Express Nail Hardener [Durcisseur Cure Express] (Ekspresowa odżywka do słabych i zniszczonych paznokci)

Cena już od 54,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ekspresowa odżywka do bardzo słabych lub zniszczonych paznokci.
Ekspresowa odżywka Durcisseur Cure Express firmy Peddy Sage - błyskawicznie, w widoczny sposób regeneruje i odżywia zniszczoną płytkę paznokcia.
Sprawia, że osłabione i zniszczone paznokcie stają się mocne i twarde, końcówki nie rozdwajają się i nie łamią.

Skład jest w trakcie moderacji.

• butyl acetate, ethyl acetate, nitrocellulose, acetyl tributyl cirate, tosylamide/ formaldrhyde resin, methyl acetate, acrylates copolymer, isopropyl alcohol,aqua, sucrose acetate isobutyrate, formaldehyde, benzophenone-1, CI 77891

Perfekcyjna w każdym calu

Jakie szczęście mnie spotkało, że została mi polecona ta odżywka :)

Zawsze miałam problem z łamliwymi paznokciami, pofalowaną krótką płytką, rozwarstwianiem i generalnie moje paznokcie nie były w zbyt dobrej kondycji. Miałam taki okres jako nastolatka, że obgryzałam paznokcie więc to pozostawiło niestety duży uszczerbek na ich kondycji. Ta odżywka tak niesamowicie utwardza paznokcie, że to aż nie do uwierzenia! Osoby z bardzo cienką płytką poczują różnice po pierwszym użyciu. Dzięki niej mam paznokcie o jakich tylko mogłam marzyć, sama kontroluję ich długość, są mocne i wreszcie wyglądają zdrowo! Oczywiście zdarza się, że któryś czasem się złamie, ale ja też nie używam jej bardzo regularnie, obecnie w zasadzie tylko pod zwykły lakier jako bazę i to w zupełności wystarczy. Uważajcie tylko po wycinaniu skórek, bo jeśli zdarzą się jakieś małe ranki przy skórkach to będzie piec podczas nakładania. Cena owszem jest wysoka, ale jak za taką jakość i skuteczność to nie żałuję ani grosza i z pewnością będę ją polecać, bo jest dość mało popularna i dostępna chyba tylko w sieci. U mojej przyjaciółki są takie same efekty, a stosują ją od niedawna z mojego polecenia :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190648].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza!

Najlepsza odżywka do paznokci, jaką kiedykolwiek miałam. Właściwie to jedyna, która naprawdę zadziałała :) Używam jej od około roku, czasami wg zaleceń producenta (nowa warstwa przez 2 dni, potem zmycie i zabawa od nowa w kółko), a czasami jako podkład pod kolorowy lakier.

Zalety:
+ szybko schnie
+ wygodny pędzelek
+ już po 2 tygodniach moje paznokcie stały się twardsze, w miarę upływu czasu efekt ten pogłębiał się
+ paznokcie zaczęły rosnąć szybciej, jeszcze nigdy wcześniej nie udało mi się zapuścić takich długich ;)
+ paznokcie przestały się rozdwajać
+ nawet kiedy nie używałam odżywki przez kilka tygodni, paznokcie dalej były mocne

Wady:
- trochę zbyt wysoka cena
- gęstnieje pod koniec buteleczki (ale mimo to da się ją wydobyć do końca).

Gorąco polecam wszystkim osobom, które nie widzą już ratunku dla swoich paznokci :)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940833].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza!

Całe życie obgryzałam paznokcie, w wieku licealnym miałam fazę na paznokcie żelowe, po liceum kosmetyczka robila mi tipsy akrylowe. Dopiero akryle pomogły mi zapuścić paznokcie, ale po ich całkowitym zdjęciu te paznokcie były tak miękkie, że nie byłam w stanie wsadzić rąk do kieszeni. Kosmetyczka poleciła mi właśnie tą odżywkę i powiem że to dzięki niej nie dość, że zapuściłam konkretnie paznokcie to i przestałam obgryzać! Moje paznokcie w niemal tydzień staly się twarde! A po 2 czy 3 tygodniach były tak twarde, że prędzej palca bym sobie złamała a nie paznokcia :)
Od tamtej pory nie opuszczam tej odżywki ani na krok, zużyłam już kilka opakowań (kurację robię raz na parę miesięcy jak widzę, że stan moich paznokci się pogarsza) i nie zamienię jej na żadną inną!
Polecam, to moje KWC jeśli chodzi o paznokcie :)

