Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Guerlain, L`Or Radiance Concentrate With Pure Gold Make - Up Base (Baza pod makijaż z pigmentami złota)

L’Or – pierwsza baza make - up od Guerlain z pigmentami z 24-karatowego złota. Cząsteczki złota rozjaśniają i ożywiają, wygładzają zmarszczki i przywracają skórze jej młodzieńczy blask.

wygładzające

dziala fantastycznie

Miłość od pierwszego uzycia:)Nie wiem, jak ona to robi,ale naprawde upieksza skore.Mysle,ze nizsze oceny wynikaja z faktu,ze wystawione sa przez mlode osoby,ktore efektu wygladzania nie potrzebuja,a z kolei mocno doceniona jest przez panie kolo 40stki,takie, jak ja:) Cudo! Mam porownanie z wychwalana baza Sinsay i Guerlain jest o niebo lepsza.

Przyjemna

+baza wygląda bardzo luksusowo, miło się po nią sięga,
+dobrze wtapia się w skórę, początkowo używałam jej na całą twarz, ale potem na strefę T zaczęłam używać matującej bazy, a Guerlain tylko na policzki i nad usta, wcześniej też sprawdzała się dobrze, ale wolałam jednak zachować ją tylko na te miejsca, które najbardziej potrzebują rozświetlenia,
+wnika w skórę, mam wrażenie, że wręcz ją wpija, bardzo, ale to bardzo nawilża, nie przetłuszczając,
+odżywia,
+cera zachowuje się tak, jakby dodano jej witamin,
+delikatnie i subtelnie rozświetla, nadaje takiego zdrowego blasku,
+konsystencja przezroczystego gęstego żelu ze złotymi, bardzo dużymi i widocznymi drobinami,
+każdy podkład przyczepia się do niej dobrze,
+przedłuża trwałość makijażu,
+nie lepi się i nie klei, nawilża, ale nie zostawia żadnej warstwy,

-/+podejrzewam, że będzie idealna dla osób, które mają poszarzałą cerę od papierosów,

-zdecydowanie za droga,
-niezbyt wydajna, mało jej wychodzi za jednym razem, na same policzki potrzebuję kilka pompek

Jest to bardzo dobra baza, ale ja nie wrócę do niej ze względu na cenę i słabą wydajność.

Bardzo dobra

Zalety:
+ wygładza i ujędrnia skórę
+ zmniejsza wydzielanie sebum, dlatego mój makijaż utrzymuje się dłużej
+ delikatnie rozświetla skórę
+ nawilża
+ jest bardzo wydajna, wystarcza kropla na pokrycie całej twarzy
+ na lekką, nietłustą konsystencję
+ ma piękne opakowanie z aplikatorem

Wady:
- jest bardzo droga

wygląda się młodziej niż ma się w dowodzie;)

Bardzo ciekawy kosmetyk, nazwałabym go zbędnym luksusem, ale po roku użytkowania (na wielkie okazje i wręcz przeciwnie, pod makijaż codzienny od czasu do czasu) powiem, że jest to niezły odmładzacz, a nawet- upiększacz.

Kosmetyk jest bazą, ale stanowi coś więcej, zawarte w nim złoto systematycznie pielęgnuje skórę, dodaje energii, sił, młodości, witalności. Odniosłam wrażenie, że nawilża, ogólne wrażenie było przyjemne, skóra dopieszczona;)

Żel z zanurzonymi w nim cząstkami złota jest komfortowy w nakładaniu, ale pojawia się inny problem, wchłania się dosyć długo. Makijaż na tym żelu/bazie jest bardziej naturalny, ale nie zauważyłam żeby wytrzymywał przez cały dzień albo dłużej bez matowania czy poprawek. Brak dużej trwałości. Ale za to są komplementy, że wygląda się młodziej niż ma się w dowodzie;)

Baza powoduje rozświetlenie, ale brak błysku, jednakże osoby z tłustą cerą powinny podchodzić do tej bazy z rezerwą, ale dodam, że pod względem świecenia jeszcze bardziej niebezpieczna była baza z meteorytami.

