoś oczekuje super hiper efektu może go tu nie znaleźć, ale do codziennej pielęgnacji jest to krem jak najbardziej ok. No i polska firma... :)

wklejam aktualne zdjęcie opakowania (lifepassion88.blogspot.com) :)

Jestem bardzo zadowolona!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870582].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Łagodzi i nawilża, dla mnie bardzo dobry.

Kremik poleciła mi koleżanka a ponieważ był niedrogi to skusiałam się i nie żałuję :) . Mam skórę suchą, skłonną do zaczerwień i podrażnień, a ten krem wyjątkowo mnie łagodzi. Krem ma lekką konsystencję, bardzo ładny zapach i bardzo dobrze i szybko sie wchłania, pozostwiając moją skórę nawilżoną i gładką. Znosi uczucie ściągania, które szczególnie daje o sobie znać po myciu twarzy. Krem używam na dzień i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie uczula mnie i nie zapycha. Dla mojej cery bardzo dobry :)

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[865137].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 66

Napisanych recenzji: 208

Taki sobie

Taki sobie nawilżacz. Żadnego efektu wow!, jak to było w przypadku np. Mincera. Lekki, dobrze się wchłania. Nie zapycha i nie uczula. Ale brakuje mu tego czegoś.....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[826781].usefull || 0 }}% pomocna.