Minusy (które jednak nie wpływają na ocenę):
- czasami (nie wiem od czego to zależy) coś mnie tam szczypie
- ciężko wydobyć końcówkę odżywki z buteleczki
- pod koniec gęstnieje

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: obecnie 5 buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876738].usefull || 0 }}% pomocna.

Joanna Przetakiewicz o wypełniaczach

rewelacja :)

Zawsze marzyłam o naturalnych, długich panokciam i dzięki tej odżywce je mam! :)
Plusy produktu:
+ szybko schnie na paznociach
+ bardzo wydajna
+ nie gęstnieje
+ działa! paznokcie są po niej twarde, szybo rosną, nie rozdwajają się ani nie łamią :)
Minusy:
- cena (ale za taką jakość warto)

Nie stosuję tej odżywki tak jak zaleca producent. Maluję nią paznokcie raz na 2 tygonie pod lakier.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[846715].usefull || 0 }}% pomocna.

Super efekt!

Używając odżywki zgodnie z zaleceniem producenta, uzyskałam naprawdę fantastyczny efekt. Paznokcie stały się mocne i przestały się rozdwajać. Pierwszy raz w życiu musiałam spiłować paznokcie, bo były za długie, a nie dlatego, że się złamały czy zadarły
Odżywkę używałam samodzielnie bądź jako bazę pod kolorowy lakier
zdecydowanym minusem jest cena, oraz fakt, że kosmetyk z czasem gęstnieje i gdy zostaje go ok 1/4 to nie jestem w stanie nim pomalować paznokci.
Ogólnie zdecydowanie na plus

Ilość zużytych opakowań: 2 prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[842193].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia do do tej odżywki, bo nie ukrywam, że liczyłam na "cuda", a tych niestety nie ma.. Na początku skrupulatnie stosowałam się do zaleceń producenta dotyczących używania tej odżywki, jednak większych efektów nie widziałam, momentami miałam wręcz wrażenie, że paznokcie są bardziej łamliwe, niż przed zastosowaniem, więc postanowiłam zrobić sobie przerwę. Teraz postanowiłam dać odżywce drugą szansę, ale stosuję ją trochę inaczej ( nakładam 1 warstwę na 2 dni, w trzecim dniu drugą, na 4 zmywam) i wydaje mi się, że efekt jest trochę lepszy, ale biorąc pod uwagę jej cenę, liczyłam na coś lepszego. Jeszcze nie wiem, czy do niej wrócę.

Ilość zużytych opakowań: Prawie 1 całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[732309].usefull || 0 }}% pomocna.

PEGGY SAGE express nail harder.

Peggy sage jest jednym z lepszych produktów na poprawę zniszczonych i osłabionych paznokci odrazu po L\\\\\\\'biotica biovax (serum do paznokci).
Wszędzie szukałam pomocy,nawet kosmetyczka załamywała ręcę,ale natrafiłam na allegro przy zakładce pięlgnacja rąk i paznokci przejrzałam stos najróżniejszych odżywek,aż w końcu wpadłam na firmę Paggy Sage. Cena może ciut za wysoka,ale mimo wszystko nie żałuję ani grosza,jeżeli producent zapewnia o tym,że zadba o moją niezdrową płytkę - zaufałam i nie zawiodłam się.
Z czystym sumieniem polecam. :)
/ niższą cenę napewno znajdzie na allegro.pl

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[731539].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH :)

