Lily Lolo, Translucent Silk Powder (Transparentny sypki puder mineralny)

Lily Lolo, Translucent Silk Powder (Transparentny sypki puder mineralny)

Translucent Silk to ten sam delikatny, świecący, jedwabisty puder co oryginalny Flawless Silk, jednakże całkowicie półprzeźroczysty.
Jedwabisty puder jest wolny od ostrych chemikaliów, nanocząsteczek, parabenów, chlorku bizmutu, talku, sztucznych barwinków, jest bezzapachowy i bez konserwantów.
Lekki i perfekcyjnie rozdrobniony pozwala makijażowi utrzymać się przez długi czas.
Zapewnia delikatną ostrość makijażu, idealne wykończenie oraz redukcję drobnych zmarszczek i skaz. Przy jego pomocy cera staje się jednolita i lśniąca.
100% naturalny. Może być używany przez wegetarian i wegan.

bez parabenów
Krycie
lekkie
mineralny, sypki
matujące

Gdyby był bardziej trwały - byłby KWC!

Jeszcze nigdy nie miała pudru, który dawałby tak wspaniały efekt. Skóra po jego użyciu jest satynowa, odświeżona i pięknie odbija światło. Zwykle pudry sprawiają, że twarz wygląda na starszą, bardziej zmęczona, ale nie ten! Niestety ma kiepską trwałość. Szkoda..

Bardzo się lubimy

Bardzo lubię ten produkt choć rzadko stosuję go na całą twarz, zwykle tylko pod oczy, celem zakrycia dość mocno widocznych sińców. Puder tak jakby odbija światło, ma w swoim składzie mieniące się drobinki, które sprawiają, że niedoskonałości stają się mniej widoczne.

ZALETY:
- wydajny,
- dobrze kryje,
- trwały.

WADY:
- cena

czad

Na poczatku stosowania w ogole nei zauwazylam efektu. Ale wystarczylo ze odstawlam go na kilka dni i wtedy zobaczylam roznice.
Do makijazu stosuje tylko korektor mineralny, ale nakladam go na całą twarz. Bez pudru korektor trzyma ok pół dnia, z pudrem prawie calutki dzień. Poza tym przy dobrym nałożeniu świetnie scala cały makijaz wyrownujac nierownomiernie wczesniej nalozyny podklad lub korektor. Polecam.

powieka

SUPER FAJNY

Puder jest cudowny. Wydajny - wystarczy odrobiną, by wygładzić twarz, delikatnie rozświetlić. Robi wszystko to, czego oczekuję od pudru wykończeniowego i to, czego się absolutnie nie spodziewałam.
+ wygładza, zmniejsza widoczność porów i zmarszczek
+ dodaje blasku bez tandetnych drobinek
+ ma cudowny naturalny skład
+ sprawia,że makijaż dłużej się trzyma
+ jest wydajny, wystarczy odrobina na całą twarz

lubię ale magii nie widzę

Bardzo go lubię, ale bez takiego entuzjazmu jaki wyczuwam u innych recenzentek.

Skład - na plus!
Nie bieli twarzy, jest własciwie niewidoczny, trochę matuje, delikatnie rozświetla. Nieco przedłuża trwałość makijażu. Ma same zalety, może trwalość na mały minus.
Nie powalił mnie jednak na kolana, nie widzę magii na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

warty zakupu

puderek jest koloru perłowo-białego na twarzy nie bieli. Natomiast nadaje zdrowy połysk na naszej zmęczonej ,zszarzałej twarzy .Puder równie dobrze współgra z podkładem (używam EL DW) piękne wykończenie makijażu -nie chciałam wierzyć w to , że zmiękcza rysy twarzy ale to jednak prawda .Zmarszczki mimiczne jakby optycznie się rozmazują..:) a twarz nabiera młodzieńczego i zdrowego blasku bez efektu drobin .Miałam kiedyś sławetne meteoryty Guerlain i zdecydowanie nie dorastają do stóp temu puderkowi.
Polecam cena ok 100zl ale wydaje mi się , że starczy na długo:)

Używam tego produktu od: od 3 tygodni

Odmładzacz w proszku ☺.

Jestem pod mocnym wrażeniem tego kosmetyku. Puder rewelacyjnie odmładza i optycznie wygładza buźkę. Mam dość tłustą twarz i bałam się, że puder da mi więcej szkody niż pożytku. A tu szok 😮. Zakochałam się w tym efekcie tafli na twarzy, dzięki niemu moja twarz nabiera świeżości i subtelności. Napewno gdy mi się skończy kupię kolejne opakowanie mimo iż cena nie należy do najniższych.

Używam tego produktu od: od miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie, ale nie ostatnie

Cudowności

Kocham nad życie! Dzięki temu pudrowi moja zmęczona, szara cera nabiera młodzieńczego blasku. Przez wiele lat katowałam moją cerę ciężkimi, kryjącymi podkładami i mocno matującymi pudrami. Teraz odkryłam, że wystarczy nałożyć krem BB eveline i przypudrować się tymże puderkiem, a na to odrobina różu, by wyglądać pięknie mimo niedoskonałości. Odkąd go używam, otrzymuję wiele komplementów odnośnie wyglądu :)

Zalety:
+lekki
+drobno zmielony
+nie zmienia koloru podkładu
+nie bieli twarzy
+nie zapycha
+naturalna formuła
+rozświetla buzię, nie ma drobinek
+bardzo wydajny (używam od października i dopiero zobaczyłam dno pojemniczka)

Wady:
- dość wysoka cena (jednak to nie minus, jeśli spojrzeć na wydajność)
- przy wysypywaniu przez sitko strasznie pyli

Polecam wszystkim dziewczynom, które chcą wyglądać naturalnie pięknie!