Mam cerę mieszaną i baza Guerlain nie nadawała się do zastosowania w strefie T, nakładałam bazę tylko na policzki, pod oczy i na czoło, z dala od brwi.

Kosmetyk jest bardzo wydajny, nauczyłam się nakładać bardzo niewielką ilość, która wspaniale wystarczyła na fragmenty twarzy, o których mówiłam.

Ta luksusowa baza nie służyła mi w czasie upałów, makijaż robił się na niej przerażająco nietrwały:/ więc latem w upalne dni odkładałam złoto na później. Jesienią i zimą było optymalnie.

Baza ma piękny zapach i ładne opakowanie, które już 2 razy się zmieniło , raz do postaci uproszczonej, prostokątnej- te wersję mam, a drugi raz zmieniła się zakrętka ze złotej na czarną.

Kosmetyk jest wydajny, używałam go przez rok i dwa miesiące.

Efektów spektakularnych brak, ale przyjemność stosowania i niezła pielęgnacja skóry złotem daje Guerlainowi przewagę nad innymi. Nie odważę się nie dać 5- tki:)

Polki w mieście konturowanie oczu

Po prostu guerlain

Guerlain jest marką do której mam wielką słabość i którą darzę wręcz uwielbieniem. Baza L\'or (nowa edycja) zachwyciła mnie od 1 użycia (dodam że był to koniec lipca w Madrycie przy 40 stopniach na +)
1. Konsystencja - lekko wodnista przez co szalenie wydajna.
2. Bardzo wyraźny efekt wygładzenia i rozświetlenia a jednocześnie uczucie nawilżenia i komfortu.
3. Do bazy wszystko bardzo dobrze się "kleiło" i zostawało na swoim miejcu a baza absolutnie się nie rolowała.
4. Po całym dniu i znacznej części nocy w upale makijaż był dalej tam gdzie być powinien i praktycznie się nie starł.
5. Baza ma też niesamowicie piękny zapach, opakowanie i pompkę dzięki której zużyjemy ją do ostatniej kropli.
6. Drobny minusik za wolne wchłanianie się, po nałożeniu trzeba odczekać przynajmniej 2 min zanim nałożymy resztę makijażu.
Guerlain jest marką luksusową, z najwyższej półki więc narzekanie na cenę jest moim zdaniem bezpodstawne.

Używam tego produktu od: 6msc

DOSKONAŁA

Piękny flakon i zapach - no cóż mam słabość do tej marki. Cena jak zawsze wysoka... Sam produkt jest doskonały: rozświetla, nawilża ,upiększa, przedłuża trwałość makijażu + wydajność. Osobiście nie przepadam za bazami, dlatego nie wiem czy kupię ponownie - zdecydowanie wolę serum, które uważam za niezbędny element pielęgnacji( serum + kem są dla mnie wystarczającym przygotowaniem do makijażu) - baza okazjonalnie i niekoniecznie.Jednak dla pań , które nie mogą się obejść bez tego typu kosmetyków będzie idealna.

SUPER!

Naprawdę świetna baza. Testowałam ich wiele i ta zdecydowanie jest niezastąpiona!

Plusy:
*Jest bardzo wydajna (niewielką ilością pokrywa całą twarz)
*Ma piękne bardzo przykuwające uwagę, eleganckie opakowanie
*Dzięki drobinkom złota, ma właściwości pielęgnacyjne i odżywia naszą skórę
*Naprawdę przedłuża trwałość makijażu
*Nie wałkuje się na niej podkład
*Podkład doskonale rozprowadza się na tej bardzie, nie waży się
*Pompka ułatwiająca aplikację

Minusik za to, że końcówkę kosmetyku ciężko jest wydostać z opakowania

Bez wahania kupię ponownie!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

SUPER !

Dostałam go na prezent i się nie zawiodłam !

