Lasting Finish Nail Polish (Lakier do paznokci)

Lasting Finish Nail Polish (Lakier do paznokci)

Lakier o wyjątkowej trwałości i połysku. Utrzymuje się aż 7 dni. Zawiera komponenty wzmacniające paznokcie i zapobiegające odpryskiwaniu lakieru. Najlepszy rezultat można otrzymać po nałożeniu 2 warstw.

Średniak

Plusy:
+ według mnie bardzo długo utrzymuje się bez odprysków na paznokciach
+ dobrze kryje

Minusy:
- szybko zasycha w opakowaniu
- konsystencja i pędzelek nie są idealne
- cena - dla mnie zdecydowanie za drogi

Używam tego produktu od: Ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Taki sobie

Nie jest tak kiepski jak Rimmel Lycra Pro (własnie wystawiłam recenzję z 1 gwiazdką), ten w sumie jakiś czas używałam, tamten od razu był do wywalenia. Do 2, 3 dni jakoś wytrzyma, na stopach troszkę dłużej, a ja głównie używałam tej krwistej czerwieni do stóp. Także przez jakiś czas się sprwadzał.
\\n
\\nPlusy : największy to kolor (030) dla mnie super ;)), ale to za mało. Lakierów Rimmel już nie kupię, będę probować innych skoro te dwa rodzaje lakierów mają wady
\\nMinusy:
\\n1) za gęsty, z trudem rozprowadza się druga wartswę, połowa butelki lakieru do wyrzucenia bo zgęstniał i nie nadaje się do użytku.
\\n2) pędzelek - mógłby być zaokrąglony bo ten strasznie brudzi skórki wokół paznokci.

Może być

Posiadam dwa kolory :

060 hot & spicy,
030 douple decked red.

Zalety:

*kolory są super żywe,

*dosyć szybko schnie,

Wady:

*niestety łatwo odpryskuje ( u mnie na paznokciach w formie niezmienionej max 3 dni)

No i tyle zalet i wad. Cóż więcej może być

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Smokey eyes H&M

Nie kupię go na pewno.

Lakier do paznokci dostałam na szczęście w prezencie, dodatek do fluidu Rimmel. Piszę, że na szczęście ponieważ tyle ile się naklęłam przy nakładaniu pierwszej oraz drugiej warstwy lakieru, to chyba przy żadnym malowaniu paznokci tego nie było. Lakier może i szybko schnie - tak jak obiecuje producent, jednak nakłada się go porównywalnie do maziania superglue. Tworzą się grudki, marze się na paznokciach. Tragedia. Przy zmywaniu lakieru również nie było lepiej. Tragicznie schodzi z paznokci, marze się po całej płytce, trzeba zużyć do tego mnóstwa wacików. NIE POLECAM

Używam tego produktu od: wrzesień 2011
Ilość zużytych opakowań: jedno malowanie i wyrzucenie lakieru

Jestem na NIE

hmmm, skusił mnie śliczny kolorek do kupna tego lakieru... i tu się nie zawiodłam, kolor jak w buteleczce. Nawet szybko wysechł. Jednak reszta to już minusy
- fatalnie się nakłada
- robią się pęcherzyki
- po jednym dniu odprysnął na kciukach
- bardzo gęsty

Miałam jeszcze ochotę na kolor miętowy tej firmy, jednak sobie odpuszczę....

niet

Dostałam jako gratis do pudru (ale chyba teraz jest nowsza wersja niż na zdjęciu) i nie sądziłam, że Rimmel robi tak słabej jakości lakiery.

Plusy;
- kolor - super, żywy, wychodzi dokładnie taki jak widać
- kryje już po pierwszej warstwie
- całkiem szybko schnie

Minusy:
- odpryskuje nawet już na drugi dzień!!!
- nie wytrzymuje np mycia włosów
- bez utwardzacza ani rusz!
- niby szybko schnie, ale łatwo zrobić w nim rysę nawet po 2h

Dla mnie nie.

Używam tego produktu od: tydzień

gratis

Sama nie kupiłam tego lakieru, dostałam go gratis do pudru. I szczerzw mówiąc to nie wiem czy dałabym za niego tyle pieniędzy, bo :
- potrzeba 3 warstwy
-malutki i cieniutki pędzelek
-śmierdzi jak zmywacz ten najtanszy
- rzadki

Plusem jest zdecydowanie jego kolor- jak juz naloze te 3 warstwy to cieszę się tym soczystym kolorem i cieszę, bo naprawdę jest piękny i wytzrymały :)

Mam kolor 060 hot&spicy- koralowy

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Dobry lakier

To mój drugi lakier Rimmela w ostatnim czasie i ten jest zdecydowanie lepszy od serii 60sec. Mam kolor funky diva i już po 1 warstwie dobrze kryje. Druga niestety dość długo schnie :/ Lakier utrzymuje się około 4 dni, 5 schodzi z końcówek, ale w minimalnym stopniu. Ogólnie oceniam go całkiem nieźle, szczególnie, że ten z wersji 60sec zszedł mi już na drugi dzień :|
Nie mam dużego doświadczenia z lakierami, gdyż zazwyczaj używam tylko bezbarwnej odżywki, ale myślę, że ten można oceniać dość wysoko.

Używam tego produktu od: pewnego czasu

Średni

Ładny kolor - 030 Dancin\' Queen, 2 w warstwy ładnie kryją ale.. długo schnie i na pewno nie jest długotrwały.
Dodatkowo przy zmywaniu barwi skórki.
Kupiłam go w promocji za ok.6zł ale w tej cenie (a nawet mniejszej) są lepsze lakiery.

Używam tego produktu od: prawie rok

dobry

mam kilka kolorów z tej serii i jestem zadowoolona:)

bardzo fajne kolorki

lakier długo sie utrzymuje

schnie stosunkowo szybko

ma dobrą konsystencję

dobrze sie nakłada

same plusy:)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

Całkiem całkiem

Plusy:
+ ładnie kryje
+ piękne odcienie (posiadam czerwony w mikrodrobinkami złotymi)
+ 7 dni to oczywiście przesada, ale ze 3-4 wytrzymuje całkiem nieźle
+ bardzo wygodna aplikacja

Minusy:
- cena. zdecydowanie wygórowana
- bardzo ciężko schodzi z paznokci, trzeba nieźle napracować się ze zmywaczem!

Ogólnie to za tę cenę można mieć ze dwa lepsze lakiery :) ale póki mam ten boski czerwony, to korzystam.

używam od: miesiąca
ilość zużytych opakowań: trakcie pierwszego.

ok

Kiedys znalazlam cudowny kolor Exotica. Dobrze sie naklada, ladny polysk, dobry pedzelek. Z trwaloscia cudow nie ma, ale z odpowiednim preparatem na wierzchu jest ok ;)
Jak mowie - mnie zachwycil kolor i za to plusiki :) Potem jednak znalazlam inne tansze lakiery w piekniejszych kolorach ;>

Używam tego produktu od: mialam pol roku pol roku temu