Perceive Dew EDT

Perceive Dew EDT

Limitowana edycja, tylko na wiosnę 2011, dla kobiety która lubi czuć się wyjątkowo lekko. Wiosenna woda z modnej kategorii morsko-cytrusowej, w której łączą się w promiennej kompozycji kwiatowe i owocowe nuty. Optymistyczny, świeży i zmysłowy zapach, który pokochasz, jeśli tylko lubisz wiosnę, budzącą się do życia naturę i niezwykłą, otaczającą cię świeżość tej pory roku.

Kategoria: cytrusowo - morska

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, melon, frezja
nuta serca: wiciokrzew, morela
nuta bazy: złocista ambra, piżmo, drzewo sandałowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Nie przepadam za nimi

Oj za tymi perfumami nie przepadam, ale zużyłam do końca. Nie były w moim typie, za bardzo czułam ostre nuty trawy z ogórkiem i coś mydlanego.

Perceive to zapach świeży, zielony, trochę kwiatowy, wiosenny. Czuje w nim cytrynę, trawę, ogórka i jak wspomniałam wyżej coś mydlanego. Średnio się utrzymywał na mnie, moim zdaniem nadaje się na wiosnę i lato i wtedy używałam go. Flakon bardzo ładny w kształcie rozbitego lodu, cena ok. Na pewno nie wrócę do tego zapachu po raz drugi.

jest nietrwały

Uwielbiam podstawową wersję i sądziłam, że ta będzie ją przynajmniej troche przypominać, nie znalazłam niestety wspólnych nut.
Zapach jest świeży, nadaje się na wiosnę i lato. Wyczuwam kwiaty i troszkę cytrusów . Używałam go w połaczeniu z balsamem z tej serii , ale nie wzmacniała zapachu.
Jest ładny , ale bez szału

Przyjemny

O ile nie znoszę podstawowej niebieskiej wersji, tak ta bardzo mnie urzekła. Ma bardzo ładne, ciekawe ale zarazem wygodne opakowanie z działającym bez zarzutów atomizerem. Jest w miarę tani, często można go dorwać za 40 zł lub nawet mniej.

Zapach jest bardzo odprężający, taki świeży i lekki. Kojarzy mi się z wiosną i zapachem takich mokrych delikatnych kwiatów lub czasem takiego letniego poranka, gdy jeszcze na wszystkich roślinach jest rosa a słońce dopiero wschodzi. Czasami pachnie trochę męsko. Mimo to uważam, że jest bardzo dziewczęcy. Nie czuć tam żadnej słodyczy, tylko świeżość i cytrusy. Bardzo miła i pozytywna woń.

Niestety zapach nie rozwija się za bardzo, ciągle pachnie tak samo. Trwałość też nie powala, ja wyczuwam go ok. 3, max 4 godziny. Jednak po takiej cenie nie ma co się cudów spodziewać. Jest idealny na wiosnę i lato. Lubię go używać, ale nie wiem czy do niego wrócę.

Avon Mark - relacja

Zapach :-) ! Trwałość ;-( !

Krótko
---------------------------------------------------------------------------------------------------
+ świeży
+ lekki
+ orzeźwiający
+ budzi "schludne" skojarzenia
+ flakonik w moim guście, piękny...prosty pomimo, że o dość abstrakcyjnym kształcie, elegancki, poręczny.
- tragedia - ale i tak go kochamy, już tak rodzinnie...i kiedy jest w promocji zawsze kupuję dwa.
Polecam, nikomu krzywdy nie zrobi ;-)

ciekawy świeżak

Ciekawy, świeży zapach. Wersji oryginalnej nie lubię, mam wrażenie, że to mydło, za to ta przypadła mi do gustu. Cytrusowe nuty przyjemnie łączą się z kwiatami. Nie jest to jednak zapach który jakoś się straszliwie rozwija, na mojej skórze jest dość jednostajny. W tej kategorii cenowej trzyma się dość nieźle - mój nos dość szybko przyzwyczaja się do perfum, za to na ubraniach i włosach wytrzymuje do mycia. Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ co jakiś czas nachodzi mnie ochota na nieco inne nuty.

