Biotherm, Open Eyes Endless Lengthening Extreme Curving Mascara (tusz wydłużający i podkręcający)

Tusz do rzęs, wydłużający i podkręcający rzęsy, hypoalergiczny, nawet dla wrażliwych oczu - również dla osób używających szkła kontaktowe; miła żelowa konsystencja, dobrze sie rozprowadza, nie rozmazuje i nie kruszy. Super naturalny wygląd rzęs a do tego piękne wydłużenie i podkręcenie...dobra szczoteczka, równomiernie nakłada kosmetyk, rozczesuje rzęsy. Zdecydowanie polecam - moj faworyt wśród tuszy!!!

dobry, trwały tusz

Kupiony w strefie bezcłowej, nie wiem, czy jest dostępny w Polsce. Tusz ładnie się sprawował, rzęsy były wyraźne, długie, nie sklejały się. Nie osypywał się, nie drażnił oczu. Dość długo mi służył, ponad kilka miesięcy codziennego makijażu. Ma estetyczne opakowanie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy 2006-2007

trochę dobry trochę nie

Hmm szczerze mówiąc spodziwałam się lepszego efektu :( Nakłada się łatwo i przyjemnie ale efektów porywających nie daje. Mam dość krótkie rzęsy i każdą formę wydłużenia widać a tu niestety szaleństwa nie było. A tyle sobie obiecywałam po tak przecudnie wyglądającym tuszyku :( Konsystecja kremowa, kolor czarnisty, szczoteczka bardzo dobrze rozdzielająca rzęsy. Nie będzie moim ulubieńcem, ponieważ lubię mocno wyrasity efekt ale u posiadaczek dłuższych rzęs powienien się ładnie sprawować. Ogólnie dobry produkt ale czegoś mu brakuje.

swietny!

super jak wczesniej pisalam, sorry ze brakuje zdjecia ale niestety nie moglam sciagnac...kosmetyk swietny jak by byl jeszcze wodoodporny to bym dala 5 gwiazdencji. Cena tez z nog nie powala ok40 zl da sie przezyc a jakosc jest naprawde porownywalna jesli nie lepsza od duzo drozszych kosmetykow w kategorii...wyprobujcie dziewczyny, jeszcze raz polecam.