Bioderma, Atoderm, Lip Balm (Balsam do ust odżywczy i regenerujący)

Bioderma, Atoderm, Lip Balm (Balsam do ust odżywczy i regenerujący)

Sprawdź ceny produktu

Odżywczy i regenerujący balsam do ust polecany do suchych i spierzchniętych ust. Ma doskonałe działanie naprawcze i regenerujące. Nawilża, wygładza i odżywia zniszczoną oraz podrażnioną skórę ust. Posiada przyjemną, bogatą konsystencję, a także aplikator ułatwiający nakładanie. Bezzapachowy i hypoalergiczny.

bardzo przeciętny

Zwykły balsam do ust, nic specjalnego. Zupełnie nie radzi sobie z przesuszonymi ustami. Od produktu tej firmy i za taką cenę oczekuję czegoś znacznie lepszego.

Prawdziwie odżywcza formuła.... Może dziwić jednak balsam z apteki robi robotę, niech się wszystkie inne schowają...

Bioderma odżywczy i regeneracyjny balsam do ust zakupiłam w aptece jakieś 4 miesiące temu za niespełna 20 zł.
15 ml niezwykle nasyconej esencji do ust, zamknięte w plastikowym opakowaniu.
Francuska marka dermokosmetyków, dodam moja ulubiona. W swojej kolekcji posiadam niezliczoną ilość produktów tego producenta. Marka sprawdzona, zaufana i w większości przypadków trafiona i co warto dodać bezpieczna dla każdej skóry, niezależnie od jej problemów - dostosowująca się do potrzeb.
To tak w ramach wstępu.

Może się wydawać, że mamy do czynienia ze zwykłym balsamem do ust. Nic bardziej mylnego. Balsam Bioderma to skoncentrowana, niepozorna formuła ratująca usta. Gwarantująca piękną, zdrową i zadbaną otoczkę naszego uśmiechu.
Po nałożeniu na usta przez krótki czas utrzymuje się lekki, lepiący blask na ustach. Jednak po dość krótkim czasie wchłania się pozostawiając miękkie wargi z wyraźnie wyczuwalną osłonką jaką zapewnia balsam.

Dodam przy regularnym stosowaniu po ok 4-5 razy dziennie z małymi przerwami od prawie 4 miesięcy, produktu w tubce mam jeszcze dość sporo. Więc cena adekwatna do jakości i wydajności.

Świetny

Dostałam go w prezencie, jakoś wyszło tak, że zaczęłam go używać kilka miesięcy później w okresie jesienno-zimowym. Zawsze w zimie mam problem z suchymi ustami, balsam jest świetny jak dla mnie. Nawilża i zabezpiecza. Jest bardzo wydajny, higieniczne opakowanie. Smaruję nim usta codziennie, są nawilżone i miękki. Dla mnie minusem jest to, że bezsmakowy ;) ale to da się przeżyć, dzięki temu wystarczy na dłużej ;)

Pomaga spierzchnięyym ustom i jest wielofunkcyjne

Balsam regeneruje i łagodzi podrażnienia, chroni również usta przed wysuszeniem- naprawdę dobrze zabezpiecza, jest wielofunkcyjny bo świetnie regeneruje też suche łokcie, kolana a nawet dłonie, koi podrażnienia na całym ciele. Ma minusy, za skład z dużą ilością parafiny i parabenów zabieram gwiazdkę. Balsam byłby najlepszy na rynku i działałby jeszcze lepiej , gdyby poprawiono recepturę. Mimo wszystko warto spróbować, ciężką zimą, przy wiatrach ta parafina osłoni usta przed utratą wody, dlatego te parabeny to wyrzucenia.

Lubię.

Balsam kupiłam w aptece okresie zimowym ze względu na problem z przesuszonymi ustami - drogeryjne specyfiki nie dawały sobie rady.

Zamknięty jest w małej higienicznej tubce o ładnym i minimalistycznym desingu charakterystycznym dla marki Bioderma.

Ma dość rzadką konsystencje i jest bezzapachowy. Nie wiem co jeszcze można napisać o balsamie, ale na pewno spełnił swoją rolę - zniwelował mój problem, obecnie zawsze mam go pod ręką i jest jednym z moich 3 ulubieńców w kwestii pielęgnacji ust.
O wydajności nie mogę się rzetelnie wypowiedzieć, bo stosuje go na przemian z innym produktami, ale kupiłam go w okolicach lutego, a obecnie w sierpniu mam go jeszcze sporo w tubce.

dobry balsam

Tubka jest bardzo wydajna. Niewiele produktu trzeba wycisnać, żeby cieszyć się odpowiednią ilością. Na ustach widać tylko delikatną, przezroczystą poświatę.
Działanie jest ok, choć usta nie są nawilżone przez cały czas. Balsamu trzeba używać systematycznie. Na szczęście nie działa tak jak eos, że na początku jest pięknie, a potem usta są przesuszone na wiór.
Zapach jest niewyczuwalny.
Ogólnie polecam wypróbować.

5/5

+ nawilża
+ regeneruje i leczy (szybko "naprawia" popękane i obskubane usta)
+ świetnie nadaje się jako baza nawilżająca pod szminki
+ wydajność
+ cena (kupiłam w aptece za 10 zł - w cenie drogeryjnego produktu)

- smak (okropny w smaku, ale to ma swój plus - nie obgryzałam ust)

Produkt spełnia swoje zadanie. Naprawia usta po zimnie, wietrze, czy skubaniu. Jest matowy, nie lepi się - stanowi świetną bazę pielęgnacyjną pod kolorowy makijaż. Świetny, tani, apteczny produkt! Cała seria Atoderm jest fantastyczna.

Niezastąpiony

Balsam dostałam w prezencie, wraz z kremem do twarzy oraz do rąk i lepszego zestawu na zimę nie mogłam sobie wymarzyć. Na początek podkreślam, że nie mam bardzo suchej i problematycznej skóry ust.

Balsam zamknięty w białym, plastikowym opakowaniu z dziubkiem.

+ bezzapachowy;
+ bezbarwny (daje efekt jak po pomadce Neutrogena);
+ nie powoduje uczucia ciężkości na ustach;
+ bardzo dobrze i trwale nawilża, niezastąpiony na mróz;

- lekko się klei, ale przy pozostałych plusach, wybaczam mu to;)

Wydajność standardowa, w zależności od tego, ile używamy.

Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, produkt jak najbardziej godny polecenia. Kolejny świetny produkt Biodermy.

znakomity

Najlepsza pomadka jaką miałam. Szalenie wydajna (używam około pół roku, jeszcze się nie kończy), znakomicie nawilża i utrzymuje usta w dobrym stanie. Nie zostawia białych śladów. Testowana w każdej pogodzie oprócz mrozów, które za moment się pojawią - jestem ciekawa.

Klejący balsam

Balsam do ust ma niewygodny sztyft, jest okropny w ssmaku i zapachu i jest klejący. Zużyłam prawie całe opakowanie w ok. pół roku (okres zimowy) i nie widziałam efektów (wieczorem nakładałam na usta innym krem). Teraz żałuję, że go wtedy używałam bo działał chyba na zasadzie im dłużej go używasz tym bardziej musisz nim lub czymś innym nawilżać. Jestem zdziwiona produktem tej firmy, bo reszta dobrze mi się kojarzy.

Używam tego produktu od: przygoda z balsamem rok temu

Poniżej przeciętnej

Rozczarowanie:( Balsam nawilża usta ale niestety tylko doraźnie, tuż po aplikacji. Po godzinie nawilżenie znika, o regeneracji nie ma mowy. Balsam nie pomaga na wysuszone, spierzchnięte usta.

Cena wysoka, wydajność bardzo dobra. Podoba mi się to, że balsam jest bezzapachowy, nie podrażnia, nie uczula

Używam tego produktu od: 1 m-ca

dobry

Przede wszystkim, jest go dużo jak na balsam do ust. 15 ml nieźle. Dobrze nawilża, jest bardzo wydajny, uzywałam go pół roku. Zimą niestety do ust się nie nadaje. Ładnie wyglada na ustach, bo się nie świeci bardzo ale usta wygladają zdrowo i są odzywione. Polecam na okres letnio-jesienny.

Używam tego produktu od: poł roku