Perceive Dew EDT

Perceive Dew EDT

Limitowana edycja, tylko na wiosnę 2011, dla kobiety która lubi czuć się wyjątkowo lekko. Wiosenna woda z modnej kategorii morsko-cytrusowej, w której łączą się w promiennej kompozycji kwiatowe i owocowe nuty. Optymistyczny, świeży i zmysłowy zapach, który pokochasz, jeśli tylko lubisz wiosnę, budzącą się do życia naturę i niezwykłą, otaczającą cię świeżość tej pory roku.

Kategoria: cytrusowo - morska

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, melon, frezja
nuta serca: wiciokrzew, morela
nuta bazy: złocista ambra, piżmo, drzewo sandałowe

Znasz skład tego produktu?

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Dodanych produktów: 24

Napisanych recenzji: 132

Wiosenny twór

Bardzo dziwny zapach, który choćbym chciała to nie potrafię zaakceptować. Po psiknięciu na nadgarstek wyczułam cytrynę, morelę oraz piżmo. Owszem możemy poczuć orzeźwiający akcent, ale choćbym chciała to nie jestem w stanie zrozumieć co ten zapach ma na celu i czym on jest. Niestety kojarzy mi się z jakąś nieprzyjemnie pachnącą trawą, a po jakimś czasie pojawia się jakaś nuta, która kompletnie mnie odrzuca. Kompletnie nie kojarzy mi się z wiosenną świeżością. To tak jakby wlać kilka rzeczy do jednego flakonu, wstrząsnąć i co wyjdzie to wyjdzie. Jest to kompozycja, która nie rozwija się - jak będzie na skórze tak pozostanie bez zmian, a jego trwałość nie jest jakaś rewelacyjna.

Zdecydowanie ten zapach nie przypadł mi do gustu. Chyba po prostu te perfumy nie pasują do mnie i nie potrafię odnaleźć w tym zapachu to co inni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228916].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 31

Rewelacyjny zapach!

Jest to mój ulubiony zapach perfum! Używam go od kilku lat i nigdy mi się nie znudzi <3 jest bardzo trwały, dwa psiknięcia rano i wieczorem nadal go czuć, przez to flakonik starcza na długo. Buteleczka jest prześliczna i wygodna w użyciu. Zapach oryginalny i przyciągający. Naprawdę polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212903].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 602

Napisanych recenzji: 1493

Piękny wiosenny zapach

Doskonały zapach na wiosnę, taki zielony, nie tylko wizualnie, ale i w strefie synestezji. On po prostu pachnie zielono.

Kwiatowy, orzeźwiający, lekko słodkawy w swojej prostocie.

Niestety, tak bardzo krótkotrwały, że w zasadzie można go zużyć w trakcie miesiąca.

Czuję frezję, drzewo sandałowe, ale za bardzo te składniki nie są wyraźne, perfumy są bardzo rozwodnione, mają słabą projekcję i intensywność.

Sam zapach jest ładny, dziewczęcy, przywołuje na myśl rusałki, nimfy i inne tym podobne. Bardzo malowniczy, ale niestety - nietrwały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186308].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Napisanych recenzji: 133

Pięknie na chwilę.

Zapach mi się bardzo podoba, mój tym cytrusowy, delikatny. I piekelnie nietrwały. Przestaje go czuć po kilkunastu minutach. Każde inne perfumy pozostają chociaż na ciuchach, te nie. Nie czuć ich w ogóle, większą trwałość maja mgiełki z Avonu.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011628].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 241

Powiało świezością

Skusił mnie ładny zielony kolor. Przeważnie wody w tym kolorze sa świeże i przyjemne. I jest tak tym razem. Intuicja nmnie nie zawiodła. Woda jest naprawdę bardzo przyjemna. Cytrusy z frezją idealnie się komponują. Drzewo sandałowe z piżmem i bursdztynem nadaje przymilnego klimatu i całość utrwala. Trwalosć 4-5 godzin. Bardzo ładna butelka. Cena również do przyjęcia. Często w promocji.

Używam tego produktu od: od 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003308].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 31

Bardzo lekki, bardzo wiosenny:)

Perfum bardzo "wesoly", przyjemny, delikatny, kwiatowy. Nie meczy otoczenia, dlugo sie trzyma- w przeciwienstwie do wiekoszosci perfum z Avonu. Cieply w zakonczeniu i idealny na codzien. Lubie go na sobie czuc, nastraja optymistycznie. Ogolnie nie przepadam za parfumami morsko- cytrusowymi, kojarza mi sie z takimi ostrymi, swiezymi. Tu jednak nazwa to cos innego, a sam zapach to cos innego:) Jestem mile zaskoczona.

Używam tego produktu od: 1 tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1, 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923871].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

wspaniały świeży zapach

Super fajne, świeże perfumy zarówno dla młodych kobiet jak i tych starszych. Perfumy dosyć trwałe, doskonałe na wiosnę i lato. Bardzo ciekawa kompozycja zapachowa. Łączy w sobie nuty cytrusowe i morskie. Polecam wypróbować :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901791].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Jak na Avonowy to zaskakująco dobry

Po tytule mojej recenzji można by wywnioskować, że jestem do Avonu uprzedzona i nie mijałoby się to z prawdą do końca ale tutaj mi chodzi tylko i wyłącznie o zapachy. Po kilku pudłach ten zapach okazał się, jak już wcześniej zauważyłam, zaskakująco dobry :D

Jeśli chodzi o wszelakiego rodzaju psikadła niestety znawczynią nie jestem. Ale wyczuwam cyrtusy, a ja lubię cytrusy :D
Szczególnie podane w ten sposób. Poza tym kojarzy mi się z zieloną herbatą a zieloną herbatę też lubię. Jest to niesamowicie odświeżające połączenie.

Jest to lekki, nienachalny zapach. Rzeczywiście jest kwintesencją wiosny i też wiosną najlepiej go nosić. Trzyma się nie za krótko nie za długo, coś koło kilku godzin.

Moim zdaniem jest o niebo lepszy od swojej niebieskiej, limitowanej siostry (Perceive Limited Edition) której mocno piżmowy zapach wyjątkowo nie przypadł mi do gustu. A miałam taki plan żeby używać jednej wiosną a drugiej zimą, niestety wypaliło tylko do połowy.

W dalszym ciągu szukam tego ,,swojego", iedalnego zapachu ale z pewnością raz na jakiś czas chętnie wrócę do Perceive Dew która na swój sposób użeka swoją prostotą, lekkością i wiosennością :D

PS: Pamiętam, że na początku przy pierwszych kilku użyciach nie byłam z niej zadowolona. Jakoś nie przypadła mi do gustu. Jeśli dobrze pamiętam użyłam jej jesienią. Więc zanim się w niej tak zakochałam poleżała sobie trochę w szafeczce. No i któregoś dnia użyłam jej ponownie, na końcu zimy, nagle zaczęła mi się podobać. To kwestia albo pory roku albo przyzwyczajenia się, szczeże mówiąc nie mam pojęcia :D

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy (Nie licząc okresu jaki przeleżała w szafeczce po pierwszych, nieudanych próbach)
Ilość zużytych opakowań: Zużyte jedno całe i już w planach jest zakup drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889667].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 43

Przyjemnie świeży

To nie jest skomplikowany zapach, który by ewoluował, zmianiał się odsłaniając kolejne nuty.
Na mnie dośc mocno grają kwiaty i nuta morska, którą można też odbierać jako świeżą trawę.
Nie męczy, budzi ciekawość i aplauz otoczenia.
Dobry zapach "na co dzień", ze względu na swoją subtelność. Na wyjątkową okazję użyłabym raczej czegoś bardziej wyszukanego.
Nuta ambry, którą niektóre dziewczyny odczuwają jako "zapach potu" na szczęście na mnie nie wychodzi.
Normalnie nie toleruję świeżaków, nienawidzę woni ogórka i melona, ale tutaj kompozycja jest tak miła i neutralna, że noszę go z przyjemnością.
To zapach z gatunku "Cologne" Thierry Muglera - mydełko, świeża trawka, czystość i powiewik bryzy.
Słowem - doskonały na sezon wiosenno - letni, zwłaszcza w upały.
Na duże chłody bym go nie poleciła - niska temparatura go "zetnie", stanie się ulotny i może wyjść ta niemiła nutka o której wspomniały niektóre panie.

Trwałość: 4-5 godzin, czyli całkiem przyzwoicie, zwłaszcza jak na Avon, używający dośc tanich i niezbyt wysokiej jakości komponentów. Na ubraniach i apaszkach wyczuwalny jest znacznie dłużej.
Fajna butelka, poręczna, korek mocno siedzi więc nie spada w torebce.

Jak na tą cenę (w promocji można go kupić za około 39 zł) bardzo w porządku.

Używam tego produktu od: dwie buteleczki - w sezonie letnim
Ilość zużytych opakowań: 2 x 50 ml (to jedyna dostępna pojemność)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[858146].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 314

Ogóras na trawie

Mój nos od zawsze, to znaczy raczej chyba od kiedy zaczęłam używać perfum, mówi stanowcze nie świeżakom. Nic na to nie poradzę, ale na sobie lubię tylko zapachy słodkie, orientalne albo intensywnie białokwiatowe. Perceive Dew to typowy przedstawiciel świeżaków, dla mnie pachnie jak pokrojony w plastry świeży ogórek wymieszany ze świeżo skoszoną trawą (nawet pod względem językowym nagromadziło się tu sporo świeżości!). Niestety, nic więcej tu nie czuję. Dla mnie to uboższa zapachowo wersja Be Delicious, którego też nie lubię i chyba nigdy nie polubię.

Używam tego produktu od: około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: testy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[845079].usefull || 0 }}% pomocna.