Dryer & Straightener HP8298 (Suszarka i prostownica)

Dryer & Straightener HP8298 (Suszarka i prostownica)

Pojemność 1 szt

Ten zestaw SalonSet z suszarką i prostownicą zapewniającą profesjonalną temperaturę stylizacji to specjalnie zaprojektowany zestaw upominkowy z podobnymi motywami wykończeniowymi na obu produktach.
Suszarka: profesjonalna moc 2100 W pozwala uzyskać wspaniałą objętość włosów. Wąski koncentrator zapewnia intensywny nadmuch powietrza. Sześć regulowanych ustawień szybkości i temperatury. Wymaganą prędkość i temperaturę można dostosować w celu ułożenia idealnej fryzury. Sześć różnych ustawień zapewnia pełną kontrolę i pozwala precyzyjnie wykonać idealną fryzurę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Prostownica: płytki ceramiczne zapewniają gładkie i lśniące włosy. Temperatura działania 210°C pozwala uzyskać wspaniałe, proste włosy, jak po wyjściu z salonu.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Gorąco polecam :)

Dostałam ten zestaw od chłopaka pod choinkę. Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne ze względu na fajny kształt i motyw kwiatowy. Jeśli chodzi o suszarkę to nie mam żadnych zarzutów, jest świetna ma wiele funkcji i naprawdę dodaje włosom objętość!:) Prostownica tez jest w porządku nie niszczy włosów, idealnie jest prostuje, są gładkie i lśniące ponadto szybko się nagrzewa, jedyna wada to brak możliwości ustawienie temperatury...:( To jest już moje 3 prostownica i moja najlepsza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[515773].usefull || 0 }}% pomocna.

bez rewelacji

muszę się przyznać, że skusiła mnie cena, zapłaciłam jakieś 160 zł za zestaw.
suszarka jest ok, wystarczająco dobrze dmucha no i posiada funkcję jonizacji powietrza.
suszarka jest znacznie lepsza od prostownicy!
prostownica nie posiada regulacji temperatury, a przy delikatnych i cienkich włosach jak moje tak wysoka temperatura nie jest potrzebna.
zdecydowanie nie polecam dla dziewczyn z kręconymi włosami, na pewno nie da sobie rady!
dużym minusem prostownicy jest to, że cała plastikowa obudowa bardzo mocno się nagrzewa i jak używasz jej dłużej to najzwyczajniej w świecie parzy Ci dłonie- MEGA MINUS!
PLUS- i suszarka i prostownica jest bardzo miła dla oka z powodu tych kwiatowych zdobień i ładnego różu

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[493278].usefull || 0 }}% pomocna.