Olejek do opalania w spray-u

Olejek do opalania w spray-u

Wodoodporny olejek do opalania z filtrami UVA i UVB zawiera beta-karoten pozyskany z amazońskiej palmy Buriti. Chroni przed oparzeniami i stanami zapalnymi. Nadaje opaleniźnie ładny, złocisty kolor. Chroni skórę przed wysuszeniem, odpowiednio ją natłuszcza, wygładza, uelastycznia. Jest dostępny z faktorem SPF 3. Polecany osobom o ciemnej karnacji lub mocnej, utrwalonej opaleniźnie.

Cena: 12,9zł / 165ml

Dobry

Olejek wygodny w zastosowaniu dzięki pompce :) Nie psika ani za dużo, ani za mało, dzięki czemu jest wydajny. Co najważniejsze, kosmetyk ten jak na oliwkę wchłania się szybko :) prawie nie ma tłustej warstwy.
Pomógł mi w zdobyciu pięknej opalenizny :)

Używam tego produktu od:2m-cy

a ja go uwielbiam!

zużyłam dopiero jedno opakowanie ale jastem bardzo zadowolona. nie klei sie tak jak większość olejków, ładnie pachnie, nadaje fajny kolorek... dużo by tu jeszcze wymieniać. neistety już mi sie skończył i bez dwóch zdań pobiegnę po nowy. naprawde polecam

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1 i będzie więcej
Recenzja: ...

fajny

Byłam z niego naprawde zadowolona, opalam się bardzo szybko, a po tym olejku wystarczyła chwilka i byłam jeszcze bardziej brązowa, poza tym nawet fajny zapach, nie wysusza skóry, super sie nakłada i rozprowadza na skórze, nie przepadam za olejkami bo nienawidze sie kleić, a ten olejek nawet bardzo sie nie lepi. Bardzo dobry i do tego tani. Poza tym wydajny, jedno opakowanie starczyło mi na dwa sezony intensywnego i częstego opala

depilacja zalety

wspaniały!

Polecam osobom o już utrwalonej opaleniźnie. Bardzo go lubię. Przede wszystkim chroni przed oparzeniami, nie podrażnia, ma bardzo przyjemny zapach. Dzieki niemu opalanizna ma sliczny zloty odcien (to pewnie dzieki beta karoten). Buteleczka jest poreczna. Duzy plus za to ,ze jest atomizer. Olejek nie wysusza skóry. Zdecydowanie polecam.

spoko

olejek jak olejek , nie ma zadnych specjalnych wlasciwosci ale jest dobry, przynajmniej nie mi po nim nie wyskakuje bo na olejki nievei i johnsona jestem uczulona( choc w zyciu na nic nie bylam)

dobry

mam bardzo miłe wpomnienia związane z nim...morze plaża ach! :) używałam go całe lato bo:- jest w sprayu a ja uwielbiam spray,- szybko sie opalałam po nim (z tym że ja mam ciemną karnację i być może dla jaśniejszych byłby zbyt małą ochroną przed słońcem,on tak jakby przyciąga słońce :)),- uzyskałam bardzo ładny kolorek opalenizny,- dzięki niemu moja skóra nie wysuszyła sie tak bardzo słońcem jak zwykle (pewnie dlatego że to olejek),jedynym małym minusem było to że byłam tłuściutka i święcąca i lepiąca ;) ale i tak bardzo sobie chwalę ten olejek bo po raz pierwszy po lecie moja skóra mimo mocnej opalenizny nie była przesuszona tak jak wtedy kiedy używałam kremów z filtramiaha jeszcze jedno - stosowałam go tylko na ciało bo mam tłustą cerę więc do buzi odpada :)

Nawet nawet

Kupiłam, bo był w promocji i chyba tylko dlatego, poza tym chciałam olejek w sprayu. Olejek jak olejek, nic specjalnego. Duży plus za butelkę, bo jest wyprofilowana i dobrze trzyma się ją w ręce, atomizer nie zepsuł się, to drugi plus. Wydajny jest średnio, ale to pewnie dlatego, że cały czas się psikałam ;-). Nie powalił mnie na kolana, ale jest to przyzwoity produkt więc trzy gwiazdki