Wiosenny twór

Bardzo dziwny zapach, który choćbym chciała to nie potrafię zaakceptować. Po psiknięciu na nadgarstek wyczułam cytrynę, morelę oraz piżmo. Owszem możemy poczuć orzeźwiający akcent, ale choćbym chciała to nie jestem w stanie zrozumieć co ten zapach ma na celu i czym on jest. Niestety kojarzy mi się z jakąś nieprzyjemnie pachnącą trawą, a po jakimś czasie pojawia się jakaś nuta, która kompletnie mnie odrzuca. Kompletnie nie kojarzy mi się z wiosenną świeżością. To tak jakby wlać kilka rzeczy do jednego flakonu, wstrząsnąć i co wyjdzie to wyjdzie. Jest to kompozycja, która nie rozwija się - jak będzie na skórze tak pozostanie bez zmian, a jego trwałość nie jest jakaś rewelacyjna.

Zdecydowanie ten zapach nie przypadł mi do gustu. Chyba po prostu te perfumy nie pasują do mnie i nie potrafię odnaleźć w tym zapachu to co inni.

Rewelacyjny zapach!

Jest to mój ulubiony zapach perfum! Używam go od kilku lat i nigdy mi się nie znudzi <3 jest bardzo trwały, dwa psiknięcia rano i wieczorem nadal go czuć, przez to flakonik starcza na długo. Buteleczka jest prześliczna i wygodna w użyciu. Zapach oryginalny i przyciągający. Naprawdę polecam :)

Piękny wiosenny zapach

Doskonały zapach na wiosnę, taki zielony, nie tylko wizualnie, ale i w strefie synestezji. On po prostu pachnie zielono.

Kwiatowy, orzeźwiający, lekko słodkawy w swojej prostocie.

Niestety, tak bardzo krótkotrwały, że w zasadzie można go zużyć w trakcie miesiąca.

Czuję frezję, drzewo sandałowe, ale za bardzo te składniki nie są wyraźne, perfumy są bardzo rozwodnione, mają słabą projekcję i intensywność.

Sam zapach jest ładny, dziewczęcy, przywołuje na myśl rusałki, nimfy i inne tym podobne. Bardzo malowniczy, ale niestety - nietrwały.

Pięknie na chwilę.

Zapach mi się bardzo podoba, mój tym cytrusowy, delikatny. I piekelnie nietrwały. Przestaje go czuć po kilkunastu minutach. Każde inne perfumy pozostają chociaż na ciuchach, te nie. Nie czuć ich w ogóle, większą trwałość maja mgiełki z Avonu.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Powiało świezością

Skusił mnie ładny zielony kolor. Przeważnie wody w tym kolorze sa świeże i przyjemne. I jest tak tym razem. Intuicja nmnie nie zawiodła. Woda jest naprawdę bardzo przyjemna. Cytrusy z frezją idealnie się komponują. Drzewo sandałowe z piżmem i bursdztynem nadaje przymilnego klimatu i całość utrwala. Trwalosć 4-5 godzin. Bardzo ładna butelka. Cena również do przyjęcia. Często w promocji.

Używam tego produktu od: od 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Bardzo lekki, bardzo wiosenny:)

Perfum bardzo &quot;wesoly&quot;, przyjemny, delikatny, kwiatowy. Nie meczy otoczenia, dlugo sie trzyma- w przeciwienstwie do wiekoszosci perfum z Avonu. Cieply w zakonczeniu i idealny na codzien. Lubie go na sobie czuc, nastraja optymistycznie. Ogolnie nie przepadam za parfumami morsko- cytrusowymi, kojarza mi sie z takimi ostrymi, swiezymi. Tu jednak nazwa to cos innego, a sam zapach to cos innego:) Jestem mile zaskoczona.

Używam tego produktu od: 1 tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1, 50 ml

wspaniały świeży zapach

Super fajne, świeże perfumy zarówno dla młodych kobiet jak i tych starszych. Perfumy dosyć trwałe, doskonałe na wiosnę i lato. Bardzo ciekawa kompozycja zapachowa. Łączy w sobie nuty cytrusowe i morskie. Polecam wypróbować :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego