Diorlight (podkład)

Diorlight (podkład)

Dla mnie rewelacja! Pięknie rozwietlona skóra, w ogóle niewidoczny na twarzy, skóra dobrze nawilżona. Cena 135 zł nie jest bardzo niska ale mam go już 3 miesiące i jeszcze nie zużyłam połowy. Jest już długo na rynku żałuję że go wcześniej nie odkryłam. Mam bardzo suchą wrażliwą skórę i ten doskonale ją koi. Jest rewelacyjny szkoda tylko że nie ma opakowania z dozownikiem, ale za te wszystkie zalety to mu wybaczam :-)

Cena: 135zł

dosc dobry

jak zwykle jesli chodzi o palete kolorow, pod tym wzgledem nie mam nic do zarzucenia temu podkladowi. wlasciwie to jeden z nielicznych produktow, jesli nie jedyny, ktory spelnia moje oczekiwania w stosunku do odcieni. daja one bowiem naturalny koloryt, a posiadalam dwa odcienie jeden jasny, o ile sobie przypominam 200 i ciemniejszy bodajze 300.
poczatkowo podklad daje naturalny efekt. niestety obecnie nie zdaje egzaminu, przy mojej (ponownie) tlustej cerze. szybko sie wazy. jednak dla posiadaczek suchej lub normalnej cery, mysle ze bedzie on jak najbardziej odpowiedni:-)

Używam tego produktu od: pare lat

dobry

jest dobry,ale czegos mu brakuje,ładnie sie rozprowadza,nie widac jego na twarzy,ma w sobie filtry,wiec mozna uzywac latem,ładnie sie trzyma,ale nie matuje,bsrdzo sie błyszczy twarzy,ja mam cere mieszana i widocznie musze go zmienic

Używam tego produktu od:3mies

czegoś mu brakuje

Używam tego podkładu od około 2 tygodni, w stosunku do ceny jakoś przeciętna. Kupiłam go na allegro, ponieważ został juz wycofany... i to nie była dobra decyzja:(
Podkład kompletnie nie stapia się z cerą, odcina się, chociaż odcień jest dobrze dobrany, wpada w róż, czego nie znoszę.
Po nałożeniu go na filtr schodzi w ciągu 4h:( Mieszam go z odrobiną Double Weara od EL i jest lepiej:)
Plusy to piękne rozświetlenie:) i na tym koniec.
Zmęczę do końca i więcej nie wrócę.
Polecam tylko Paniom, którym zależy na delikatnym efekcie i pięknym rozświetleniu.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Jak makijażem powiększyć usta

był świetny

Szkoda ze juz go wycofali:(( byl naprawde leciutki, srednio kryjacy, uzywalam go w lecie i w zimie.
nadawal sie raczej do cery normalnej, bardzo ladnie ja rozswietlal.
idealnie prezentowal sie w obiektywie:) cera byla idealna
nie zmienial koloru..jedynyjego minus to to, ze dosc szybko schodzil.

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:xx

Kleine prosiontko ;-)

Horrrrrible rurzowosc!!!
Nakladam, przez chwile wygladam jak normalna, zdrowocera przedstawicielka rasy bialej nizinnej zapracowanej, potem nagle ...Aaaaaa, nie mam rozowej cery!!! Trzy odcienie, sumiennie przetestowane przy cerze Istoty bladej, opalonej i bardzo opalonej ujawnily niesmiertelne prosie czajace sie w opakowaniu tego "cudenka". Prosie napyszczne znaczaco odcina sie od reszty Istoty - i bialej, i brazowej. Cokolwiek zrobie z reszta mnie, lico mam rurzowe i wygladajace, jakbym kompletnie nie wiedziala, co ze soba zrobic, zeby nie wygladac wlasnie tak, jak wygladam. Generalnie nie polecam absolutnie, wcale, nigdy w zyciu i w zadnym wypadku, Hofk! ;)
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Pionier :)

Wszystko już chyba o nim napisano. Że rozświetla, ale jest widoczny. Może to stara technologia?... Był chyba jednym z pierwszych "świetlistych" podkładów. ;) Oczywiście nie ma mowy o jakichś ewidentnych brokatach, nawet drobinkach, cera wygląda po prostu promiennie, co jest nie do przecenienia zwłaszcza na większe wyjście, albo i po nim, rano ;) Mając ten podkład pierwszy raz na sobie, usłyszałam kilka upragnionych uwag: "a co ty tak jakoś świeżo dzisiaj wyglądasz?" :) :lol:

Ale... podkład ma poważną wadę, właśnie w postaci tej oczywistej widoczności. Nie stapia się ze skórą, ale ślizga po jej powierzchni, nawet bardzo staranna aplikacja zostawia smugi jak od pędzla (widoczne wprawdzie jedynie przy bardzo bliskiej inspekcji, ale jednak). Bardzo też trzeba uważać, żeby podkład nie powłaził w pory.. :( Wymaga przypudrowania, w przeciwnym razie po kilku godzinach jest wręcz ostentacyjny. Oczywiście wieczorem, przy elektrycznym świetle to wszystko traci na znaczeniu, ale za dnia jest kłopotliwe.
Kryje zaskakująco dobrze, przy tej płynnej konsystencji.

Kolory są świetne, ja z entuzjazmem odkryłam dla siebie najjaśniejszy "Ivory 100" - niewiele firm ma w ofercie tak jasne odcienie.
Kolejną zaletą jest brak wysuszania skóry, a nawet utzrymanie poziomu wilgotności, jeśli nie nawilżenie (no, nie przesadzajmy ;) ).

Pewnie go więcej nie kupię, bo jest już wycofany, tylko na Allegro kwitną niedobitki po atrakcyjnych cenach. Z resztą - jak by na to nie spojrzeć - nie jest on ideałem ;)

lubi się pokazać ;-)

Dior ma nawet przyzwoity, jasny kolor w ofercie. Podklad sie dobrze naklada, nie waży sie przez cały dzień,na mojej skórze daje półmatowe wykończenie i jest przyzwoicie trwały. Tyle zalet.

Wada jest taka, że po nalozeniu staje sie widoczny. Po prostu widać że ma sie podklad na twarzy a nie ladniejszą skorę. I to nawet takie antymakijażowe zwierzę jakim jest facet jest w stanie to zauważyć ;)

Używam tego kosmetyku - użyłam kilka razy po czym wrócilam do mojego podkladowego mistrzunia :D

doskonaly dla delikatnych

Diorlight daje efekt, z ktorego będzie zadowolona każda Pani oczekująca:
- lekkiego podkładu
- bez tworzenia maski, półtransparentnego
- bez efektu zupełanego zmatowienia
- doskonałego nakładania
- wygładzania optycznego skóry
- wrażenia świeżości

Dla mnie ten podkład jest doskonały.
Jego nakładanie jest samą przyjemnością, daje efekt naturalnej, młodej i śliczniutkiej skóry - ostatecznie - komplementy nawet od Pań ;-)

Jest to jeden z podkladow tzw.letnich (oil-free), ktore uzywalam i jest naprawde godny polecenia, wprawdzie nawet nie smialabym porownac go z moim faworytem Sisley oil-free, ale jestem bardzo z niego zadowolona. Uzywam dwoch kolorkow: 300 - dla mojej buzki idealny kolorek oraz 400-ciemniejszy kolorek, ktory uzywalam po powrocie z egzotycznych wakacji i bylam mocno opalona.
Plusiki:
- nie tworzy maski na buzce
- bardzo latwo sie rozprowadza, praktycznie z poslizgiem:)
- ladnie tuszuje drobne niedoskonalosci na twarzy
- beztluszczowy
- dosc duza trwalosc, trzyma sie nawet podczas upalu ladne pare godzin
- pieknie rozswietla i ozywia buzke
- nie ciemnieje

Minusiki:
- brak pelnego efektu matu, buzka jednak zaczyna sie swiecic po paru godzinach
- cena troszke za wysoka
- dla pan ktore szukaja mocniejszego efektu krycia- niestety sie nie nadaje

Serdecznie polecam na lato.

szkoda pieniędzy!

Myślałam, że podkład za taką kasę naprawdę będzie dobry, a tu takie rozczarowanie. Po pierwszym uzyciu nie było tak źle, nawet mi się podobał. Jest lekki , dobrze sie go rozprowadza, kolor idealnie stapia sie ze skórą. Nie matuje, ale rownież się nie świeci. Jednak zero krycia , Pomimo, że mam ładną cerę, jedynie kilka rozszerzonych naczynek, lubię delikatne krycie, aby ukryć rumień - tu nic, ponadto strasznie brudzi,ale o dziwo dość trwały. Po tygodniu stwierdziłam, że wyląduje w koszu. Przesuszył mi cerę, twarz zaczęła mnie swędzić . Tego się nie spodziewalam, zdecydowanie nigdy nie kupię podkładu diora, bo to już drugi tej firmy, który wylądował w koszu.

Paskuda!!!

Zupełnie nie rozumiem tych zachwytów. Dla mnie to najgorszy podkład jakiego używałam. Przez pierwszą godzinę było jeszcze w miarę (co nie oznacza, że dobrze). Po godzinie ciemniał, a buzia robiła się różowiutka. Na dodatek to, że mam podkład widać było na kilometr, choćbym nie wiem jak minimalne ilości nałożyła. Słowem - dla mnie paskudztwo! Dałam go koleżance - miała te same odczucia...
Używam tego kosmetyku od: kilka razy - i nigdy więcej
ilość zużytych opakowań:

świetny

Żałuje ze go wczesniej nie odkryłam :) Okazuje sie że dla cery tłustej ze skłonnoscia do przesuszenia jest idealny. Wspaniały na lato, nie tworzy maski. Nie jest mocno kryjacy, raczej wyrównuje koloryt cery. Nastepny plus to kolor nr.100 cudowny dla jasnych cer :) Potrzebuje przyprószenia pudrem bo nie ma własciwości matujacych ale co dziwne trzyma sie naprawde długo!!!(brak swiecenia się)nie wymaga poprawek na kilka godzin może dlatego ze cudnie nawilża i uspokaja cerę. I efekt rozswietlenia jest rewelacyjny-cera jest swieża i wypoczeta. Polecam, zasługuje na 4,5*