Apis, Herbal Line, Ziołowy płyn pomarańczowy do kąpieli i mycia ciała pod prysznic

Pojemność 1 000 ml

Kąpiel o łagodnej formule i unikalnym połączeniu substancji myjących i odżywczych, nawilżającego kolagenu morskiego oraz zapewniającego elastyczność naczyń krwionośnych skrzypu i uspokajającej melisy. Świeży zapach owoców pomarańczy zapewnia kąpiel wyciszającą i relaks. PH przyjazne dla skóry.

Cena: ok. 9zł / 1000ml
/m/

dla wrażliwców

Dobry i tani płyn do kąpieli. Ma postać żelu, jest dość wydajny i tani. Bardzo ciężko go kupić, ja zamawiałam w ***, ale teraz jest chyba niedostępny. Można też kupić w sklepie internetowym producenta.

Płyn jest bardzo delikatny, nie wysusza, nie podrażnia. Pachnie dość ładnie, już się do zapachu przyzwyczaiłam. Dobrze się pieni. Płyn jest nieagresywny dla skóry, jak ktoś ma wrażliwą myślę, że polubi ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze