Advance Techniques, Volume & Texture Conditioner (Odżywka dodająca objętości włosom cienkim i przetłuszczającym się) (stara wersja)

Rewelacyjny balsam do włosów. Dzięki niemu włosy nabierają blasku, puszystości i jedwabistości, widocznie wzrasta ich objętość. Odżywia i pielęgnuje włosy cienkie i delikatne, dodaje włosom objętości. Ogranicza przetłuszczanie się włosów. Balsam należy wetrzeć na chwilę w umyte włosy, po czym spłukać.
Zawiera kompleks witaminowo-proteinowy 2 a w nim m.in. proteiny pszenicy i pantenol.

bez rewelacji

Taka sobie. Stosowalam ja razem z szamponem z tej samej serii i szczerze mowiac spodziewalam sie czegos wiecej.
Sama odzywka ma mily zapach, latwo sie naklada i splukuje, ale nie daje wyraznie widocznego efektu wiekszej objetosci.
Plus za latwosc w rozczesywaniu wlosow, minus za to, ze po jakim czasie zaczela mnie swedziec skora na glowie :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

doskonała i jedyna

Bardzo ja sobie chwale. Nie trzeba jej długo trzymać na włosach, a pozatym pieknie pachnie.Tak jak producent zapewnia dodaje włosom objetości, troszke nawilża ale wełosy sie szybciej przetłuszczaja po niej. Ogolnie mi sie podoba, włosy nabrały blasku i sa miekkie.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1,5

mój Ci on:)

Uwielbiam ta odżywkę. Wspaniale odświeża włosy,jest ich więcej i ten cudny zapach...wraz z szamponem z tej serii mam wspaniały efekt na głowie:)Polecam gorąco.

depilacja bikini rodzaje

taka sobie

Bez rewelacji, odżywka nie obciąża włosów, ale też nie dodaje im puszystości - nie widziałam tego efektu, mimo stosowania jednocześnie szamponu z tej serii. Przy zniszczonych włosach niezbyt ułatwia ich rozczesywanie. Jest dosyć wydajna.

zero efektów

Kupiłam ją, kiedy miała jeszcze prawie same pozytywne opinie na KWC. Ja nie lubię tej odżywki, dobrze, że chociaż ładny zapach umila jej używanie. Nie zauwżyłam, żeby odżywka dodawała włosom gęstości, ani kiedy trzymam ją minutę, ani kiedy trzymam ją 10 minut; lepiej działa, kiedy zastosuje się ją na wilgotne włosy, i zawinie się głowę folią i ręcznikiem. Ale w sumie i tak nawet wtedy nie widać dużej różnicy w wyglądzie włosów po zastosowaniu tej odżywki i po jej niezastosowaniu.

Zwyczajna

Z natury mam włosy grube i ciężkie.Nie powinnam stosować zbyt często tego typu odżywek.Niemniej jednak zdarza mi się.
Nie zauważyłam,aby ta odżywka przeciążała włosy.Dobrze się spłukuje, nie powoduje podrażnień skóry głowy.Po myciu włosy są miękkie,puszyste i ładnie pachną.Niestety nie mają połysku i dodatkowo nakładam olejek Planet Spa,który go nadaje.
Poza tym zarówno odżywka jak i szampon z tej serii przesuszają włosy.

Nic specjalnego

Szampon z tej serii jest zdecydowanie lepszy. Odżywka ma dość gęstą konsystencję i przyjemny zapach i to chyba jedyna jej zaleta. W ogóle nie dodaje objetości- wręcz przeciwnie miałam wrażenie,że obciąża włosy. Po jej uzyciu są bardzo śliskie, dziwnie przyklapnięte i ogólnie wyglądają nieciekawie.

Straszna

W moim przypadku zarówno odżywka jak i szampon to totalna pomyłka. Moje włosy są cieniutkie i przyklapnięte ale po zastosowaniu tej odżywki jest jeszcze gorzej. Co z tego że pięknie pachnie skoro włosy wyglądają jakbym rozbiła na nich jajko. Ehhh - szkoda słów więcej.

wysusza

Włosy rzeczywiście są troche puszystsze. Odżywka ta nie ogranicza jednak przetłuszczanie się włosków i wysusza je na końcach. Napewno nie polecam jej do włosów suchych. Dobrze sie rozprowadza i spłukuje. Dobra ale nie rewelacja...

znalazłam zastosowanie

Kupiłam w komplecie do szamponu i po kilkakrotnym uzyciu obu produktów stwierdziłam, że sam szampon spisuje się zdecydowanie lepiej. Odżywka co prawda wygładza włosy ale nie unosi ich ani nie zmniejsza przetłuszczania, wręcz odwrotnie - moje cienkie i słabe włoski są przyklapnięte i obciązone pomimo dokładnego spłukiwania. Jako że nie lubię odżywek do spłukiwania znalazłam jej nowe zastosowanie - używam jako żel do ABGYMNICA :) i w tej wersji spisuje sie na piątkę :)

***

Bardzo długo się zastanawiałam nad kupnem szamponu i odżywki. Nienawidzę zapachu Avonoski produktów do włosów. Zachęcona tak pozytywnymi ocenami postanowiłam spróbować. Kupiłam szampon, odżywkę i serum. Na początku stosowania szamponu i odżywki byłam bardzo zadowolona. Włoski mniej się przetłuszczały i były bardziej puszyste. Mam włosy mieszane, więc muszę zwracać szczególną uwagę, żeby dobrze nawilżać i odżywiać suchą część włosów. Zauważyłam to już przy pierwszym użyciu, że szampon i odżywka mogą za bardzo przesuszać suchą część włosów i tak się dzieje.

Szampon i odżywka:
Plusy:
- wydajne
- tanie
- zwiększają objętość włosów
- szampon dobrze się rozprowadza i fajnie się pieni
- odżywka dobrze się rozprowadza
- łatwo się spłukują
- zapach nie jest bardzo duszący

Wady:
- za mocno wysuszają końce włosów
- nie wygładzają ich
- włosy po użyciu nie są błyszczą
- po dłuższym stosowaniu nie są już tak skuteczne jak na początku

P.S.
Ponieważ szamponu i odżywki używałam jednocześnie nie jestem w stanie ocenić ich działania oddzielnie, dlatego też taką samą recenzję wpisuję przy jednym i drugim produkcie.

Oj , niedobrze

Zawiodła mnie ta odżywka,tyle dobrze , że dostałam ją od koleżanki i nie straciłam pieniążków.Właściwie trudno mi sprecyzowac zdanie na jej temat, używałam jej regularnie kilka miesięcy temu no i raz włosy były puszyste, ale "nieładnie" tzn wyglądały jakby się strasznie elektryzowały, innym razem znów były poprostu tłuste (zawsze starannie spłukuję takie produkty!) i tak na przemian.Dlatego nie polubiłam jej.