Moje paznokcie w kontakcie z lakierami i zmywaczami (jakimikolwiek) stają się kruche i zaczynają się rozdwajać. Dlatego szukałam specyfiku, który mogłabym stosować jako odżywkę lub bazę pod lakiery.
Wybrałam się do sklepu, w którym Pani bardzo gorąco proponowała mi ten specyfik..hm..cena nie była zachęcająca, ale kobitka dawała sobie łapkę uciąć, że działa on cuda i mi pomoże :) Tak kupiłam odżywkę ekspresową z Peggy Sage :)
Na początku stosowałam się grzecznie do instrukcji znajdującej się na opakowaniu. Malowałam, dwa dni nosiłam, trzeciego dnia zmywanie i to samo od początku.. tak przez dwa tygodnie. Niestety moje obawy potwierdziły się, iż zbyt częste stosowanie zmywacza (używałam różnych, lepszych, gorszych) zawsze kończy sie u mnie tak samo.. Paznokcie zawsze są jeszcze bardziej zniszczone, a skórki w okropnym stanie.
Po 2 tyg. zaczęłam stosować odżywkę jako lakier (sam lub pod lakiery) i zostawiałam go na paznokciach przynajmniej na 4/5 dni (tak, by ewentualnie zmywacza używać jedynie raz na tydzień). I tutaj efekty były już zupełnie inne:) Paznokcie bardzo szybko się odbudowały, szybciej rosną, są zdrowe, nie rozdwajają się i nie łamią.
I tak odżywka stała sie moją ulubioną :)
Niestety w moim przypadku instrukcja dotycząca zmywania odżywki co 3 dni była dla moich paznokci zabójcza..bo zabójcze są dla nich wszystkie zmywacze. Jednak zmieniając lekko zasady stosowania jest świetna i idealna:)
Muszę niestety odjąc pół gwiazdki w mojej ocenie gdyż odżywka pod sam koniec gęstnieje i nie jestem w stanie jej wykorzystać do końca. Dodatkowo cena..niby odżywka warta swojej ceny, jednak muszę na nią troszkę poodkładać. Dodatkowo trzeba bardzo uważąć na skórki, gdyż w kontakcie z odżywką bardzo je niszczy i wysusza..
Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno 11 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[698268].usefull || 0 }}% pomocna.

coś na prawdę skutecznego :)

Po pierwszym zdjęciu tipsów (po noszeniu kilku miesięcy) polecono mi odżywkę Yoko Bombę Witaminową ale dla mnie to był totalny niewypał i nie umywa się do Peggy. Smarowałam, smarowałam i smarowałam i nie widziałam żadnej poprawy a Peggy zaczęłam używać po drugim zdjęciu tipsów po pół roku noszenia. Moje paznokcie były koszmarne! :O Można powiedzieć że prawie w ogóle ich nie miałam... Były bardzo miekkie jak ta błona paznokciowa czy jak to się tam nazywa ;) Już po pierwszej turze używania zauważalna była różnica. Zadowalający efekt moje paznokcie uzyskały zaledwie po 2tyg. Fajnie się odnowiły i utwardziły. Co mogę więcej napisać, u mnie zdała test na 5. Do tej pory jeszcze używam jej od czasu do czasu aby wzmocnić paznokcie. Cena... hmmm nie jest zbyt zachęcająca ale produkt jest wart tej ceny bo na prawdę działa! Nie testowałam więcej odżywek tego typu, więc nie wiem czy któraś np tańsza może równać się z Peggy, na pewno nie jest nią Yoko! Ta działa na mnie idealnie i nie będę już szukać innej. Godny polecenia też jest olejek do łamliwych paznokci Peggy, ładnie uelastycznia paznokcie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[695838].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Miałam to szczęście, że na odżywkę ekspresową trafiłam w pracy. Z racji zawodu i zamiłowania do paznokci żelowych sama również je nosiłam. Kiedy postanowiłam zdjąć żel zaczęłam równolegle stosować odżywkę według zaleceń.
Na początku piekło jak diabli(dlatego odejmuję pół gwiazdki)! Z czasem płytka się wzmacniała i było to coraz mniej odczuwalne. Po ok. dwóch tygodniach miałam mocniejsze i twardsze paznokcie.
Bardzo ważne są przerwy w stosowaniu, ponieważ paznokcie ulegają przesuszeniu.
Odżywka przy pierwszej warstwie schnie dość szybko, niestety druga schnie całą wieczność...

Używam tego produktu od: prawie 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[695690].usefull || 0 }}% pomocna.