Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Clinique, Redness Solutions, Makeup SPF15 with Probiotic Technology (Fluid korygujący do twarzy)

Cena już od 68,40 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Beztłuszczowa formuła fluidu natychmiast koryguje rumień i czerwień twarzy. Kojące składniki pomagają zminimalizować zaczerwienienia. Probiotyczna technologia pomaga wzmocnić barierę skóry. Zawartość przeciwutleniaczy i filtru UV tworzy zaporę przeciwko czynnikom środowiskowym.

Skład: Water/Aqua/Eau, Methyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Triethylhexanoin, Butylene Glycol, Titanum Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, PEG-10 Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Lactobacillus Ferment, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract, Magnolia Grandiflora Bark Extract, Poria Cocos Sclerotium Extract, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Glycerin, Caffeine, Sodium Mannose Phosphate, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Caprylyl Methicone, Methicone, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Disteardimonium Hectorite, Isopropyl Titanium Triisostearate, Dimethicone Crosspolymer-3, Lecithin, Tocopheryl Acetate, Laureth-7, Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Sodium Chloride, Dipropylene Glycol, Disodium EDTA, Aluminum Hydroxide, Polyaminopropyl Biguanide, Phenoxyethanol, [ +/- Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (15.06.2011)

fluidy
kryjące

Tylko OK

W Sephorze polecono mi go jako dobre rozwiązanie dla suchej skóry. ale przyznam, że cudów to on nie robi. Owszem, rozprowadza się go fajnie, twarz zaraz po nałożeniu wygląda bardzo dobrze, ale w ciągu dnia podkład gdzieś stopniowo znika, ściera się. Zauważyłam też, że podkreśla suche skórki, czego podkład do suchej skóry raczej nie powinien robić. Co do zaczerwienień to też nie zauważyłam żadnego działania w tej kwestii. Ogólnie zużyłam go raczej bezboleśnie, ale drugi raz nie kupię. Zamieniłam go na krem BB Missha i jestem super zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416396].usefull || 0 }}% pomocna.

strzał w 10

po diorach, chanelach i guerlain ach trafiłam na clinique
cenowo przepaść, jakościowo też
podkładu używam zamiennie z even better również clinique
jak dla mojej mieszanej cery idealny, zarówno latem jak i zimą
ma fajną konsystencję-nie lejąca, nie przecieka przez palce, ładnie się rozprowadza zarówno palcami jak i gąbką
ładnie kryje, nie daje teatralnego efektu maski, nie osadza się w zakamarkach :)
ładnie utrzymuje się przez 8-10 godzin, zimą i latem troszkę krócej
starcza na długo, ale końcówka trudna do wydobycia, więc rozcinałam opakowanie
moje Must Have

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1394851].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

nic nadzwyczajnego

poprosiłam o próbkę w sklepie, bo cena jest przerażająca
i dobrze zrobiłam
ten podkład nie robi nic nadzwyczajnego
nic więcej od podkładów z drogerii do 50 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341636].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać róż do policzków

Solidny

Podkład zakupiłam na okres jesienno-zimowy, jako zamiennik sprawdzonego już anti-blemish. Ponieważ ostatnio borykam się z zaczerwienieniem twarzy, a skóra z tłustej zrobiła się raczej sucha stwierdziłam, że to będzie strzał w dziesiątkę.

OPAKOWANIE: jakie jest każdy widzi. Owalna tubka, produkt łatwo z niej wycisnąć. Wąski dziubek na końcu ułatwia dozowanie. Na plus.

PRZYJEMNOŚĆ STOSOWANIA: podkład ma raczej lejącą konsystencję, ale na tyle zwartą, że nie przecieka przez palce. Ja rozprowadzam go bez problemu palcami (nie lubię bawić się w gąbeczki i pędzle przy codziennym makijażu). Nie marze się, nie zastyga natychmiast na twarzy. Nakładanie go nie sprawia więc problemu.

DZIAŁANIE: podkład jest średnio kryjący. Owszem ukrywa zaczerwienienia, nie jest to jednak nic spektakularnego - każdy kryjący podkład robi to w podobnym stopniu. Na plus dla mnie - nie wysusza skóry. Niestety nie trzyma się cały dzień, ale schodzi "ładnie", nie zostawia żadnych placków ani zacieków. Nie zauważyłam też, żeby wchodził w zmarszczki czy załamania na twarzy, raczej przeciwnie, nieweluje ich widoczność.

Podsumowując jestem z podkładu zadowolona. To świetny wybór na codzienny makijaż, jeżeli na twarzy pojawiają się akurat małe niespodzianki, albo koloryt cery pozostawia trochę do życzenia. Ładnie ujednolica cerę, coś tam kryje. Na wielkie wyjścia raczej się nie nadaje, ale nie taka jego rola. Ja pewnie jeszcze do niego wrócę, zwłaszcza z powodu świetnie dopasowanego do mnie koloru.

Używam tego produktu od: sierpnia
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnomowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088391].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Mam suchą skórę z zaczerwienieniami i skłonnościami do atopii, mimo że podkład kierowany jest raczej do mieszanek skóry, u mnie sprawdza się idealnie, a mam mocno wysuszoną skórę i często mam uczucie ściągnięcia. Podkład nie wysusza się na twarzy a nawet po nałożeniu lekko pudruję skórę twarzy sypkim białym pudrem (bez nadawania koloru) po to by go lekko zmatowić. Dobrze się utrzymuje, nawet zimą, ale nei jest to podkłąd mocno kryjący,polecam go raczej na codzien, na większe wyjścia lepiej użyć czegoś bardziej widocznego :) Używam już drugiego opakowania, jest dość wydajny, 1 opakowanie starczna na około 3 miesiące przy codziennym stosowaniu.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037900].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkresla wloski i pory

Moja cera jest dosc ladna, uzywam poniewaz zdarza mi sie czerwienic ;)
Zuzylam prawie cale opakowanie tego podkladu i teraz jestem pewna ze: podkresla wloski (ktore sa jasne i delikatne- meszek) co mi sie nie stalo przy zadnym innym podkladzie oraz pory na nosie.
Na mojej cerze (normalnawej) ma wykonczenie babcino pudrowe.
Nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029053].usefull || 0 }}% pomocna.

podkład, do którego zawsze wracam

To jest podkład, który
ego używam od lat. Oczywiście z przerwami, bo po jakimś czasie mi się nudzi i wówczas kupuję coś innego w nadziei, że znajdę coś lepszego. Podkład idealny. Koniec końców zawsze wracam do Clinique ;).

Kryje średnio, więc bardzo dużych plam i przebarwień nie zakrywa, ale tu radzę sobie korektorem, zresztą tylko od czasu do czasu. Natomiast wspaniale radzi sobie z moją naczynkową skórą i uspakaja ją oraz niweluje zaczerwienienia. Dobrze się nakłada, jest lekki i świetlisty na twarzy. Ale nie świecący. Tylko w lecie, kiedy jest naprawdę gorąco lub parno muszę go lekko przypudrować.

Poszłam kiedyś do Sephory na konsultacje z makijażu i makijażystka trzy razy dopytywała się, jaki podkład mam na twarzy, jak go nałożyłam i co jeszcze dałam pod spód, że jest taki ładny. W ogóle go nie zmywała, bo stwierdziła, że jest idealnie i nie będzie tego psuć. Lekcja makijażu dotyczyła więc nakładania kreski i innych trików ;).

Kremów do twarzy używam różnych więc to nie jest ich zasługa.

Nie jestem wielką fanką firmy Clinique, i z rzeczy, które miałam tylko ten podkład i kredka do ust dają radę. Niemniej jednak to jest podkład, do którego zawsze wracam niczym syn (a raczej córka) marnotrawna :).

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022026].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

jak za taką cenę, nie spodziewałam się, że produkt oże być aż tak przeciętny.
+wydajny
+ładnie łączy się z odcieniem skóry
+trwały

-ciężki (przez lepkość konsystencji);
-strfa T po 2h błyszczy się tak mocno, jakby twarz zbyła zlana potem (niezależnie od licznego przypudrowywania);
-ładnie na swój sposób \'oblepia\' niedoskonałości niwelując ich widoczność, dokładając jednak efekt maski

opakowanie wykończyłam mieszając go pół na pół z kremem

Używam tego produktu od: dwóch lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007641].usefull || 0 }}% pomocna.

koryguje w zupełności

Kosmetyk wykonany w dobrej jakości, porządny skład. Muszę przyznać, że na moje potrzeby związane z korygowaniem odpowiada całkiem nieźle. Mam kilka naczynek i widocznych przebarwień, które pokrywa w 100%. Nie można jednak pozostawiać go samemu sobie, bo powoduje, że twarz bardzo się świeci. Koniecznie musiałam używać pudru lub fluidu, który mocno matuje. A to niestety powoduje zapychanie, więc trzeba dbać o regularne peelingi twarzy i codzienne oczyszczanie kosmetykami, które redukują zaskórniki i wypryski. Dzięki temu uniknęłam zanieczyszczeń, które były w początkowym stadium. Kosmetyk jest wydajny, a jego zapach raczej neutralny. Przeszkadza mi wysoka cena, więc używam go sporadycznie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996406].usefull || 0 }}% pomocna.

zbyt lepki, zbyt ciastowaty

Mam cere mieszana, naczynkową, często pojawiają sie wypryski. Produkt podkradałam mamie, bo ja bym nie kupiła podkładu stricte pod cere naczynkową.
Jak dla mojej mieszanej cery, zdecydowanie zbyt ciężki, lepki. Dobrze kryje, ale krycia nie potrzebuje aż takiego.
Nie podrażnia. I tyle. Filtr ma mały, może kiedyś Clinique opracuje podkład z wysokim filtrem o lekkiej formule, byłoby to idealne rozwiązanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996402].usefull || 0 }}% pomocna.