Nivea, Baby, Aksamitne mleczko nawilżające

Nivea, Baby, Aksamitne mleczko nawilżające

Średnia ocena: 3.64/5

Szybko wchłaniające się mleczko o wyjątkowo lekkiej konsystencji. Idealne do codziennej pielęgnacji i masażu niemowląt. Wygładza, łagodzi i chroni delikatną skórę dziecka przez całą dobę.
Formuła z wyciągiem z aloesu wygładza i chroni skórę dziecka przez 24 godziny na dobę.
Posiada wyjątkowo lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza.
Szybkie wchłanianie gwarantuje natychmiastowe nawilżenie skóry dziecka.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników.
Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów.
Bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach klinicznych i dermatologicznych.
Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz atest PZH.

hipoalergiczna, zapachowa
mleczko
wrażliwa, sucha, podrażniona
kremy i mleczka do ciała
natłuszczające, pielęgnujące, nawilżające, ochronne

Super produkt

Produkt używamy już od dawna i świetnie sprawdza się dla całej rodziny . Przyjemny zapach, aksamitna konsystencja, szybko się wchłania , nie pozostawia uczucia lepkości. Duży plus za dozownik z pompką.

UWIELBIAM

Mleczko nawilżające mój zamiennik wielu balsamów lecz nie wszystkich piękny zapach dziecięcych kosmetyków szybko się wchłania idealnie nawilża i łagodzi skóra jest mieka nie pozostawia tłustego filmu używając mleczka mam stu procentową pewność że nie wystąpią żadne stany atopowe skóry załagodzi również juz obecne wszechstronny kosmetyk dla dzieci i dorosłych dostępny w różnych pojemnościach i różnych cenach wszędzie

Bardzo dobry krem

Krem używały moje dzieci oraz ja. Skóra po nim jest wyjątkowo miękka , dobrze nawilża. Szczególnie, gdy borykamy się zimowym przesuszeniem skóry i gdy ma skłonność do pękania. Nie uczula i ma delikatny zapach. Przy dłuższym stosowaniu efekt dobrze nawilżonej skóry .

Mieszane odczucia po stosowaniu tego mleczka

Wydajny, ładnie pachnie i to tyle! Niestety musiałam zaprzestać stosowania, bo uczuleniu. Za każdym razem, gdy używałam go do dziecka bardzo szczypał MNIE w dłonie, a po kilku godzinach dochodziła do tego wysypka. Na moim dziecku nie robiło to wrażenia, a mnie uczulał. Więc jeżeli takie konsekwencje ma dorosły nie polecała bym stosowania tego na skórę dziecka. Jeżeli chodzi o dziecko ( bo to do nich jest dedykowany produkt) nie nawilża skóry.

przyjemny do niemowlecej skory

Mleczko uzywamy po kapieli synka niemowlaka na całe cialko, jest naprawde rzyjemne,delikatne, ma delikatny zapach a o najważniejsze dobrze i szybko sie wchlania i nie alergizuje synka który jest alergikiem. Skóra jest nawilzona,odzywiona a co najwazniejsze nie jest tlusta, mleczko jest baaardzo wydajne bo ma lekko wodnista konsystencje jest mniej geste niz typowe balsamy czy kremy ale mi to odpowiada .

Delikatne

Mleczka nivea używam ja sama, osoba o wrażliwej skórze. Przyznać muszę, że jestem zadowolona z tego produktu. Nie podrażnia, dobrze i długotrwale nawilża, pozostawiając skórę miękką i pachnącą. Cena na plus.

Doskonały produkt

Skóra dziecka po użyciu Aksamitnego Mleczka Nawilżającego jest odpowiednio zadbana. Idealnie nawilża, pozostawia skórę miękką i pięknie pachnącą. Nie powoduje podrażnień. Jestem spokojna o skórę dziecka, stosując mleczko Nivea. Nie ukrywam, że często stosuję je sama- szczególnie po goleniu, ze względu iż większość kosmetyków powoduje u mnie uczulenie. Mogę śmiało polecić ten kosmetyk ze względu na działanie jak i na jego skład.

Świetne mleczko

Używam go od dawna. Jest bardzo lekkie, delikatne, nie podrażnia i nie uczula alergicznej skóry ciała. Dodatkowo bardzo długotrwale nawilża, koi skórę, nie lepi się, nie jest nieprzyjemnie odczuwalne na skórze, bardzo ładnie pachnie i jest wydajne.

Dłogotrwałe nawilżenie - produkt dla całej rodziny

Aksamitne mleczko nawilżające NIVEA BABY jest z założenia produktem typowo dla dzieci, ale dla mnie jest to genialne rozwiązanie dla całej rodziny. Początkowo stosowałam go wyłącznie przy pielęgnacji córki. W odróżnieniu od wszelkich oliwek nie mazał się, nie brudził, nie kleił się do ubrań i bardzo szybko się wchłaniał, pozostawiając skórę miękką i nawilżoną, bez jakichkolwiek podrażnień.
Natomiast podczas ostatnich wakacji zapomniałam swojego balsamu i korzystałam właśnie z tego. Jak on cudownie szybko się wchłaniał i pozostawiał skórę porządnie nawilżoną, nie rolował się, nie tworzył tłustych plam bądź smug. Nadawał skórze delikatnego blasku, co bardzo mi się w nim podoba. Dodatkowo z uwagi na fakt, że jest tu wyciąg z aloesu działał łagodząco na skórę po opalaniu. Nakładając balsam wieczorem, rano nadal czuć to nawilżenie. Od tamtej pory jest to jeden z moich ulubionych balsamów do ciała.
Jeśli ktoś szuka porządnie nawilżającego balsamu, który błyskawicznie się wchłania, a jednocześnie nie przeszkadza mu dziecięcy zapach balsamu to jak najbardziej polecam, myślę że Wy także nie zawiedziecie się na tym produkcie.

Bardzo dobry balsam dla niemowląt . Ma hipoalergiczną formułę nie pozostawia tłustego filmu , szybko się wchłania i dobrze nawilża . Delikatny i przyjemny zapach . Nie powodował podrażnień . Skóra po użyciu jest mięciutka i gładka

Składowo nie

Niestety ale skład kosmetyków dla dzieci w ogole mnie nie przekonuje. Chociaz zapach maja ładny i dośc dobrze myja to przez sklad kupilam raz w sumie z przymusu i to wszystko. Niby nie wysusza skory itd ale majac do wyboru tanszy kosmetyk z lepszym skladem wybieram niestety co innego

Niezbędnik mamy

Nivea Baby, mleczko jest jednym z potrzebniejszych produktów dla mojego malucha. Skóra córeczki jest mięciutka i ślicznie pachnie. Mleczko nie jest drogie, a sprawdza się za każdym razem.