Nivea, Baby, Aksamitne mleczko nawilżające

Nivea, Baby, Aksamitne mleczko nawilżające

Szybko wchłaniające się mleczko o wyjątkowo lekkiej konsystencji. Idealne do codziennej pielęgnacji i masażu niemowląt. Wygładza, łagodzi i chroni delikatną skórę dziecka przez całą dobę.
Formuła z wyciągiem z aloesu wygładza i chroni skórę dziecka przez 24 godziny na dobę.
Posiada wyjątkowo lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza.
Szybkie wchłanianie gwarantuje natychmiastowe nawilżenie skóry dziecka.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników.
Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów.
Bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach klinicznych i dermatologicznych.
Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz atest PZH.

genialne mleczko nawilzajace

Produkt poznalam od razu gdy moje dziecko przyszlo na swiat. Nie chcialam by skora moje maluszka byla zaniedbana i sucha. Mleczko jesgt juz z nami 5 lat! Codziennie stosowanie go sprawia iaz skora moich dzieci jest nawilzona, mila w dotyku i pieknie pachnaca!

Mleczko dla maluchów

Bardzo przyjemne w użyciu , ma delikatna konsystencje i miły zapach. Nie uczula , nie podrażnia , nie wysusza skóry i jest w dobrej cenie. Łatwo się aplikuje i moja córeczka bardzo lubi gdy go używamy. Skład to na szczęście to nie tablica Mendelejewa bo w tym przypadku my go nie kupiła . U nas się sprawdził wiec mogę go spokojnie polecić .

Ok

Moim zdaniem mleczko jest delikatne i łagodne. Ma dobry zapach, fajnie nawilża i łagodzi skore. Skóra po nim jest miękka i nawilżona. Ma całkiem dobry skład i nie powoduje podrażnień.

Azja Kolorówka

aksamitne nawilżenie

Mleczko jest całkiem ok. Przyjemny zapach, dobrze nawilża oraz łagodzi. Troszeczkę długo sie wchłania co jest troszeczke uciążliwe gdy chcemy maluszka od razu ubrać. Najważniejsze, że ma delikatny zapach oraz łatwo się rozprowadza

NIVEA BABY

Mleczko do ciała naszej małej kruszynki jest boskie ładnie pachnie nie drażniąc w oczka ani nosek. Nie powoduje alergii na skórze . Można je stosować parę razy dziennie, doskonale nawilża skórę dziecka . Aplikacja jest prosta my akurat mamy z pompką. Konsystencja i wydajność ok.

Wysoko parafina w składzie, nie dla dziecka

Kupiłam bo myślałam, że będzie idealne dla delikatnej skóry mojego dziecka. Niestety, nie nawilża, nie wchłania się, u mojego dziecka spowodował wysuszenie i podrażnienie. U nas winna jest parafina w składzie- zapycha i nie pozwala skladnikom przenikać do skóry. Na plus- zapach , konsystencja i opakowanie. Podsumowując- nie polecam, parafina nie powinna znajdować się w kosmetykach dla najmłodszych i najdelikatniejszych.

Baby

Jedno z lepszych jakie używałam. Konsystencja balsamu sprawia, że starcza on na baaaaaaaaardzo długo. Delikatnie nawilża, szybko się wchłania, nie podrażnia i nie uczula. Delikatny zapach nie drażni swą intensywnością. Skóra dziecka pozostaje miękka i delikatna przez długi czas.

Dobry

Mleczko dobrze nawilża skórę dziecka, która jest miękka oraz pachnąca. Dałam ocenę 4, ponieważ mało się wchłania mleczko. Wolimy kremy lub balsamy do ciała, które są gęstsze i szybciej się wchłaniają, a wiadomo, ze dziecko się kręci.
Nie podrażnia oraz nie uczula skóry.

Bez zachwytu

Słyszałam bardzo dużo rewelacyjnych opinii i tym bardziej się rozczarowałam.
Aksamitne? Wcale nie jest aksamitne. Jest... wodniste.
Zapach jest okropnie sztuczny i ciężki, długo się utrzymuje, niestety to ogromny minus, podrażnia mi nos, nie mówiąc już o delikatnym nosku niemowlęcia.
Wchłania się dość szybko, ale co z tego, skoro efekt nawilżenia jest minimalny.

Jestem za

Fajnie dzialajacy balsam. Nawilza skore, dobrze sie rozprowadza. Cena nie jest wysoka. Plus za pompke ktora ulatwia dozowanie . Piekny niveowski zapach

cud

Moja córeczka ma ciężką skórę, jest mulatką ma atopową skórę a to mleczko sprawdza się rewelacyjnie. Inne mleczka i balsamy nie dawały żadnych rezultatów. Mleczko NIVEA sprawia że skóra jest nawilżona, nie wysusza się, nie łuszczy się. Bardzo przyjemnie pachnie, nie szczypie dziecko.

Ubóstwiam - moja skóra go pokochała

Produkt jak dla mnie ideał, szczerze wybór tego produktu był dla mnie oczywisty bo po prostu lubie i wysoko cenie sobie produkty kosmetyczne typu baby ;p

- wygodne opakowanie z pompką
- wydajny
- ładnie delikatnie pachnie - zapach nie zostaje długo na skórze ale jak dla mnie to na plus
- konsystencja - równomierie się rozprowadza, szybko sie wchłania i nie pozostawia na skórze tłustych smug,
- delikatny skład, bez zbędnych składników, nie podrażnia skóry (wiadomo produkt typu "baby")

Używam go już tak długo, że nie wiem kiedy kupiłam go po raz pierwszy, kupiłam go głównie z myślą o skórze
- skóra jest nawilżona - odkąd go używam nie mam problemu z suchą skórą

Używam tego produktu od: dawna