Rose Petal Touch Body Lotion

Rose Petal Touch Body Lotion

Balsam do ciała LUX dotyk Płatków Róży.
Zawiera ekstrakt z marokańskiej róży i olejek migdałowy.
Nawilża skórę. Do każdego rodzaju skóry.

Cena: ok. 10 zł

Może być

Zapach rzeczywiście intensywny, ale mi akurat odpowiada. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Ma przyjemną konsystencję. Nawilża bardzo przeciętnie. Mógłby dużo lepiej.

ilość zużytych opakowań: 1

Koszmarek

Kupilam jakis czas temu, bo od dawna poszukuje kosmetykow o zapachu rozy. Skusilam sie, ale juz po pierwszym uzyciu pozalowalam wydanych pieniedzy :( Okropnosc- rzadka, wodnista kremowo-zelowa konsystencja, nieprzyjemny syntetyczny zapach (a gdzie róża??). Dosc dobrze sie rozsmarowuje i dosc szybko wchlania. Ale skora nie jest ani lepiej nawilzona, ani natluszczona, nie ma zdrowego polysku, jest matowa i szorstka.
Po prostu kompletna pomylka- chyba niedlugo powedruje do kosza na smieci.

pasuje

Pachnie bardzo intensywnie, długo czuć go na skórze i mnie to akurat pasuje, chociaż zapach jest bardzo słodki. Nawilża całkiem nieżle, a skórę mam dosyć wybredną więc coś o nawilżaniu wiem :) wchłania się dośc dobrze.
Generalnie nie mam zastrzeżeń.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

lubie

Balsam, ktory nawilza skore, a przy tym zostawia pikeny rozany zapach.
Kupilam go glownie ze wzgledu na nute zapachowa.
Konsystencja w porzadku, trzeba troche rozcierac, zeby nie bylo bialych smug, albo po prostu mniej nalozyc...
Zata cene i ten zapach-warto

Różyczki!

Szukałam balsamu, który choć trohcę odpowiadałby zapachem czerwonemu żelowi pod prysznic Palmolive z serii Aromaterapia. Wybrałam ten balsam, podobieństwo dość dalekie, ale oba produkty mają zapach róży, poza tym oba są słodkie i duszące, wprost na zimę. Do balsamu przekonał mnie zawarty w nim olejek migdałowy, dobrze działa na moją skórę. Balsam jest tani, ma miły zapach, choć dla niektórych będzie zbyt duszący i agresywny, mnie odpowiada. Jest wydajny i przyjemny w użyciu. Nawilża, ale nie spektakularnie, nie nadaje się do suchej skóry, jak zapewnia producent. Coś w nim mi nie pasowało: sposób wchłaniania, najpierw myślałm, że jest za tłusty, ale sie nie mazał, potem wymyśliłam, że się klei ciut za mocno,teraz wiem, on się wchłania dwustopniowo, najpierw pokrywa ciało taką wilgotną, lekko błyszcącą jakby oleistą warstwą, potem się dopiero wchłania,proces zachodzi jednak bardzo szybko. Zdążyłam się do niego przyzwyczaić.

kocham

Dobra, przyjemna konsystencja. Dla mnie pięknie, cudownie pachnie, chociaż trochę dziwnie, bo kojarzy mi się jednocześnie z dentystką i moja ukochaną, herbacianą różą. Niemniej zapach mnie zachwyca, uwielbiam się nim smarować. Długo utrzymuje się na skórze. Dobrze się rozprowadza i wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Dobrze nawilża, sprawia, że skóra jest rzeczywiście gładziutka, mięciutka, przyjemna w dotyku. Do tego jest tani i wydajny. Wad nie stwierdzono, zakochałam się w nim.

uhhhh co za zapach

Odrazu uprzedzam co wrazliwsze osobki ze toto ma dosc wyrazisty zapach.Nabiegalam sie za nim, szczesliwa przynioslam do domu... i nie jestem zadowolona.Ladne opakowanie, mily w uzyciu. Niby troche nawilza skore ale jakos nie specjalnie. Ale ten zapach. Boze jaki duszacy, mocny agresywny.No ja rozumiem ze to ma byc rozane ale on jest jakis dziwny :(Mnie absolutnie nie odpowiada, ale moze moj nos jakis przewrazliwiony.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego