Nivea Baby, Aksamitne mleczko nawilżające

Nivea Baby, Aksamitne mleczko nawilżające

Szybko wchłaniające się mleczko o wyjątkowo lekkiej konsystencji. Idealne do codziennej pielęgnacji i masażu niemowląt. Wygładza, łagodzi i chroni delikatną skórę dziecka przez całą dobę.
Formuła z wyciągiem z aloesu wygładza i chroni skórę dziecka przez 24 godziny na dobę.
Posiada wyjątkowo lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza.
Szybkie wchłanianie gwarantuje natychmiastowe nawilżenie skóry dziecka.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników.
Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów.
Bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach klinicznych i dermatologicznych.
Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz atest PZH.

Baby

Jedno z lepszych jakie używałam. Konsystencja balsamu sprawia, że starcza on na baaaaaaaaardzo długo. Delikatnie nawilża, szybko się wchłania, nie podrażnia i nie uczula. Delikatny zapach nie drażni swą intensywnością. Skóra dziecka pozostaje miękka i delikatna przez długi czas.

Dobry

Mleczko dobrze nawilża skórę dziecka, która jest miękka oraz pachnąca. Dałam ocenę 4, ponieważ mało się wchłania mleczko. Wolimy kremy lub balsamy do ciała, które są gęstsze i szybciej się wchłaniają, a wiadomo, ze dziecko się kręci.
Nie podrażnia oraz nie uczula skóry.

Bez zachwytu

Słyszałam bardzo dużo rewelacyjnych opinii i tym bardziej się rozczarowałam.
Aksamitne? Wcale nie jest aksamitne. Jest... wodniste.
Zapach jest okropnie sztuczny i ciężki, długo się utrzymuje, niestety to ogromny minus, podrażnia mi nos, nie mówiąc już o delikatnym nosku niemowlęcia.
Wchłania się dość szybko, ale co z tego, skoro efekt nawilżenia jest minimalny.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Jestem za

Fajnie dzialajacy balsam. Nawilza skore, dobrze sie rozprowadza. Cena nie jest wysoka. Plus za pompke ktora ulatwia dozowanie . Piekny niveowski zapach

cud

Moja córeczka ma ciężką skórę, jest mulatką ma atopową skórę a to mleczko sprawdza się rewelacyjnie. Inne mleczka i balsamy nie dawały żadnych rezultatów. Mleczko NIVEA sprawia że skóra jest nawilżona, nie wysusza się, nie łuszczy się. Bardzo przyjemnie pachnie, nie szczypie dziecko.

Ubóstwiam - moja skóra go pokochała

Produkt jak dla mnie ideał, szczerze wybór tego produktu był dla mnie oczywisty bo po prostu lubie i wysoko cenie sobie produkty kosmetyczne typu baby ;p

- wygodne opakowanie z pompką
- wydajny
- ładnie delikatnie pachnie - zapach nie zostaje długo na skórze ale jak dla mnie to na plus
- konsystencja - równomierie się rozprowadza, szybko sie wchłania i nie pozostawia na skórze tłustych smug,
- delikatny skład, bez zbędnych składników, nie podrażnia skóry (wiadomo produkt typu "baby")

Używam go już tak długo, że nie wiem kiedy kupiłam go po raz pierwszy, kupiłam go głównie z myślą o skórze
- skóra jest nawilżona - odkąd go używam nie mam problemu z suchą skórą

Używam tego produktu od: dawna

Cudowne odżywienie i nawilżenie suchej skóry : ))

Mleczko Nivea Baby spełniło wszystkie moje oczekiwania, jest świetnie dla dzieci jak również dla dorosłych, jest delikatne, ma świetny skład który nie powinien podrażnić nawet wrażliwej skóry, cudownie nawiża, odżywia i wygładza skórę nadając jej zdrowy wygląd. Zaskoczyło mnie to ze jak po regularnym stosowaniu przestalam używac mleczka na jakiś czas to skóra dalej była nawilżona, miekka i gładka więc efekt nie jest chwilowy. Moim zdaniem kosmetyk ma same plusy! Jak za tą cene jest świetny :)

+nawilża
+wygładza
+nadaje zdrowy wygląd
+pielęgnuje
+efekt nawilżenia utrzymuje się na długo
+cena
+dostępnośc
+dobry i krótki skład bez zbędnych składników
+szybko się wchłania
+zapach
+wygodna aplikacja poprzez pompkę

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

uwielbiamy go :)

uwielbiamy go razem z moim synkiem: delikatna formuła, przyjemny zapach, wydajny. Swietnie nawilza i szybko sie wchłania. Moja skóra podobnie go pokochała. Mam suchą skórę i dlugo szukałam czegos co naprawde ja nawilzy i znalazłam :) do tego bardzo wygodne opakowanie z pompką - jak dla mnie rewelacja :)

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte drugie

moj hit

uzywam go i ja i moja corka szybko sie wchlania i nie lepi sie, ma delikatny mily zapach i nie podraznia skory nawet po goleniu dodam ze kazdy inny balsam strasznie mi podraznial skore i odrazu wyskakiwaly mi krostki, ma wygodne opakowanie z dozownikiem nie jest moze specjalnie tani ale naprawde warto

Używam tego produktu od: dwuch tygodni
Ilość zużytych opakowań: zuzyłam pol opakowania

polecam!!

Idealnie sprawdził się na skórę suchą, łuszczącą się po opalaniu, wspaniale nawilża, wygładza skórę. Mleczko jest wydajne o delikatnym i przyjemnym zapachu.

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 500 ml

dobre dla dziecka i dla mnie

Kupiłam dla siebie w czasie ciąży i był super, na tyle wydajny, że używałam też w pielenacji mojej córeczki i też się sprawdził. Ładny zapach, wydajny, dobrze się wchłania i dobrze nawilża. Polecam.

Używam tego produktu od: 1.02.2014
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dla całej rodziny

Uzywamy ho wszyscy. Ja jak bylam w ciazy, maz nawet zanim sie poznalismy. I nasze dziecko tez. Jest bardzo wydajny no ale wolno sie wchlania.ale jak dla nas najlepiej nawilza skore każdego.

Używam tego produktu od: dość długo
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam