Aquafresh Ice Whitening

Aquafresh Ice Whitening

Codzienne wybielanie oraz intensywna świeżość w jednym.
Pasta do zębów zawiera Triclene - zaawansowaną formułę o potrójnym działaniu, która, jak udowodniły badania kliniczne, pomaga przywrócić i utrzymać naturalną biel zębów. Dodatkowo intensywna świeżość pasty, pozostawia w całej jamie ustnej uczucie mroznej świeżości i czystości.
Unikalna formuła Aquafresh Ice Whitening:
- łagodnie usuwa z zębów przebarwienia wywołane codziennym trybem życia, tj.piciem kawy, herbaty lub czerwonego wina,
- zapobiega gromadzeniu się osadu mogącego tworzyć nowe przebarwienia - pomaga wybielić zęby i utrzymać ich biały kolor,
- intensywna świeżość pasty pozostawia w całej jamie ustnej uczucie mroźnej świeżości i czystości.

Cena: ok.8 zł

spełnił oczekiwania

Jestem bardzo zadowolona z tej pasty. Rzeczywiście wybiela zęby i ma miły, miętowy smak. A to, że zapach nie utrzymuje sie długo... cóż, od czego sa gumy i tic-taki :)

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu, dwa razy dziennie

skuteczna.

Uwielbiam pasty wybielające zęby o intensywnie miętowym smaku. Ta właśnie taka jest.

Mocna mięta potęguje uczucie świeżości i czystości. Zęby faktycznie po 2 tygodniach stają się bielsze, nie zauważyłam żółknięcia po zmianie pasty.

Wyżera!

Mam od 2 dni i chyba wyladuje w koszu. Ponieważ ona nie wybiela, tylko wyżera!
Dziąsła mi krwawia, są podrażnione, język i wargi mnie pieka...
Co oni dali do tej pasty? bleee
Jedynie przyjemny oddech jest po niej ,ale to nie wystarcza.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

depilacja ciąża

rozpuszcza

Raczej niedobrze zapamiętałąm tę pastę. Nie zdążyłam nawet stwierdzić, czy wybiela zęby, bo zauważyłam, że nabłonek warg i śluzówka jamy ustnej wyciagają mi się w długie nitki. Na początku nie wiedziałam co to jest i przeraziłam się, że zapadłam na jakąś dziwną i groźną chorobę. dopiero po chwili namysłu zrozumiałam, że ta pasta rozpuszcza mi co nie trzeba i tym czymś wcale nie są osady nazębne. Wyrzuciłam ją do kosza i odtąd problem się skończył. Po żadnym kosmetyku do zębów nie miałam takiej gwałtownej reakcji. Przypuszczam, że nie każdy z nas tak ucierpi ale ja już tego killera nie kupię.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

ja uwielbiam

u mnie mrozna swiezosc byla palilo jak diabli a to bardzo lubie, mam wrazenie ze zeby sa bardzo czyste. Co do wybielania to owszem, owszem, zwlaszcza u mojego to bylo widac, troche mu sie wybielily a ma naprawde koszmarne na dodatek pije nalogowo kawe jak ja zreszta i pali papierosy, ktore to zabarwiaja mu je prawie na ciemna zolc, albo to juz lekki braz hihihi, ale po tej pascie zrobily sie biale moze nie sniezno biale jak moje ale to juz byla biel i co najdziwniejsze to u mnie w Niemczech to ona nosi calkiem inna nazwe Odol med 3...

Ale reklamowana

Pasta jak pasta, tyle że ma ładną reklamę, nie wybiela spektakularnie, trze zęby niemiłosiernie, a ten smak, oczywiście, ice, to znaczy, że dowalą mięte, mentol w ilościach przekraczających normę, więc pali w język, policzki, skraca mycie zębow do kilku sekund, bo trudno wytrzymać te tortury. Nie dla wrazliwych zebów. ...

Wybiela

Druga opok Elmexu pasta, ktora nie podraznia moich zabkow.I rzeczywiscie wybiela.Ma przyjemny, mietowy smak:)

gdzie ten mrozny chłód ??

Absolutnie przeciętna pasta do zębów. Podoba mi się jej konsystencja, bo nie lubię jak mi się pasta ślizga po szczoteczce i zębach. Pieni się w normie, wydajna, ale jestem bardzo rozczarowana efektem jej odświeżenia. Owszem posmak mięty jest w ustach, niestety moim zdaniem nie na długo. I skoro napisano,że mrozna świeżość ust będzie po jej użyciu to się spodziewałam spektakularnego efektu, coś w rodzaju użycia bardzo mocnej gumy do żucia, a tu delikatna świeżość i nawet nie paliło mnie ani w usta ani w język ani w policzki wewnątrz i pod tym względem jestem rozczarowana. Skoro tak miało być a nie jest to obietnice się nie spełniły, przynajmniej u mnie. Jeśli chodzi o efekt wybielający to nie zauważyłam, aczkolwiek nie mam jakichś większych z tym problemów, więc może dlatego. Ogólne wrażenie bardzo średnie.