Pierwsze co to zachwyciłam się estetyką wykonania buteleczki i pięknymi błyszczącymi elementami złota .

Jednak nie tylko to jest zaletą !

Baza jest niezwykle lekka , twarz dzięki drobinką staje się promienna .Wystarczy jedno naciśnięcie na pompkę ,aby baza pokryła całą twarz . Podkład dzięki niej trzyma się całą noc , gdyż używam go jedynie na imprezy. Bazie tej nie straszne całonocne tańce , bo kiedy wracam do domu makijaż zawsze jest idealny !

Jedynie daje minus za cenę. Jeśli nie dostałabym go w prezencie , nie wiem czy zdecydowałabym się na zakup tak drogiej bazy.

Podsumowując :
W 100 % polecam , gdyż baza spełnia swoje zadanie .

Najlepsza na świecie !

Po raz pierwszy tę bazę dostałam od rodziców bodajże na urodziny. I szczerze - zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia i użycia. Baza ma konsystencję lekko wodnistą przez co jest bardzo wydajna. Jedna pompka wystarczy na równomierne rozprowadzenie po całej twarzy. Wiórki złota sprawiają, że twarz jest promienna i lśniąca. Wygląda na wypoczętą i zdrową. A podkład trzyma się bez żadnej poprawki cały dzień !

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: 2szt

średniak

Niestety baza jest wielkim rozczarowaniem!
-zacznę od tego, że ma delikatną, żelową konsystencję. Nie zapycha porów. Niestety przedłużenie trwałości makijażu bardzo mizerne!
-drobinki złota rzeczywiście są, ale nie przekłada się to na efekt na twarzy. Po nałożeniu na bazę podkładu efekt obiecanego rozświetlenia znika!
-przyjemny zapach
-cena koszmarna

Niestety baza nie spełnia swoich podstawowych funkcji! Może ją kupic ktoś kto lubi ładną rzecz na półce w łazience.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: trochę próbek

Nic specjalnego

Ta baza to naprawdę nic specjalnego. Używałam razem z podkładani Guerlain oraz innych marek i nie zauważyłam ani lepszej trwałości makijażu ani innych efektów. Po prostu tak, jakby jej nie było... Trzy gwiazdki za umiarkowany efekt nawilżający, przyjemność stosowania oraz piękny i luksusowy wygląd.

Używam tego produktu od: Rok temu, kilka miesięcy

tragedia

Na szczescie dostalam w prezencie, ale i tak trudno mi go bylo wyrzucic, wiec nakladalam pod krem na noc. Ochydnie klejaca konsystencja, ktora opornie sie wchlaniala. Zloto ogolnie rzecz biorac ma dzialanie antyseptyczne, a po tym serum stosowanym na dzien robily sie wypryski, bo wszystko sie lepilo. Jedna wielka pomylka- nie polecam

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 cale duze

mozna wypróbowac

Jakis czas temu postanowiłam w makijazu stosowac takze bazy, na pierwszy ogien poszła luksusowa baza guerlaina :) Na szczescie udało mi sie zakupic miniatury - moze nie tak ekskluzywnie wygladajace, ale wygodne w uzyciu ( pompka).
Baza jest wydajna, miniatury starczyły mi na jakis 2 miesiace. Elegancko sie prezentuje, choc na twarzy drobinek złota nie widac ;) Dobrze sie rozprowadza, w miare szybko wchłania. Nie wysusza, moze nieco nawilza, ale i nie matuje skóry. Wiem, to baza rozswietlajaca, ale mimo wszystko z podkładem dawała u mnie efekt nieco nadmiernego blasku. Dodam, ze mam cere bliska normalnej, bez skłonnosci do błyszczenia. Podkłady prezentowały sie na niej swiezo, ale przez krotki czas. Gdy zaczełam stosowac baze Clarinsa - guerlain od razu stracił w moich oczach. Nie jest zły...ale nie przekonuje mnie do konca. Wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od: jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: miniatury