Używam tego produktu od: października
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 4,5g

Dobry, ale używanie go zależy od aktualnego stanu cery

Kupiłam próbkę tego pudru i muszę przyznać, że jestem całkiem zadowolona. Wprawdzie nie jest to mój hit, ale uważam, że jest wart zakupu. Po nałożeniu na twarz nie zostawia matu, ponieważ to nie jest puder, który matuje (Lily Lolo ma w swojej ofercie matujący też), ale zostawia na twarzy mgiełkę satynową, że cera wygląda jakby była bardzo dobrze nawilżona, widzimy blask i to jest fajne. Jednak - jeśli ktoś ma bardzo tłustą skórę to może nie być zadowolony z efektu tego blasku (choć to nie jest właśnie takie chamskie świecenie się, tylko "promienność"). Zauważyłam też, że puder ten działa różnie z różnymi podkładami, najlepiej jednak chyba działa na podkładach Lily Lolo. Trudniej się go użytkuje, jeśli mamy jakieś niedoskonałości na twarzy, bo efekt blasku zawsze będzie potęgował widoczność zaczerwienień i krostek, także najlepiej wtedy użyć dobrze kryjący podkład albo zatuszować co trzeba korektorem.
Nie zmienia koloru podkładu, nie ściera się, nie ma zapachu, nie podkreśla suchych skórek. Bardzo dobry jest to produkt. Jednak nie wiem, czy kupiłabym ponownie, ponieważ mam inne pudry, a poza tym napaliłam się już na meteorki Guerlain... ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno (mały słoiczek) 0,75g

naprawdę godny polecenia

Puder ten jest moim hitem gdyż sprawdza się na mojej dość wybrednej cery. po pierwsze matuje i to na długo , nie jest to taki tępy mat. Nie zatyka, nie podrażnia. Świetnie współgra z podkładem . Nie ściera się. Godny polecenia. Wydajny , wystarczy naprawdę trochę by pokryć całą twarz .

Cudenko!:)

Wreszcie znalazlam swoj wymarzony puder sypki:)
Przetestowalam probke i zakochalam sie i zamowilam pelnoeymiarowe opakowanie.

-jest naturalny !!!:) zadnych parabenow ,konserwantow i innych "cudownych" ulepszaczy-przez co nie powoduje u mnie zapychania porow i wreszcie czuje,ze moja cera oddycha:)

- puder jest bardzo drobno zmielony przez co po nalozeniu na twarz jest niemalze niewidoczny-nie daje niepozadanego efektu " pudrowosci "

-nie podkresla suchych skorek

-odbija swiatlo przez co cera wyglada po prostu zdrowo i swiezo.jest pelna blasku,nie jest to w zadnym wypadku sztucznie wygladajacy brokat( nie jest to puder matujacy ale milosniczki matu znajda i taki w ofercie LilyLolo)

-jest naprawde transparentny ,nie pozostawia zadnej bialej powloki na twarzy oraz nie zmienia koloru podkladu

-jest bezzapachowy ( dla mnie to ogromny plus )

-nie pyli sie nadmiernie podczas aplikacji co jest czeste przy wiekszosci pudrow sypkich

- opakowanie jest solidne ( choc wizualnie mi sie nie podoba,wole " bizuteryjne" opakowania ,ale to kwestia gustu i nie ma to wplywu na ocene produktu ) ,a dziurki sa odpowieniej wielkosci i puder mozna zabrac do kosmetyczki nie obawiajac sie ,ze sie wysypie.

-puder jest trwaly na mojej twarzy

Jedynym minusem dla niektorych moze byc cena-dosc wysoka przy malej ilosci pudru porownyjac do np zwyklych drogeryjnych pudrow,ale produkt jest wydajny -niewielka ilosc daje swietny efekt:)

Polecam goraco!

Silky Silk

Ładnie wygładza skórę, wygląda na bardziej subtelną, gładką i odmłodzoną. Nie należy przesadzać z ilością, zasada Less is More w tym wypadku wyjątkowo się sprawdza. Nadaje skórze lekką perłową poświatę - taką jedwabistą i bardzo delikatną. Na tłustą skórę polecam jednak najpierw nałożyć matujący LL, w przeciwnym razie może delikatnie optycznie uwidocznić błyszczenie. Jedynym minusem jest fakt, że po kilku godzinach muszę nałożyć kolejną warstwę, bo znika z twarzy. Ma ciekawą konsystencję - biały proszek, który przypomina zmieloną kredę z perłowym poblaskiem widocznym dopiero po nałożeniu na skórę.
Zamówiłam wersję próbną w słoiczku ze strony LL, a mimo to próbka jest wielkości wystarczalnej na jakiś miesiąc. Nie wiem po co ktoś podaje tu non stop polskiego dystrybutora, skoro na bryt. stronie jest tańsza opcja razem z przesyłką.

Używam tego produktu od: od. 06.2011
Ilość zużytych opakowań: próbka - w trakcie